Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

1Gb.ru - Хмарне сховище Skylable / S3

 1. Що пропонується в послузі Skylable / S3 на 1Gb.ru
 2. Допустиме навантаження на сховище
 3. Резервне копіювання сховища, гарантії цілісності даних
 4. Приклади роботи зі стандартними інструментами для S3 (s3cmd і так далі)
 5. Як дозволити публічний доступ до всіх файлів через http?
 6. Ще питання?
 7. Зміст технічної документації

Раді запропонувати вам бета-версію хмарного сховища з доступом по протоколу, сумісного з Amazon S3 (Simple Storage Service) Раді запропонувати вам бета-версію хмарного сховища з доступом по протоколу, сумісного з Amazon S3 (Simple Storage Service). Послуга надається на основі відкритої платформи Skylable і проекту LibreS3.

до 300 Гб 300-1000 рублів за 100 Гб в місяць (3 - 10 рублів за гігабайт)
- залежить від типу договору та періоду передоплати
- управляється передоплаченим тарифом, загальною дискової квотою
- оплата протягом до 10 днів після установки тарифу
- можливі перевищення ліміту тарифу до 10 днів понад 300 Гб 420 рублів за 100 Гб в місяць
- автоматичне подневная списання з точністю до 1 Гб трафік не тарифікується (* див. Коментар про навантаження на сховище)

Протокол S3 заснований на простому методі зберігання об'єктів, які можна для простоти порівняти з файлами і папками. Спрощено кажучи, кожне сховище S3 являє собою файлову систему, хоча є і відмінності. Наприклад, протокол S3 оптимізований на необмежені за масштабністю системи, які дозволяють зберігати величезний обсяг "плоских" даних без розбивання на папки і без втрати ефективності, і швидше нагадує за змістом просту базу даних.

Amazon S3 був представлений багато років тому і в даний час набув великої популярності і має велику кількість готових рішень, які використовують його як мережеву файлову систему або віддалену базу даних.

 • Системи резервного копіювання
 • Системи синхронізації даних
 • Бази даних простих об'єктів
 • Простий віддалений доступ до файлів
 • Рішення задач типу Map / Reduce
 • Хостинг картинок (у S3 є веб-сервер)

... і багато інших подібні рішення.

Реалізація протоколу S3 в будь-якому місці, відмінному від сервісів Amazon, відрізняється від первинних стандартів компанії Amazon. Тому все сховища за стандартом S3 трохи відрізняються набором можливостей і мають свої особливості. Індустрія "S3-сумісних" сховищ досить розвинена, тому різні інструменти зазвичай вміють працювати з такими особливостями, але набір працюючих функцій буде відрізнятися від Amazon S3 або інших аналогічних служб.

Дивіться також:

 • Хмарне сховище SeaFile - синхронізація файлів на ваших комп'ютерах, аналог Dropbox, доступ Webdav
  - для цілей простий синхронізації файлів це простіше у використанні, ніж Skylable / S3

Що пропонується в послузі Skylable / S3 на 1Gb.ru

 • Необмежена кількість ресурсів Skylable / S3, до кожного сховища власний один логін з повним доступом
 • Доступ по протоколу S3 за адресою sx.1gb.ru, в тому числі HTTP або HTTPS
 • Публічний доступ до об'єктів по протоколу HTTP http: // <ваше сховище> .sx.1gb.ru / файл
  (Із зазначенням ключів доступу або при налаштуванні відповідний policy, приклад нижче)
 • Публічний доступ до об'єктів по протоколу HTTPS (в бета-режимі з невірним SSL сертифікатом, планується пізніше)
 • Працює простий веб-інтерфейс доступу до файлів https://sxweb.1gb.ru
 • Доступ по протоколу кластера Skylable (звичайно не потрібно, але може виявитися корисним, endpoint - sx.1gb.ru, порт 444)
  (Ці реквізити можна використовувати для утиліт skylable, sxdrive та інших)
 • Працюють Android, IOS, десктопні програми для синхронізації файлів через сховище (з проекту Skylable)
 • Вибір кількості реплік зберігання - 1 або 2 незалежних сховища (в будь-якому випадку сховища на RAID-е)

Як почати користуватися Skylable / S3 і умови використання на 1Gb.ru

Ви можете створити ресурс Skylable / S3 в будь-якому особистому кабінеті, розділ "Хмарне сховище Skylable / S3". На етапі введення послуги розмір одного сховища не може перевищувати 100 гігабайт, але за заявкою ліміт може бути збільшений. У міру завершення beta-статусу послуги ліміт буде скасований, ліміт сховища не обмежений і залежить тільки від вашої оплати.

Для ваших ресурсів Skylable / S3 обчислюється зайнята дискова квота, яка входить в звичайну дискову квоту тарифу хостингу (для сайтів і пошти). Іншими словами, обсяг сховища S3 оплачується звичайної дискової квотою хостингу загального призначення. У разі перевищення зайнятої дискової квоти над межею тарифу висилається попередження про необхідність протягом 10 днів змінити тариф, і при необхідності буде потрібно оплатити новий тариф.

При виході дискової квоти за межі, характерних для віртуального хостингу (більше 300 Гб), для тарифікації застосовуються тарифи послуги "Цифровий дата-центр", "оренда Швидкого мережевого сховища" (в даний момент - 420 рублів за 100 Гб в місяць).

У тому випадку, якщо ви вибираєте сховище з резервуванням, квота витрачається в подвійному розмірі. У цьому випадку ваші дані зберігаються в сховищі Skylable / S3 два рази, на двох незалежних системах зберігання, і доступні з використанням засобів резервування доступу.

Допустиме навантаження на сховище

Нашою основною метою є надати послугу з простими принципами тарифікації та передбачуваною ціною. Тому періодичність доступу, трафік, кількість звернень до сховища не тарифікуються, однак вони повинні відповідати межам тарифу по процессорной навантаженні, яка може бути обумовлена ​​вашими операціями зі сховищем.
В цілому це означає, що Skylable / S3 можна без проблем використовувати як основний інструмент для роботи веб-сайтів, розміщених на хостингу, в тому числі при доступі з VDS серверів, або для використання в якості сховища, інструментів синхронізації, з розумною навантаженням звичайного типу , характерною для ресурсів віртуального хостингу.

У тому випадку, якщо навантаження перевищує межі, очевидно розумні для безкоштовної тарифікації, продовження роботи можливо на окремих договірних умовах.

Резервне копіювання сховища, гарантії цілісності даних

Окремі вузли кластера Skylable / S3 розміщені на відмовостійких дискових масивах, резервне копіювання яких не проводиться.

У тому випадку, якщо цілісність даних має пріоритет, слід замовляти сховище з резервуванням, яке забезпечить зберігання ваших даних два рази і доступ до них в тому випадку, якщо один з вузлів вийде з ладу.

Послуга надається на основі open-souce рішення Skylable. На жаль, у нас немає способів до кінця оцінити якість роботи даного ПЗ, або істотно вплинути на нього, тому додаткове резервування критичних даних на вашому боці є розумною мірою.

Приклади роботи зі стандартними інструментами для S3 (s3cmd і так далі)

Приклад конфіга для s3cmd

[Default] access_key = ІМ'Я-ВАШОГО-РЕСУРСУ bucket_location = US cloudfront_host = cloudfront.amazonaws.com default_mime_type = binary / octet-stream delete_removed = False dry_run = False enable_multipart = True encoding = UTF-8 encrypt = False follow_symlinks = False force = False get_continue = False gpg_command = / usr / bin / gpg gpg_decrypt =% (gpg_command) s -d --verbose --no-use-agent --batch --yes --passphrase-fd% (passphrase_fd) s -o% ( output_file) s% (input_file) s gpg_encrypt =% (gpg_command) s -c --verbose --no-use-agent --batch --yes --passphrase-fd% (passphrase_fd) s -o% (output_file) s % (input_file) s gpg_passphrase = guess_mime_type = True host_base = sx.1gb.ru host_bucket =% (bucket) s.sx.1gb.ru human_readable_sizes = False invalidate_on_cf = False list_md5 = False log_target_prefix = mime_type = multipart_chunk_size_mb = 15 preserve_attrs = True progress_meter = True proxy_host = proxy_port = 0 recursive = False recv_chunk = 4096 reduced_redundancy = False secret_key = КЛЮЧ-ВАШОГО-РЕСУРСУ send_chunk = 4096 simpledb_host = sdb.amazonaws.com skip_existing = False socket_timeout = 300 urlencoding_mode = normal use_https = False verbosity = WARNING website_endpoint = http://sx.1gb.ru website_error = website_index = index.html

Як дозволити публічний доступ до всіх файлів через http?

Потрібно призначити на ваш (кореневої) bucket наступний policy:

{ "Version": "2012-10-17", "Statement": [{ "Effect": "Allow", "Principal": "*", "Action": "s3: GetObject", "Resource": " arn: aws: s3 ::: ІМ'Я-ВАШОГО-РЕСУРСУ / * "}]}

Це можна зробити за допомогою будь-якої утиліти для роботи з S3, наприклад через S3 Browser або s3cmd.

Ще питання?

Пишіть на [email protected], обов'язково допоможемо і розмістимо сюди рада для наступних клієнтів.

Хочете стати клієнтом нашого хостингу? Спробуйте наші послуги і сервіс. Тестовий період безкоштовний, Хочете стати клієнтом нашого хостингу реєстрація займає всього одну хвилину. Після реєстрації можна протестувати будь-які послуги хостингу.

Будемо раді бачити вас нашим клієнтом!

Зміст технічної документації

Зміст технічної документації

Зверніть увагу

Зверніть увагу

хочете щоб
сайт працював
ідеально? Доступна ціна.

Ще питання?
Ще питання?
Хочете стати клієнтом нашого хостингу?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: