Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

23 сучасні програми для Домашньої бухгалтерії (Завантажити)

 1. Основи сучасної домашньої бухгалтерії
 2. 12 додатків з ведення домашньої бухгалтерії на мобільному
 3. Cubux
 4. Money Pro
 5. Money Lover
 6. Money Manager
 7. Дзен-мані: облік витрат
 8. CoinKeeper
 9. EasyFinance
 10. Bills Monitor
 11. Alzex Finance
 12. Goodbudget
 13. YNAB
 14. Monefy
 15. Кращі безкоштовні програми для ведення бухгалтерії для ПК
 16. HomeBank
 17. AbilityCash
 18. Бухгалтерія сім'ї
 19. DomEconom
 20. AceMoney Lite
 21. Simple Home Budget
 22. X-Cash Сімейний бюджет
 23. Family PRO
 24. PiSoft Money - Облік витрат
 25. Xenon Сімейний бюджет
 26. В якості висновку

Якщо у вас на регулярній основі ледь вистачає грошей щоб прожити від зарплати до зарплати, прийшов час розібратися з цим питанням і почати вести облік фінансів онлайн. Серед різноманіття реклами і товаром можна легко не помітити зайві витрати, і детальне ведення домашньої бухгалтерії допоможе відстежити і перекрити витік ресурсів з сімейного бюджету.

Основи сучасної домашньої бухгалтерії

Як вести домашню бухгалтерію, якщо досвіду в таких справах взагалі нуль? Минув час, коли цей процес вимагав корпении над обліковими зошитами або таблицями Excel. У розпорядженні сучасних користувачів знаходиться маса спеціалізованого програмного забезпечення для ПК і мобільних гаджетів, з яким навіть природжений гуманітарій зможе грамотно керувати рухом своїх фінансів.

Причому зовсім не обов'язково бігати для цього наворочений платний софт з купою преміальних функцій. Звичайно, такі програми привабливі тим, що здатні самі проаналізувати введені дані, видавши вже готовий результат з порадами та рекомендаціями або надсилаючи нагадування, якщо витрати наближаються до запланованого межі. Однак, в більшості випадків можна обійтися і базовим функціоналом.

12 додатків з ведення домашньої бухгалтерії на мобільному

І хоча повноцінну робочу станцію на базі ПК важко замінити мобільним гаджетом, статистика говорить про те, що кількість користувачів останніх з року в рік тільки зростає. Тому було б помилкою не розглянути і найпопулярніші програми для ведення домашнього обліку на смартфонах і планшетах.

Cubux

Cubux - являє собою онлайн сервіс для обліку витрат, доходів, боргів. Завдяки повноцінної синхронізації дані зберігаються в базу з будь-якого пристрою. Функція «Спільного обліку» дозволяє використовувати додатком відразу всієї сім'ї.

Операція по видатках заноситься досить швидко, завдяки функції «Мультірасход» всього в три кліка: Рахунок, Категорія, Дата. Дані статистики в кінці місяця покажуть руху ваших коштів. А в категорії «Борги» можна відобразити як ваші особисті борги, так і ваших боржників.

Досить докладна інструкція допоможе швидко розібратися в додатку, а тех.підтримка допоможе з вирішенням питання - онлайн.

Зберегти всі свої дані ви можете вивантаженням в Excel, зберігши файл у себе в якості архіву. Завантажити додаток можна з сайту: www.cubux.net або в Play маркеті. Підтримувані платформи: Windows, IOS, Mac Os, Android.

Money Pro

http://ibearmoney.com/ru/pro/overview.html

Money Pro є наступним поколінням програми Money - Мої гроші (більше 2 мільйонів скачувань по всьому світу). Це єдина програма для ведення бюджету, відстеження операцій по рахунках і нагадування про майбутні платежі. Зручна синхронізація між пристроями, можливість підключити банківські рахунки, вести календарі, різні бюджети і отримувати звіти - програма має більше сотні професійних функцій.

Money Pro відмінно підходить для ведення домашнього бюджету, а також для фінансового планування малого бізнесу.

Підтримувані платформи: iOS, Android. Доступна також і настільна версія для MAC.

Money Lover

https://moneylover.me/

Додаток Money Lover - домашня бухгалтерія для андроїд і iOS. Воно створено для тих, хто хоче контролювати свої фінанси в режимі 24/7. Як і його настільні аналоги, Money Lover дозволяє стежити за витратами, формувати бюджет і завжди точно знати, скільки заощаджень є в запасі. Крім того, додаток можна «навчити» фіксувати платіжні зобов'язання, завдяки чому воно буде вчасно нагадувати коли і яку суму потрібно заплатити.

Підтримувані платформи: iOS, Android. Доступна також і настільна версія

Money Manager

https://moneymanageriphone.wordpress.com/

Ще одне функціональне додаток для обліку фінансів. Воно не тільки дозволяє контролювати дохідну і видаткову частину, а й надає дуже гнучкий функціонал для роботи з внутрішньою статистикою за будь-який період часу. Крім стандартного набору, відрізняється і такими особливостями, як:

 • можливість роботи з даними додатка на ПК;
 • дублювання записів для забезпечення максимального збереження даних;
 • планування бюджету по шаблонах і категоріям.

Крім того, програму можна налаштувати на ведення календаря виплат по кредитних картах, що для багатьох, безумовно, буде дуже корисною функцією.

Підтримувані платформи: iOS, Android, ПК.

Дзен-мані: облік витрат

https://zenmoney.ru/

Як і всі інші утиліти з даної категорії, «Дзен-мані» вміє фіксувати витрати і виконувати іншу бухгалтерскеую рутину. Але користувачі люблять її не за це. Особлива «фішка» Дзен-мані - можливість роботи з онлайн-банкінгом (зараз доступний імпорт операцій з Альфа-банку, Ощадбанку і Тінькофф банку. Також є підтримка віртуальних платіжних систем QIWI, Яндекс.Деньги і Webmoney.

Крім того, додаток підтримує роботу зі службами СМС-інформування. Тому з його допомогою можна дізнаватися про рух грошових коштів на картах найбільших банків України, Росії та Білорусі.

Підтримувані платформи: iOS, Android.

CoinKeeper

https://coinkeeper.me/

Практично повний аналог попереднього додатки. Однак на відміну від Дзен-мані, дозволяє управляти фінансами як з особистого гаджета, так і з чужого смартфона, планшета або ПК через веб-версію сервісу. Це буде корисно тим, кого цікавить можливість ведення домашньої бухгалтерії онлайн. Самі розробники CoinKeeper позиціонують свій продукт, як професійний, якому під силу впоратися не тільки з грошовими потоками звичайної сім'ї, а й з плануванням бюджету невеликої фірми.

Підтримувані платформи: iOS, Android.

EasyFinance

https://easyfinance.ru/

Цікаве додаток, зав'язане на фірмовому онлайн-сервісі. Крім стандартного набору, є можливість синхронізації операцій з банками (в даний момент підтримується більше 200 банків з десяти країн). Також доступні і різні фірмові інструменти, що спрощують прогнозування витрат і дозволяють ефективно планувати сімейний бюджет на короткострокову та довгострокову перспективу. Втім, за це задоволення потрібно буде заплатити (підписка коштує 149 рублів на місяць).

Підтримувані платформи: iOS, Android.

Bills Monitor

http://www.maxwellapps.com/

Гарне мультифункціональний додаток для управління особистими і сімейними фінансами. Розрахунок виплат по оренді, комуналці, інтернету, телефону, абонементами, обов'язковим внескам по кредиту - Bills Monitor вміє все це і багато іншого.

Підтримувані платформи: iOS, Android.

Alzex Finance

http://www.personalfinances.ru/

Ще одна проста і функціональна програма для ведення сімейної й особистої бухгалтерії. Відрізняється зручними настройками і зрозумілим інтерфейсом (використовується логічна деревоподібна система тегів), а також підтримує роботу з декількома обліковими записами. Тому користуватися нею з однаковим комфортом зможуть всі члени сім'ї.

Підтримувані платформи: iOS, Android.

Goodbudget

https://goodbudget.com/

Goodbudget - це цікаве додаток з задатками штучного інтелекту. Від інших програм його відрізняє цікава система взаємодії з користувачем. Останній становить свій приблизний бюджет, вказуючи основні статті витрат, а Goodbudget стежить за тим, наскільки добре виконується план, видаючи в разі потреби свої поради, попередження та рекомендації.

Підтримувані платформи: iOS, Android.

YNAB

https://www.youneedabudget.com/

На перший погляд, не найкращий варіант для російськомовного користувача. Програма не підтримує мультивалютність і не має російської локалізації, але її достоїнства з лишком перекривають всі недоліки. YNAB - це справжній універсальний комбайн, який не просто враховує поточні доходи і витрати, а дозволяє коректно планувати бюджет на багато років вперед з урахуванням можливих похибок і поправок.

Підтримувані платформи: iOS, Android.

Monefy

http://www.monefy.me/

Простеньке додаток для зручної організації домашньої бухгалтерії і обліку всіх витрат. Його сильні сторони - інтуїтивно зрозумілий інтерфейс з функцією миттєвого додавання нових записів, а також підтримка синхронізації з хмарою Dropbox. Тому після покупки нового гаджета можна миттю відновити всі дані і настройки.

Підтримувані платформи: Android.

Корисні посилання:

Кращі безкоштовні програми для ведення бухгалтерії для ПК

Домашня бухгалтерія

https://www.keepsoft.ru

Ведення особистого або сімейного бюджету на ПК, Андроїд, айФоні або Айпад. Працює синхронізація аккаунта на всіх пристроях. Програма може допомогти не тільки приватним особам, але і в веденні обліку підприємцям і не більшим фірмам. тут можна створювати фінансові плани, стратегії, розраховувати доходи і витрати.

Наочні діаграми, графіки і простий інтуїтивний інтерфейс дозволить працювати з програмою будь-якій людині.

HomeBank

http://www.softportal.com/software-25896-homebank.html

На думку багатьох користувачів рунету HomeBank - найкраща програма обліку фінансів. Це повністю безкоштовний додаток, що дозволяє ефективно організувати домашній бюджет із суворим урахуванням всіх доходів і витрат. Головна «фішка» цієї софтина полягає в тому, що її можна підключити до сервісу Microsoft Money.

HomeBank підтримує:

 • сортування доходів і витрат за категоріями;
 • візуалізацію даних у вигляді діаграм;
 • ведення календаря планування майбутніх витрат;
 • створення шаблонів для роботи в автоматичному режимі;
 • імпорт даних в формати, читаються більшістю інших програм.

Важливий плюс цієї програми - її кроссплатформенность. Вона підтримує роботу з багатьма операційними системами, включаючи Free / OpenBSD, Windows, Linux, macOS / OS X і навіть AmigaOS (ну хіба мало). І звичайно ж, одна з найприємніших особливостей - програма повністю безкоштовна. Потрібно просто завантажити домашню бухгалтерію HomeBank без реєстрації і можна відразу починати користуватися.

AbilityCash

https://dervish.ru/

Невелика, але дуже популярна програма для ведення домашньої бухгалтерії. З її допомогою можна вести облік приходу, витрати, надходження і списання коштів. Для зручності користувачів всі операції згруповані по рахунках. Приємно і те, що підтримується експорт в xls, а саму базу даних можна додатково захистити паролем. Одне з найважливіших переваг AbilityCash полягає в реалізації її користувальницького меню. Воно є настільки простим і інтуїтивно зрозумілим, що навіть новачок за 20-30 хвилин повністю її освоїть.

AbilityCash підтримує:

 • створення, налаштування і редагування рахунків;
 • роботу з усіма популярними форматами, включаючи xls і xml;
 • висновок звітів на папір;
 • локалізацію на багато мов;
 • гнучке налаштування зовнішнього вигляду користувальницького меню;

Програма зручна тим, що може бути запущена прямо з USB носія на будь-якому комп'ютері під керуванням Windows. Підтримує подгрузку доповнень, а також нових валют і мовних розкладок з офіційного сайту.

Бухгалтерія сім'ї

http://myhomesoft.ru/

Ще одна хороша програма для обліку особистих фінансів. Розробники не стягують плати за її використання і лише пропонують тим, кому сподобалася їхня робота, скинути Донат за вказаними реквізитами. Виконується це на абсолютно добровільних підставах. В цілому має стандартний набір можливостей з обліку доходів і витрат, але має і деякі фірмові «фішки».

Бухгалтерія сім'ї підтримує:

 • створення кілька облікових записів;
 • автоматичне оповіщення про швидке перевищенні витрат над доходами;
 • ведення обліку боргів (можна бути як позичальником, так і боржником);
 • створення резервних копій з можливістю експорту в Excel.

DomEconom

http://www.domeconom.ru/

Прекрасна безкоштовна програма для обліку фінансів. DomEconom - просте і зручне рішення, яке напевно сподобається тим, хто тільки вперше стикається з цією темою. В цілому програма повторює функціонал AbilityCash, однак, має і свої цікаві особливості. Наприклад, в ній підтримується робота відразу на декількох пристроях, а синхронізація може виконуватися автоматично. Ще одна сильна сторона - дуже докладна документація. Ознайомившись з нею, будь-хто зможе самостійно освоїти роботу з цією програмою.

AceMoney Lite

http://www.mechcad.net/products/acemoney/index_r.shtml

AceMoney Lite - безкоштовна версія домашньої бухгалтерії AceMoney. Від свого преміум аналога відрізняється тільки тим, що дозволяє вести лише один рахунок, що для більшості користувачів не є критичним недоліком. Важливий плюс AceMoney Lite - спрощений інтерфейс, спеціально розроблений з метою знизити поріг входження для нових користувачів.

AceMoney Lite підтримує:

 • планування сімейного бюджету за допомогою більш 100 заздалегідь заготовлених шаблонів;
 • підрахунок грошей в будь-якій валюті;
 • автоматичну генерацію звітів з подібним зазначенням всіх статей витрат і доходів;
 • синхронізацію з системами онлайн-банкінгу;
 • експорт даних в різних форматах (в тому числі і в HTML);
 • захист даних паролем.

Програма працює на платформі Windows і підтримує російську, українську і англійську мови .

Simple Home Budget

https://simplehomebudget.com/

Програма домашня бухгалтерія Simple Home Budget - це ще одна цікава утиліта, основні акценти в якій зроблені на максимальній простоті використання без зайвих витрат часу і зусиль. Має стандартний набір можливостей.

Simple Home Budget підтримує:

 • виконання більшості обов'язкових команд в один клік;
 • зручний і гнучкий пошук по транзакціях;
 • роботу з різними типами розкладів;
 • створення резервних копій фоновому режимі;
 • колірна візуалізація даних (виділення кольором «фінансової температури» користувача, створення діаграм, таблиць, графіків);
 • ведення архіву операцій.

Simple Home Budget працює на всіх версіях Windows і є умовно безкоштовною програмою. Базова версія знаходиться у вільному доступі, але користуватися нею можна тільки 40 днів. Існує і домашня бухгалтерія Simple Home Budget повна версія, яку можна купити на сайті розробників.

X-Cash Сімейний бюджет

http://www.softportal.com/software-4608-x-cash-semejnij-byudzshet.html

Програма для обліку фінансів X-Cash Сімейний бюджет - побічний продукт розробки професійної системи управління підприємством Business Control. Може бути використана для ведення домашньої бухгалтерії.

X-Cash Сімейний бюджет підтримує:

 • роботу з будь-якою валютою;
 • аналіз надходжень і витрат за обраним періоду;
 • відображення інформації про поточний стан сімейного бюджету.

X-Cash - дуже проста і зручна у використанні утиліта, яка буквально в пару кліків мишкою дозволяє «підняти» власну фінансову систему і до того ж поширюється абсолютно безкоштовно.

Family PRO

http://www.sanuel.com/ru/family/

Family PRO - актуальна програма для обліку як сімейних, так і персональних фінансів. У плані фінансової частини практично повністю повторює функціонал інших аналогічних утиліт, але відрізняється від них наявністю вбудованого потужного органайзера, а також набору інструментів для управління будинком. Останній створений для обліку оплати комунальних послуг, кабельного, телефону, інтернету і т. Д. З таким помічником точно нічого не забудеш.

Програма є умовно-безкоштовною (nagware). Можна завантажити безкоштовну версію домашньої бухгалтерії Family і користуватися нею 30 днів, після чого необхідно придбати ліцензію.

PiSoft Money - Облік витрат

https://www.pisoft.ru/shop

PiSoft Money - ще одна популярна утиліта для ведення домашньої бухгалтерії, яка успішно витримала випробування часом. Дозволяє вести облік доходів, витрат і боргів. Незважаючи на гадану простоту і лаконічність, підтримує 50 шаблонів звітів, які можна візуалізувати у вигляді графіків, таблиць і діаграм.

Правда, на 100% стабільна робота гарантується тільки на платформах Windows XP і Vista. Завантажити програму домашня бухгалтерія PiSoft Money і користуватися нею можна абсолютно вільно, оскільки вона є безкоштовною.

Xenon Сімейний бюджет

http://www.softportal.com/software-3388-xenon-semejnij-byudzshet.html

Програма для фінансового обліку Xenon Сімейний бюджет - легко відповість на питання, куди ж так швидко витрачаються кошти і допоможе збагнути, яким чином краще заощадити сімейні гроші. Розробляючи цю утиліту, її творці постаралися забезпечити максимально низький поріг входження, щоб навіть у малодосвідчених користувачів не виникло ніяких труднощів.

Ще один важливий плюс програми - безкоштовна ліцензія. Все що потрібно для того, щоб почати використовувати домашню бухгалтерію Xenon Сімейний бюджет - завантажити безкоштовно файл установки і запустити його. Ніяких доплат або реєстрації.

В якості висновку

Скористатися фінансовим програмним забезпеченням і тематичними онлайн-сервісами - це хороший спосіб організувати облік всіх домашніх витрат. З ними відпадає необхідність записувати все в окремому зошиті або електронній таблиці, підшивати чеки, зберігати тимчасові записи і замітки, а також самому виробляти всі розрахунки. Навіщо ускладнювати собі життя, якщо виконання рутини сьогодні можна доручити «розумним» гаджетам. Бухгалтерські програми і онлайн-бухгалтерія - це швидко, зручно і надійно. Тому немає причин відкладати знайомство з ними в довгий ящик.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter, і ми її обов'язково виправимо! Величезне Вам спасибі за допомогу, це дуже важливо для нас і інших читачів!

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: