Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

13 причин, чому Ваш блог не приносить гроші!

 1. 13 причин, чому Ваш блог не приносить гроші! Привіт друзі! Десь раз на півроку я пописую статейки...
 2. приклад 2
 3. Підведемо підсумок
 4. Що робити, щоб блог приносив гроші?
 5. висновок
 6. 13 причин, чому Ваш блог не приносить гроші!
 7. Чому відвідуваність не дорівнює дохід?
 8. приклад 2
 9. Підведемо підсумок
 10. Що робити, щоб блог приносив гроші?
 11. висновок
 12. 13 причин, чому Ваш блог не приносить гроші!
 13. Чому відвідуваність не дорівнює дохід?
 14. приклад 2
 15. Підведемо підсумок
 16. Що робити, щоб блог приносив гроші?
 17. висновок

13 причин, чому Ваш блог не приносить гроші!

Привіт друзі! Десь раз на півроку я пописую статейки на тему блогинга, тому не буду порушувати традицію. Ця стаття для початківців блогерів, спраглих заробітку, про те, чому ваш блог не приносить гроші. Так як даний сайт присвячений подорожам, буду розглядати тематику travel.

Отже, ви завели блог про подорожі і планомірно пишете туди статті ось вже півроку або рік. Ви великий молодець, тому що більшість блогерів здуваються після перших двох-трьох місяців, але ви не такий!

Ви переконані, що, ділячись розповідями про подорожі з іншими людьми, зможете згодом заробити гроші на ці самі подорожі, тим більше що приклад декількох успішних людей в цій галузі вселяє впевненість у світлому майбутньому.

Але впевненість є, а грошей як не було, так і немає. Для початку почитайте мою статтю про 25 способів заробити на сайті про подорожі, якщо ви ще її не читали. Там я розповідаю про всі відомі мені методи монетизації блогу.

Найпопулярніший спосіб заробітку в даній тематиці - це партнерські програми. Наприклад, ви вирішили, що будете заробляти на партнерках і тепер не просто розповідаєте про свою подорож, але і вставляєте посилання на сайти з бронювання готелів, авіаквитків, страховок, екскурсій і т.д.

Не буду говорити, що це шлях в нікуди, якщо ваша мета - не блог для душі, а заробіток. Ви самі з часом в цьому переконаєтеся.

Але ви твердо вирішили, що саме ваш блог буде приносити дохід. Тепер йдете до поставленої мети. І начебто ви, послухавшись поради досвідченіших людей, почали розбавляти свої емоційні статті про пригоди інформаційними статтями. Відвідуваність зростає, людям подобається вас читати, є коментарі, але доходів немає. А тепер давайте розберемо на прикладі.

Чому відвідуваність не дорівнює дохід?

приклад 1

У мене є інформаційна стаття про відпочинок на курорті Кароліно-Бугаз під Одесою.

Кожен день на одну цю статтю з пошукових систем приходить по 250-300 чоловік. Начебто непогано, так?
Що це дає мені в матеріальному плані? Нічого.

Чому так?

Все дуже просто. Давайте складемо портрет середньостатистичного відпочиваючого, який вирішив провести свою відпустку під Одесою. І не де-небудь, а в селі Кароліно-Бугаз.

Як правило, це людина, бюджет якого сильно обмежений. Він не полетить в Одесу на літаку, не зніме житло і не забронює готель. Якщо пощастить, він замовить страховку або клацне по рекламі, та й то навряд чи.

Все, що потрібно цій людині - це подивитися фотографії, а потім в кращому випадку купити квитки на поїзд в плацкартний вагон і знайти житло на місці в приватному секторі.

У гіршому випадку - попередньо написати мені 25 особистих об'ємних повідомлень в соц. мережах з питаннями про те, де поїсти, де пожити, і яка там зараз погода, після чого взагалі нікуди не поїхати. До слова, поїсти в Кароліно-Бугаз дійсно особливо ніде, а погоду під Одесою можна дізнатися в гуглі.

До речі, саме через гігантської кількості питань про відпочинок в Затоці і Кароліно-Бугаз я відключила можливість писати мені приватні повідомлення Вконтакте людям, які не є моїми друзями. Чи не тому що я така жадібна і не готова безкоштовно відповідати на питання, просто час - ресурс обмежений.

Причому якщо просиш людини продублювати своє питання в коментарі на блозі, щоб відповідь прочитали інші люди, наш потенційний відпочиваючий фиркає і ображається.

Що ми маємо? У статті про Кароліно-Бугаз є кілька посилань на квартири, готелі та реклама авіаквитків. "Карта кліків" в Метриці Яндекса показує, що кліків по цих посиланнях практично немає.

Таким чином, 300 осіб в день приходять, отримують інформацію і йдуть. Що з цього отримую я як автор ресурсу? Витрати часу, відповідаючи на однотипні повідомлення, і моральне задоволення від того, що на блог приходять відвідувачі. Чи стане хтось із них постійним читачем? Сумніваюся.

Сумніваюся

Павучок з Кароліно-Бугаз

приклад 2

Стаття про те, як купити дешеві авіаквитки в Мексику

Це показова стаття, тому що порушує всі закони логіки і здорового глузду. Вона криво оформлена, а інформація там давно застаріла і потребує доопрацювання.

У день цю статтю відвідують від сили 20-30 чоловік, кожен з яких клікає практично за всіма рекламних посиланнях. 1 з 100 відвідувачів замовляє квиток. Квитки в Мексику коштують недешево. Комісія з партнерок авіаквитків невелика, якщо порівнювати її з комісією з готельних партнерок, але, як то кажуть, курочка по зернятку клює.

Плюс в статті є посилання на партнерську програму Skyscanner , Де оплата йде за кліки, а не за бронювання. Таким чином, дана стаття приносить гроші кожен день.

Чому так?
Людина, яка прийшла за запитом про покупку авіаквитків в Мексику, хоче купити квитки в Мексику, і він їх купить. У нього є гроші на ці квитки і намір летіти. Також є ймовірність того, що ця людина після покупки квитка настільки перейметься, що замовить квартиру або готель.

Також є ймовірність того, що ця людина після покупки квитка настільки перейметься, що замовить квартиру або готель

Пляжі Острови Жінок в Мексиці

Підведемо підсумок

 • Не факт, що збільшення відвідуваності дасть збільшення доходу. Тільки збільшення кількість цільових відвідувачів на конкретні сторінки дасть збільшення доходу
 • Чим більше статей, тим вищий заробіток? Ні. Будь-який школяр знає, що є інтенсивні і екстенсивні методи розвитку. Можна написати одну розумну продає статтю і вести трафік на неї.
 • Перш ніж писати статтю з метою заробітку, складіть портрет потенційного читача (а краще покупця). Хто він, скільки йому років, чи є у нього гроші. Скукотінь, правда? Але якщо ваша мета - це дохід з блогу, пишіть про те, що шукають люди.
 • Відмовтеся від непотрібних справ. Я багато годин витратила на написання того, що не приносить ні задоволення, ні грошей. Одна справа - писати тексти для душі і для постійних читачів і зовсім інша справа - описувати якусь Затоку, де мені зовсім не сподобалося.
 • Обмежте спілкування в соц. мережах. Те, що я закрила сторінку в контакті, дало як мінімум одна година додаткового часу щодня, тому що тепер мені не потрібно по кілька разів на день відповідати на питання про те, чи можна летіти в Іспанію по польській візі.
 • А як же душа? Як же політ фантазії? Можна писати про те, як вас комарі на Філіппінах покусали, але якщо в блозі будуть тільки такі статті, то заробіток так і залишиться на нулі (якщо, звичайно, ви не продаєте спрей від комарів). Необхідний якийсь баланс.

Таким чином, для себе я вивела якийсь працюючий алгоритм. Звичайно, його не я вивела. Ми це ще на теорії маркетингу проходили в кудлатою році.

Що робити, щоб блог приносив гроші?

1. Аналіз того, що шукають люди з використанням http://keywordtool.io/ru , wordstat.yandex.ru і adwords.google (Інструмент key words)

2. Складання портрета потенційного покупця

3. Аналіз того, що можу запропонувати я. У випадку з даними блогом - це оренда житла, транспорту і т.д.

4. Стикування моїх пропозицій з інтересами людей

5. Аналіз виконаної роботи і відмова від зайвих дій

6. Постійні експерименти з партнерками, в тому числі редагування старих статей, зміна внутрішньої перелинковки і способів подачі матеріалу

висновок

Все це - прописні істини. Блогінг, як і будь-яка інша сфера, працює за законами бізнесу, а просування - за законами маркетингу. Щоб заробити гроші, потрібно дати щось корисне або марна під виглядом корисного, попередньо вивчивши попит. Давати треба не те, що здається корисним особисто вам, а то, що потрібно людям. Причому дати в тій формі, в якій людям зручно буде взяти те, що ви їм даєте.

Це не означає, що прибутковий блог - заняття без душі. Наприклад, у вільний від роботи час я пишу статті. Написала "101 чоловік в моєму житті" та "Хто такий B.", і "98 ознак мого ідеального чоловіка". Але ці статті я поки не публікую. По-перше, зараз все менше хочеться виставляти напоказ своє особисте життя і душу. По-друге, мені здається, що таке чтиво не несе в собі ніякої користі для людей.

А ви що думаєте з цього приводу? У вас є блог? Для заробітку або для душі? Чи читаєте ви інші блоги? Що хочете знайти в першу чергу? Інформацію? Натхнення? Інструкції та керівництво до дії? А свій блог за якими принципами ведете? Аналізуєте або робите, як робиться?

Схожі статті блогу:
8 міфів про подорожі і віддалену роботу. записки словоблуддя
Як збільшити відвідуваність блогу про подорожі? (Обов'язково читайте коментарі)

Нехай ваш блог буде прибутковим (і душевним)! З повагою, Міла Деменкова.

13 причин, чому Ваш блог не приносить гроші!

Рейтинг: 5 (99.26%) голосів: 108

13 причин, чому Ваш блог не приносить гроші!

Привіт друзі! Десь раз на півроку я пописую статейки на тему блогинга, тому не буду порушувати традицію. Ця стаття для початківців блогерів, спраглих заробітку, про те, чому ваш блог не приносить гроші. Так як даний сайт присвячений подорожам, буду розглядати тематику travel.

Отже, ви завели блог про подорожі і планомірно пишете туди статті ось вже півроку або рік. Ви великий молодець, тому що більшість блогерів здуваються після перших двох-трьох місяців, але ви не такий!

Ви переконані, що, ділячись розповідями про подорожі з іншими людьми, зможете згодом заробити гроші на ці самі подорожі, тим більше що приклад декількох успішних людей в цій галузі вселяє впевненість у світлому майбутньому.

Але впевненість є, а грошей як не було, так і немає. Для початку почитайте мою статтю про 25 способів заробити на сайті про подорожі, якщо ви ще її не читали. Там я розповідаю про всі відомі мені методи монетизації блогу.

Найпопулярніший спосіб заробітку в даній тематиці - це партнерські програми. Наприклад, ви вирішили, що будете заробляти на партнерках і тепер не просто розповідаєте про свою подорож, але і вставляєте посилання на сайти з бронювання готелів, авіаквитків, страховок, екскурсій і т.д.

Не буду говорити, що це шлях в нікуди, якщо ваша мета - не блог для душі, а заробіток. Ви самі з часом в цьому переконаєтеся.

Але ви твердо вирішили, що саме ваш блог буде приносити дохід. Тепер йдете до поставленої мети. І начебто ви, послухавшись поради досвідченіших людей, почали розбавляти свої емоційні статті про пригоди інформаційними статтями. Відвідуваність зростає, людям подобається вас читати, є коментарі, але доходів немає. А тепер давайте розберемо на прикладі.

Чому відвідуваність не дорівнює дохід?

приклад 1

У мене є інформаційна стаття про відпочинок на курорті Кароліно-Бугаз під Одесою.

Кожен день на одну цю статтю з пошукових систем приходить по 250-300 чоловік. Начебто непогано, так?
Що це дає мені в матеріальному плані? Нічого.

Чому так?

Все дуже просто. Давайте складемо портрет середньостатистичного відпочиваючого, який вирішив провести свою відпустку під Одесою. І не де-небудь, а в селі Кароліно-Бугаз.

Як правило, це людина, бюджет якого сильно обмежений. Він не полетить в Одесу на літаку, не зніме житло і не забронює готель. Якщо пощастить, він замовить страховку або клацне по рекламі, та й то навряд чи.

Все, що потрібно цій людині - це подивитися фотографії, а потім в кращому випадку купити квитки на поїзд в плацкартний вагон і знайти житло на місці в приватному секторі.

У гіршому випадку - попередньо написати мені 25 особистих об'ємних повідомлень в соц. мережах з питаннями про те, де поїсти, де пожити, і яка там зараз погода, після чого взагалі нікуди не поїхати. До слова, поїсти в Кароліно-Бугаз дійсно особливо ніде, а погоду під Одесою можна дізнатися в гуглі.

До речі, саме через гігантської кількості питань про відпочинок в Затоці і Кароліно-Бугаз я відключила можливість писати мені приватні повідомлення Вконтакте людям, які не є моїми друзями. Чи не тому що я така жадібна і не готова безкоштовно відповідати на питання, просто час - ресурс обмежений.

Причому якщо просиш людини продублювати своє питання в коментарі на блозі, щоб відповідь прочитали інші люди, наш потенційний відпочиваючий фиркає і ображається.

Що ми маємо? У статті про Кароліно-Бугаз є кілька посилань на квартири, готелі та реклама авіаквитків. "Карта кліків" в Метриці Яндекса показує, що кліків по цих посиланнях практично немає.

Таким чином, 300 осіб в день приходять, отримують інформацію і йдуть. Що з цього отримую я як автор ресурсу? Витрати часу, відповідаючи на однотипні повідомлення, і моральне задоволення від того, що на блог приходять відвідувачі. Чи стане хтось із них постійним читачем? Сумніваюся.

Сумніваюся

Павучок з Кароліно-Бугаз

приклад 2

Стаття про те, як купити дешеві авіаквитки в Мексику

Це показова стаття, тому що порушує всі закони логіки і здорового глузду. Вона криво оформлена, а інформація там давно застаріла і потребує доопрацювання.

У день цю статтю відвідують від сили 20-30 чоловік, кожен з яких клікає практично за всіма рекламних посиланнях. 1 з 100 відвідувачів замовляє квиток. Квитки в Мексику коштують недешево. Комісія з партнерок авіаквитків невелика, якщо порівнювати її з комісією з готельних партнерок, але, як то кажуть, курочка по зернятку клює.

Плюс в статті є посилання на партнерську програму Skyscanner , Де оплата йде за кліки, а не за бронювання. Таким чином, дана стаття приносить гроші кожен день.

Чому так?
Людина, яка прийшла за запитом про покупку авіаквитків в Мексику, хоче купити квитки в Мексику, і він їх купить. У нього є гроші на ці квитки і намір летіти. Також є ймовірність того, що ця людина після покупки квитка настільки перейметься, що замовить квартиру або готель.

Також є ймовірність того, що ця людина після покупки квитка настільки перейметься, що замовить квартиру або готель

Пляжі Острови Жінок в Мексиці

Підведемо підсумок

 • Не факт, що збільшення відвідуваності дасть збільшення доходу. Тільки збільшення кількість цільових відвідувачів на конкретні сторінки дасть збільшення доходу
 • Чим більше статей, тим вищий заробіток? Ні. Будь-який школяр знає, що є інтенсивні і екстенсивні методи розвитку. Можна написати одну розумну продає статтю і вести трафік на неї.
 • Перш ніж писати статтю з метою заробітку, складіть портрет потенційного читача (а краще покупця). Хто він, скільки йому років, чи є у нього гроші. Скукотінь, правда? Але якщо ваша мета - це дохід з блогу, пишіть про те, що шукають люди.
 • Відмовтеся від непотрібних справ. Я багато годин витратила на написання того, що не приносить ні задоволення, ні грошей. Одна справа - писати тексти для душі і для постійних читачів і зовсім інша справа - описувати якусь Затоку, де мені зовсім не сподобалося.
 • Обмежте спілкування в соц. мережах. Те, що я закрила сторінку в контакті, дало як мінімум одна година додаткового часу щодня, тому що тепер мені не потрібно по кілька разів на день відповідати на питання про те, чи можна летіти в Іспанію по польській візі.
 • А як же душа? Як же політ фантазії? Можна писати про те, як вас комарі на Філіппінах покусали, але якщо в блозі будуть тільки такі статті, то заробіток так і залишиться на нулі (якщо, звичайно, ви не продаєте спрей від комарів). Необхідний якийсь баланс.

Таким чином, для себе я вивела якийсь працюючий алгоритм. Звичайно, його не я вивела. Ми це ще на теорії маркетингу проходили в кудлатою році.

Що робити, щоб блог приносив гроші?

1. Аналіз того, що шукають люди з використанням http://keywordtool.io/ru , wordstat.yandex.ru і adwords.google (Інструмент key words)

2. Складання портрета потенційного покупця

3. Аналіз того, що можу запропонувати я. У випадку з даними блогом - це оренда житла, транспорту і т.д.

4. Стикування моїх пропозицій з інтересами людей

5. Аналіз виконаної роботи і відмова від зайвих дій

6. Постійні експерименти з партнерками, в тому числі редагування старих статей, зміна внутрішньої перелинковки і способів подачі матеріалу

висновок

Все це - прописні істини. Блогінг, як і будь-яка інша сфера, працює за законами бізнесу, а просування - за законами маркетингу. Щоб заробити гроші, потрібно дати щось корисне або марна під виглядом корисного, попередньо вивчивши попит. Давати треба не те, що здається корисним особисто вам, а то, що потрібно людям. Причому дати в тій формі, в якій людям зручно буде взяти те, що ви їм даєте.

Це не означає, що прибутковий блог - заняття без душі. Наприклад, у вільний від роботи час я пишу статті. Написала "101 чоловік в моєму житті" та "Хто такий B.", і "98 ознак мого ідеального чоловіка". Але ці статті я поки не публікую. По-перше, зараз все менше хочеться виставляти напоказ своє особисте життя і душу. По-друге, мені здається, що таке чтиво не несе в собі ніякої користі для людей.

А ви що думаєте з цього приводу? У вас є блог? Для заробітку або для душі? Чи читаєте ви інші блоги? Що хочете знайти в першу чергу? Інформацію? Натхнення? Інструкції та керівництво до дії? А свій блог за якими принципами ведете? Аналізуєте або робите, як робиться?

Схожі статті блогу:
8 міфів про подорожі і віддалену роботу. записки словоблуддя
Як збільшити відвідуваність блогу про подорожі? (Обов'язково читайте коментарі)

Нехай ваш блог буде прибутковим (і душевним)! З повагою, Міла Деменкова.

13 причин, чому Ваш блог не приносить гроші!

Рейтинг: 5 (99.26%) голосів: 108

13 причин, чому Ваш блог не приносить гроші!

Привіт друзі! Десь раз на півроку я пописую статейки на тему блогинга, тому не буду порушувати традицію. Ця стаття для початківців блогерів, спраглих заробітку, про те, чому ваш блог не приносить гроші. Так як даний сайт присвячений подорожам, буду розглядати тематику travel.

Отже, ви завели блог про подорожі і планомірно пишете туди статті ось вже півроку або рік. Ви великий молодець, тому що більшість блогерів здуваються після перших двох-трьох місяців, але ви не такий!

Ви переконані, що, ділячись розповідями про подорожі з іншими людьми, зможете згодом заробити гроші на ці самі подорожі, тим більше що приклад декількох успішних людей в цій галузі вселяє впевненість у світлому майбутньому.

Але впевненість є, а грошей як не було, так і немає. Для початку почитайте мою статтю про 25 способів заробити на сайті про подорожі, якщо ви ще її не читали. Там я розповідаю про всі відомі мені методи монетизації блогу.

Найпопулярніший спосіб заробітку в даній тематиці - це партнерські програми. Наприклад, ви вирішили, що будете заробляти на партнерках і тепер не просто розповідаєте про свою подорож, але і вставляєте посилання на сайти з бронювання готелів, авіаквитків, страховок, екскурсій і т.д.

Не буду говорити, що це шлях в нікуди, якщо ваша мета - не блог для душі, а заробіток. Ви самі з часом в цьому переконаєтеся.

Але ви твердо вирішили, що саме ваш блог буде приносити дохід. Тепер йдете до поставленої мети. І начебто ви, послухавшись поради досвідченіших людей, почали розбавляти свої емоційні статті про пригоди інформаційними статтями. Відвідуваність зростає, людям подобається вас читати, є коментарі, але доходів немає. А тепер давайте розберемо на прикладі.

Чому відвідуваність не дорівнює дохід?

приклад 1

У мене є інформаційна стаття про відпочинок на курорті Кароліно-Бугаз під Одесою.

Кожен день на одну цю статтю з пошукових систем приходить по 250-300 чоловік. Начебто непогано, так?
Що це дає мені в матеріальному плані? Нічого.

Чому так?

Все дуже просто. Давайте складемо портрет середньостатистичного відпочиваючого, який вирішив провести свою відпустку під Одесою. І не де-небудь, а в селі Кароліно-Бугаз.

Як правило, це людина, бюджет якого сильно обмежений. Він не полетить в Одесу на літаку, не зніме житло і не забронює готель. Якщо пощастить, він замовить страховку або клацне по рекламі, та й то навряд чи.

Все, що потрібно цій людині - це подивитися фотографії, а потім в кращому випадку купити квитки на поїзд в плацкартний вагон і знайти житло на місці в приватному секторі.

У гіршому випадку - попередньо написати мені 25 особистих об'ємних повідомлень в соц. мережах з питаннями про те, де поїсти, де пожити, і яка там зараз погода, після чого взагалі нікуди не поїхати. До слова, поїсти в Кароліно-Бугаз дійсно особливо ніде, а погоду під Одесою можна дізнатися в гуглі.

До речі, саме через гігантської кількості питань про відпочинок в Затоці і Кароліно-Бугаз я відключила можливість писати мені приватні повідомлення Вконтакте людям, які не є моїми друзями. Чи не тому що я така жадібна і не готова безкоштовно відповідати на питання, просто час - ресурс обмежений.

Причому якщо просиш людини продублювати своє питання в коментарі на блозі, щоб відповідь прочитали інші люди, наш потенційний відпочиваючий фиркає і ображається.

Що ми маємо? У статті про Кароліно-Бугаз є кілька посилань на квартири, готелі та реклама авіаквитків. "Карта кліків" в Метриці Яндекса показує, що кліків по цих посиланнях практично немає.

Таким чином, 300 осіб в день приходять, отримують інформацію і йдуть. Що з цього отримую я як автор ресурсу? Витрати часу, відповідаючи на однотипні повідомлення, і моральне задоволення від того, що на блог приходять відвідувачі. Чи стане хтось із них постійним читачем? Сумніваюся.

Сумніваюся

Павучок з Кароліно-Бугаз

приклад 2

Стаття про те, як купити дешеві авіаквитки в Мексику

Це показова стаття, тому що порушує всі закони логіки і здорового глузду. Вона криво оформлена, а інформація там давно застаріла і потребує доопрацювання.

У день цю статтю відвідують від сили 20-30 чоловік, кожен з яких клікає практично за всіма рекламних посиланнях. 1 з 100 відвідувачів замовляє квиток. Квитки в Мексику коштують недешево. Комісія з партнерок авіаквитків невелика, якщо порівнювати її з комісією з готельних партнерок, але, як то кажуть, курочка по зернятку клює.

Плюс в статті є посилання на партнерську програму Skyscanner , Де оплата йде за кліки, а не за бронювання. Таким чином, дана стаття приносить гроші кожен день.

Чому так?
Людина, яка прийшла за запитом про покупку авіаквитків в Мексику, хоче купити квитки в Мексику, і він їх купить. У нього є гроші на ці квитки і намір летіти. Також є ймовірність того, що ця людина після покупки квитка настільки перейметься, що замовить квартиру або готель.

Також є ймовірність того, що ця людина після покупки квитка настільки перейметься, що замовить квартиру або готель

Пляжі Острови Жінок в Мексиці

Підведемо підсумок

 • Не факт, що збільшення відвідуваності дасть збільшення доходу. Тільки збільшення кількість цільових відвідувачів на конкретні сторінки дасть збільшення доходу
 • Чим більше статей, тим вищий заробіток? Ні. Будь-який школяр знає, що є інтенсивні і екстенсивні методи розвитку. Можна написати одну розумну продає статтю і вести трафік на неї.
 • Перш ніж писати статтю з метою заробітку, складіть портрет потенційного читача (а краще покупця). Хто він, скільки йому років, чи є у нього гроші. Скукотінь, правда? Але якщо ваша мета - це дохід з блогу, пишіть про те, що шукають люди.
 • Відмовтеся від непотрібних справ. Я багато годин витратила на написання того, що не приносить ні задоволення, ні грошей. Одна справа - писати тексти для душі і для постійних читачів і зовсім інша справа - описувати якусь Затоку, де мені зовсім не сподобалося.
 • Обмежте спілкування в соц. мережах. Те, що я закрила сторінку в контакті, дало як мінімум одна година додаткового часу щодня, тому що тепер мені не потрібно по кілька разів на день відповідати на питання про те, чи можна летіти в Іспанію по польській візі.
 • А як же душа? Як же політ фантазії? Можна писати про те, як вас комарі на Філіппінах покусали, але якщо в блозі будуть тільки такі статті, то заробіток так і залишиться на нулі (якщо, звичайно, ви не продаєте спрей від комарів). Необхідний якийсь баланс.

Таким чином, для себе я вивела якийсь працюючий алгоритм. Звичайно, його не я вивела. Ми це ще на теорії маркетингу проходили в кудлатою році.

Що робити, щоб блог приносив гроші?

1. Аналіз того, що шукають люди з використанням http://keywordtool.io/ru , wordstat.yandex.ru і adwords.google (Інструмент key words)

2. Складання портрета потенційного покупця

3. Аналіз того, що можу запропонувати я. У випадку з даними блогом - це оренда житла, транспорту і т.д.

4. Стикування моїх пропозицій з інтересами людей

5. Аналіз виконаної роботи і відмова від зайвих дій

6. Постійні експерименти з партнерками, в тому числі редагування старих статей, зміна внутрішньої перелинковки і способів подачі матеріалу

висновок

Все це - прописні істини. Блогінг, як і будь-яка інша сфера, працює за законами бізнесу, а просування - за законами маркетингу. Щоб заробити гроші, потрібно дати щось корисне або марна під виглядом корисного, попередньо вивчивши попит. Давати треба не те, що здається корисним особисто вам, а то, що потрібно людям. Причому дати в тій формі, в якій людям зручно буде взяти те, що ви їм даєте.

Це не означає, що прибутковий блог - заняття без душі. Наприклад, у вільний від роботи час я пишу статті. Написала "101 чоловік в моєму житті" та "Хто такий B.", і "98 ознак мого ідеального чоловіка". Але ці статті я поки не публікую. По-перше, зараз все менше хочеться виставляти напоказ своє особисте життя і душу. По-друге, мені здається, що таке чтиво не несе в собі ніякої користі для людей.

А ви що думаєте з цього приводу? У вас є блог? Для заробітку або для душі? Чи читаєте ви інші блоги? Що хочете знайти в першу чергу? Інформацію? Натхнення? Інструкції та керівництво до дії? А свій блог за якими принципами ведете? Аналізуєте або робите, як робиться?

Схожі статті блогу:
8 міфів про подорожі і віддалену роботу. записки словоблуддя
Як збільшити відвідуваність блогу про подорожі? (Обов'язково читайте коментарі)

Нехай ваш блог буде прибутковим (і душевним)! З повагою, Міла Деменкова.

13 причин, чому Ваш блог не приносить гроші!

Рейтинг: 5 (99.26%) голосів: 108

Чому відвідуваність не дорівнює дохід?
Чому відвідуваність не дорівнює дохід?
Чому відвідуваність не дорівнює дохід?
Начебто непогано, так?
Що це дає мені в матеріальному плані?
Чому так?
Що ми маємо?
Що з цього отримую я як автор ресурсу?
Чи стане хтось із них постійним читачем?
Чому так?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: