Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

10 головних трендів веб-дизайну в 2018 році

 1. плоский дизайн
 2. Весь інтернет-маркетинг за 19 тижнів!
 3. виразна типографіка
 4. Живі логотипи і активується анімація
 5. Інтернет речей
 6. Відео в віртуальної реальності
 7. Чат-бот, штучний інтелект і машинне навчання
 8. Голосовий інтерфейс і пошук
 9. Безшовне взаємодія
 10. Безпека
 11. Ризик і винагороду

Ми в Super design & advertising стежимо за трендами в веб-дизайні і експериментуємо. Більшість з нових «примочок» корисні для бізнесу, хто б що не говорив. Коли 2017 рік готується поступитися права наступнику, саме час зробити попередній прогноз.

Давати обіцянки за речі, які від тебе не залежать - справа невдячна. Проте виділимо десять ключових напрямків веб-дизайну майбутнього року. Список складений на основі досвіду нашої команди.

плоский дизайн

У 2017 році дизайнери і розробники створювали чисті і прості сайти для кращого відображення на смартфонах і планшетах. Великовагові ресурси відлякують мобільну аудиторію. Трафік зі смартфонів неухильно зростає, разом з ним змінюється і ставлення до веб-дизайну. Тепер сайт, адаптований в першу чергу під мобільні пристрої, чи не здається примхою. Тренд актуальний і для Росії.

згідно звіту Mediascope , Щомісячна аудиторія інтернету в Росії за станом на жовтень 2016 - березень 2017 року сягнула 87 млн ​​осіб, що становить 71% від усього населення країни. При цьому 46% заходять в інтернет зі смартфонів.

Весь інтернет-маркетинг за 19 тижнів!

Cossa рекомендує: онлайн-курс по інтернет-маркетингу від Ingate - digital-агентства з 17-річним досвідом.

 • 17 навчальних блоків з ключових питань інтернет-маркетингу
 • підтримка менторів
 • диплом
 • Стажування в топових агентствах Росії
 • Допомога в працевлаштуванні
Дізнатися більше >>

Реклама

Чистий мінімалістський дизайн привабливий для користувачів мобільних пристроїв і персональних комп'ютерів. З точки зору SEO-оптимізації такі сайти краще.

З точки зору SEO-оптимізації такі сайти краще

Плоский і реалістичний дизайни. фото сайту pulldigital.com

Не подумайте, що плоский дизайн зводиться до двох вимірів - це про мінімалізмі і практичності. Ставтеся до нього як до філософії позбавлення від перешкод і зосередженості на важливих елементах сайту. Після повільних сайтів з їх масивними конструкціями яскраві кольори, чіткі краї і відкриті простори сприймаються як ковток свіжого повітря.

Мінімалізм і переважання функції над формою не роблять плоский дизайн нудним. Контрастні яскраві фарби, ілюстрації, прості образи і шрифти без зарубок à la Apple - разом вони передають відмінний користувальницький досвід, чіпляють і дивують.

Контрастні яскраві фарби, ілюстрації, прості образи і шрифти без зарубок à la Apple - разом вони передають відмінний користувальницький досвід, чіпляють і дивують

Дизайн одного з блоків порталу «Фінансова культура»

Плоский дизайн не робить ставку на фотографії, тому він легше для завантаження. Для адміністрації сайту це означає дві круті речі:

 • Ресурс швидко донесе message до клієнтів. Не важливо як вони зайшли на сайт: з телефону або комп'ютера.
 • Оптимізовані сайти привабливіше для пошукових систем: Google, Bing і інших.

Сайт з плоским дизайном з більшою ймовірністю опиниться в хорошому положенні пошукових систем. Та й відвідувачі схильні довше залишатися на сторінці. Ось чому плоский дизайн став популярним і залишиться таким в 2018 році.

виразна типографіка

Не залишилися чи веб-дизайнери беззбройними без своїх фотографій і складних конструкцій? Ні, просто змінився орієнтир. У типографике 2018 року одне слово варто тисячі фотографій. Розберемося з цим твердженням.

Деякі заперечать: «типографіка» не звучить як цікавий елемент дизайну. Яка різниця, буде у вас в заголовку шрифт Gothic або Modern, із зарубками або без?

Кожне рішення в типографике здатне донести думки і викликати асоціації не гірше фотографії.

Сайт виробника винних напоїв cirq говорить про вірність традицій

сайт tucano coffee викликає асоціації з південними країнами

Ось чому компанії готові платити за розвиток власних шрифтів і роблять їх частиною бренду. Intel і Airbnb вклали значні ресурси в створення унікальних шрифтів. У Facebook буква F - це логотип і важливий елемент нарівні з фірмовими кольорами.

Виразна типографіка і плоский дизайн створюють потужні чіпляють макети. Вони захоплять увагу читача і втримають довше, ніж традиційний великоваговий веб-дизайн.

Живі логотипи і активується анімація

Сучасні браузери прекрасно справляються з відображенням анімації. Молодняк використовує їх для залучення уваги або навпаки - відволікання від важливих речей. Нас, які пам'ятають скрінсейвер з трубами, здивувати складно.

Сучасна анімація не вимагає багато ресурсів, щоб бути привабливою. Інтерактивна анімація, яка приваблює участь читача, приковує увагу, інтригує, демонструє продукт або послугу. Анімація добре запам'ятовується, і при одному її вигляді клієнт згадає ваш бренд.

Окремо стоять анімовані логотипи. Динамічний візуальний ряд утримує увагу і робить складні речі зрозумілими. З цієї ж причини такий популярний формат відео.

Анімований логотип музею шведської історії в Стокгольмі

Анімований логотип розповість історію бренду і компанії краще ніж традиційний статичний. Логотип - це перше зображення з яким контактує клієнт. Краще, якщо він передасть масу позитивних емоцій як можна швидше.

Інтернет речей

Речі навколо нас порозумнішали. Розумний будинок, розумний автомобіль, розумне місто і навіть розумний телевізор. У 2018 року очікуємо побачити сайти і додатки, які взаємодіють з «розумниками». Вже існують автоматичні годівниці для домашніх тварин Animo . Годувати вихованця віддалено можна за допомогою програми для пристроїв на iOS і Android. За допомогою смартфона можна управляти системами розумного будинку «Трон» : Регулювати температуру, вмикати та вимикати сигналізацію і так далі. Подібні інтерфейси будуть набирати популярність.

Фото з сайту throne.pro

Важливість технології розуміють і в уряді Росії. У нашій країні до 2022 року планують створити національну операційну систему для пристроїв інтернету речей.

Відео в віртуальної реальності

До кінця 2017 роки сформувалося враження, що кожен поважаючий себе сайт зробив відео-інтро. Це чудесно. Споживачі побачили людей, що стоять за послугою або продуктом. Паралельно розвивалися сервіси, що спрощують створення відеоконтенту.

Віртуальна реальність (VR) з десяток років тому сприймалася як наукова фантастика, а тепер без неї складно уявити вечірку. VR належить подружитися в веб-дизайном. З кожним днем ​​створення відео з оглядом на 360 градусів здешевлюється і спрощується.

Віртуальна реальність крокує в народ. Державний Ермітаж створив ролик про історію музею в форматі VR. Екскурсоводом міні фільму став актор Костянтин Хабенський. Уривок викладений на загальний огляд в сервіс YouTube. Подивіться і ви.

Чат-бот, штучний інтелект і машинне навчання

Ми частіше спілкуємося з ботами. Ви напевно робите це, коли дзвоните мобільному оператору. Здавалося, щоб довести їх до розуму, знадобиться багато років. Однак вони стають все розумнішими і розумнішими завдяки поліпшеному штучному інтелекту (ІІ) і машинного навчання. З цієї ж причини Facebook так добре знає ваші уподобання. Він використовує дані геолокації, звички і переглядається інформацію, тому знає, яку новину запропонувати.

Очікуємо розвитку цієї технології в 2018 році, але вже в веб-технологіях. Уявіть сайт, аналізує поведінку клієнта і формує для нього спеціальну пропозицію. Обслуговування клієнтів через інтернет стає швидше і ефективніше завдяки розумним системам. Тримайте їх у розумі.

Голосовий інтерфейс і пошук

Голосовий інтерфейс іноді згадується як обробка природної мови: простіше кажучи, це взаємодія людини з комп'ютером у формі мови. Ну, ви розумієте, «Окей, Google. Де мій другий носок? ». У поєднанні з машинним навчанням ця технологія здатна прогнозувати потреби до того, як людина закінчить запит.

Сподіваємося побачити сайти з власними голосами. Голосовий пошук також на підйомі. Переконайтеся, що ваш веб-сайт має відповідний модуль, адже споживачі схильні по-різному взаємодіяти з інтерфейсом. Користувач персонального комп'ютера напевно скористається клавіатурою, а зі смартфона простіше продиктувати.

Безшовне взаємодія

Пам'ятайте, раніше в соціальній мережі ВКонтакте доводилося перезавантажувати сторінку, щоб дізнатися, написав хто чи ні? (Тоді ви повинні і стіну пам'ятати, ставте лайк, якщо хочете її повернути). Пізніше додали оновлення в реальному часі. Ось це і називається безшовне взаємодія.

Перша версія соціальної мережі ВКонтакте. фото групи wwweb

Впровадження чат-ботів і голосових інтерфейсів зробили навігацію по сайту простіше. Мікровзаімодействія - ще один елемент дизайну. Тільки недавно не можна було залишити коментар без заповнення форми на окремій сторінці. Безшовне взаємодія візьме своє.

Безпека

Які останні новини про кібер-атаки згадайте? У нас в розумі спливають інциденти з WannaCry , Petya і вірусами-Майнер . Та й старий-добрий Троян з інтернету ніхто не видалив. Безпека заволодіває умами, коли мова заходить про веб-дизайні і розробці. Google вже зробив кроки і попереджає користувачів про потенційно небезпечні сайти. При створенні сайту обов'язково врахуйте безпеку персональних даних клієнта. Оновлюється чи сертифікат безпеки?

Ризик і винагороду

Сміливіше створюйте нові сайти і експериментуйте з інтерфейсом. Так, це ризик. З іншого боку, у вашому розпорядженні відмінна команда і потрібні інструменти. Майбутнє вже настало, і це відмінна можливість вразити клієнтів нестандартними рішеннями.

Берлінський фонд «Топографія терору» і Музей Варшавського повстання підготували спеціальний промосайт , Що містить основну інформацію про ті події. Команда ремісників зробила б молодшого брата Вікіпедії. Благо Фонду попалися майстра. Скажіть, чи утримує увагу такий сайт?

Скажіть, чи утримує увагу такий сайт

Скріншот з сайту warsawrising.eu

Яким стане 2018 рік? Це буде час творчості і сміливих рішень (втім, це не сюрприз). Якісь ідеї стануть новим трендом, а інші залишаться в тіні. Ігнорувати нові технології - ось справжній злочин. Дерзайте!

Читайте також:

Думка редакції може не збігатися з думкою автора. Ваші статті надсилайте нам на [email protected] . А наші вимоги до них - ось тут .

Яка різниця, буде у вас в заголовку шрифт Gothic або Modern, із зарубками або без?
Де мій другий носок?
Оновлюється чи сертифікат безпеки?
Скажіть, чи утримує увагу такий сайт?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: