Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

10 способів поліпшити роботу вашого Wi-Fi

 1. 1. Знайдіть кращий роутер
 2. 2. Використовуйте більш нові стандарти зв'язку
 3. 3. Використовуйте побутову електропроводку
 4. 4. Використовуйте повторювач типу "міст"
 5. 5. Перемістіть роутер
 6. 6. Поміняйте канал
 7. 7. Перейдіть на 5 ГГц
 8. 8. Використовуйте QoS
 9. 9. Обмежуйте програми, які публікують файли в мережі
 10. 10. Частіше відключайте пристрою від мережі, якщо це можливо

08 Июня, 2015 18:00

23295

На швидкість роботи бездротового інтернету можуть впливати багато факторів. Один з них - ви самі, адже користувачеві цілком під силу поліпшити якість зв'язку безліччю методів: від настройки поточного обладнання до поновлення "заліза". У TechRadar зібрали основні поради про те, як поліпшити роботу Wi-Fi.

1. Знайдіть кращий роутер

Що більш сучасний роутер буде краще працювати - звучить трохи очевидно. Але ви можете навіть не усвідомлювати, наскільки застаріло ваше мережеве обладнання. По-справжньому древній роутер від провайдера може "застрягти" на стандарті 802.11g з єдиною антеною і недостатньою процесорної потужністю, щоб справлятися з декількома девайсами в мережі.

Всі провайдери дають вам мережеве обладнання коли ви підключаєте послугу, часто - з можливістю бездротового зв'язку. Зазвичай це обладнання - не сучасне, і якщо проапдейтіть його, це може серйозно вплинути на швидкість. Це не обов'язково означає витрати: деякі провайдери змінюють обладнання безкоштовно.

2. Використовуйте більш нові стандарти зв'язку

Якщо ви хочете швидке завантаження і мінімальні "лаги" під час онлайн-ігор, вам добре підійде новий роутер, який підтримує новітній стандарт 802.11ac.

Пристрої 802.11ac можуть забезпечити вдвічі-вп'ятеро швидше завантаження, ніж 802.11n. Також, значно збільшується обсяг даних, який можна "втиснути" в кожен канал - до 433 Мбіт / с, а з огляду на, що більшість роутерів підтримують по три потоки, теоретично швидкість можна розігнати до 1300 Мбіт / с. Також в цьому стандарті є підтримка технології формування променя (beamforming), при якій кожна антена може передавати сигнал з трохи різними характеристиками, в залежності від того, в якому напрямку варто пристрій і потрібно передавати сигнал, в результаті зв'язок може поліпшуватися.

Каменем спотикання тут може стати те, що вашому комп'ютеру або планшету також потрібно підтримувати цей стандарт - 802.11ac. Більшість новітніх гаджетів з ним сумісні. Такі роутери досить дорогі (близько $ 125 в США), але можна спробувати пошукати б \ у.

3. Використовуйте побутову електропроводку

Навіщо розраховувати тільки на бездротовий зв'язок? Якщо ви намагаєтеся "розтягнути" бездротової сигнал з одного кінця будинку в інший, звичайно, швидкість постраждає. Якщо використовувати Powerline Ethernet, мережеві дані будуть передаватися між комп'ютерами по вашій домашній провідний електричної мережі, що потенційно може забезпечити кращу швидкість, ніж кращі бездротові технології. Це - непогане доповнення для вашої бездротової мережі.

Сучасні Powerline-адаптери здатні до швидкостей до 1 Гбіт / с з мінімальними затримками: то що треба, для стрімінга відео, наприклад. Але як і в випадку з бездротовим зв'язком, занадто довгі відстані можуть позначитися на ефективності, а інтерференція від роботи інших пристроїв також може впливати на швидкість. Застосування Powerline-адаптерів дозволить користувачеві підключатися до мережі без прокладки нових проводів в будь-якому зручному місці будинку, де є електрична розетка. Для роботи за цією схемою пристрій повинен підтримувати Ethernet.

4. Використовуйте повторювач типу "міст"

"Міст" - це ретранслятор, який розширює діапазон дії вашої бездротової мережі. Він копіює всі налаштування, використовує той же ім'я мережі і пароль, і видає IP з того ж DHCP-сервера. Для пристроїв, що підключаються до вашої мережі, міст "невидимий", вони всі будуть бачити один і той же ідентифікатор SSID. Ви ж можете використовувати кілька мостів. Їх часто застосовують в готелях, великих офісах - всюди, де є одна бездротова мережа для користувачів на величезній території. Але вони також добре працюють і в приватних будинках. Можна підключити як провідний, так і бездротовий міст. Можна комбінувати міст з Powerline-адаптером.

5. Перемістіть роутер

Ще одна порада, очевидний, але дієвий. Радіохвилі йдуть по прямій від передавача до пристрою, так що їх можна "ловити" всюди в радіусі його дії. Якщо помістити роутер ближче до центру будинку, це може вплинути на швидкість. Часто роутер збирає пил на підлозі, поруч з телефоном або на стіні, це не найкраще рішення для зв'язку всередині будинку.

6. Поміняйте канал

В софт вашого роутера закладено безліч опцій, які дозволяють конфігурувати мережеві настройки. Якщо спробувати поміняти настройки для каналів зв'язку, можна домогтися поліпшення швидкості. Вони позначені цифрами від 0 до 13 і вказують на незначні відмінності в частоті, на якій працює ваш роутер.

Вам потрібно буде знати логін і пароль до пристрою (можливо, вони є на стікері на дні роутера). Кожен роутер відрізняється, так що точно сказати, де шукати канали в настройках, можна, але приблизно можна орієнтуватися на вкладку просунутих налаштувань (Advanced) в меню.

В забудованому районі, швидше за все, працюють десятки бездротових мереж в зоні дії вашого комп'ютера, і більшість з них будуть використовувати смугу 2,4 ГГц. Можна пробувати шлях "проб і помилок", можна використовувати спеціалізовані програми, щоб визначити кращу добірку каналів: для Windows це - InSSIDer (From Metageek), для Mac - Netspot .

7. Перейдіть на 5 ГГц

Всі роутери 802.11n можуть працювати в смузі 2,4 ГГц, але зараз більшість моделей здатне і на 5 ГГц (мережа працює швидше, але можливі втрати в радіусі дії - до 10 м). У будь-якому випадку, варто перевірити, чи вплине перемикання на цю частоту на швидкість. Залогініться в програму роутера і пошарте в мережевих налаштуваннях. Важливо, що багато роутери можуть працювати або в 2,4 ГГц, або в 5 ГГц, але не одночасно в цих двох смугах. Іноді роутер може підтримувати дві мережі на цих частотах, з різними іменами.

8. Використовуйте QoS

Якщо у вас вдома бездротову мережу використовують безліч пристроїв (ноутбуки, планшети, смартфони), мережа може не витримати. Завантаження великого файлу одним користувачем може вплинути на відеострім іншого і т.д. Замість того, щоб сваритися з домашніми, можна управляти мережею за допомогою функції QoS (quality of service). Вона дозволяє віддавати пріоритет певних додатків в мережі. Для цього потрібно перевести кожен пристрій, яке буде включено в список QoS з динамічного на статичний IP (це можна знайти в Advanced-настройках). Від роутера до роутера настройки різняться, але в загальному можна створити список пристроїв більш пріоритетних (за якими завжди буде зарезервований канал) і менш пріоритетних (яким можна обрізати зв'язок).

З додатками можна вчинити точно так же, призначивши пріоритети портам і типам даних, потрібно просто перевірити, який порт використовує гра або додаток.

9. Обмежуйте програми, які публікують файли в мережі

File-sharing-додатки (особливо торренти) використовують як аплоад, так і завантаження, і якщо комп'ютер підключений до роздачі на торрент на повній швидкості, швидше за все, він "виїсть" всю доступну смугу. Обмежте upload до 1 кб / с і якщо це можливо, вимикайте такий додаток якомога частіше.

10. Частіше відключайте пристрою від мережі, якщо це можливо

Чим менше пристроїв буде битися за канал зв'язку, тим краще. Гаджети, на кшталт ігрової консолі і Apple TV, можна підключити і до кабелю, залишивши бездротову мережу для планшетів і смартфонів.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити нам.

Також підібрали для вас

Помітили помилку?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: