Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

20 ознак жахливого веб-дизайнера

Якщо Ви, шановний читачу, співпрацюєте з веб-дизайнером або плануєте найняти його для створення сайту, - ця публікація допоможе Вам обчислити того, хто звик «творити» шаблонами і не гідний носити горде ім'я дизайнера

Якщо Ви, шановний читачу, співпрацюєте з веб-дизайнером або плануєте найняти його для створення сайту, - ця публікація допоможе Вам обчислити того, хто звик «творити» шаблонами і не гідний носити горде ім'я дизайнера. Хм, Ви і є веб-дизайнер? Тоді додайте цю сторінку в закладки, відправте статтю собі на email і про всяк випадок роздрукуйте.

Тут зібрані цілих 20 моментів, які можуть Вас дискредитувати

1. Витрати на створення сайту менше 30 000 рублів

Як би Ви не хотіли заощадити - якщо створення сайту (ну, можливо, крім візитки-одностранічнік) обходиться дешевше тисячі доларів, ймовірно, веб-дизайнер не сильно зацікавлений в успіху Вашого проекту. І сайт буде відповідним. Всі хочуть витрачати якомога менше і заробляти мільйони - але якби це було так просто, мільйонером був би кожен перший. На створення сайту краще не економити, оскільки Ви отримаєте саме те, за що заплатили. За 30 тисяч можна і машину купити, але ви здогадуєтеся, якою вона буде. Якщо ви все ще думаєте, що сайт може коштувати менше тисячі доларів, рано чи пізно Ви звернетеся до того веб-дизайнеру, чиї послуги здавалися надто дорогими. Скупий платить двічі, і другий раз - найчастіше дорожче.

2. «Красуня-С-Гарнітурою»

Симпатична дівчина в навушниках, готова прийняти вхідний дзвінок - скільки разів ви бачили її посмішку на різних сайтах? Подібну стоковий фотографію можна знайти на сторінках контактів, в бічних меню, іноді навіть в шапці сайту. Красуня-С-Гарнітурою не підвищить продажу і не збільшить число дзвінків. Єдине, що вона зробить, - додасть вашому сайту шаблонний і дурнуватий вигляд: callback.

3. Веб-дизайнер перестав Вам дзвонити

Кожен новий веб-сайт починається c ентузіазму, з бажання зробити відмінний ресурс, який буде стабільно генерувати прибуток. Підтримувати цю енергію потрібно весь час, поки сайт створюється і наповнюється контентом. Якщо веб-дизайнер перестав регулярно виходити на зв'язок, - значить, рушійна сила проекту ослабла. Ваш веб-дизайнер повинен виходити з вами на зв'язок кожного тижня (а краще кожен день!). Вимагайте постійно підтримувати контакт, призначайте день і час для нарад щотижня до тих пір, поки проект не буде завершено.

4. Ви знайшли свого дизайнера по оголошенню на сайті

Де знайти фахівця, вирішувати Вам, але пам'ятайте, що хорошого дизайнера сайтів супроводжують реальні рекомендації попередніх замовників. Крім того, він не буде розміщувати свої контакти де доведеться, аби залучити побільше клієнтів. Досвід підказує, що сайти і газети безкоштовних оголошень - це ресурси, на яких скупі люди шукають яка є дешевшою. Звичайно, в кожному правилі є винятки, але ймовірність знайти тут професіонала мізерно мала. Крім того, звертаючись до подібних ресурсів, ви порушите перше правило цієї публікації.

5. Ваш веб-дизайнер не знає, де брати контент для сайту

Створення контенту для нового сайту - найважче завдання, з якою стикаються всі клієнти. Це причина більшості затримок. Хороший веб-дизайнер запропонує вам рішення і попередить вас про це вирішальному етапі на першій же зустрічі. Ось можливі варіанти рішень з копірайтингу:
а) клієнт створює весь контент самостійно (будьте готові: потрібно багато часу і посидючості);
б) клієнт доручає роботу кому-небудь зі своїх співробітників (штатним копірайтер);
в) клієнт наймає копірайтера-фрілансера;
г) веб-дизайнер пропонує копірайтера зі своєї компанії;
д) веб-дизайнер наймає фрілансера.

6. Креатив - мета № 1 для веб-дизайнера

Креатив не повинен бути сенсом життя Вашого веб-дизайнера. Американське агентство HubSpot з'ясувало, що 76% користувачів в першу чергу хочуть легко знайти те, що вони шукають. Тільки 10% користувачів повідомили, що «гарне оформлення» - це головна якість сайту. Так що креативний дизайн мало кого турбує. Чим краще організований Ваш контент, тим довше користувач буде досліджувати сайт. Чим більше часу він проведе на сайті, тим вище ймовірність покупки. Тому - переконайтеся, що у Вашого веб-дизайнера правильні пріоритети.

Тому - переконайтеся, що у Вашого веб-дизайнера правильні пріоритети

7. Веб-дизайнер - Ваш родич

Ніколи не наймайте того, кого не зможете звільнити. Двічі подумайте, перш ніж запропонувати члену сім'ї попрацювати на Вас, не кажучи вже про повноцінний створенні сайту. Звичайно, якщо він веб-дизайнер, він, найімовірніше, зробить Вам хорошу знижку. Якщо він професіонал, тоді все в порядку. Але завжди є ризик, що «сімейна справа» потрапить в довгий ящик.

8. Ваш веб-дизайнер - це Ви самі

Потрібні роки, щоб навчитися робити пристойні сайти. І якщо Ваша основна професія не має нічого спільного з дизайном, - Ви, на жаль, не зможете втілити свій проект поодинці. Доручіть справу майстру!

9. Ви створюєте сайт в автоматичній програмі для веб-дизайну

Як показує досвід, щоб не наштовхнутися на дилетанта, слід подивитися портфоліо претендента і документ про професійну освіту - у липового дизайнера не буде ні того, ні іншого. Навчитися користуватися недорогий дизайнерської програмою можна за пару годин. Але Ви не впізнаєте того, чому справжній веб-дизайнер навчився за роки практики. Іншими словами, програма не зможе зробити для Вас сайт, який буде залучати цільових відвідувачів і продавати Ваш продукт. Ніхто не може називатися крутим дизайнером тільки тому, що вміє користуватися фотошопом. Ваш веб-дизайнер може запевняти, що знає всі програми Adobe як свої п'ять пальців, але його роботи все ж нікуди не годяться. Тільки багаторічний досвід перетворює жахливого дизайнера в привабливого профі.

10. Ваш веб-дизайнер не використовує спеціальне програмне забезпечення управління проектами

Програмне забезпечення для управління проектами дозволяє організувати всі справи і забезпечує всім учасникам моментальний доступ до потрібної інформації. Завдання, розкладу, дедлайни, відповідальні співробітники - все під контролем. Важко уявити сучасну фірму, яка обходиться без подібного сервісу. Якщо люди, які роблять Вам сайт, все ще ходять з паперовими ежедневниками, це серйозний привід для занепокоєння за результат їхньої праці.

11. Веб-дизайнер задає мало питань

Ваш веб-дизайнер повинен задавати вам бага-а-го питань. Особливо до старту роботи над проектом. Він повинен дізнатися все про ваших «трьох К» - Компанії, конкурентів і Клієнтів. Питання повинні надходити до Вас з найпершої зустрічі і далі, особливо на етапі розробки стратегії. Немає питань - значить, Ваш веб-дизайнер не дуже хороший.

Ось 10 питань, які просто зобов'язаний поставити грамотний веб-дизайнер:

1) Які Ваші головні і другорядні цілі для цього сайту?
2) Хто Ваша цільова аудиторія?
3) Опишіть свого типового споживача.
4) Назвіть Ваших конкурентів в онлайні і офлайні.
5) Чи займаєтеся Ви маркетингом поза інтернетом?
6) Де знаходиться Ваша цільова аудиторія (в масштабах міста, країни, планети)?
7) Які принципи Вашого бренду?
8) Чи є у Вас свій копірайтер?
9) Чи можете Ви надати додаткову інформацію (фотографії, відео, брошури)?
10) Чи можемо ми отримати аналітику по Вашому нинішньому сайту?

12. У Вашого веб-дизайнера занадто багато клієнтів

Коли веб-дизайнер займається декількома проектами відразу, він не може як слід сконцентруватися на жодному. Від цього страждають всі роботи. Веб-дизайнер, розривається між різними проектами, стає жахливо дратівливою. Терміни не витримуються, якість кульгає, клієнти незадоволені.

Що робити?

Якщо Ви - веб-дизайнер, і ваша мета - заробляти 500 000 у.о. в рік, постарайтеся роздобути 10 клієнтів з бюджетом по 50 тисяч, а не 50 проектів по 10 тисяч. Прибуток та ж, але менше клієнтів, дзвінків, переходів на особистості і головного болю.

13. Немає плану роботи

80% проблем, які виникають в ході роботи над проектом, - результат неправильного планування і відсутності графіка. В хорошому плані детально розписані всі етапи і терміни. Дуже важливо, щоб замовник і виконавець погодили графік, перш ніж братися за створення сайту.

14. Ні структури майбутнього сайту

Уявіть, що Ви вирішили побудувати будинок своєї мрії. Перш ніж купувати цегла і бетон, Ви напевно заглянете до архітектора, щоб він зробив креслення фундаменту, поверхів та покрівлі, чи не так? Створення сайту багато в чому схоже на будівництво будинку. Ваш веб-дизайнер повинен скласти план і зробити макет кожної сторінки майбутнього сайту. Як тільки Ви схвалите макет, почнеться розробка дизайну.

Заглядаючи в майбутнє: коли сайт буде готовий, Вам слід з'ясувати, які саме сторінки Вашого сайту потрібно розвивати , Щоб залучати клієнтів.

15. Немає стратегії по конверсії

Чи допоміг Вам ваш веб-дизайнер визначитися з видами конверсії? Кожне більш-менш значуща дія користувача на сайті - це конверсія (натискання кнопки, підписка на розсилку, заповнення форми для зв'язку, купівля). Ваш веб-дизайнер повинен допомогти вам визначити, чого саме Ви хочете від відвідувачів сайту.

Конверсія може бути первинною і вторинною. Первинна конверсія - це реальні продажі на сайті або запити на докладний опис товару. Вторинна конверсія - це зазвичай заповнення форм, де потрібно email. Ваш веб-дизайнер повинен з'ясувати у Вас - які способи зв'язку з Вами будуть надані клієнтам і як вони самі вважають за краще контактувати з вашою фірмою. Зрештою, для цього Ви і створюєте сайт.

16. Ваш веб-дизайнер працює в IT-відділі Вашої компанії

Чому багато компаній асоціюють веб-дизайн з IT, коли ця задача відноситься виключно до маркетингу? Якщо Ви хочете створити сайт, звертайтеся до маркетологам. Працівникам IT: якщо начальник просить Вас розробити сайт, чемно відправте його до тих же маркетологам.

17. Картинка з рукостисканням

Якщо Ви побачите її на сайті - розпорядитеся негайно прибрати. Це так само банально, як і Красуня-С-Гарнітурою, що уособлює службу підтримки. До того ж цей непотрібний символ співпраці займає багато місця.

18. Ні SEO-стратегії

Припустимо, Ви вирішили знайти приміщення для роздрібного магазину, який обов'язково повинен розташовуватися в людному місці. Невже Ви приймете пропозицію агента по нерухомості, не розпитавши його про цю умову і не переконавшись особисто, що місце дійсно жваве і пішохідний трафік високий? Це просто неприпустимо. Іншими словами, якщо Ваш веб-дизайнер не думає про майбутнє SEO-просуванні, він дійсно жахливий.

19. Відсутність системи управління контентом

Чи можна знайти вагому причину не створювати сайт на CMS. Відмова від CMS - це не економія. Фактично сайт без CMS може обійтися навіть дорожче, оскільки сучасні системи мають зручну вбудовану систему управління, яка буде економити Ваш час і Ваші гроші.

20. Ваш веб-дизайнер живе в іншій країні

Для роботи з іноземцями потрібен чималий досвід. Так, вони говорять по-англійськи, і так, їхні послуги дешевше. Але якщо Ви не знаєте, як переконатися в професіоналізмі іноземного фрілансера, - швидше за все натрапите на жахливого веб-дизайнера. Він, можливо, і не володіє вищезгаданими ознаками, але все одно є великий ризик того, що досвід роботи з ним може виявитися сумним.

висновок

Природно, в кожному правилі є винятки. Але ці 20 веб-дизайнерських гріхів погубили безліч сайтів. Якщо Ви вирішите найняти або звільнити веб-дизайнера, грунтуючись на цих принципах, Ваш сайт гарантовано буде успішніше і принесе Вам більше прибутку.

Текст підготовлений за мотивами публікації: «20 Signs Your Web Designer is Terrible» (англ.)

Хм, Ви і є веб-дизайнер?
Хто Ваша цільова аудиторія?
Чи займаєтеся Ви маркетингом поза інтернетом?
Де знаходиться Ваша цільова аудиторія (в масштабах міста, країни, планети)?
Які принципи Вашого бренду?
Чи є у Вас свій копірайтер?
Чи можете Ви надати додаткову інформацію (фотографії, відео, брошури)?
Чи можемо ми отримати аналітику по Вашому нинішньому сайту?
Що робити?
Перш ніж купувати цегла і бетон, Ви напевно заглянете до архітектора, щоб він зробив креслення фундаменту, поверхів та покрівлі, чи не так?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: