Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

11 джерел безкоштовних посилань для вашого сайту

 1. Чи не все хороше можна купити на біржах
 2. 11 перевірених способів отримати посилання безкоштовно
 3. Профілі в соцмережах
 4. Каталоги підприємств
 5. рейтинги компаній
 6. Презентації на SlideShare
 7. Відео на YouTube
 8. Сайти на блогплатформи
 9. Форуми
 10. Спільноти і Q & A-платформи
 11. Коментарі на інших сайтах
 12. Сайти пошуку роботи
 13. гостьові статті
 14. аналізуйте конкурентів

Посилання, вони як спеції. В руках умілого кухаря з їх допомогою можна творити чудеса, а ось при відсутності досвіду, в кращому випадку, ефекту від їх застосування буде нуль. У гіршому ж - успішно буде зіпсовано все блюдо.

І скільки б не говорили про те, що посилальне просування віджило своє, практика доводить протилежне. З упевненістю можна сказати тільки одне - перестали працювати масові методи і спроби конкурувати за рахунок посилальних бюджетів.

А ось акуратна точкова робота, з упором на максимальну природність, може забезпечити відмінні результати!

Адже зворотні посилання були, є, і ще довгий час будуть залишатися вагомим фактором ранжирування, особливо при просуванні під Google.

Чи не все хороше можна купити на біржах

За допомогою популярних бірж, таких як Міралінкс, Gogetlinks і Sape, посилання можна купувати хоч пачками по сто штук щодня. Ось тільки пошуковики сприймуть це як спам і спроби маніпулювати видачею. А там і Минусинськ з Пінгвіном не змусять себе довго чекати.

Щоб уникнути можливих санкцій, необхідно прагне, щоб посилальна маса вашого сайту виглядала максимально природно. А якщо 90% зворотних посилань складаються з анкоров у вигляді прямого ключа, проставлених у спеціально написаних під це статтях, природним це все справа назвати складно.

Найбільш органічно виглядають ті посилання, які проставлені самими користувачами. А так як сайтів у більшості користувачів немає, то і залишають вони їх в абсолютно інших місцях - форумах, коментарях, обговореннях в соціальних мережах і т. П.

І проблема в тому, що на біржах ви такі посилання купити не зможете. ФорумОк і компанія, де школярі спамлять по одним і тим же форумах, не береться до уваги. Щоб роздобути таку красу, доведеться гарненько попрацювати ручками.

Але, зате у мене є для вас дві хороші новини. По-перше, зовсім не обов'язково, щоб ці ручки були вашими, виконавців можна найняти. Ну а по-друге, розмістити посилання, в більшості випадків можна абсолютно безкоштовно. За умови, звичайно, що вона буде доречна.

11 перевірених способів отримати посилання безкоштовно

Якщо говорити про SEO, то практично всі дії оптимізатора в цій області можна розділити на два основних напрямки - внутрішні роботи над самим сайтом, і роботу над зовнішніми факторами. У другому випадку, основним завданням фахівця є побудова якісної посилальної маси для просувається проекту.

Ось список способів безкоштовного отримання посилань, актуальних в 2016-2017 роках, які ви можете використовувати при просуванні практично в будь-яку тематику.

Профілі в соцмережах

При створенні сторінок Вконтакте, Facebook, Twitter і Google+, всюди ви можете вказати посилання на свій сайт. І нехай вага їх буде не більшим, але, свій внесок у загальну справу, вони зроблять.

Як бонус, при відвідуванні таких сторінок цільовими відвідувачами, ви ще й отримаєте додаткові переходи на сайт. Посилання в профілі знаходиться на видному місці, і якщо ваш контент людям цікавий, у них напевно виникне бажання перейти і на сам ресурс.

Каталоги підприємств

Часи популярності різних каталогів залишилися в минулому, але, деякі з них все ще досить добре підходять для отримання посилань. Йдеться про різні каталогах компаній, зокрема, нішевих - орієнтованих на певну тематику або місто.

Приклади таких каталогів: e1b.ru , 056.ua . Ось як виглядає сторінка компанії в такому каталозі:

Ось як виглядає сторінка компанії в такому каталозі:

Поле для посилання на сайт, звичайно ж, передбачено.

рейтинги компаній

Включити туди адресу вашого сайту можуть і самі його творці. Якщо немає - нічого не заважає витратити кілька хвилин і нагадати про себе коханого.

Рейтинги від CMS Magazine , Відмінний приклад з нашої з вами області:

Рейтинги від CMS Magazine  , Відмінний приклад з нашої з вами області:

Ті, кому пощастило потрапити ближче до Топу, можуть отримувати ще і додатковий трафік на сайт, який може конвертуватися в клієнтів.

Презентації на SlideShare

Slideshare.net - найбільший в світі сервіс для розміщення презентацій. Хоча в Рунеті він і не користується такою популярністю як за кордоном, зайва посилання з авторитетного ресурсу нікому не завадить.

Після реєстрації, можна завантажувати сюди тематичні презентації в форматі PowerPoint і PDF, а в профілі вказати адресу свого сайту.

Відео на YouTube

Крім URL сайту в інформації про сам каналі, ви можете додавати посилання в опис до кожного завантаженому відеоролику. Якщо відео «злетить» можна отримати гарну кількість переходів на зазначені сторінки.

До речі, для інтернет-магазинів це ще й чудова можливість залучати покупців, шляхом створення і публікації відеоогляди продуктів в каталозі.

До речі, для інтернет-магазинів це ще й чудова можливість залучати покупців, шляхом створення і публікації відеоогляди продуктів в каталозі

Сайти на блогплатформи

WordPress, Blogger, Tumblr і інші платформи для безкоштовного створення сайтів, можна використовувати і для збільшення посилальної маси свого проекту.

Правда, часу це може зайняти чимало, адже доведеться створювати різні псевдоблогі, наповнювати їх хоча б невеликою кількістю статей, в яких вже будуть проставлятися потрібні вам посилання.

Якщо використовувати для їх наповнення унікальний контент, жити такі міні-сайти в індексі пошукових систем, можуть довго і щасливо.

Форуми

Скільки формами не пророкували неминучу смерть, особливо з появою соцмереж, вони все ще живіший за всіх живих. І, судячи з відвідуваності деяких з них, нікуди зникати вони не збираються.

Проставляти посилання можна в обговореннях і в підписі користувача. Важливий момент - щоб модератори її не вилучили, посилання повинен бути доречна. Наприклад, в топіку про ландшафтний дизайн ділянки, можна залишити адресу статті на блозі компанії, яка надає такі послуги, з добіркою цікавих проектів.

Наприклад, в топіку про ландшафтний дизайн ділянки, можна залишити адресу статті на блозі компанії, яка надає такі послуги, з добіркою цікавих проектів

Не обов'язково підбирати виключно тематичні форуми, можна шукати потрібні розділи на загальнотематичних. Наприклад, розділ про вибір дитячого одягу на жіночому форумі.

Сюди ж відносяться і посилання в профілях - знову ж таки, ймовірно, це один з найпростіших способів отримання зворотних посилань, хоча і не найвищої якості

Спільноти і Q & A-платформи

Q & A сайти створені спеціально для людей, які хочуть поставити запитання на ту чи іншу тему, і отримати відповідь на нього від інших користувачів.

Ваше завдання - знайти на них питання, пов'язані з тематикою вашого сайту, і подивитися, чи можна дати на них відповідь таким чином, щоб органічно вписати туди посилання на свій проект.

Такі сервіси - обов'язковий пункт в базі майданчиків для роботи по крауд-маркетингу. Ще б пак, адже на тому ж « відповіді Mail.ru »Можна знайти питання по будь-яких тем - від особливостей догляду за садовими рослинами, і до вибору аксесуарів для нового iPhone.

З відомих спільнот такого роду можна назвати Хабрахабр, Toster.ru і ряд інших, хоча і меншого масштабу. Якщо вдасться вписати своє посилання в відповідь до популярного питання, надавши при цьому допомогу його автору, можна ще й отримати пристойну кількість переходів на свій сайт.

Коментарі на інших сайтах

Один з найпопулярніших колись способів отримання зовнішніх посилань, який в свій час, завдяки старанням умільців з Хрумер, став стійко асоціюватися зі спамом.

А адже це просто природний спосіб комунікації читачів з автором, особливо актуальний для різних блогів. І нехай такі посилання часто і закриті в «nofollow», але, для розведення загальної маси вони відмінно підходять.

Тим більше, якщо взяти до уваги, що всього лише один коментар до статті на відвідуваному ресурсі, може дати вам десятки переходів інших користувачів.

Сайти пошуку роботи

Трохи хитрості і фантазії, і ви зможете отримати посилання з найрізноманітніших місць. Наприклад, створити профіль компанії на популярному сайті для пошуку роботи, заповнити його унікальним, оптимізованим під потрібні запити текстом, і навіть створити кілька вакансій для пристойності.

гостьові статті

Напевно, найскладніший спосіб отримання посилань з усього цього списку. Так, він теж безкоштовний, але може зажадати дуже багато часу для ефективної реалізації на практиці.

Вам потрібно буде підібрати тематичні сайти, для яких ви хотіли б написати гостьовий пост, зв'язатися з їх власниками, домовиться з ними про розміщення, підібрати цікаві теми, і, нарешті, підготувати якісний контент. Повірте, часу все це може зайняти ну дуже багато.

Однак, якщо ви експерт у своїй галузі, це дозволить вам отримати не тільки дійсно якісні посилання з крутих сайтів, а й привернути увагу до своєї персони або компанії, яку ви представляєте, забезпечивши гарний PR-ефект.

аналізуйте конкурентів

аналізуйте конкурентів

Можна прочитати сотні статей на блогах, залипати вечорами на форумах і скільки завгодно дивитися навчальні відео. Але, найефективнішим і перевіреним способом отримати відповіді на більшість питань, є аналіз чужих сайтів .

За допомогою таких сервісів як Аhrеfs.соm і Megaindex.ru можна вивантажити зворотні посилання на сайти і окремі сторінки конкурентів, а потім, за допомогою інших інструментів, проаналізувати їх за різними параметрами.

А ще краще, пройтися по ним вручну, щоб відібрати тих донорів, на яких можна розмістити лінк і на свій сайт.

Таким чином, можна не тільки зібрати круту власну базу, а й зрозуміти, які матеріали користуються особливою популярністю, і знайти теми для майбутніх статей. А на хороший контент, як відомо, люди часто самі залишають посилання. І для вас вони будуть абсолютно безкоштовні.

А якими джерелами безкоштовних посилань можете поділитися ви? Пишіть в коментарях, доповнимо цей список разом.

А якими джерелами безкоштовних посилань можете поділитися ви?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: