Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

20 прихованих функцій iPhone, про які ви могли не знати: секрети iOS

 1. 1. Швидке видалення цифр в «Калькуляторі»
 2. 2. За допомогою швидкого набору останнього номера
 3. 3. Швидка серійна зйомка
 4. 4. Миттєва конвертація валют
 5. 5. Розширені функції стандартної клавіатури
 6. 6. Слідкуйте за пройденими кроками без додаткових додатків
 7. 7. Поліпшити роботу Touch ID
 8. 8. Сканування документів в додатку «Нотатки»
 9. 9. Відкриття випадково закритої вкладки в Safari
 10. 10. Відкриття посилання в Safari на новій вкладці
 11. 11. Фільтри в програму «Фотографії»
 12. 12. Прискорений набір символів
 13. 13. Повернення наверх в будь-якому додатку
 14. 14. Зупинка музики або відео за таймером
 15. 15. Швидкий перенесення будильника
 16. 16. Рівень прямо в iPhone
 17. 17. Приховування приватних фотографій
 18. 18. Поліпшення знімків
 19. 19. Прискорення Safari
 20. 20. Спалах при повідомленнях

Про ці функції знають далеко не всі!

В iOS є чимало прихованих або неочевидних для знаходження функцій. В їх скритності винна сама компанія Apple, яка не розповідає про всі корисних можливості належним чином. У цій статті ми зібрали 20 таких прихованих функцій. Кожна з них дійсно корисна, але головне - про їхнє існування знають не всі власники iPhone.

1. Швидке видалення цифр в «Калькуляторі»

У стандартному калькулятора на iPhone можна видаляти останні набрані цифри. Це дуже корисна опція, яка допомагає не набирати цифри заново при будь-яких розрахунках. Якщо ви випадково набрали не ту цифру, просто проведіть вліво або вправо по рядку з цифрами. Зайва цифра відразу ж віддалиться.

2. За допомогою швидкого набору останнього номера

У стандартному додатку «Телефон» існує прихована можливість, що дозволяє миттєво передзвонити останнім набраним контакту. Для цього потрібно всього лише двічі натиснути на кнопку виклику і iPhone тут же починає дзвонити за останнім вихідним номером.

3. Швидка серійна зйомка

У додатку «Камера» є маса корисних функцій, про які Apple чомусь не розповідає очевидним чином. Однією з найбільш корисних таких функцій є серійна зйомка. Скористатися їй вкрай просто. Затисніть на кнопці спуску затвора і утримуйте. Весь час, поки ви будете утримувати кнопку, iPhone буде знімати фотографії. Таким чином найкраще знімати об'єкти в русі.

4. Миттєва конвертація валют

Користувачам iPhone не потрібні додаткові програми і для конвертації валют по актуальному курсу. Для переказу суми з однієї валюти в іншу потрібно лише набрати відповідний запит в пошуку Spotlight, який відкривається шляхом свайпа вниз по головному екрану.

5. Розширені функції стандартної клавіатури

Штатна клавіатура iOS має цілий набір додаткових символів, які за умовчанням не відображаються. Наприклад, знаки валют, лапки і навіть буква е. Щоб отримати до них доступ необхідно затиснути за відкритими за замовчуванням символам. Буквально через секунду з'явиться спливаюче віконце з переліком доступних символів. Зауважимо, що символи розрізняються залежно від того, на якій букві або символі ви затискали.

6. Слідкуйте за пройденими кроками без додаткових додатків

Багато користувачів iPhone скачують або навіть купують спеціальні додатки для відстеження пройдених кроків. І далеко не всі знають, що така функція є в стандартному додатку «Здоров'я» (багато і зовсім його не відчиняють). Причому додаток вважає кроки дуже точно, а також враховує підйом на поверхи! Останньою функцією не можуть похвалитися більшість додатків за підрахунком кроків з App Store.

7. Поліпшити роботу Touch ID

Роботу сканера відбитків пальців Touch ID на будь-якому iPhone можна значно поліпшити. Для цього необхідно зареєструвати кілька нових відбитків того ж пальця, яким ви звикли знімати блокування зі смартфона (у більшості людей це великий палець правої руки). При цьому реєструвати відбиток кожного разу необхідно під трохи іншими кутами. Завдяки цьому трюку Touch ID стане набагато краще і стабільніше визначати ваш відбиток.

8. Сканування документів в додатку «Нотатки»

І ще одна щодо прихована функція iOS може замінити собою окремий додаток з App Store. Прямо в додаток «Нотатки» вбудований відмінний і зручний у використанні сканер документів. Щоб скористатися ним необхідно створити нову замітку, натиснути на іконку «+» над клавіатурою і вибрати пункт меню, «Відсканувати документи». Після цього залишається навести об'єктив камери на iPhone. Документ буде автоматично визначено сканером, але при цьому у вас буде можливість відрегулювати точність сканування.

9. Відкриття випадково закритої вкладки в Safari

Якщо ви випадково закрили вкладку в Safari і хочете швидко її відкрити, то для цього існує зручний спосіб. Перейдіть в меню перегляду відкритих сторінок і затисніть кнопку «+». Через секунду відкриється сторінка, на якій будуть зібрані всі недавно закриті вкладки. Завдяки цьому способу не доводиться лізти в історію, щоб знову відкрити ненавмисно закриту вкладку.

10. Відкриття посилання в Safari на новій вкладці

Класний і корисний трюк в Safari, який не знають навіть багато досвідчених користувачів. Для того, щоб відкрити будь-яке посилання в новій вкладці, по ній досить почати двома пальцями однієї руки одночасно. Ця функція Safari сильно економить час.

11. Фільтри в програму «Фотографії»

Це справжня загадка, але запропонованими в програму «Фотографії» фільтрами практично ніхто не користується. Або ж про них мало хто знає. Але ж прямо в програму «Фотографії» ви можете провести повноцінну роботу над будь-яким знімком і істотно поліпшити його. Серед запропонованих інструментів є і звичні для всіх фільтри, які за одне натискання поліпшать фотографію.

12. Прискорений набір символів

Якщо ви хочете набрати текст, в якому в основному будуть букви і тільки пара цифр або символів, тобто класний трюк, який дозволить зробити це швидше. Вам не потрібно витрачати час і кожен раз перемикатися на розкладку з символами. Для того, щоб швидко набрати потрібний символ або цифру, необхідно затиснути на кнопці «123» (яка відповідає за відкриття клавіатури з символами) і не відриваючи пальця від екрану провести до символу, який ви хочете вставити!

13. Повернення наверх в будь-якому додатку

Впевнені, що ви не раз бували в такій ситуації, коли довго прокручували текст або зображення в будь-якому додатку, наприклад, на веб-сайті. Якщо ж ви і зовсім постійно так робите, то будете раді дізнатися, що прокручувати вгору для повернення в «шапку» зовсім необов'язково. Просто торкніться годинника в верхньому рядку стану і ви автоматично повернетеся наверх.

14. Зупинка музики або відео за таймером

Якщо ви звикли перед сном слухати музику або дивитися улюблений серіал, то неодмінно не раз виявляли вранці, що заряду на iPhone не залишилося, так як ви заснули і не відключили музику або відео. У стандартному додатку «Годинник» є корисна можливість установки таймера на зупинку відтворення музики або відео. Встановіть таймер і як оповіщення виберіть «Зупинити».

15. Швидкий перенесення будильника

Всі ми любимо поспати, а iPhone більшості з нас сильно заважає це робити вранці. Але щоб не проспати, повністю будильник, зрозуміло, краще не відключати. А, наприклад, відкласти. Зробити це можна не тільки натисканням на кнопку на екрані. Є куди більш простий спосіб. Потрібно всього лише натиснути на одну з кнопок регулювання гучності. Одне натискання і будильник тут же замовкне і буде відкладений на 9 хвилин.

16. Рівень прямо в iPhone

У стандартному додатку «Компас», яке, звичайно, мало хто використовує, є додаткова вкладка «Рівень». Перейшовши на неї ви отримуєте в своє розпорядження повноцінний рівень, здатний допомогти, наприклад, рівно повісити картину. Відзначимо, що в iOS 12 функція «Компас» була перенесена в новий додаток «Рулетка» .

17. Приховування приватних фотографій

Ми все нерідко даємо наші iPhone в руки друзів або колег для того, щоб показати фото. І саме в ці моменти на екрані можуть «засвітитися» ваші особливо особисті фотографії, які ви точно не хочете нікому показувати. На щастя, на iPhone можна приховувати фотографії. Виберіть фотографію (або відразу кілька знімків), натисніть «Поділитися» і у вікні, виберіть пункт «Приховати». Всі приховані знімки більше не будуть відображатися в загальній стрічці, а потраплять в спеціальний альбом «Приховані».

18. Поліпшення знімків

Кожен користувач iPhone може сильно поліпшити свої знімки, якщо почне приділяти увагу вибору експозиції ( докладний посібник ). Прямо в додатку «Камера» торкніться екрану iPhone, а після торкніться ще раз і утримуючи палець на екрані проведіть вгору або вниз. Зміни ви помітите моментально - сцена буде ставати світліше або темніше. Найчастіше знімкам бракує саме світла, а за допомогою цього способи ви зможете додати світло на фотографію штучним чином.

19. Прискорення Safari

Примітка: не працює в останніх версіях iOS 12. У них функція, відповідальна за прискорення, включена за замовчуванням.

В налаштуваннях Safari є один мало кому відомий параметр, який прискорює відкриття веб-сторінку. Перейдіть в меню «Налаштування» → Safari → «Додатки» → Experimental Features і поставте прапорець на пункті Link Preload. Завдяки цьому швидкість мобільного серфінгу помітно збільшиться, так як дані від деяких сайтів будуть завантажуватися ще до натискання.

Завдяки цьому швидкість мобільного серфінгу помітно збільшиться, так як дані від деяких сайтів будуть завантажуватися ще до натискання

20. Спалах при повідомленнях

Дуже стара, а через це і забута багатьма користувачами функція, яка змушує спалах iPhone моргати при вхідних дзвінках або повідомленнях в режимі без звуку. Щоб включити її перейдіть в меню «Налаштування» → «Основні» → «Універсальний доступ» → «Спалах попереджень» і активуйте однойменний параметр.

Дивіться також:

Поставте 5 зірок внизу статті, якщо подобається ця тема. Підписуйтесь на нас ВКонтакте , Facebook , Twitter , Instagram , YouTube , Telegram , Viber і Яндекс.Дзен .Повернутися в початок статті 20 прихованих функцій iPhone, про які ви могли не знати: секрети iOS

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: