Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

10 найпопулярніших блогів у світі, що принесли своїм творцям мільйони :: Приватний Кореспондент

Люди починають вести блоги по ряду причин: одні можуть просто хотіти поділитися з людьми своїми думками, інші ставлять перед собою мету продати певний продукт або посприяти його просуванню, треті таким чином намагаються допомогти самим собі. Перед вами - добірка найуспішніших і популярних блогів в світі, які зробили своїх творців багатими людьми.

1. «The Huffington Post»

Блог «Хаффінгтон Пост» був створений Кеннетом Лерер, Ендрю Брейтбарт, Іоною Перетти і Аріана Хаффінгтон. У блозі регулярно з'являється новий контент, що охоплює широкий спектр тем: політика, бізнес, навколишнє середовище, розваги, технології та багато іншого.

Концепція блогу була придумана в травні 2005-го року, а сам проект був запущений лише кілька днів по тому, через рік один з великих банків інвестував в проект $ 5 млн, а ще через кілька років, завдяки збору коштів і різних інвестицій, блог зібрав понад $ 15 млн. У 2011-му році за $ 315 млн блог придбала компанія «AOL», причому одна з творців - Аріанна Хаффінгтон - залишилася на посту головного редактора.

Зараз над блогом працює величезна кількість людей: наприклад, в штаті складається 9 000 постійних авторів, серед яких є політики, знаменитості і авторитетні вчені. Блог ведеться не тільки для американської аудиторії - існують також канадська, британська, французька, італійська та іспанська версії, орієнтовані на інтереси громадян цих країн.

Блог став настільки популярний і завоював таку довіру читачів, що в 2009-му році журнал «Forbes» віддав Аріану Хаффінгтон 12-е місце в списку найвпливовіших жінок світу.

2. «TechCrunch»

«TechCrunch» викладає на своїх сторінках новини і інформацію, так чи інакше пов'язані з технологіями. Блог заснував і створив Майкл Аррінгтон в 2005-му році, а пізніше на базі контенту «TechCrunch» був створений ряд інших блогів схожою тематики, відомих під загальною назвою «TechCrunch Network»: наприклад, є блог, присвячений виключно комп'ютерів і мобільних пристроїв - « MobileCrunch ». Також весь контент «TechCrunch» перекладається на французьку та японську мови - «TechCrunch France» і «TechCrunch Japan» відповідно, цей хід приніс блогу ще більшу популярність. Зараз вартість блогу становить $ 100 млн.

Засновники в даний час вже встигли вийти з рамок безпосередньо ведення блогу: наприклад, вони організують різні конференції, присвячені комп'ютерним та мережевим технологіям - одне з подібних заходів, «TechCrunch Moscow», щорічно проводиться в Москві. Прийти і послухати доповіді провідних експертів в області IT-індустрії може будь-хто, більш того, якщо у вас є цікавий проект, ви можете взяти участь в «Битві стартапів» - показати ваш продукт таким чином, щоб найвизначніші світові інвестори їм зацікавилися.

3. «Gawker»

«Gawker» був створений жителем Нью-Йорка Ніком Дентоном в 2003-му році і пропонує аудиторії дізнатися всіляку інформацію про світові знаменитості - акторів, музикантів, політиків. Часто публікуються чутки, плітки, новини і події з життя зірок і найвизначніших світових політиків (в середньому по 20-30 статей щодня), а джерелом є в основному анонімні інформатори з інших популярних ЗМІ.

Під весь час свого існування «Gawker» отримував кошти від відомих інвесторів, і в даний час вартість блогу оцінюється в $ 100 млн.

4. «Lifehacker»

«Lifehacker» - це блог, який містить в основному поради та підказки про те, як зробити повсякденне життя набагато легше і приємніше, а також інформацію про новинки в світі гаджетів і програмного забезпечення. В даний час блог належить компанії «Gawker Media» (власникам блогу № 3 в нашому списку) і отримує значну підтримку від «Microsoft». «Lifehacker» був запущений в 2005-му році Джиною Трапані: спочатку вона працювала над блогом одна, а приблизно через рік до неї приєдналися ще два редактора.

Своєю високою вартістю блог зобов'язаний не тільки унікальному цікавого контенту, але і значним інвестиціям від компанії «Sony» - зараз сайт існує в основному за рахунок інформації, що публікується на ньому реклами. Щодня в блозі викладається від 18 статей, найбільш популярний він в Японії і Австралії, і на сьогоднішній день його вартість - $ 109 млн.

5. «Mashable»

У блозі «Mashable» публікуються новини про веб-сайтах, технологіях і соціальних медіа. Заснував блог шотландський підліток Піт Кешмор в 2005-му році, і основна увага в ньому приділяється новин зі ЗМІ, але не менше статей оповідає про події зі світу технологій, розваг, онлайн-ігор, кінематографа, мемів і гаджетів. «Mashable» - один з найбільших сайтів в світі: в 2009-му році він увійшов до топ-25 кращих блогів світу. Станом на 2013-й рік блог має 3,2 млн передплатників в «Твіттері» і близько 1 млн передплатників в «Фейсбуці».

З 2007-го року «Mashable» заснував власну нагороду для кращих онлайн-спільнот і сервісів: голосування проводиться в режимі онлайн серед передплатників блогу і його партнерів. Пізніше було додано ще кілька номінацій - кращий мобільний додаток, краще відео і найперспективніший стартап року. Вартість «Mashable» в даний час складає $ 95 млн.

6. «Fail Blog»

Бен Хах заснував цей блог в 2008-му році, на його сторінках публікується всілякий гумор, анекдоти, комедійні відео і фото - будь-які смішні ситуації з усього світу. Через п'ять місяців після запуску блог придбала компанія «Cheezburger Inc», основною його дохід надходить від інвестицій і публікується в блозі реклами. Щомісяця на сайт заходить більше мільйона унікальних відвідувачів, а в 2009-му році творці «Fail Blog» випустили власну книгу з жартами, яка стала випускатися щорічно і прекрасно продається.

Над новинами працюють не тільки співробітники блогу - більшу частину матеріалів на сайт завантажують самі передплатники. Зрозуміло, блог отримав ряд престижних нагород для онлайн-видань. Є навіть пов'язана з ним скандальна історія: в 2009-му році «Fail Blog» розмістив скріншот веб-сторінки сайту «Рекордів Гіннеса» - «Найбільша кількість людей, убитих в результаті теракту» і забезпечив його посиланням під назвою «Побийте цей рекорд». «Гіннес» пригрозили зверненням до суду, посилання прибрали, але історія набула широкого розголосу і забезпечила «Fail Blog» додаткову популярність.

Точна вартість блогу не афішується, але вважається, що вона становить кілька мільйонів доларів.

7. «Smashing Magazine»

«Smashing Magazine» публікує поради для дизайнерів і веб-розробників - блог був заснований в 2006-му році Свеном Леннартц і Віталієм Фрідманом: вони дають оцінку різному програмному забезпеченню і програмами для веб-кодинга, а також всім новим інструментам, орієнтованим на людей, працюючих в мережевій індустрії. Крім того, творці блогу випускають власні підручники з дизайну і розвитку інтернет-бізнесу, проілюстровані прикладами з життя. Також на сайті безкоштовно викладені для скачування шрифти, іконки, шаблони та інші речі для допомоги веб-розробникам і веб-дизайнерам.

Величезний приплив грошей забезпечується за рахунок інформації, що публікується в блозі реклами, інвестицій, а також добровільних пожертвувань - вартість «Smashing Magazine» становить $ 5 млн.

8. «Business Insider»

Цей блог присвячений різної інформації про бізнес, він був заснований в 2009-му році Кевіном П. Райаном і на сьогоднішній день вважається одним з надійних постачальників такої інформації, оскільки весь контент надходить з авторитетних джерел. Всі аналітичні новини публікуються через годину після їх появи в ЗМІ, для чого 45 досвідчених журналістів постійно «моніторять» події.

Користувачі також можуть гідно повідомляти про новини - для цього на сайті відкрито спеціальний сервіс, де кожен бажаючий може залишити анонімне повідомлення, крім того, всі події забезпечені коментарями експертів. «Родзинкою» сайту є іронічний тон викладу, більш того, блог зазначає, якій інформації можна довіряти, а яка була навмисно спотворена. На сайт як джерело також посилаються такі авторитетні видання, як, наприклад, «The New York Times» і «National Public Radio».

Редактори блогу - експерти в сфері аналітики: наприклад, головний редактор Генрі Блодгет раніше працював керуючим «Merrill Lynch», «Pierce» і «Fenner & Smith», а один з постійних авторів Ден Фроммер був співробітником «Forbes». Чиста вартість блогу по оцінці Кевіна П. Райана - $ 3 млн.

9. «Engadget»

Блог про мережеві технології «Engadget» заснований в 2004-му році Пітером Рохас: в ньому публікуються самі свіжості новини зі світу споживчої електроніки і технологічних гаджетів. Часто на сайті з'являються новини про розробки технологічних новинок, а також думки експертів про ті чи інші гаджетах. Над блогом працюють десятки аналітиків і професійних журналістів: головний редактор блогу, Даррен Мёрф, увійшов до Книги Рекордів Гіннеса як найбільш плідний професійний блогер в світі - за станом на 5 жовтня 2010-го року він опублікував 17 212 статей.

Крім безпосередньо статей, на сайті є власний додаток у вигляді журналу, яке можна завантажити за невелику плату, а також свої власні шоу. Блог ведеться на декількох мовах - японською, китайською, корейською та німецькою.

«Engadget» входить в «Technorati Топ-100», а в 2010-му році був відзначений як один з кращих блогів року. Його вартість становить $ 3,2 млн.

10. «The Daily Beast»

«The Daily Beast» публікує новини та відгуки про всілякі події в світі - від модних показів до курйозів. Блог заснований Тіною Браун в 2008-му році, а в 2010-му році компанія об'єдналася з «Newsweek», що принесло обом сторонам великий приплив грошових коштів.

Великий дохід блогу приносить і книга «Beast books», зміст якої базується на найцікавіших матеріалах сайту за рік. Крім того, блог веде кілька власних рейтингів - наприклад, університетів, журналів та іншого. Аудиторія блогу становить близько трьох млн користувачів щомісяця, а вартість «The Daily Beast» в даний час оцінюється в $ 100 млн.

джерело: publy.ruНАДІСЛАТИ: НАДІСЛАТИ:
Статті по темі:

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: