Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

22 причини зробити сайт на WordPress, а не HTML

 1. Що таке WordPress?
 2. Навіщо використовувати WordPress?
 3. Створення сайту для будь-якої мети
 4. Керуйте сайтом самостійно
 5. Тисячі шаблонів на вибір
 6. Можливість прокачати сайт за допомогою плагінів
 7. Налаштування сайту за п'ять хвилин
 8. доброзичливий інтерфейс
 9. Технічна підтримка та оновлення
 10. Підтримка мобільних пристроїв
 11. Покращена безпека
 12. Просте і зрозуміле SEO
 13. Відкрийте бізнес-блог
 14. Зручне управління контентом
 15. Перетворіть свій сайт в онлайн-магазин
 16. Створіть свою соцмережу
 17. Інтеграція сторонніх сервісів
 18. Перекласти сайт на іншу мову
 19. Налаштуйте свій дизайн
 20. Зроби сайт з преміум-членством
 21. Покращені рішення маркетингу
 22. Простий A / B тестінг
 23. У WordPress є майбутнє

Важко повірити, але всього 53% компаній з малим бізнесом мають свій сайт. Хочете вірте, хочете - ні, але 19% компаній стверджують, що у них немає свого сайту, щоб уникнути зайвих витрат. Багато керівників не розуміють, що насправді запустити сайт можна менш ніж за кілька сотень євро. Ви можете купити домен, хостинг, встановити WordPress і купити готовий шаблон всього за 50 євро. Запитайте самих себе: чи готові ви витратити близько 100 євро на те, щоб мати приголомшливий сайт і розширити аудиторію свого бізнесу? Або це для вас занадто багато? Ви напевно запитаєте що таке WordPress і чому багато компаній, які беруть тисячі євро за розробку дизайну ніколи про нього не згадують.

Що таке WordPress?

WordPress це просто найкраща система з управління контентом, доступна на сьогоднішній день. Вона дозволяє вам з легкістю створювати, редагувати і управляти опублікованими контентом на своєму сайті без необхідності вивчати програмування. Під управлінням WordPress сьогодні працює понад 25% сайтів в інтернеті.

Всупереч розхожій думці, WordPress це не просто платформа для блогерів. Ви також можете використовувати WordPress для Лендінзі, корпоративних сайтів, інтернет-магазинів, професійних портфоліо і багато іншого.

Навіщо використовувати WordPress?

 1. Економія грошей

Зазвичай найняти розробника, щоб зробити сайт на HTML може коштувати від кількох сотень до десятків тисяч євро. Додайте до цього перші витрати на хостинг і підтримку сайту і у вас вийде кругленька сума. Саме з цієї причини багато хто воліє для свого бізнесу використовувати WordPress. Витратьте ці гроші краще на маркетинг. Наймання розробників для створення великого HTML-сайту може мати сенс, якщо у вас дійсно серйозний бізнес, де важливий функціонал, який не може дати WordPress без додаткових вкладень - для всього іншого підходить WordPress.

 1. Створення сайту для будь-якої мети

Зазвичай при згадці WordPress людям на думку спадає блогінг. Однак движок набагато могутніше, ніж ви думаєте - з його допомогою можна створювати все, що завгодно, починаючи з блогів і закінчуючи соцмережами. Навіть великі бренди ним користуються.

Не вірите? Зайдіть на сайт Sony Music , TechCrunch , Bloomberg , BBC America , PlayStation які є лише малою частиною компаній, що користуються послугами WordPress.

 1. Керуйте сайтом самостійно

Зміст сайту має на увазі великий обсяг роботи. Вам потрібно, щоб сайт був оптимізований під мобільні пристрої, надійно захищений від нападок хакерів і постійно поповнювався свіжим контентом. З сайтом на HTML вам знадобиться найняти розробника, щоб він з усім цим розбирався, а ті коштують недешево і беруть погодинну оплату. Однак у випадку з WordPress такої проблеми не виникне - вам достатньо одного клацання, щоб оновити систему, встановити плагіни безпеки і навіть додати і управляти всіма сторінками сайту. Подумайте про час і гроші, які ви зможете заощадити.

 1. Тисячі шаблонів на вибір

Одна з причин, по якій багато так люблять WordPress, полягає в тому, що платформа дає вам доступ до тисяч красивих шаблонів під найрізноманітніші типи сайтів. Наприклад, якщо ви плануєте створити нішевий сайт, скажімо, для сайту будфірми або салону краси, то зможете швидко і легко знайти потрібний вам шаблон, наприклад, на ThemeForest .

 1. Можливість прокачати сайт за допомогою плагінів

Модулі WordPress дозволяють вам розширити функціонал сайт. Використовуючи плагіни, ви зможете створити контактну форму для свого сайту, додати систему оплати, поліпшити оптимізацію для пошукових систем, додати додатковий шар безпеки і навіть створити Лендінзі - і це все за кілька клацань. існує понад 43 000 полігонів , Доступних в офіційній базі даних WordPress. Так що опцій для розширення свого сайту у вас буде предостатньо.

 1. Налаштування сайту за п'ять хвилин

Установка WordPress займає 5 хвилин. Серйозно. Більшість хостів пропонують установку WordPress в один клік. Є також тарифи, де компанія хостингу сама встановить вам сайт .

 1. доброзичливий інтерфейс

Вам не потрібно розбиратися в програмуванні або мати досвід веб-дизайнера, щоб працювати з WordPress - система має доброзичливий користувальницький інтерфейс, що дозволяє керувати сайтом з однієї адмінки. Користуючись редактором ви можете додавати на сайт нові сторінки, пости і файли.

Ви також можете зайти в розділ Appearance, щоб видозмінити вигляд вашого сайту, додаючи фон, віджети, шапки і меню.

 1. Технічна підтримка та оновлення

WordPress це відкрите програмне забезпечення, але в той же час воно пропонує чудовий користувальницький досвід. Це одна з багатьох причин, чому WordPress воліють мільйони користувачів по всьому світу. Якщо ви зіткнетеся з якоюсь проблемою, то їх експерти завжди допоможуть вам розібратися . Також система щорічно оновлюється, привносячи корисні зміни - і це абсолютно безкоштовно. Думаєте, незалежний веб-дизайнер буде в майбутньому пропонувати оновлення сайту безкоштовно?

 1. Підтримка мобільних пристроїв

WordPress повністю оптимізований під всі мобільні платформи і розміри екранів. На відміну від HTML-сайту вам не доведеться створювати окрему версію свого ресурсу для смартфонів і планшетів. Шаблони WordPress вже оптимізовані під мобільні екрани - особливо, преміум-шаблони.

 1. Покращена безпека

WordPress-плагіни начебто iThemes Security дозволяють захистити ваш сайт від хакерів, шкідливих програм, засвідчуються, що користувачі користуються міцними паролями і запобігає цілий список інших напастей. Вам більше не потрібно наймати експерта з безпеки.

 1. Просте і зрозуміле SEO

Оптимізація сторінок сайту і його контенту для пошукових систем досить рутинне заняття. Можете уявити як швидко набридає проходити через кожну сторінку і оптимізувати її під ключі і мета-опису? З WordPress вам не доведеться про це більше хвилюватися, так як у системи є для цього плагін. Yoast SEO це один з безлічі WordPress-плагінів, який пропонує дуже легко впровадити правильні мета-заголовки, описи і оптимізувати сторінки сайту під ключові слова.

 1. Відкрийте бізнес-блог

згідно HubSpot , Компанії зі своїм блогом отримують більше трафіку і на 97 відсотків більше посилань на свої сайти, ніж ті компанії, у яких власних блогів немає. Буде зайвим говорити, що наявність блогу в наші дні є важливим елементом, щоб отримати ліди і збільшити обсяг продажів. Використовуйте WordPress, щоб створити блог для свого сайту.

 1. Зручне управління контентом

Усередині адмінки WordPress ви зможете вдосталь награтися з купою чудових функцій. Наприклад, завантажити мультимедійний контент, користуючись інтерфейсом drag-and-drop, створювати галереї зображень, налаштовувати розкладу для публікації постів в певний час доби і додавати круті віджети для різноманітності бічній панелі. І все це без єдиного втручання в код. Могли б ви зробити щось подібне з HTML-сайтом?

 1. Перетворіть свій сайт в онлайн-магазин

Подумує про те, щоб почати електронний бізнес? Скористайтеся WordPress! Багато великих онлайн-магазини на зразок Marks & Spencer користуються WordPress, і навряд чи ви зможете відчути різницю між «звичайними» Інтернет-магазинами. Чудові безкоштовні плагіни начебто WooCommerce можуть перетворити ваш сайт в Інтернет-магазин і це займе всього лише кілька хвилин.

 1. Створіть свою соцмережу

Ви також можете побудувати власну соцмережу. Так, у вас не вийде власний Facebook або Twitter, але скориставшись плагіном на кшталт BuddyPress ви зможете створити невелике співтовариство або форум прямо всередині свого сайту. Це зручно, якщо у вас свій бренд і ви хочете, щоб його клієнти могли десь обмінюватися своїми думками.

 1. Інтеграція сторонніх сервісів

Будь то платіжна система або система автоматичних бекапів - WordPress дає вам повну свободу для роботи зі сторонніми сервісами та додатками - вам для цього не потрібно наймати веб-розробника. А завдяки відповідним плагинам, зробити це вам не складе ніяких труднощів.

 1. Перекласти сайт на іншу мову

Якщо у вас бізнес, націлений на різнонаціональних аудиторію, то дуже важливо, щоб матеріал на вашому сайті був на мові цих людей, щоб вони могли вас зрозуміти. Якщо ви користуєтеся HTML-сайтом, то підуть місяці роботи і великі гроші, щоб найняти людей, перевести сайт і зробити кілька його версій. На щастя, плагіни WordPress на кшталт WPML і Multilingual Press не тільки дозволять вам перевести сайт на більш ніж сорок мов, але і зроблять вам Мультисайт, де для кожної мови буде свій сайт.

 1. Налаштуйте свій дизайн

Хто сказав, що ви не зможете налаштувати дизайн WordPress-сайту? Багато людей уникають користуватися WordPress, вірячи, що сайти на цій системі не можуть бути налаштовані так, як сайти на HTML. Але це не зовсім вірно. Є відмінні плагіни, які дозволять вам змінити вигляд WordPress без необхідності редагувати файли шаблонів або лізти в код. Навіть якщо у вас вже є шаблон з потрібним вам дизайном, ви все одно можете скористатися плагінами , Щоб створити для користувача домашню сторінку або красиве портфоліо для демонстрації своїх товарів.

 1. Зроби сайт з преміум-членством

Сайт з членством може бути корисним для тренерів, коучів і професіоналів, що пропонують ексклюзивний контент у вигляді онлайн курсів або туторіали. За допомогою WordPress ви можете запросто зберігати свій преміум-контент, доступ до якого можуть отримати лише зареєстровані користувачі. В цьому випадку будуть корисні плагіни WordPress на кшталт Paid Memberships і Magic Members .

 1. Покращені рішення маркетингу

Набагато простіше отримати нових передплатників на поштову розсилку і генерувати більше лидов, коли ви користуєтеся WordPress. Є відмінні онлайн-маркетинг сервіси типу SumoMe , Які ви можете безболісно інтегрувати в WordPress, щоб показувати спливаючі повідомлення, збирати адреси електронної пошти, вставляти кнопки соцмереж і створювати привітальні повідомлення.

Але і це ще не все. Ви також можете підключити ваші соцмедіа і використовувати програми на кшталт JetPack , Щоб автоматично ділитися ними в Facebook, Twitter, Tumblr і Google+, публікуючи свій контент.

 1. Простий A / B тестінг

A / B тестінг це незамінний інструмент в будь-якому бізнесі, який дозволить збільшити вашу конверсію.

Завдяки можливостям WordPress з'єднуватися зі сторонніми додатками, ви можете інтегрувати сервіси типу Unbounce і Optimizely , Щоб створити посадкові сторінки і запустити спліт-тести для поліпшення свого сайту і тим самим змусити свій трафік генерувати більше число продажів.

 1. У WordPress є майбутнє

У компанії, що стоїть за движком є ​​плани на багато років вперед. Тому ваш сайт буде залишатися актуальним і з часом ставати все краще і краще. З WordPress можливості для вашого сайту просто безмежні. Перш ніж найняти веб-дизайнера і викинути тисячу баксів на неефективний сайт, дайте WordPress шанс і переконайтеся в тому, наскільки він потужний. Одного разу спробувавши WordPress, ви вже ніколи не захочете повернутися до HTML.

Наша спеціальність - розробка та підтримка сайтів на WordPress. Контакти для безкоштовної консультації - [email protected] , +371 29394520

Безкоштовний аудит вашого сайту

Що таке WordPress?
Навіщо використовувати WordPress?
Запитайте самих себе: чи готові ви витратити близько 100 євро на те, щоб мати приголомшливий сайт і розширити аудиторію свого бізнесу?
Або це для вас занадто багато?
Що таке WordPress?
Навіщо використовувати WordPress?
Не вірите?
Думаєте, незалежний веб-дизайнер буде в майбутньому пропонувати оновлення сайту безкоштовно?
Можете уявити як швидко набридає проходити через кожну сторінку і оптимізувати її під ключі і мета-опису?
Могли б ви зробити щось подібне з HTML-сайтом?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: