Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

20 незручностей соціальної мережі «В контакті» | Блог GreenSMM

 1. 20 незручностей соціальної мережі «В контакті» У кожного соціального сервісу є свої недоліки, які...
 2. 20 незручностей соціальної мережі «В контакті»
 3. 20 незручностей соціальної мережі «В контакті»
 4. 20 незручностей соціальної мережі «В контакті»
 5. 20 незручностей соціальної мережі «В контакті»
 6. 20 незручностей соціальної мережі «В контакті»

20 незручностей соціальної мережі «В контакті»

У кожного соціального сервісу є свої недоліки, які заважають активному просуванню сторінки і взагалі комфортному перебуванню на ресурсі. Сьогодні ми розглянемо незручні боку соціальної мережі «В контакті»: від свідомих рішень розробників ресурсу до технічних недоліків.

1. В контакті не заохочує високу активність користувача. Якщо ви адмініструєте відразу кілька груп, активно пишете у себе на сторінці, коментуєте чужі записи, робите перепис і ставите лайки, то будьте готові регулярно спілкуватися з капчі, а часом і проходити нудну процедуру розморожування сторінки. Коли система бачить, що ви надмірно, з її точки зору, активні, то часом просто заморожує вашу сторінку, виходячи з підстави, що користувач в контакті повинен залишати лімітовану кількість повідомлень в певний проміжок часу.

2. Така заморозка сторінки - це ще і спосіб боротьби ресурсу з анонімами. Вона трапляється час від часу з усіма, хто більш-менш активний в соціальній мережі. Реальний користувач, у якого аккаунт прив'язаний до телефону, і сам телефон завжди під рукою, зможе відновити свою сторінку, анонім - немає.

3. Капча виповзає і тоді, коли ви хочете розмістити одне й те саме повідомлення в трьох або більше групах - навіть якщо ці групи ви створили самі і є їх адміністратором з моменту їх зародження. Крім того вам періодично будуть нагадувати за допомогою капчі, що сервіс «Діалоги» - це зовсім не стара добра аська і навіть не мейл-агент - писати швидко в «діалогах» в контакті можуть, на думку системи, тільки боти!

4. Є й такий хитрий прийом: якщо хтось на вас сильно озлобився і має армію ботів або соратників по УПЯЧКА, то він може довго і нудно жати кнопку «спам» під вашими записами, після чого вашу сторінку також заморозять. У минулі часи зловмисники таким методом видаляли десятки тем у спільнотах, але зараз така тактика може бути застосована лише до особистих сторінках.

5. Мало того, що вас можуть заморозити через непорозуміння - лише через те, що ви залишали занадто багато записів у своїй улюбленій соціальній мережі за короткий період часу, так після розморожування сторінки ви ще побачите, що ваші повідомлення на стіні особистої сторінки і стінах інших груп за останню добу або навіть тиждень - видалені безповоротно. Для адміністраторів спільнот - це жорстокий удар! Хоча останнім часом, якщо зі сторінки не було розсилки спаму, ці повідомлення могли відновлюватися.

6. Процедура розблокування сторінки так само оманлива. Якщо Ваш аккаунт прив'язаний до номера мобільного телефону, то система повідомляє вам, що код для відновлення буде вами отриманий «протягом декількох секунд». Насправді мається на увазі кілька хвилин - часом до 10 хвилин і більше. Якщо ви в пориві шаленства почнете знову тиснути кнопку «надіслати код», то тим самим лише зіб'єте гальмівну систему - і вам доведеться чекати ще пів години, поки дадуть відповідь на перший запит, потім на другий і т. Д.

7. Робот, який обіцяє вам зателефонувати при відновленні сторінки - схоже, що істота міфічна. Особисто мені він так і не подзвонив. Може, він був у відпустці або спав?

8. Раніше мережу в контакті було дуже зручно використовувати для просування сайтів, блогів та ін. Залишаючи посилання на стіні багатотисячного співтовариства, ви могли отримати досить високий трафік. Однак з недавнього часу з'явилася горезвісна кнопка «переглянути» під записом, яка дозволяє дивитися весь вміст стрвніци в самій мережі - таким чином, користувач в контакті отримав доступ до контенту, між тим як власник сайту не придбав нового відвідувача. У зв'язку з цим газета «Ведомости» навіть звинуватила «В контакті» в порушенні авторських прав. Вирішується ця проблема в такий спосіб - додаючи по електронній пошті посилання на стіну, скасуйте спливла внизу посилання з картинкою - нехай текст і посилання залишаться тільки в самому полі повідомлення - тоді кнопка «поділитися» не виникає, і той, хто хоче переглянути новина, буде змушений пройти за посиланням.

9. Ще одне незручне нововведення останнього місяця - це винесення закріпленого повідомлення на стіні на самий верх спільноти. Якщо раніше закріплене повідомлення залишалося нагорі стіни, то тепер воно просто витіснило вікі-розмітку. Остання обставина створило грунт для чуток, що адміністрація «В контакті» незабаром збирається видалити сервіс «вікірозмітка» під приводом того, що він мало популярний серед користувачів. Скільки прикростей це може принести адміністраторам спільнот, які роками могли створювати в Віке-розмітці своїх груп різноманітні каталоги, - краще навіть не думати.

10. Щоб отримати адекватний адреса якої-небудь сторінки в вікі-розмітці спільноти, потрібно кожен раз натискати спочатку «редагувати», а потім «повернутися на сторінку», щоб він скоротився з довгого варіанту до короткого, який можна продиктувати.

11. В контакте передбачено дуже мало символів для назви фотоальбому. Чим викликане таке рішення - незрозуміло, але воно доставляє масу незручностей для класифікації альбомів. До того ж опис альбому є для копіювання лише адміністраторам, але не рядовим користувачам.

12. Чи знаєте ви, що за замовчуванням всім користувачам інтернету (навіть тим з них, хто взагалі не зареєстрований в контакті) доступний перегляд як мінімум трьох ваших альбомів на особистій сторінці: а) Фотографії з моєї сторінки, б) Фотографії на моїй стіні, в) Збережені фотографії. Налаштувань приватності для цих альбомів не передбачено.

13. Ще один баг пов'язаний з встраиванием в «Мої відеозаписи» відеоролика з відеохостингу YouTube і т. П. Скажімо, ви додаєте відео з популярного відеохостингу і відразу ж налаштовуєте приватність - хто може переглядати це відео на вашій сторінці і хто може його коментувати. Не поспішайте радіти! Вам доведеться після додавання відео ще раз звернутися до кнопки «редагувати відео» і знову налаштувати приватність, оскільки при первісному додаванні ролика всі ці налаштування приватності все одно скидаються, і доданий відео стає доступно для перегляду і коментування всім користувачам за замовчуванням.

14. Ще одним кроком, який зазіхає на особистий простір користувачів, стало автоматичне програвання в статусі музики, яку вони слухають. Відключити таке оприлюднення своїх музичних уподобань можна, зайшовши в статус і прибравши галочку навпроти «Транслювати в статус грає музику».

15. Позбавлення користувачів можливості запрошувати до групи нових незнайомих їм особисто учасників, які не забороняють надсилати їм запрошення в співтовариства, серйозним чином загальмувало зростання некомерційних спільнот. Після появи публічних сторінок, участь в яких неможливо приховати на своїй сторінці, групи програли ще більше, втративши також припливу тих користувачів, які люблять переглядати інформацію на сторінках своїх друзів.

16. У опції «відправка сподобалася записи» в одне з спільнот, яке ви адмініструєте, також є свій глюк. Якщо ви, скажімо, створили публічну сторінку, а потім вирішили не мати з нею нічого спільного і відписалися від неї, то вона все одно буде виводитися в числі всіх спільнот, куди вам буде пропонуватися системою відправити вподобану запис.

17. Нелогічним виглядає виділення на особистій сторінці користувача блоку «Цікаві сторінки» без дублювання його в меню зліва. Якщо в усі інші блоки ( «Мої групи», «Мої відеозаписи», «Мої фотографії» і т.д.) можна відразу вийти через меню зліва, то список спільнот чомусь існує тільки сам по собі, і потрібно кожен раз прокручувати сторінку вниз, щоб в нього зайти.

18. Велика незручність принесло згортання сервісу «Нотатки» на особистих сторінках користувачів. Якщо раніше кожен учасник міг дати в них якусь більш розлогу інформацію про себе або про своїх проектах і взагалі використовувати сервіс «Нотатки» як персональний блог, то тепер все це поглинула стіна-мікроблог - безглузда і нещадна. Закріплювати записи нагорі можна лише в спільнотах, але не на особистих сторінках, теги до записів не передбачені, пошук по записах конкретного користувача - також відсутня. Втішає лише давню обіцянку адміністраторів ресурсу перетворити згодом сторінки користувачів в повноцінні блоги.

19. Ще одним обмежувачем розвитку сервісу є відсутність рейтингу співтовариств і сторінок користувачів, - такий рейтинг, наприклад, є серйозним фактором розвитку для щоденників і співтовариств в LiveJournal. Незважаючи на те, що в рейтингу блогів Яндекса вже стали індексуватися сторінки користувачів Вконтакте, проте, вони просто потонули в загальній масі блогів. Поява рейтингу тільки для цієї соціальної мережі, в якому б підраховується соціальний капітал і відвідуваність особистих сторінок блогерів і популярних спільнот в контакті, міг би істотно стимулювати як окремих людей, так і великі компанії для вкладання в розвиток своїх сторінок нових і нових інтелектуальних і фінансових ресурсів.

20. Система блокування спамерів в спільнотах так само далека від досконалості. Можна видалити разом останні залишені їм повідомлення на стіні спільноти, але треба окремо видаляти його ж коментарі під відеозаписами, фотографіями, повідомлення в обговореннях, створені ним обговорення, записи на сторінках вікі-розмітки (якщо там можуть писати всі учасники спільноти) - це обставина до сих пір дозволяє одному божевільному Фріку завантажити роботою всіх адміністраторів спільноти.

Якщо вам сподобалася стаття - поділіться!

20 незручностей соціальної мережі «В контакті»

У кожного соціального сервісу є свої недоліки, які заважають активному просуванню сторінки і взагалі комфортному перебуванню на ресурсі. Сьогодні ми розглянемо незручні боку соціальної мережі «В контакті»: від свідомих рішень розробників ресурсу до технічних недоліків.

1. В контакті не заохочує високу активність користувача. Якщо ви адмініструєте відразу кілька груп, активно пишете у себе на сторінці, коментуєте чужі записи, робите перепис і ставите лайки, то будьте готові регулярно спілкуватися з капчі, а часом і проходити нудну процедуру розморожування сторінки. Коли система бачить, що ви надмірно, з її точки зору, активні, то часом просто заморожує вашу сторінку, виходячи з підстави, що користувач в контакті повинен залишати лімітовану кількість повідомлень в певний проміжок часу.

2. Така заморозка сторінки - це ще і спосіб боротьби ресурсу з анонімами. Вона трапляється час від часу з усіма, хто більш-менш активний в соціальній мережі. Реальний користувач, у якого аккаунт прив'язаний до телефону, і сам телефон завжди під рукою, зможе відновити свою сторінку, анонім - немає.

3. Капча виповзає і тоді, коли ви хочете розмістити одне й те саме повідомлення в трьох або більше групах - навіть якщо ці групи ви створили самі і є їх адміністратором з моменту їх зародження. Крім того вам періодично будуть нагадувати за допомогою капчі, що сервіс «Діалоги» - це зовсім не стара добра аська і навіть не мейл-агент - писати швидко в «діалогах» в контакті можуть, на думку системи, тільки боти!

4. Є й такий хитрий прийом: якщо хтось на вас сильно озлобився і має армію ботів або соратників по УПЯЧКА, то він може довго і нудно жати кнопку «спам» під вашими записами, після чого вашу сторінку також заморозять. У минулі часи зловмисники таким методом видаляли десятки тем у спільнотах, але зараз така тактика може бути застосована лише до особистих сторінках.

5. Мало того, що вас можуть заморозити через непорозуміння - лише через те, що ви залишали занадто багато записів у своїй улюбленій соціальній мережі за короткий період часу, так після розморожування сторінки ви ще побачите, що ваші повідомлення на стіні особистої сторінки і стінах інших груп за останню добу або навіть тиждень - видалені безповоротно. Для адміністраторів спільнот - це жорстокий удар! Хоча останнім часом, якщо зі сторінки не було розсилки спаму, ці повідомлення могли відновлюватися.

6. Процедура розблокування сторінки так само оманлива. Якщо Ваш аккаунт прив'язаний до номера мобільного телефону, то система повідомляє вам, що код для відновлення буде вами отриманий «протягом декількох секунд». Насправді мається на увазі кілька хвилин - часом до 10 хвилин і більше. Якщо ви в пориві шаленства почнете знову тиснути кнопку «надіслати код», то тим самим лише зіб'єте гальмівну систему - і вам доведеться чекати ще пів години, поки дадуть відповідь на перший запит, потім на другий і т. Д.

7. Робот, який обіцяє вам зателефонувати при відновленні сторінки - схоже, що істота міфічна. Особисто мені він так і не подзвонив. Може, він був у відпустці або спав?

8. Раніше мережу в контакті було дуже зручно використовувати для просування сайтів, блогів та ін. Залишаючи посилання на стіні багатотисячного співтовариства, ви могли отримати досить високий трафік. Однак з недавнього часу з'явилася горезвісна кнопка «переглянути» під записом, яка дозволяє дивитися весь вміст стрвніци в самій мережі - таким чином, користувач в контакті отримав доступ до контенту, між тим як власник сайту не придбав нового відвідувача. У зв'язку з цим газета «Ведомости» навіть звинуватила «В контакті» в порушенні авторських прав. Вирішується ця проблема в такий спосіб - додаючи по електронній пошті посилання на стіну, скасуйте спливла внизу посилання з картинкою - нехай текст і посилання залишаться тільки в самому полі повідомлення - тоді кнопка «поділитися» не виникає, і той, хто хоче переглянути новина, буде змушений пройти за посиланням.

9. Ще одне незручне нововведення останнього місяця - це винесення закріпленого повідомлення на стіні на самий верх спільноти. Якщо раніше закріплене повідомлення залишалося нагорі стіни, то тепер воно просто витіснило вікі-розмітку. Остання обставина створило грунт для чуток, що адміністрація «В контакті» незабаром збирається видалити сервіс «вікірозмітка» під приводом того, що він мало популярний серед користувачів. Скільки прикростей це може принести адміністраторам спільнот, які роками могли створювати в Віке-розмітці своїх груп різноманітні каталоги, - краще навіть не думати.

10. Щоб отримати адекватний адреса якої-небудь сторінки в вікі-розмітці спільноти, потрібно кожен раз натискати спочатку «редагувати», а потім «повернутися на сторінку», щоб він скоротився з довгого варіанту до короткого, який можна продиктувати.

11. В контакте передбачено дуже мало символів для назви фотоальбому. Чим викликане таке рішення - незрозуміло, але воно доставляє масу незручностей для класифікації альбомів. До того ж опис альбому є для копіювання лише адміністраторам, але не рядовим користувачам.

12. Чи знаєте ви, що за замовчуванням всім користувачам інтернету (навіть тим з них, хто взагалі не зареєстрований в контакті) доступний перегляд як мінімум трьох ваших альбомів на особистій сторінці: а) Фотографії з моєї сторінки, б) Фотографії на моїй стіні, в) Збережені фотографії. Налаштувань приватності для цих альбомів не передбачено.

13. Ще один баг пов'язаний з встраиванием в «Мої відеозаписи» відеоролика з відеохостингу YouTube і т. П. Скажімо, ви додаєте відео з популярного відеохостингу і відразу ж налаштовуєте приватність - хто може переглядати це відео на вашій сторінці і хто може його коментувати. Не поспішайте радіти! Вам доведеться після додавання відео ще раз звернутися до кнопки «редагувати відео» і знову налаштувати приватність, оскільки при первісному додаванні ролика всі ці налаштування приватності все одно скидаються, і доданий відео стає доступно для перегляду і коментування всім користувачам за замовчуванням.

14. Ще одним кроком, який зазіхає на особистий простір користувачів, стало автоматичне програвання в статусі музики, яку вони слухають. Відключити таке оприлюднення своїх музичних уподобань можна, зайшовши в статус і прибравши галочку навпроти «Транслювати в статус грає музику».

15. Позбавлення користувачів можливості запрошувати до групи нових незнайомих їм особисто учасників, які не забороняють надсилати їм запрошення в співтовариства, серйозним чином загальмувало зростання некомерційних спільнот. Після появи публічних сторінок, участь в яких неможливо приховати на своїй сторінці, групи програли ще більше, втративши також припливу тих користувачів, які люблять переглядати інформацію на сторінках своїх друзів.

16. У опції «відправка сподобалася записи» в одне з спільнот, яке ви адмініструєте, також є свій глюк. Якщо ви, скажімо, створили публічну сторінку, а потім вирішили не мати з нею нічого спільного і відписалися від неї, то вона все одно буде виводитися в числі всіх спільнот, куди вам буде пропонуватися системою відправити вподобану запис.

17. Нелогічним виглядає виділення на особистій сторінці користувача блоку «Цікаві сторінки» без дублювання його в меню зліва. Якщо в усі інші блоки ( «Мої групи», «Мої відеозаписи», «Мої фотографії» і т.д.) можна відразу вийти через меню зліва, то список спільнот чомусь існує тільки сам по собі, і потрібно кожен раз прокручувати сторінку вниз, щоб в нього зайти.

18. Велика незручність принесло згортання сервісу «Нотатки» на особистих сторінках користувачів. Якщо раніше кожен учасник міг дати в них якусь більш розлогу інформацію про себе або про своїх проектах і взагалі використовувати сервіс «Нотатки» як персональний блог, то тепер все це поглинула стіна-мікроблог - безглузда і нещадна. Закріплювати записи нагорі можна лише в спільнотах, але не на особистих сторінках, теги до записів не передбачені, пошук по записах конкретного користувача - також відсутня. Втішає лише давню обіцянку адміністраторів ресурсу перетворити згодом сторінки користувачів в повноцінні блоги.

19. Ще одним обмежувачем розвитку сервісу є відсутність рейтингу співтовариств і сторінок користувачів, - такий рейтинг, наприклад, є серйозним фактором розвитку для щоденників і співтовариств в LiveJournal. Незважаючи на те, що в рейтингу блогів Яндекса вже стали індексуватися сторінки користувачів Вконтакте, проте, вони просто потонули в загальній масі блогів. Поява рейтингу тільки для цієї соціальної мережі, в якому б підраховується соціальний капітал і відвідуваність особистих сторінок блогерів і популярних спільнот в контакті, міг би істотно стимулювати як окремих людей, так і великі компанії для вкладання в розвиток своїх сторінок нових і нових інтелектуальних і фінансових ресурсів.

20. Система блокування спамерів в спільнотах так само далека від досконалості. Можна видалити разом останні залишені їм повідомлення на стіні спільноти, але треба окремо видаляти його ж коментарі під відеозаписами, фотографіями, повідомлення в обговореннях, створені ним обговорення, записи на сторінках вікі-розмітки (якщо там можуть писати всі учасники спільноти) - це обставина до сих пір дозволяє одному божевільному Фріку завантажити роботою всіх адміністраторів спільноти.

Якщо вам сподобалася стаття - поділіться!

20 незручностей соціальної мережі «В контакті»

У кожного соціального сервісу є свої недоліки, які заважають активному просуванню сторінки і взагалі комфортному перебуванню на ресурсі. Сьогодні ми розглянемо незручні боку соціальної мережі «В контакті»: від свідомих рішень розробників ресурсу до технічних недоліків.

1. В контакті не заохочує високу активність користувача. Якщо ви адмініструєте відразу кілька груп, активно пишете у себе на сторінці, коментуєте чужі записи, робите перепис і ставите лайки, то будьте готові регулярно спілкуватися з капчі, а часом і проходити нудну процедуру розморожування сторінки. Коли система бачить, що ви надмірно, з її точки зору, активні, то часом просто заморожує вашу сторінку, виходячи з підстави, що користувач в контакті повинен залишати лімітовану кількість повідомлень в певний проміжок часу.

2. Така заморозка сторінки - це ще і спосіб боротьби ресурсу з анонімами. Вона трапляється час від часу з усіма, хто більш-менш активний в соціальній мережі. Реальний користувач, у якого аккаунт прив'язаний до телефону, і сам телефон завжди під рукою, зможе відновити свою сторінку, анонім - немає.

3. Капча виповзає і тоді, коли ви хочете розмістити одне й те саме повідомлення в трьох або більше групах - навіть якщо ці групи ви створили самі і є їх адміністратором з моменту їх зародження. Крім того вам періодично будуть нагадувати за допомогою капчі, що сервіс «Діалоги» - це зовсім не стара добра аська і навіть не мейл-агент - писати швидко в «діалогах» в контакті можуть, на думку системи, тільки боти!

4. Є й такий хитрий прийом: якщо хтось на вас сильно озлобився і має армію ботів або соратників по УПЯЧКА, то він може довго і нудно жати кнопку «спам» під вашими записами, після чого вашу сторінку також заморозять. У минулі часи зловмисники таким методом видаляли десятки тем у спільнотах, але зараз така тактика може бути застосована лише до особистих сторінках.

5. Мало того, що вас можуть заморозити через непорозуміння - лише через те, що ви залишали занадто багато записів у своїй улюбленій соціальній мережі за короткий період часу, так після розморожування сторінки ви ще побачите, що ваші повідомлення на стіні особистої сторінки і стінах інших груп за останню добу або навіть тиждень - видалені безповоротно. Для адміністраторів спільнот - це жорстокий удар! Хоча останнім часом, якщо зі сторінки не було розсилки спаму, ці повідомлення могли відновлюватися.

6. Процедура розблокування сторінки так само оманлива. Якщо Ваш аккаунт прив'язаний до номера мобільного телефону, то система повідомляє вам, що код для відновлення буде вами отриманий «протягом декількох секунд». Насправді мається на увазі кілька хвилин - часом до 10 хвилин і більше. Якщо ви в пориві шаленства почнете знову тиснути кнопку «надіслати код», то тим самим лише зіб'єте гальмівну систему - і вам доведеться чекати ще пів години, поки дадуть відповідь на перший запит, потім на другий і т. Д.

7. Робот, який обіцяє вам зателефонувати при відновленні сторінки - схоже, що істота міфічна. Особисто мені він так і не подзвонив. Може, він був у відпустці або спав?

8. Раніше мережу в контакті було дуже зручно використовувати для просування сайтів, блогів та ін. Залишаючи посилання на стіні багатотисячного співтовариства, ви могли отримати досить високий трафік. Однак з недавнього часу з'явилася горезвісна кнопка «переглянути» під записом, яка дозволяє дивитися весь вміст стрвніци в самій мережі - таким чином, користувач в контакті отримав доступ до контенту, між тим як власник сайту не придбав нового відвідувача. У зв'язку з цим газета «Ведомости» навіть звинуватила «В контакті» в порушенні авторських прав. Вирішується ця проблема в такий спосіб - додаючи по електронній пошті посилання на стіну, скасуйте спливла внизу посилання з картинкою - нехай текст і посилання залишаться тільки в самому полі повідомлення - тоді кнопка «поділитися» не виникає, і той, хто хоче переглянути новина, буде змушений пройти за посиланням.

9. Ще одне незручне нововведення останнього місяця - це винесення закріпленого повідомлення на стіні на самий верх спільноти. Якщо раніше закріплене повідомлення залишалося нагорі стіни, то тепер воно просто витіснило вікі-розмітку. Остання обставина створило грунт для чуток, що адміністрація «В контакті» незабаром збирається видалити сервіс «вікірозмітка» під приводом того, що він мало популярний серед користувачів. Скільки прикростей це може принести адміністраторам спільнот, які роками могли створювати в Віке-розмітці своїх груп різноманітні каталоги, - краще навіть не думати.

10. Щоб отримати адекватний адреса якої-небудь сторінки в вікі-розмітці спільноти, потрібно кожен раз натискати спочатку «редагувати», а потім «повернутися на сторінку», щоб він скоротився з довгого варіанту до короткого, який можна продиктувати.

11. В контакте передбачено дуже мало символів для назви фотоальбому. Чим викликане таке рішення - незрозуміло, але воно доставляє масу незручностей для класифікації альбомів. До того ж опис альбому є для копіювання лише адміністраторам, але не рядовим користувачам.

12. Чи знаєте ви, що за замовчуванням всім користувачам інтернету (навіть тим з них, хто взагалі не зареєстрований в контакті) доступний перегляд як мінімум трьох ваших альбомів на особистій сторінці: а) Фотографії з моєї сторінки, б) Фотографії на моїй стіні, в) Збережені фотографії. Налаштувань приватності для цих альбомів не передбачено.

13. Ще один баг пов'язаний з встраиванием в «Мої відеозаписи» відеоролика з відеохостингу YouTube і т. П. Скажімо, ви додаєте відео з популярного відеохостингу і відразу ж налаштовуєте приватність - хто може переглядати це відео на вашій сторінці і хто може його коментувати. Не поспішайте радіти! Вам доведеться після додавання відео ще раз звернутися до кнопки «редагувати відео» і знову налаштувати приватність, оскільки при первісному додаванні ролика всі ці налаштування приватності все одно скидаються, і доданий відео стає доступно для перегляду і коментування всім користувачам за замовчуванням.

14. Ще одним кроком, який зазіхає на особистий простір користувачів, стало автоматичне програвання в статусі музики, яку вони слухають. Відключити таке оприлюднення своїх музичних уподобань можна, зайшовши в статус і прибравши галочку навпроти «Транслювати в статус грає музику».

15. Позбавлення користувачів можливості запрошувати до групи нових незнайомих їм особисто учасників, які не забороняють надсилати їм запрошення в співтовариства, серйозним чином загальмувало зростання некомерційних спільнот. Після появи публічних сторінок, участь в яких неможливо приховати на своїй сторінці, групи програли ще більше, втративши також припливу тих користувачів, які люблять переглядати інформацію на сторінках своїх друзів.

16. У опції «відправка сподобалася записи» в одне з спільнот, яке ви адмініструєте, також є свій глюк. Якщо ви, скажімо, створили публічну сторінку, а потім вирішили не мати з нею нічого спільного і відписалися від неї, то вона все одно буде виводитися в числі всіх спільнот, куди вам буде пропонуватися системою відправити вподобану запис.

17. Нелогічним виглядає виділення на особистій сторінці користувача блоку «Цікаві сторінки» без дублювання його в меню зліва. Якщо в усі інші блоки ( «Мої групи», «Мої відеозаписи», «Мої фотографії» і т.д.) можна відразу вийти через меню зліва, то список спільнот чомусь існує тільки сам по собі, і потрібно кожен раз прокручувати сторінку вниз, щоб в нього зайти.

18. Велика незручність принесло згортання сервісу «Нотатки» на особистих сторінках користувачів. Якщо раніше кожен учасник міг дати в них якусь більш розлогу інформацію про себе або про своїх проектах і взагалі використовувати сервіс «Нотатки» як персональний блог, то тепер все це поглинула стіна-мікроблог - безглузда і нещадна. Закріплювати записи нагорі можна лише в спільнотах, але не на особистих сторінках, теги до записів не передбачені, пошук по записах конкретного користувача - також відсутня. Втішає лише давню обіцянку адміністраторів ресурсу перетворити згодом сторінки користувачів в повноцінні блоги.

19. Ще одним обмежувачем розвитку сервісу є відсутність рейтингу співтовариств і сторінок користувачів, - такий рейтинг, наприклад, є серйозним фактором розвитку для щоденників і співтовариств в LiveJournal. Незважаючи на те, що в рейтингу блогів Яндекса вже стали індексуватися сторінки користувачів Вконтакте, проте, вони просто потонули в загальній масі блогів. Поява рейтингу тільки для цієї соціальної мережі, в якому б підраховується соціальний капітал і відвідуваність особистих сторінок блогерів і популярних спільнот в контакті, міг би істотно стимулювати як окремих людей, так і великі компанії для вкладання в розвиток своїх сторінок нових і нових інтелектуальних і фінансових ресурсів.

20. Система блокування спамерів в спільнотах так само далека від досконалості. Можна видалити разом останні залишені їм повідомлення на стіні спільноти, але треба окремо видаляти його ж коментарі під відеозаписами, фотографіями, повідомлення в обговореннях, створені ним обговорення, записи на сторінках вікі-розмітки (якщо там можуть писати всі учасники спільноти) - це обставина до сих пір дозволяє одному божевільному Фріку завантажити роботою всіх адміністраторів спільноти.

Якщо вам сподобалася стаття - поділіться!

20 незручностей соціальної мережі «В контакті»

У кожного соціального сервісу є свої недоліки, які заважають активному просуванню сторінки і взагалі комфортному перебуванню на ресурсі. Сьогодні ми розглянемо незручні боку соціальної мережі «В контакті»: від свідомих рішень розробників ресурсу до технічних недоліків.

1. В контакті не заохочує високу активність користувача. Якщо ви адмініструєте відразу кілька груп, активно пишете у себе на сторінці, коментуєте чужі записи, робите перепис і ставите лайки, то будьте готові регулярно спілкуватися з капчі, а часом і проходити нудну процедуру розморожування сторінки. Коли система бачить, що ви надмірно, з її точки зору, активні, то часом просто заморожує вашу сторінку, виходячи з підстави, що користувач в контакті повинен залишати лімітовану кількість повідомлень в певний проміжок часу.

2. Така заморозка сторінки - це ще і спосіб боротьби ресурсу з анонімами. Вона трапляється час від часу з усіма, хто більш-менш активний в соціальній мережі. Реальний користувач, у якого аккаунт прив'язаний до телефону, і сам телефон завжди під рукою, зможе відновити свою сторінку, анонім - немає.

3. Капча виповзає і тоді, коли ви хочете розмістити одне й те саме повідомлення в трьох або більше групах - навіть якщо ці групи ви створили самі і є їх адміністратором з моменту їх зародження. Крім того вам періодично будуть нагадувати за допомогою капчі, що сервіс «Діалоги» - це зовсім не стара добра аська і навіть не мейл-агент - писати швидко в «діалогах» в контакті можуть, на думку системи, тільки боти!

4. Є й такий хитрий прийом: якщо хтось на вас сильно озлобився і має армію ботів або соратників по УПЯЧКА, то він може довго і нудно жати кнопку «спам» під вашими записами, після чого вашу сторінку також заморозять. У минулі часи зловмисники таким методом видаляли десятки тем у спільнотах, але зараз така тактика може бути застосована лише до особистих сторінках.

5. Мало того, що вас можуть заморозити через непорозуміння - лише через те, що ви залишали занадто багато записів у своїй улюбленій соціальній мережі за короткий період часу, так після розморожування сторінки ви ще побачите, що ваші повідомлення на стіні особистої сторінки і стінах інших груп за останню добу або навіть тиждень - видалені безповоротно. Для адміністраторів спільнот - це жорстокий удар! Хоча останнім часом, якщо зі сторінки не було розсилки спаму, ці повідомлення могли відновлюватися.

6. Процедура розблокування сторінки так само оманлива. Якщо Ваш аккаунт прив'язаний до номера мобільного телефону, то система повідомляє вам, що код для відновлення буде вами отриманий «протягом декількох секунд». Насправді мається на увазі кілька хвилин - часом до 10 хвилин і більше. Якщо ви в пориві шаленства почнете знову тиснути кнопку «надіслати код», то тим самим лише зіб'єте гальмівну систему - і вам доведеться чекати ще пів години, поки дадуть відповідь на перший запит, потім на другий і т. Д.

7. Робот, який обіцяє вам зателефонувати при відновленні сторінки - схоже, що істота міфічна. Особисто мені він так і не подзвонив. Може, він був у відпустці або спав?

8. Раніше мережу в контакті було дуже зручно використовувати для просування сайтів, блогів та ін. Залишаючи посилання на стіні багатотисячного співтовариства, ви могли отримати досить високий трафік. Однак з недавнього часу з'явилася горезвісна кнопка «переглянути» під записом, яка дозволяє дивитися весь вміст стрвніци в самій мережі - таким чином, користувач в контакті отримав доступ до контенту, між тим як власник сайту не придбав нового відвідувача. У зв'язку з цим газета «Ведомости» навіть звинуватила «В контакті» в порушенні авторських прав. Вирішується ця проблема в такий спосіб - додаючи по електронній пошті посилання на стіну, скасуйте спливла внизу посилання з картинкою - нехай текст і посилання залишаться тільки в самому полі повідомлення - тоді кнопка «поділитися» не виникає, і той, хто хоче переглянути новина, буде змушений пройти за посиланням.

9. Ще одне незручне нововведення останнього місяця - це винесення закріпленого повідомлення на стіні на самий верх спільноти. Якщо раніше закріплене повідомлення залишалося нагорі стіни, то тепер воно просто витіснило вікі-розмітку. Остання обставина створило грунт для чуток, що адміністрація «В контакті» незабаром збирається видалити сервіс «вікірозмітка» під приводом того, що він мало популярний серед користувачів. Скільки прикростей це може принести адміністраторам спільнот, які роками могли створювати в Віке-розмітці своїх груп різноманітні каталоги, - краще навіть не думати.

10. Щоб отримати адекватний адреса якої-небудь сторінки в вікі-розмітці спільноти, потрібно кожен раз натискати спочатку «редагувати», а потім «повернутися на сторінку», щоб він скоротився з довгого варіанту до короткого, який можна продиктувати.

11. В контакте передбачено дуже мало символів для назви фотоальбому. Чим викликане таке рішення - незрозуміло, але воно доставляє масу незручностей для класифікації альбомів. До того ж опис альбому є для копіювання лише адміністраторам, але не рядовим користувачам.

12. Чи знаєте ви, що за замовчуванням всім користувачам інтернету (навіть тим з них, хто взагалі не зареєстрований в контакті) доступний перегляд як мінімум трьох ваших альбомів на особистій сторінці: а) Фотографії з моєї сторінки, б) Фотографії на моїй стіні, в) Збережені фотографії. Налаштувань приватності для цих альбомів не передбачено.

13. Ще один баг пов'язаний з встраиванием в «Мої відеозаписи» відеоролика з відеохостингу YouTube і т. П. Скажімо, ви додаєте відео з популярного відеохостингу і відразу ж налаштовуєте приватність - хто може переглядати це відео на вашій сторінці і хто може його коментувати. Не поспішайте радіти! Вам доведеться після додавання відео ще раз звернутися до кнопки «редагувати відео» і знову налаштувати приватність, оскільки при первісному додаванні ролика всі ці налаштування приватності все одно скидаються, і доданий відео стає доступно для перегляду і коментування всім користувачам за замовчуванням.

14. Ще одним кроком, який зазіхає на особистий простір користувачів, стало автоматичне програвання в статусі музики, яку вони слухають. Відключити таке оприлюднення своїх музичних уподобань можна, зайшовши в статус і прибравши галочку навпроти «Транслювати в статус грає музику».

15. Позбавлення користувачів можливості запрошувати до групи нових незнайомих їм особисто учасників, які не забороняють надсилати їм запрошення в співтовариства, серйозним чином загальмувало зростання некомерційних спільнот. Після появи публічних сторінок, участь в яких неможливо приховати на своїй сторінці, групи програли ще більше, втративши також припливу тих користувачів, які люблять переглядати інформацію на сторінках своїх друзів.

16. У опції «відправка сподобалася записи» в одне з спільнот, яке ви адмініструєте, також є свій глюк. Якщо ви, скажімо, створили публічну сторінку, а потім вирішили не мати з нею нічого спільного і відписалися від неї, то вона все одно буде виводитися в числі всіх спільнот, куди вам буде пропонуватися системою відправити вподобану запис.

17. Нелогічним виглядає виділення на особистій сторінці користувача блоку «Цікаві сторінки» без дублювання його в меню зліва. Якщо в усі інші блоки ( «Мої групи», «Мої відеозаписи», «Мої фотографії» і т.д.) можна відразу вийти через меню зліва, то список спільнот чомусь існує тільки сам по собі, і потрібно кожен раз прокручувати сторінку вниз, щоб в нього зайти.

18. Велика незручність принесло згортання сервісу «Нотатки» на особистих сторінках користувачів. Якщо раніше кожен учасник міг дати в них якусь більш розлогу інформацію про себе або про своїх проектах і взагалі використовувати сервіс «Нотатки» як персональний блог, то тепер все це поглинула стіна-мікроблог - безглузда і нещадна. Закріплювати записи нагорі можна лише в спільнотах, але не на особистих сторінках, теги до записів не передбачені, пошук по записах конкретного користувача - також відсутня. Втішає лише давню обіцянку адміністраторів ресурсу перетворити згодом сторінки користувачів в повноцінні блоги.

19. Ще одним обмежувачем розвитку сервісу є відсутність рейтингу співтовариств і сторінок користувачів, - такий рейтинг, наприклад, є серйозним фактором розвитку для щоденників і співтовариств в LiveJournal. Незважаючи на те, що в рейтингу блогів Яндекса вже стали індексуватися сторінки користувачів Вконтакте, проте, вони просто потонули в загальній масі блогів. Поява рейтингу тільки для цієї соціальної мережі, в якому б підраховується соціальний капітал і відвідуваність особистих сторінок блогерів і популярних спільнот в контакті, міг би істотно стимулювати як окремих людей, так і великі компанії для вкладання в розвиток своїх сторінок нових і нових інтелектуальних і фінансових ресурсів.

20. Система блокування спамерів в спільнотах так само далека від досконалості. Можна видалити разом останні залишені їм повідомлення на стіні спільноти, але треба окремо видаляти його ж коментарі під відеозаписами, фотографіями, повідомлення в обговореннях, створені ним обговорення, записи на сторінках вікі-розмітки (якщо там можуть писати всі учасники спільноти) - це обставина до сих пір дозволяє одному божевільному Фріку завантажити роботою всіх адміністраторів спільноти.

Якщо вам сподобалася стаття - поділіться!

20 незручностей соціальної мережі «В контакті»

У кожного соціального сервісу є свої недоліки, які заважають активному просуванню сторінки і взагалі комфортному перебуванню на ресурсі. Сьогодні ми розглянемо незручні боку соціальної мережі «В контакті»: від свідомих рішень розробників ресурсу до технічних недоліків.

1. В контакті не заохочує високу активність користувача. Якщо ви адмініструєте відразу кілька груп, активно пишете у себе на сторінці, коментуєте чужі записи, робите перепис і ставите лайки, то будьте готові регулярно спілкуватися з капчі, а часом і проходити нудну процедуру розморожування сторінки. Коли система бачить, що ви надмірно, з її точки зору, активні, то часом просто заморожує вашу сторінку, виходячи з підстави, що користувач в контакті повинен залишати лімітовану кількість повідомлень в певний проміжок часу.

2. Така заморозка сторінки - це ще і спосіб боротьби ресурсу з анонімами. Вона трапляється час від часу з усіма, хто більш-менш активний в соціальній мережі. Реальний користувач, у якого аккаунт прив'язаний до телефону, і сам телефон завжди під рукою, зможе відновити свою сторінку, анонім - немає.

3. Капча виповзає і тоді, коли ви хочете розмістити одне й те саме повідомлення в трьох або більше групах - навіть якщо ці групи ви створили самі і є їх адміністратором з моменту їх зародження. Крім того вам періодично будуть нагадувати за допомогою капчі, що сервіс «Діалоги» - це зовсім не стара добра аська і навіть не мейл-агент - писати швидко в «діалогах» в контакті можуть, на думку системи, тільки боти!

4. Є й такий хитрий прийом: якщо хтось на вас сильно озлобився і має армію ботів або соратників по УПЯЧКА, то він може довго і нудно жати кнопку «спам» під вашими записами, після чого вашу сторінку також заморозять. У минулі часи зловмисники таким методом видаляли десятки тем у спільнотах, але зараз така тактика може бути застосована лише до особистих сторінках.

5. Мало того, що вас можуть заморозити через непорозуміння - лише через те, що ви залишали занадто багато записів у своїй улюбленій соціальній мережі за короткий період часу, так після розморожування сторінки ви ще побачите, що ваші повідомлення на стіні особистої сторінки і стінах інших груп за останню добу або навіть тиждень - видалені безповоротно. Для адміністраторів спільнот - це жорстокий удар! Хоча останнім часом, якщо зі сторінки не було розсилки спаму, ці повідомлення могли відновлюватися.

6. Процедура розблокування сторінки так само оманлива. Якщо Ваш аккаунт прив'язаний до номера мобільного телефону, то система повідомляє вам, що код для відновлення буде вами отриманий «протягом декількох секунд». Насправді мається на увазі кілька хвилин - часом до 10 хвилин і більше. Якщо ви в пориві шаленства почнете знову тиснути кнопку «надіслати код», то тим самим лише зіб'єте гальмівну систему - і вам доведеться чекати ще пів години, поки дадуть відповідь на перший запит, потім на другий і т. Д.

7. Робот, який обіцяє вам зателефонувати при відновленні сторінки - схоже, що істота міфічна. Особисто мені він так і не подзвонив. Може, він був у відпустці або спав?

8. Раніше мережу в контакті було дуже зручно використовувати для просування сайтів, блогів та ін. Залишаючи посилання на стіні багатотисячного співтовариства, ви могли отримати досить високий трафік. Однак з недавнього часу з'явилася горезвісна кнопка «переглянути» під записом, яка дозволяє дивитися весь вміст стрвніци в самій мережі - таким чином, користувач в контакті отримав доступ до контенту, між тим як власник сайту не придбав нового відвідувача. У зв'язку з цим газета «Ведомости» навіть звинуватила «В контакті» в порушенні авторських прав. Вирішується ця проблема в такий спосіб - додаючи по електронній пошті посилання на стіну, скасуйте спливла внизу посилання з картинкою - нехай текст і посилання залишаться тільки в самому полі повідомлення - тоді кнопка «поділитися» не виникає, і той, хто хоче переглянути новина, буде змушений пройти за посиланням.

9. Ще одне незручне нововведення останнього місяця - це винесення закріпленого повідомлення на стіні на самий верх спільноти. Якщо раніше закріплене повідомлення залишалося нагорі стіни, то тепер воно просто витіснило вікі-розмітку. Остання обставина створило грунт для чуток, що адміністрація «В контакті» незабаром збирається видалити сервіс «вікірозмітка» під приводом того, що він мало популярний серед користувачів. Скільки прикростей це може принести адміністраторам спільнот, які роками могли створювати в Віке-розмітці своїх груп різноманітні каталоги, - краще навіть не думати.

10. Щоб отримати адекватний адреса якої-небудь сторінки в вікі-розмітці спільноти, потрібно кожен раз натискати спочатку «редагувати», а потім «повернутися на сторінку», щоб він скоротився з довгого варіанту до короткого, який можна продиктувати.

11. В контакте передбачено дуже мало символів для назви фотоальбому. Чим викликане таке рішення - незрозуміло, але воно доставляє масу незручностей для класифікації альбомів. До того ж опис альбому є для копіювання лише адміністраторам, але не рядовим користувачам.

12. Чи знаєте ви, що за замовчуванням всім користувачам інтернету (навіть тим з них, хто взагалі не зареєстрований в контакті) доступний перегляд як мінімум трьох ваших альбомів на особистій сторінці: а) Фотографії з моєї сторінки, б) Фотографії на моїй стіні, в) Збережені фотографії. Налаштувань приватності для цих альбомів не передбачено.

13. Ще один баг пов'язаний з встраиванием в «Мої відеозаписи» відеоролика з відеохостингу YouTube і т. П. Скажімо, ви додаєте відео з популярного відеохостингу і відразу ж налаштовуєте приватність - хто може переглядати це відео на вашій сторінці і хто може його коментувати. Не поспішайте радіти! Вам доведеться після додавання відео ще раз звернутися до кнопки «редагувати відео» і знову налаштувати приватність, оскільки при первісному додаванні ролика всі ці налаштування приватності все одно скидаються, і доданий відео стає доступно для перегляду і коментування всім користувачам за замовчуванням.

14. Ще одним кроком, який зазіхає на особистий простір користувачів, стало автоматичне програвання в статусі музики, яку вони слухають. Відключити таке оприлюднення своїх музичних уподобань можна, зайшовши в статус і прибравши галочку навпроти «Транслювати в статус грає музику».

15. Позбавлення користувачів можливості запрошувати до групи нових незнайомих їм особисто учасників, які не забороняють надсилати їм запрошення в співтовариства, серйозним чином загальмувало зростання некомерційних спільнот. Після появи публічних сторінок, участь в яких неможливо приховати на своїй сторінці, групи програли ще більше, втративши також припливу тих користувачів, які люблять переглядати інформацію на сторінках своїх друзів.

16. У опції «відправка сподобалася записи» в одне з спільнот, яке ви адмініструєте, також є свій глюк. Якщо ви, скажімо, створили публічну сторінку, а потім вирішили не мати з нею нічого спільного і відписалися від неї, то вона все одно буде виводитися в числі всіх спільнот, куди вам буде пропонуватися системою відправити вподобану запис.

17. Нелогічним виглядає виділення на особистій сторінці користувача блоку «Цікаві сторінки» без дублювання його в меню зліва. Якщо в усі інші блоки ( «Мої групи», «Мої відеозаписи», «Мої фотографії» і т.д.) можна відразу вийти через меню зліва, то список спільнот чомусь існує тільки сам по собі, і потрібно кожен раз прокручувати сторінку вниз, щоб в нього зайти.

18. Велика незручність принесло згортання сервісу «Нотатки» на особистих сторінках користувачів. Якщо раніше кожен учасник міг дати в них якусь більш розлогу інформацію про себе або про своїх проектах і взагалі використовувати сервіс «Нотатки» як персональний блог, то тепер все це поглинула стіна-мікроблог - безглузда і нещадна. Закріплювати записи нагорі можна лише в спільнотах, але не на особистих сторінках, теги до записів не передбачені, пошук по записах конкретного користувача - також відсутня. Втішає лише давню обіцянку адміністраторів ресурсу перетворити згодом сторінки користувачів в повноцінні блоги.

19. Ще одним обмежувачем розвитку сервісу є відсутність рейтингу співтовариств і сторінок користувачів, - такий рейтинг, наприклад, є серйозним фактором розвитку для щоденників і співтовариств в LiveJournal. Незважаючи на те, що в рейтингу блогів Яндекса вже стали індексуватися сторінки користувачів Вконтакте, проте, вони просто потонули в загальній масі блогів. Поява рейтингу тільки для цієї соціальної мережі, в якому б підраховується соціальний капітал і відвідуваність особистих сторінок блогерів і популярних спільнот в контакті, міг би істотно стимулювати як окремих людей, так і великі компанії для вкладання в розвиток своїх сторінок нових і нових інтелектуальних і фінансових ресурсів.

20. Система блокування спамерів в спільнотах так само далека від досконалості. Можна видалити разом останні залишені їм повідомлення на стіні спільноти, але треба окремо видаляти його ж коментарі під відеозаписами, фотографіями, повідомлення в обговореннях, створені ним обговорення, записи на сторінках вікі-розмітки (якщо там можуть писати всі учасники спільноти) - це обставина до сих пір дозволяє одному божевільному Фріку завантажити роботою всіх адміністраторів спільноти.

Якщо вам сподобалася стаття - поділіться!

20 незручностей соціальної мережі «В контакті»

У кожного соціального сервісу є свої недоліки, які заважають активному просуванню сторінки і взагалі комфортному перебуванню на ресурсі. Сьогодні ми розглянемо незручні боку соціальної мережі «В контакті»: від свідомих рішень розробників ресурсу до технічних недоліків.

1. В контакті не заохочує високу активність користувача. Якщо ви адмініструєте відразу кілька груп, активно пишете у себе на сторінці, коментуєте чужі записи, робите перепис і ставите лайки, то будьте готові регулярно спілкуватися з капчі, а часом і проходити нудну процедуру розморожування сторінки. Коли система бачить, що ви надмірно, з її точки зору, активні, то часом просто заморожує вашу сторінку, виходячи з підстави, що користувач в контакті повинен залишати лімітовану кількість повідомлень в певний проміжок часу.

2. Така заморозка сторінки - це ще і спосіб боротьби ресурсу з анонімами. Вона трапляється час від часу з усіма, хто більш-менш активний в соціальній мережі. Реальний користувач, у якого аккаунт прив'язаний до телефону, і сам телефон завжди під рукою, зможе відновити свою сторінку, анонім - немає.

3. Капча виповзає і тоді, коли ви хочете розмістити одне й те саме повідомлення в трьох або більше групах - навіть якщо ці групи ви створили самі і є їх адміністратором з моменту їх зародження. Крім того вам періодично будуть нагадувати за допомогою капчі, що сервіс «Діалоги» - це зовсім не стара добра аська і навіть не мейл-агент - писати швидко в «діалогах» в контакті можуть, на думку системи, тільки боти!

4. Є й такий хитрий прийом: якщо хтось на вас сильно озлобився і має армію ботів або соратників по УПЯЧКА, то він може довго і нудно жати кнопку «спам» під вашими записами, після чого вашу сторінку також заморозять. У минулі часи зловмисники таким методом видаляли десятки тем у спільнотах, але зараз така тактика може бути застосована лише до особистих сторінках.

5. Мало того, що вас можуть заморозити через непорозуміння - лише через те, що ви залишали занадто багато записів у своїй улюбленій соціальній мережі за короткий період часу, так після розморожування сторінки ви ще побачите, що ваші повідомлення на стіні особистої сторінки і стінах інших груп за останню добу або навіть тиждень - видалені безповоротно. Для адміністраторів спільнот - це жорстокий удар! Хоча останнім часом, якщо зі сторінки не було розсилки спаму, ці повідомлення могли відновлюватися.

6. Процедура розблокування сторінки так само оманлива. Якщо Ваш аккаунт прив'язаний до номера мобільного телефону, то система повідомляє вам, що код для відновлення буде вами отриманий «протягом декількох секунд». Насправді мається на увазі кілька хвилин - часом до 10 хвилин і більше. Якщо ви в пориві шаленства почнете знову тиснути кнопку «надіслати код», то тим самим лише зіб'єте гальмівну систему - і вам доведеться чекати ще пів години, поки дадуть відповідь на перший запит, потім на другий і т. Д.

7. Робот, який обіцяє вам зателефонувати при відновленні сторінки - схоже, що істота міфічна. Особисто мені він так і не подзвонив. Може, він був у відпустці або спав?

8. Раніше мережу в контакті було дуже зручно використовувати для просування сайтів, блогів та ін. Залишаючи посилання на стіні багатотисячного співтовариства, ви могли отримати досить високий трафік. Однак з недавнього часу з'явилася горезвісна кнопка «переглянути» під записом, яка дозволяє дивитися весь вміст стрвніци в самій мережі - таким чином, користувач в контакті отримав доступ до контенту, між тим як власник сайту не придбав нового відвідувача. У зв'язку з цим газета «Ведомости» навіть звинуватила «В контакті» в порушенні авторських прав. Вирішується ця проблема в такий спосіб - додаючи по електронній пошті посилання на стіну, скасуйте спливла внизу посилання з картинкою - нехай текст і посилання залишаться тільки в самому полі повідомлення - тоді кнопка «поділитися» не виникає, і той, хто хоче переглянути новина, буде змушений пройти за посиланням.

9. Ще одне незручне нововведення останнього місяця - це винесення закріпленого повідомлення на стіні на самий верх спільноти. Якщо раніше закріплене повідомлення залишалося нагорі стіни, то тепер воно просто витіснило вікі-розмітку. Остання обставина створило грунт для чуток, що адміністрація «В контакті» незабаром збирається видалити сервіс «вікірозмітка» під приводом того, що він мало популярний серед користувачів. Скільки прикростей це може принести адміністраторам спільнот, які роками могли створювати в Віке-розмітці своїх груп різноманітні каталоги, - краще навіть не думати.

10. Щоб отримати адекватний адреса якої-небудь сторінки в вікі-розмітці спільноти, потрібно кожен раз натискати спочатку «редагувати», а потім «повернутися на сторінку», щоб він скоротився з довгого варіанту до короткого, який можна продиктувати.

11. В контакте передбачено дуже мало символів для назви фотоальбому. Чим викликане таке рішення - незрозуміло, але воно доставляє масу незручностей для класифікації альбомів. До того ж опис альбому є для копіювання лише адміністраторам, але не рядовим користувачам.

12. Чи знаєте ви, що за замовчуванням всім користувачам інтернету (навіть тим з них, хто взагалі не зареєстрований в контакті) доступний перегляд як мінімум трьох ваших альбомів на особистій сторінці: а) Фотографії з моєї сторінки, б) Фотографії на моїй стіні, в) Збережені фотографії. Налаштувань приватності для цих альбомів не передбачено.

13. Ще один баг пов'язаний з встраиванием в «Мої відеозаписи» відеоролика з відеохостингу YouTube і т. П. Скажімо, ви додаєте відео з популярного відеохостингу і відразу ж налаштовуєте приватність - хто може переглядати це відео на вашій сторінці і хто може його коментувати. Не поспішайте радіти! Вам доведеться після додавання відео ще раз звернутися до кнопки «редагувати відео» і знову налаштувати приватність, оскільки при первісному додаванні ролика всі ці налаштування приватності все одно скидаються, і доданий відео стає доступно для перегляду і коментування всім користувачам за замовчуванням.

14. Ще одним кроком, який зазіхає на особистий простір користувачів, стало автоматичне програвання в статусі музики, яку вони слухають. Відключити таке оприлюднення своїх музичних уподобань можна, зайшовши в статус і прибравши галочку навпроти «Транслювати в статус грає музику».

15. Позбавлення користувачів можливості запрошувати до групи нових незнайомих їм особисто учасників, які не забороняють надсилати їм запрошення в співтовариства, серйозним чином загальмувало зростання некомерційних спільнот. Після появи публічних сторінок, участь в яких неможливо приховати на своїй сторінці, групи програли ще більше, втративши також припливу тих користувачів, які люблять переглядати інформацію на сторінках своїх друзів.

16. У опції «відправка сподобалася записи» в одне з спільнот, яке ви адмініструєте, також є свій глюк. Якщо ви, скажімо, створили публічну сторінку, а потім вирішили не мати з нею нічого спільного і відписалися від неї, то вона все одно буде виводитися в числі всіх спільнот, куди вам буде пропонуватися системою відправити вподобану запис.

17. Нелогічним виглядає виділення на особистій сторінці користувача блоку «Цікаві сторінки» без дублювання його в меню зліва. Якщо в усі інші блоки ( «Мої групи», «Мої відеозаписи», «Мої фотографії» і т.д.) можна відразу вийти через меню зліва, то список спільнот чомусь існує тільки сам по собі, і потрібно кожен раз прокручувати сторінку вниз, щоб в нього зайти.

18. Велика незручність принесло згортання сервісу «Нотатки» на особистих сторінках користувачів. Якщо раніше кожен учасник міг дати в них якусь більш розлогу інформацію про себе або про своїх проектах і взагалі використовувати сервіс «Нотатки» як персональний блог, то тепер все це поглинула стіна-мікроблог - безглузда і нещадна. Закріплювати записи нагорі можна лише в спільнотах, але не на особистих сторінках, теги до записів не передбачені, пошук по записах конкретного користувача - також відсутня. Втішає лише давню обіцянку адміністраторів ресурсу перетворити згодом сторінки користувачів в повноцінні блоги.

19. Ще одним обмежувачем розвитку сервісу є відсутність рейтингу співтовариств і сторінок користувачів, - такий рейтинг, наприклад, є серйозним фактором розвитку для щоденників і співтовариств в LiveJournal. Незважаючи на те, що в рейтингу блогів Яндекса вже стали індексуватися сторінки користувачів Вконтакте, проте, вони просто потонули в загальній масі блогів. Поява рейтингу тільки для цієї соціальної мережі, в якому б підраховується соціальний капітал і відвідуваність особистих сторінок блогерів і популярних спільнот в контакті, міг би істотно стимулювати як окремих людей, так і великі компанії для вкладання в розвиток своїх сторінок нових і нових інтелектуальних і фінансових ресурсів.

20. Система блокування спамерів в спільнотах так само далека від досконалості. Можна видалити разом останні залишені їм повідомлення на стіні спільноти, але треба окремо видаляти його ж коментарі під відеозаписами, фотографіями, повідомлення в обговореннях, створені ним обговорення, записи на сторінках вікі-розмітки (якщо там можуть писати всі учасники спільноти) - це обставина до сих пір дозволяє одному божевільному Фріку завантажити роботою всіх адміністраторів спільноти.

Якщо вам сподобалася стаття - поділіться!

20 незручностей соціальної мережі «В контакті»

У кожного соціального сервісу є свої недоліки, які заважають активному просуванню сторінки і взагалі комфортному перебуванню на ресурсі. Сьогодні ми розглянемо незручні боку соціальної мережі «В контакті»: від свідомих рішень розробників ресурсу до технічних недоліків.

1. В контакті не заохочує високу активність користувача. Якщо ви адмініструєте відразу кілька груп, активно пишете у себе на сторінці, коментуєте чужі записи, робите перепис і ставите лайки, то будьте готові регулярно спілкуватися з капчі, а часом і проходити нудну процедуру розморожування сторінки. Коли система бачить, що ви надмірно, з її точки зору, активні, то часом просто заморожує вашу сторінку, виходячи з підстави, що користувач в контакті повинен залишати лімітовану кількість повідомлень в певний проміжок часу.

2. Така заморозка сторінки - це ще і спосіб боротьби ресурсу з анонімами. Вона трапляється час від часу з усіма, хто більш-менш активний в соціальній мережі. Реальний користувач, у якого аккаунт прив'язаний до телефону, і сам телефон завжди під рукою, зможе відновити свою сторінку, анонім - немає.

3. Капча виповзає і тоді, коли ви хочете розмістити одне й те саме повідомлення в трьох або більше групах - навіть якщо ці групи ви створили самі і є їх адміністратором з моменту їх зародження. Крім того вам періодично будуть нагадувати за допомогою капчі, що сервіс «Діалоги» - це зовсім не стара добра аська і навіть не мейл-агент - писати швидко в «діалогах» в контакті можуть, на думку системи, тільки боти!

4. Є й такий хитрий прийом: якщо хтось на вас сильно озлобився і має армію ботів або соратників по УПЯЧКА, то він може довго і нудно жати кнопку «спам» під вашими записами, після чого вашу сторінку також заморозять. У минулі часи зловмисники таким методом видаляли десятки тем у спільнотах, але зараз така тактика може бути застосована лише до особистих сторінках.

5. Мало того, що вас можуть заморозити через непорозуміння - лише через те, що ви залишали занадто багато записів у своїй улюбленій соціальній мережі за короткий період часу, так після розморожування сторінки ви ще побачите, що ваші повідомлення на стіні особистої сторінки і стінах інших груп за останню добу або навіть тиждень - видалені безповоротно. Для адміністраторів спільнот - це жорстокий удар! Хоча останнім часом, якщо зі сторінки не було розсилки спаму, ці повідомлення могли відновлюватися.

6. Процедура розблокування сторінки так само оманлива. Якщо Ваш аккаунт прив'язаний до номера мобільного телефону, то система повідомляє вам, що код для відновлення буде вами отриманий «протягом декількох секунд». Насправді мається на увазі кілька хвилин - часом до 10 хвилин і більше. Якщо ви в пориві шаленства почнете знову тиснути кнопку «надіслати код», то тим самим лише зіб'єте гальмівну систему - і вам доведеться чекати ще пів години, поки дадуть відповідь на перший запит, потім на другий і т. Д.

7. Робот, який обіцяє вам зателефонувати при відновленні сторінки - схоже, що істота міфічна. Особисто мені він так і не подзвонив. Може, він був у відпустці або спав?

8. Раніше мережу в контакті було дуже зручно використовувати для просування сайтів, блогів та ін. Залишаючи посилання на стіні багатотисячного співтовариства, ви могли отримати досить високий трафік. Однак з недавнього часу з'явилася горезвісна кнопка «переглянути» під записом, яка дозволяє дивитися весь вміст стрвніци в самій мережі - таким чином, користувач в контакті отримав доступ до контенту, між тим як власник сайту не придбав нового відвідувача. У зв'язку з цим газета «Ведомости» навіть звинуватила «В контакті» в порушенні авторських прав. Вирішується ця проблема в такий спосіб - додаючи по електронній пошті посилання на стіну, скасуйте спливла внизу посилання з картинкою - нехай текст і посилання залишаться тільки в самому полі повідомлення - тоді кнопка «поділитися» не виникає, і той, хто хоче переглянути новина, буде змушений пройти за посиланням.

9. Ще одне незручне нововведення останнього місяця - це винесення закріпленого повідомлення на стіні на самий верх спільноти. Якщо раніше закріплене повідомлення залишалося нагорі стіни, то тепер воно просто витіснило вікі-розмітку. Остання обставина створило грунт для чуток, що адміністрація «В контакті» незабаром збирається видалити сервіс «вікірозмітка» під приводом того, що він мало популярний серед користувачів. Скільки прикростей це може принести адміністраторам спільнот, які роками могли створювати в Віке-розмітці своїх груп різноманітні каталоги, - краще навіть не думати.

10. Щоб отримати адекватний адреса якої-небудь сторінки в вікі-розмітці спільноти, потрібно кожен раз натискати спочатку «редагувати», а потім «повернутися на сторінку», щоб він скоротився з довгого варіанту до короткого, який можна продиктувати.

11. В контакте передбачено дуже мало символів для назви фотоальбому. Чим викликане таке рішення - незрозуміло, але воно доставляє масу незручностей для класифікації альбомів. До того ж опис альбому є для копіювання лише адміністраторам, але не рядовим користувачам.

12. Чи знаєте ви, що за замовчуванням всім користувачам інтернету (навіть тим з них, хто взагалі не зареєстрований в контакті) доступний перегляд як мінімум трьох ваших альбомів на особистій сторінці: а) Фотографії з моєї сторінки, б) Фотографії на моїй стіні, в) Збережені фотографії. Налаштувань приватності для цих альбомів не передбачено.

13. Ще один баг пов'язаний з встраиванием в «Мої відеозаписи» відеоролика з відеохостингу YouTube і т. П. Скажімо, ви додаєте відео з популярного відеохостингу і відразу ж налаштовуєте приватність - хто може переглядати це відео на вашій сторінці і хто може його коментувати. Не поспішайте радіти! Вам доведеться після додавання відео ще раз звернутися до кнопки «редагувати відео» і знову налаштувати приватність, оскільки при первісному додаванні ролика всі ці налаштування приватності все одно скидаються, і доданий відео стає доступно для перегляду і коментування всім користувачам за замовчуванням.

14. Ще одним кроком, який зазіхає на особистий простір користувачів, стало автоматичне програвання в статусі музики, яку вони слухають. Відключити таке оприлюднення своїх музичних уподобань можна, зайшовши в статус і прибравши галочку навпроти «Транслювати в статус грає музику».

15. Позбавлення користувачів можливості запрошувати до групи нових незнайомих їм особисто учасників, які не забороняють надсилати їм запрошення в співтовариства, серйозним чином загальмувало зростання некомерційних спільнот. Після появи публічних сторінок, участь в яких неможливо приховати на своїй сторінці, групи програли ще більше, втративши також припливу тих користувачів, які люблять переглядати інформацію на сторінках своїх друзів.

16. У опції «відправка сподобалася записи» в одне з спільнот, яке ви адмініструєте, також є свій глюк. Якщо ви, скажімо, створили публічну сторінку, а потім вирішили не мати з нею нічого спільного і відписалися від неї, то вона все одно буде виводитися в числі всіх спільнот, куди вам буде пропонуватися системою відправити вподобану запис.

17. Нелогічним виглядає виділення на особистій сторінці користувача блоку «Цікаві сторінки» без дублювання його в меню зліва. Якщо в усі інші блоки ( «Мої групи», «Мої відеозаписи», «Мої фотографії» і т.д.) можна відразу вийти через меню зліва, то список спільнот чомусь існує тільки сам по собі, і потрібно кожен раз прокручувати сторінку вниз, щоб в нього зайти.

18. Велика незручність принесло згортання сервісу «Нотатки» на особистих сторінках користувачів. Якщо раніше кожен учасник міг дати в них якусь більш розлогу інформацію про себе або про своїх проектах і взагалі використовувати сервіс «Нотатки» як персональний блог, то тепер все це поглинула стіна-мікроблог - безглузда і нещадна. Закріплювати записи нагорі можна лише в спільнотах, але не на особистих сторінках, теги до записів не передбачені, пошук по записах конкретного користувача - також відсутня. Втішає лише давню обіцянку адміністраторів ресурсу перетворити згодом сторінки користувачів в повноцінні блоги.

19. Ще одним обмежувачем розвитку сервісу є відсутність рейтингу співтовариств і сторінок користувачів, - такий рейтинг, наприклад, є серйозним фактором розвитку для щоденників і співтовариств в LiveJournal. Незважаючи на те, що в рейтингу блогів Яндекса вже стали індексуватися сторінки користувачів Вконтакте, проте, вони просто потонули в загальній масі блогів. Поява рейтингу тільки для цієї соціальної мережі, в якому б підраховується соціальний капітал і відвідуваність особистих сторінок блогерів і популярних спільнот в контакті, міг би істотно стимулювати як окремих людей, так і великі компанії для вкладання в розвиток своїх сторінок нових і нових інтелектуальних і фінансових ресурсів.

20. Система блокування спамерів в спільнотах так само далека від досконалості. Можна видалити разом останні залишені їм повідомлення на стіні спільноти, але треба окремо видаляти його ж коментарі під відеозаписами, фотографіями, повідомлення в обговореннях, створені ним обговорення, записи на сторінках вікі-розмітки (якщо там можуть писати всі учасники спільноти) - це обставина до сих пір дозволяє одному божевільному Фріку завантажити роботою всіх адміністраторів спільноти.

Якщо вам сподобалася стаття - поділіться!

Може, він був у відпустці або спав?
Може, він був у відпустці або спав?
Може, він був у відпустці або спав?
Може, він був у відпустці або спав?
Може, він був у відпустці або спав?
Може, він був у відпустці або спав?
Може, він був у відпустці або спав?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: