Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

10 способів знайти інвестора для свого стартапу

Все починається з хорошою бізнес-ідеї. Крім того, важливо спочатку вибрати правильну стратегію, в чому допоможе безкоштовний онлайн-курс « Стратегія = Ідея », Творець якого, Андрій Федорів, має 16-річний досвід створення успішних брендів в« польових умовах ». Отримати перших клієнтів допоможе курс « Як збільшити продажі. Пошук клієнтів ».

Щоб навчитися знаходити фінансування для свого стартапу, варто прислухатися до порад західних підприємців - даний досвід може бути корисний тим, хто планує виходити на зарубіжний ринок. 10 Лайфхак стартаперам пропонує інвестор, підприємець і бізнес-консультант Мюррей Ньюлендса ().

Перед тим як починати пошук інвесторів, переконайтеся, що у вас вже є бізнес-план стартапу і ви знаєте, скільки коштів вам потрібно для запуску проекту і на що підуть ці гроші. Звернення з проханням про фінансування - для багатьох дуже лякає крок, так що краще бути готовим до можливих труднощів заздалегідь.

 1. Платформи для запуску стартапів. На допомогу підприємцям-початківцям створені спеціальні платформи, які надають інформацію, дослідження і допомогу у всіх аспектах запуску нового проекту, включаючи і спілкування з інвесторами. Наприклад, Startups.co пропонує зручний канал для ефективного пошуку інвесторів. На сьогодні у Startups.co вже 13,9 млн користувачів, це найбільше стартап-ком'юніті в світі, що пропонує виняткові можливості залучення інвесторів, як для фінансування проекту, так і в якості консультантів. Ще одна платформа, Gust.com, вже інвестувала $ 1,8 млн в різні стартапи.
 2. Мережа бізнес-ангелів. Перевага «ангельського» інвестування в тому, що вам не просто дають гроші, але і буквально стежать за кожним кроком, підказують і направляють, а головне - діляться контактами і вводять в діловій коло. Почати пошук такого інвестора можна на платформах Funded.com,,, де представлені тисячі інвесторів і описані типи інвестицій.
 3. Краудфандінговие сайти. Де знайти самого несподіваного, нестандартного інвестора - знають на краудфандінгових платформах. Починаючи від самої широкої інтернет-аудиторії, коли звичайні користувачі підтримують цікаві їм проекти (сайти типу Kickstarter, Pererbackers і Indiegogo), і закінчуючи філантропами, блукаючими в пошуках тих, хто допоможе їм здійснити їх давню мрію (RocketHub). Є й акредитовані інвестори, мисливці за новими ідеями - наприклад,.
  У кожного краудфандінгового сайту своя специфіка і свій спосіб залучення інвесторів, так що уважно вивчіть всі варіанти, щоб вибрати найбільш відповідний вашої стратегії.
 4. Бізнес-інкубатори і акселератори. Ваш стартап - це ваша дитина, і піклуватися про нього треба відповідно. Якщо хочете, щоб проект ріс і процвітав, розгляньте варіант співпраці з інкубатором або акселератором. Такі інвестори зазвичай хочуть брати активну участь в реалізації вашої ідеї, вони хочуть допомогти перетворити її в життєздатну бізнес-модель і готові надати для цього кошти.
  Найчастіше подібні інкубатори та акселератори пропонують приміщення для роботи в своєму офісі, щоб зручніше було разом працювати над проектом. Оскільки в тому ж просторі працюють і інші стартапи, ви отримуєте можливість обмінюватися ідеями і знаходити нестандартні способи вирішення завдань. Знайти найближчий бізнес-інкубатор (в США. - Ред.) Можна в довіднику Business Incubation Association ().
  Стартап-акселератори, такі як 500Startups, TechStars і Ycombinator, пропонують консультації, невеликий стартовий капітал, доступ до решти інвесторам у своїй мережі.
 5. . Офіційна підтримка також варта уваги - щороку з'являються все нові цікаві програми для стимулювання зростання економіки. Тут можна знайти невеликі позики або гранти, однак не варто очікувати, що заради вашого бізнесу офіційні органи будуть ризикувати або істотно втручатися.
 6. Соцмережі професіоналів. Всім відома соціальна мережа LinkedIn, де все ще можна знайти інвесторів. Крім неї, існує безліч професійних мереж, де можна перетнутися з потенційними інвесторами в своїй індустрії. Багато з цих сайтів готові навіть зв'язати вас з інвесторами з інших країн, що бажають включитися в глобальне бізнес-простір, причому навіть готові доставити вашу продукцію в свою країну. З таких соцмереж варто назвати EFactor, Xing, Plaxo, Startup Nation, Cofoundr і Meetup.
 7. Ринок прямих інвестицій. Іноді найнадійніше піти довгим шляхом, звернувшись у фірму, що спеціалізується на прямих інвестиціях. Причому обсяг цих інвестицій може бути від кількох тисяч до мільйонів - залежить від того потенціалу, який вони побачать у вашому проекті. Мета таких компаній в даному випадку - продати свою частку через кілька років після інвестування і таким чином отримати прибуток від розвитку стартапу. Згідно з даними мережі, компанії прямого інвестування вклали за рік $ 347 млн ​​в 2100 американських компаній.
 8. Платформи онлайн-кредитів. Все більш суворі обмеження в отриманні банківських кредитів призводять до того, що для стартапа виявляється набагато простіше залучити кошти з альтернативних фондів - наприклад, на онлайн-платформах, що виконують ті ж функції, що і банки. Це можуть бути P2P сайти, нетрадиційні фонди, великі інвестори, готові допомогти малому бізнесу і отримати прибуток від умов кредиту. Серед добре зарекомендували себе платформ варто назвати Posper, TrustLeaf, Ondeck і Lending Club.
 9. Ведення маркетингу самостійно. Без маркетингу комерційний успіх неможливий, тоді як успішний маркетинг, якщо ви займаєтеся їм самі і робите частиною свого особистого бренду, дозволить не тільки заощадити на перших порах, але і привернути увагу серйозних інвесторів. Вам потрібно позиціонувати себе на особистому сайті, в соціальних мережах, в гостьових постах в авторитетних блогах, в спілкуванні на Quora і в традиційних медіа в тому числі.
 10. Друзі та сім'я. Знайти інвестора в одному з друзів або родичів досить просто, адже ці люди давно вас знають і вірять в вас. Сама послідовна і пристрасна підтримка зазвичай йде з близького кола спілкування. Пам'ятайте тільки, що, користуючись цим каналом допомоги, потрібно розділяти особисте і професійне спілкування. Для цього записуйте всі умови і обов'язково озвучуйте можливий ризик. Переконайтеся, що близькі люди розуміють, що можуть втратити свої кошти. Намагайтеся не ризикувати втратою близьких або друзів внаслідок розбіжностей через інвестиції.

Чи не будьте розчаровані, якщо ви не отримуєте цікавих пропозицій від інвесторів або вам жорстко відмовляють, навіть кілька разів поспіль. Все це лише означає, що ви поки не знайшли інвестора, що повністю відповідає вашим цілям і потребам. Пробуйте знову і знову, поки не знайдете свій ідеальний варіант.

via

При цитуванні матеріалів розділу «Блог» на www.eduget.com активне посилання на сам матеріал або на сторінку www.eduget.com - обов'язкова. Будь-яке використання матеріалів розділу «Статті» на www.eduget.com (матеріалу цілком) можливе виключно за попередньою письмовою згодою правовласника. Дякуємо за співпрацю!

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: