Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

10 причин, щоб почати вести свій блог в 2015 році

 1. 1. Резюме
 2. 2. Довіра і авторитет
 3. 3. Зв'язок з людьми
 4. 4. Клієнти
 5. 5. Пасивний дохід
 6. 6. Навички письма
 7. 7. Ви вчитель
 8. 8. Більше нового
 9. 9. Ви станете розумнішими
 10. 10. Це просто
 11. висновок

Блоги це в основному вже готове резюме для веб - дизайнерів і розробників. Ваші клієнти і потенційний роботодавець будуть шукати Ваше ім'я в Google. І якщо вони знайдуть Ваш блог, то будьте впевнені в тому, що вони в будь-якому випадку зайдуть на нього і будуть дивитися на Вас в ньому. З цього Ваш блог повинен містити те, що Ви хочете щоб побачили клієнти і роботодавці, наприклад, дизайнер, письменник або ж ту посаду в якій Ви є професіоналом.

З цього Ваш блог повинен містити те, що Ви хочете щоб побачили клієнти і роботодавці, наприклад, дизайнер, письменник або ж ту посаду в якій Ви є професіоналом

Це все допоможе Вам підвищити авторитет, а сам блог може служити в якості робочого портфеля в який ви вкладаєте всі свої знання і навички. Так само блог може приносити пасивний дохід.

Ну а тепер давайте розглянемо 10 причин чому варто вести блог в 2015 році.

1. Резюме

Якщо Ви хочете створити ідеальне резюме , Тим більше якщо Ви є дизайнером або ж письменником, тоді в цьому випадку блог - це найкраще резюме. В першу чергу Блог говорить людям, що Ви майстер своєї справи.

Візьмемо наприклад веб - дизайнерів, які регулярно публікують різноманітні уроки і підручники зі створення сайтів. Це говорить про те, що людина яка публікує ці пости розбирається в подібній справі дуже прекрасно. Так як писати про те в чому не розбираєшся, в першу чергу не цікаво і важко.

Припустимо, дизайнер дав Вам свою візитну картку , На якій вказані веб - сайт, телефон, електронна пошта. Я думаю, що Ви б навряд чи писали йому на пошту, або ж дзвонили, а в першу чергу зайшли б на веб - сайт і поглянули ніж він там займається так сказати.

Якщо у Вас немає ще свого блогу, обов'язково заводите, так як це найкраще резюме, яке тільки уявити можна.

2. Довіра і авторитет

Компанії, а так само і фізичні особи марять про розкручування свого бренду. Вони прагнуть представитися суспільству таким чином, щоб здаватися більш авторитетним. Тому що чим авторитетніше бренд тим більше довіри до нього. За допомогою блогинга це зробити на багато простіше.

Поставте себе на місце клієнтів і роботодавців. Уявімо, на Вашому столі лежать десятки резюме, і тільки два з них мають власні блоги. Хіба Ви не цікаво буде зайти і почитати їх блоги? Природно захочеться і Ви зайдете. Таким чином у цих двох резюме з блогами з'являється більше шансів.

Це дуже корисний трюк, який працює досить довгий час. Якщо у Вас є блог, то люди будуть довіряти Вам більше. Те ж саме відбувається і з бізнесом. Люди будуть більше довіряти тій компанії у якої є свій веб - сайт.

3. Зв'язок з людьми

Блог може з'єднати Вас з однодумцями навіть в цьому конкурентному світі. Наприклад якщо Ви письменник і у Вас є один веб - дизайнер, Ви можете попросити його зробити сайт для Вас за меншу ціну або ж зовсім безкоштовно. Або ж якщо Ви не сильно розбираєтеся в комп'ютері Ви можете попросити друга допомогти в цьому, і він звичайно ж допоможе. Я впевнений, що Ви допомагали своїм друзям з установкою Windows і не брали з них за це плату, або ж навпаки Вам один встановлював Windows.

Якщо Ви спілкуєтеся з людьми, які займаються веб - дизайном, оптимізацією або ж кодінгом, Ви в будь-якому випадку чого небудь навчитеся, це безцінний досвід для Вас, тим більше якщо Ви весь час в цьому крутитесь.

Одним слово за допомогою блогу Ви можете створити мережу взаємної допомоги один одному. Це дуже важливо в сучасному світі.

4. Клієнти

Ви можете створити блог, який буде відповідати на найпоширеніші питання у Вашій області, уроки, поради або ж те й інше. У будь-якому випадку Вам потрібно зробити корисним, але і не варто забувати додати в нього свою особистість. Ви повинні переконатися в тому, що Ваші пости повинні показувати на скільки ви гарні в своїй області.

Наприклад, якщо Ви копірайтер, переконайтеся, що Ви публікуєте поради про те як стати кращим і тільки кращим копірайтером. Якщо Ви дизайнер, публікуйте тільки свої найкращі роботи, ну і так далі.

Це Ваш час, блог це Ваш полотно, на якому Ви розповідаєте про себе всьому світу. Дійте!

5. Пасивний дохід

Якщо блог стає популярні, тоді Ви з легкістю можете отримувати пасивний дохід. Ви можете зробити від долара до декількох тисяч доларів на місяць в залежності від того на скільки популярний Ваш блог і на скільки добре Ви зможете продати рекламні місця. Так само Ви можете заробити на ньому продаючи свій продукт або інший продукт отримуючи за кожну продаж комісійні, а так само шляхом розміщення оголошень на сторінках блогу.

Якщо Ви ставите питанням, як блоги заробляють гроші, то це в основному на рекламі і партнерських програмах.

6. Навички письма

Я вважаю, що один з найважливіших навичок у веденні блогу є манера письма. Якщо Ви хороший письменник, це величезний плюс, тим більше з веденням блогу ніяких проблем не виникне. Ну а якщо Ви ніколи не пробували, тоді настав час спробувати. Обов'язково все вийде, головне почати. Блог є індивідуальним місцем для початку.

У будь-якому випадку якщо Ви вже вмієте писати, це дає Вам більше шансів влаштуватися на ту роботу яку хочете саме Ви. Так як уміння заповнити правильно і грамотно резюме дає Вам істотно більше шансів, а якщо Ви ще й блог ведете, і роботодавець потрапить на нього, будьте впевнені він вибере саме Вас.

Подумайте про це. Якщо Ви шукаєте дизайнера для свого проекту по електронній пошті, один пише грамотно інший немає. Якої Ви оберете?

7. Ви вчитель

З великими навичками приходить і велика відповідальність. Бо якщо Ви публікуєте уроки на своєму блозі, Ви починаєте вчити новачків, будьте впевнені, що більшість з них будуть робити саме так як сказали Ви. В цьому і є відповідальність, що не потрібно допускати помилок.

Можливо Ви вважаєте, що краще тримати свої навички при собі, тим більше зараз дуже багато неякісної інформації, і Ви б могли гарненько заробити на цьому. Але з іншого боку, згадайте як Ви вчилися. Практично всю інформацію Ви отримували з безкоштовних джерел. Так чому ж і не віддавати Ваші навички користувачам безкоштовно?

8. Більше нового

Блог це не тільки текст і перегляди сторінок, блог, це само по собі мистецтво, яке складається з декількох частин. Якщо Ви хочете, щоб Ваш блог став популярним (це повинно бути головною метою), Ви повинні будете дізнатися дуже багато речей, таких як СЕО, маркетинг, основи дизайну, кольору, верстка і так далі.

Якщо Ви знаєте про СЕО та інтернет маркетингу поверх інших навичок, тоді Ви опинитеся безцінним для кого або особливо в світі онлайн. Якщо Ви знаєте як створити або вірусне і знаєте які інструменти використовувати для цього, для клієнта Ви будете як супер герой, і це зіграє на Вашу користь.

9. Ви станете розумнішими

Крім зміцнення навиком, Ви ще зміцнюєте свої розумові здібності, так як заглиблюєтесь в різноманітні теми.

Гарненько подумайте про останній статті яку читали. Що Ви думаєте про неї? А чи згодні з тим, що там написано? Як би Ви поліпшили її? Процес сам по собі, автоматично робить Ваш розум більш здатним і зміцнює його.

Ще блог це відмінний інструмент самопізнання. Так як на ньому Ви можете писати тільки те, що Ви знаєте і про те, що думаєте.

Блог так само це відмінний спосіб організувати свої думки. Якщо Ви регулярно пишіть для своєї аудиторії, Ви змушуєте правильно сформувати пропозиції, а з часом мозок це запам'ятає і буде робити сам.

10. Це просто

Вести блог, це дуже просто, так само він дає відмінні результати. Відмінне поєднання. Все, що від Вас потрібно це створити блог і писати про те, що Вам цікаво.

Пишіть, так як з кожною новою статтею Ви покращуєте свої навички.

висновок

Запуск свого першого блогу може виявитися трудомістким процесом. Але цей процес може надати дуже веселим, тим більше якщо Вам це буде цікаво. Велика принадність блогів в тому, що весь той час який Ви витрачаєте на нього точно окупитися, ну якщо ж звичайно Ви все робите правильно.

Є багато інформації, яка навчить Вас як правильно вести блог, незалежно від Вашої професії або спеціальності. Я рекомендую Вам завести блог, щоб дізнатися багато чого цікавого і захоплюючого.

Дякуємо http://www.hongkiat.com

Хіба Ви не цікаво буде зайти і почитати їх блоги?
Якої Ви оберете?
Так чому ж і не віддавати Ваші навички користувачам безкоштовно?
Що Ви думаєте про неї?
А чи згодні з тим, що там написано?
Як би Ви поліпшили її?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: