Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

11 складових ідеальної статті в блозі

 1. Дізнайтеся як правильно писати статті для блогу Дуже багато блогери займаються нарощуванням посилальної...
 2. Тепер Ви можете стати успішним блогером

Дізнайтеся як правильно писати статті для блогу

Дуже багато блогери займаються нарощуванням посилальної маси і рекламою свого дітища в соц. мережах. Тобто виконують просування блога тими ж способами, які використовуються для всіх інших видів сайтів.

Звичайно ж, це приносить певні плоди, але набагато розумніше на перше місце поставити написання статей в блог і вже від цього будувати стратегію його розкрутки.

Не знаєте як написати SEO текст , Який (в силу своєї корисності і виділяється стилю написання) зможе спонукати Ваших читачів ділитися ним з друзями і знайомими?

Дуже шкода. А адже деякі особливо вдалі статті з блогів поширюються в мережі по вірусному принципом, тобто самими ж читачами.

Прочитайте цей матеріал, і вже через 10 хвилин у Вашій голові з'явиться повна картина того, як писати цікаві статті для блогу, які всім буде хотітися читати знову і знову.

Як писати статті для блогу (покрокове керівництво)

Наступні 11 підрозділів розкажуть Вам, як правильно писати статті для блогу. При цьому важливо, щоб вони відклалися у Вашій пам'яті саме в тому порядку, в якому представлені.

Якщо Ви не в змозі виконати цю умову, ми не гарантуємо, що Ви навчитеся писати цікаві статті для блогу, які зможуть стати основою його просування.

 1. Створити притягає заголовок
  Єдине, чим Ви можете зацікавити потенційного читача до того, як він відкриє статтю - це виділяється заголовок, який привертає увагу і пробуджує бажання дізнатися, що ж там далі. Крім цього, корисним буває в заголовку натякнути на певний зиск від прочитання статті.
  Цей навик є ключовим. Саме над його розвитком потрібно попрацювати перед тим, як писати статті для блогу.

 2. Захопити увагу з перших рядків
  Найбільша помилка, яку може зробити блогер - поєднання відмінного по-справжньому магнітного заголовка з дуже мізерними першими абзацами статті, навіть не дочитавши які відвідувач йде зі сторінок веб-ресурсу з бажанням ніколи не повертатися і не читати цю маячню.
  Тому перед тим як написати статтю в блог, продумуйте початок статті вже в той момент, коли у Вашому мозку ще тільки зароджується її назву. І коли почнете писати, з перших же рядків важливо змусити уяву читача працювати на Вас. Тобто потрібно зацікавити, так би мовити, дати приманку, після якої однозначно захочеться прочитати весь текст до самого кінця.

 3. бути переконливим
  Це виходить не в кожного, хто займається написанням статей в блог. Але до цього потрібно прагнути. Найкраще спочатку писати лише на ті теми, в яких Ви дуже добре орієнтуєтеся.
  Намагайтеся витримувати експертний стиль написання, який змусить читачів блогу вірити в Вашу виняткову компетентність в темі статті.
 4. Використовувати «сильні» словосполучення і фрази
  Звичайно ж, не кожен копірайтер зможе писати статті для блогу на дійсно високому рівні. Комусь не вистачає освіти, кому-то уяви, а хтось просто не вміє правильно орудувати словом. Але цьому можна навчитися, якщо черпати натхнення в ... книгах.
  Можливо, Вам це здасться банальним, але регулярно читаючи твори літератури (практично будь-якого жанру), можна самому стати трошки письменником. І це факт.
 5. Представляти частина інформації у вигляді списків
  Щоб правильно писати статті для блогу потрібно освоїти різні види подання інформації. Зокрема, це повинні бути списки.
  Таким чином, інформація засвоюється краще, ніж у вигляді суцільного текстового полотна. При цьому важливо пам'ятати, що небажано використовувати занадто багато пунктів списку, і кожен з них не повинен бути надто довгим. Краще якщо все коротко і по справі.
 6. Розбивати текст на розділи, використовуючи підзаголовки
  Під час написання статті для блогу розділяйте її на частини осмисленими підзаголовками.

  Якщо при цьому застосовувати вміння, про розвиток якого ми говорили в першому пункті цього списку (створювати «чіпляють» назви), Ви зможете постійно підтримувати зацікавленість читача на потрібному рівні.
 7. Подати статтю в формі історії
  Будь-який фільм (серіал, книга), в якому присутня інтригуючий сюжет, змушує глядача переживати і безвідривно стежити за подіями, боячись пропустити щось важливе. Цей же підхід можна використовувати, щоб писати цікаві статті для блогу.
  a) Придумайте «головного героя», про існування якого стане відомо з перших же рядків.
  b) Розкажіть про його нелегку долю і «лиходіїв», які заважають йому спокійно жити.
  c) Додайте інтриги.
  d) Завершіть написання статті для блогу традиційним хепі ендом.
 8. Наповніть вигаданий сюжет захоплюючими подіями
  Це дозволить написати статтю в блог, яка змусить користувача переживати. Наприклад, якщо слідувати попередньої рекомендації про створення сюжету, можна скласти такий приклад:
  а) У мережі з'являється новий сайт , Який відчайдушно намагається прорватися в ТОП пошукової видачі.
  б) Злісні пошуковики постійно перешкоджають цьому, вдосконалюють свої алгоритми і намагаються відправити «головного персонажа» під фільтри.
  в) Безсовісний конкурент, що поповнює і без того ризиковану кількість посилань «Главгерой» ну дуже неякісними посиланнями, тим самим допомагаючи своїм на злочинців знайти привід для накладення санкцій.
  г) Конкурент сам опинився в ямі, яку копав для «головного героя» - вирушив у бан за погані покупні посилання.
  д) Основний персонаж удосконалює свою майстерність просування, обходить усі «норми закону» і «лиходії» виявляються безсилі в своїх спробах покарати його за це.
 9. Не забувати використовувати інші види контенту
  Цікавий текст - це, звичайно ж, добре. Але у будь-якої людини втомлюються очі від перегляду тільки чорних символів на білому тлі.
  Щоб правильно писати статті для блогу, інтерес до їх текстового вмісту повинен підкріплюватися зображеннями і відео, органічно в них вписуються.
 10. Правильно закінчити написання статті для блогу
  Не можна весь час вести читача за руку і перед самим кінцем кинути його, просто обірвавши розповідь. Тому якщо Ви взялися написати статтю в блог і змогли зацікавити його, будьте вже такі ласкаві, задовольнити що почався у нього (з Вашої вини) інтерес.
  Дайте йому то, на що натякали ще на самому початку. Підведіть підсумок, узагальніть всю надану в статті інформацію. Вкажіть на найважливіші моменти і на той факт, що тема статті повністю розкрита.
 11. Будьте самі собою
  Не намагайтеся скопіювати стиль написання окремих професійних копірайтерів. Написання статей в блог має відбуватися саме від Вашого «Я», яке є неповторним.
  Не пишіть тексти «бо треба». Пишіть, лише коли є натхнення для цього. Не беріть теми, які заздалегідь відверто Вам не подобаються. Вибирайте лише ті, про які хочеться писати і які, на Вашу думку, дійсно можуть бути цікавими читачам блогу.

Тепер Ви можете стати успішним блогером

Звичайно ж, Ви не зможете миттєво навчитися писати статті для блогу (покрокове керівництво - це добре, але потрібна практика). Буде потрібно якийсь час.

Але з кожною статтею, написаної з урахуванням вищевикладених рекомендацій, Ви будете вдосконалювати свою майстерність і, можливо, скоро вже самі зможете давати новачкам поради про те, як писати цікаві статті для блогу.

А як у Вас справи з написанням текстів? Наскільки вони подобаються Вашим відвідувачам? Будь ласка, відпишіть про свої результати в коментарях до цієї статті.

А як у Вас справи з написанням текстів?
Наскільки вони подобаються Вашим відвідувачам?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: