Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

17 плагінів для оптимізації Gmail-пошти

 1. Хто продав вашу адресу
 2. Для створення списків в Gmail
 3. Для спостереження за наглядачами
 4. Для детальної інформації про відправника
 5. Для шаблонів і опитувань
 6. Для перетворення Gmail в WhatsApp
 7. Для бажаючих відписатися від спаму
 8. Для бажаючих дізнатися, коли лист було прочитано
 9. Для відправки зникаючих листів
 10. Для роботи без підключення до інтернету
 11. Для роботи з GIF в листах
 12. Для пересилання великих файлів
 13. Для відкладеної відправки листів
 14. Для бажаючих позбутися від великих листів
 15. Для унікальної підписи
 16. Для установки поштового клієнта за замовчуванням
 17. Для створення загальних міток і приміток

З моменту свого дебюту 10 років тому Gmail став культовим поштовим сервісом. Це найбільша служба email в світі: за даними ComScore, у травні поточного року Gmail налічував 289 млн унікальних користувачів, Yahoo - 298 млн, а Hotmail - 325 млн. Правда, згідно з інформацією представників Google, Gmail щомісяця застосовують 425 млн активних користувачів. Безсумнівно, володіючи такою великою базою прихильників, Gmail здатний задавати глобальні стандарти функціональності, яку користувачі чекають від поштового сервісу.

Але немає межі досконалості. Набір додатків і плагінів, безкоштовно доступних в Мережі, зробить ваш досвід використання Gmail набагато більш приємним і ефективним. Завдяки цим додатковим програмам ви зможете побачити, коли саме адресат відкрив ваш лист, автоматично дізнатися детальну інформацію про людей, які вам пишуть, а також відправляти самознищується листи. Крім того, ви зможете прикрасити листи GIF-файлами і навіть застосовувати Gmail в ролі месенджера (як WhatsApp).

Хто продав вашу адресу

Визначте, які веб-сайти продають вашу електронну адресу email на «чорному ринку», додавши знак «+» до своєї адреси і назва сервісу. Ви підписалися на новий сервіс? Gmail тепер розпізнає знак «+», так що можна створити альтернативну версію вашої поштової скриньки і дізнатися, чи будете ви отримувати спам на нову адресу (весь цей спам все ще буде «сипатися» на ваш основний ящик Gmail).

Якщо вашу поштову адресу, скажімо, [email protected], ви можете підписатися на Uber за допомогою поєднання [email protected] і контролювати ваш головний ящик Gmail на предмет спаму, який відсилали на альтернативну адресу. Так ви зможете дізнатися, хто продав ваш контакт перекупникам на «чорному ринку». Цей метод буде спрацьовувати безліч разів, і ви зможете відслідковувати, через кого відбувається витік електронної адреси (який, до речі, відноситься до персональних даних, захищених законом).

Для створення списків в Gmail

Смарт-скін Sortd для Gmail

Sortd є смарт-скін для Gmail, що трансформує ваш ящик в набір списків, які можна налаштувати під певні бізнес-завдання. Так, є опція зміни назви списків, додавання нових колонок в будь-якій кількості, а також сортування їх на свій розсуд. Sortd побудований за принципом drag-n-drop і легко перенастраивается під потреби кожного користувача.

Для спостереження за наглядачами

Ugly Email для Chrome

Зараз існує технологія трекінгу електронних листів, яка дозволяє відправнику дізнатися, коли ви відкрили повідомлення, що саме ви в ньому кликнули і в якому вкладенні перебуваєте. Щоб захиститися від трекінгу, можна встановити розширення Ugly Email для Chrome (скоро буде доступно і для Firefox), яке показує які їх ваших вхідних листів відслідковуються відправником. Після установки Ugly Email навпаки будь-якого листа, який відстежується, з'явиться символ мініатюрного очі. Таким чином, Ugly Email спрацьовує ще до того, як ви відкриєте лист.

Для детальної інформації про відправника

FullContact

Це розширення для Chrome дозволяє вам побачити профіль у соціальній мережі та іншу інформацію практично для кожного, хто пише листи. Ви можете читати їх твіт, переглядати фото на Instagram і перегортати пости в Facebook. Ви навіть отримаєте детальну інформацію про їх організації - розташування, чисельність співробітників і деякі інші дані. розширення FullContact працює разом з Google Calendar - це корисно в разі, якщо ви хочете освіжити дані в пам'яті перед зустріччю.

Для шаблонів і опитувань

Mixmax

Це розширення для Chrome, яке містить безліч корисних функцій. Наприклад, воно значно полегшує планування зустрічей, оскільки дозволяє людям вибрати час через пошту самостійно і відслідковувати, коли адресат відкрив ваше повідомлення. Крім того, Mixmax економить ваш час: можна відсилати лист в запланований час і створювати шаблони для листів одним кліком миші.

ІНШІ КОРИСНІ ІНСТРУМЕНТИ:

Для перетворення Gmail в WhatsApp

Mailburn

Ця програма для iPhone автоматично показує вам листування тільки з реальними людьми, а не поштовими роботами. Ідея полягає в тому, що витрачати час на читання різних новинних розсилок можна, сидячи за комп'ютером в офісі; але якщо ви в дорозі, то вас спочатку цікавлять листи від реальних людей (можливо якраз тих, до кого ви поспішаєте на зустріч). завдяки Mailburn ви бачите додатки у вигляді чату, подібного WhatsApp, без жодних опцій на зразок «Показати повністю цитату».

Для бажаючих відписатися від спаму

Для бажаючих відписатися від спаму

Unsubscriber для Gmail являє собою додаток для iPhone з одного лише функцією: дозволяє вам легко відписатися від непотрібних поштових розсилок. Просто зробіть свайп вліво, щоб відписатися, або свайп вправо, щоб зберегти підписку. Потім ви зможете автоматично видалити з ящика всі листи, що ставилися до тієї підписці, від якої ви відмовилися .

Для бажаючих дізнатися, коли лист було прочитано

Для бажаючих дізнатися, коли лист було прочитано

Розширення для Chrome, яке дозволяє дізнатися, коли лист був відправлений і коли воно було прочитано (одна або дві «галочки», за аналогією з мессенджерами). Але не тільки цими функціями хороший MailTrack.io - додаток може повідомити, коли було прочитано електронне повідомлення, навіть якщо воно було відправлено різним одержувачам. А для тих, хто хоче отримувати повідомлення в режимі реального часу, MailTrack.io пропонує опцію спливаючих повідомлень про те, коли і хто відкрив одне з ваших листів.

Для відправки зникаючих листів

Для відправки зникаючих листів

Розширення для Chrome, яке додає ще одну кнопку поруч із кнопкою «Надіслати» в інтерфейсі Gmail. За допомогою такої кнопки ви можете відправляти самознищується повідомлення. Кнопка шифрує ваші повідомлення і відсилає адресату тільки посилання на нього. Як тільки одержувач відкриє посилання на повідомлення, Snapmail проінформує його, що воно буде знищено через 60 секунд - і через вказаний період часу це дійсно станеться. В даний час Snapmail шифрує тільки текстовий контент.

Для роботи без підключення до інтернету

Gmail Offline

Розширення дає можливість працювати в Gmail, навіть коли у вас немає інтернету. Це корисно, якщо немає надійного інтернет-з'єднання - або якщо ви не хочете витрачати мобільний трафік на онлайн-роботу з поштовим сервісом, але при цьому хочете написати кілька чернеток.

Для роботи з GIF в листах

Для роботи з GIF в листах

Світовий лідер в області пошуку GIF-файлів пропонує розширення для Chrome, яке дає можливість використовувати в Gmail всі переваги анімованих картинок. Якщо ви встановили це розширення, в панелі кнопок щодо форматування з'явиться кнопка Giphy . Вона дозволяє вам урізноманітнити листи розміщенням в них будь-якого GIF-зображення.

Для пересилання великих файлів

Dropbox для Gmail

Це розширення для Chrome, яке додає кнопку Dropbox в панель інструментів у вікні створення нового листа. Модуль полегшує відправку в листі загальних посилань на файли, що містяться в Dropbox - а ще так можна уникнути складнощів при пересиланні дуже великих файлів на email.

Для відкладеної відправки листів

Boomerang

Цей плагін, який працює з Chrome, Firefox і Safari, пропонує безліч цікавих функцій, найкорисніша з яких - можливість відправити лист пізніше, в заданий момент часу. Ви просто пишете звичайний лист, потім через календар плануєте автоматичну відправку в майбутньому. Також можна задати нагадування про завершення роботи над листом пізніше .

Для бажаючих позбутися від великих листів

Для бажаючих позбутися від великих листів

Якщо ви виявили, що доступний обсяг диска в Gmail майже вичерпаний, це означає, що в ящику накопичилося безліч листів з великим вкладеннями. Додаток сканує ваш поштовий ящик і відбирає найбільш об'ємні вкладення. потім Find Big Mail допомагає вам видалити листи, що займають занадто багато місця на диску.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Для унікальної підписи

Wisestamp

Розширення Chrome, яке допомагає створити гарну й солідну підпис. Ви можете вибрати шрифт, розмір, колір і зображення. Крім того, програма пропонує додати більше екзотичні елементи, такі як RSS-стрічка або соціальні сервіси - такі як Facebook, Twitter і LinkedIn.

Для установки поштового клієнта за замовчуванням

Send from Gmail

Цей плагін для Chrome призначений для всіх, хто хоче відправляти листи тільки за допомогою поштового сервісу Gmail, а не інших служб. встановивши це розширення , Ви будете відправляти листи тільки через Gmail, навіть якщо клацнете на email-адреса на будь-який веб-сторінці.

Для створення загальних міток і приміток

Для створення загальних міток і приміток

Hiver - це розширення для Chrome, яке чудово підходить для спільної роботи з іншими користувачами, з якими ви разом працюєте над проектом. Завдяки функції «расшаренних» міток, ви можете додати мітку в будь-яку поштову переписку, і вона буде видна в поштовій скриньці вашого колеги. Це особливо зручно при розсилці загальних листів, а також щоб відстежити, кому яке лист призначений.

джерело: BusinessInsider

Ви підписалися на новий сервіс?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: