Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

63 Побутова фото- без втрати якості

 1. вступ
 2. Побутова фото- без втрати якості
 3. Ще додатки для обробки фото без втрати якості
 4. Продовжуємо додатки для обробки фото без втрати якості
 5. Останні програми для обробки фото без втрати якості
 6. висновок

вступ

JPEG - графічний формат зображення. Дані JPEG, мають розширення .jpeg, .jfif, .jpg, .JPG, .JPE .. Редагується з втратами. Це означає, що для зменшення розміру файлів зображень частина інформації про зображення відкидається під час процесу стиснення. Чим більший ступінь стиснення, тим більше даних втрачається.

Типовий редактор зображень, такий як Adobe Photoshop, розпаковує JPEG-файл для редагування зображень, а потім повторно стискає його для запису в файл. Ці втрати декомпресії складаються, а якість зображення погіршується кожен раз, коли файл відкривається і закривається.

Однак зображення JPEG складаються з ряду незалежно кодованих блоків, як правило, розміром 8 × 8, 8 × 16 або 16 × 16 пікселів. Існує розумний спосіб обробки цих блоків індивідуально, без необхідності розпаковувати і потім повторно стискати фото.

Сервіси без втрати якості, використовує цю інтелектуальну обробку блоків, дозволяючи часткове редагування зображень без декомпресії всього зображення. Це редагування включає видалення червоних очей, удруковування даних, тексту, копіювання, вставку і т. Д.

Далі список додатків, які надають функції перетворення без втрат JPEG.

Кілька правил по списку:

 • Всі програми працюють під Windows, деякі під Mac;
 • Додаткові осі вказані;
 • Якщо в адресі сторінки не вказано https, то цей сайт урл на захищений http;
 • Наявність російської локалізації вказується;
 • Перевірка посилань статті 25.10.2017.

Побутова фото- без втрати якості

1. Jpegcrop (jpegclub.org). Загальні поняття про JPEG стисненні і JPEG клубі. Також приклад програми, для стиснення JPEG Win. Підтримує JPEG9.

2. CPicture (cpicture.thecloudsite.net). Freeware Windows Photo Explorer.

Побутова фото- без втрати якості

3. PhotoLine (https://www.pl32.com/). Універсальний графічний редактор для всіх типів зображень. Обробка зображень для Win. і MacOS.

4. Directory Opus 12 (www.gpsoft.com.au). Розширений файловий редактор Windows. 60 днів безкоштовно. Підтримка RAW-форматів.

5. StudioLine Photo (www.studioline.net/EN/) Професійне редагування і архівування зображень. StudioLine Photo Classic 4 це багатофункціональне програмне забезпечення для зручного управління та редагування великих колекцій зображень. Природно, підтримуються всі поширені формати файлів, включаючи RAW-формати популярних моделей камер.

6. Picture Information Extractor (www.picmeta.com/products/picture-information-extractor.htm). Інструмент для цифрових камер. Унікальний браузер зображень. Витягує EXIF, XMP, IPTC з файлів JPG, TIF, RAW і робить їх доступними в зручному інтерфейсі.

7. JPG Spinner (https://www.microsoft.com/ru-ru/store/p/jpg-spinner/9nblggh3tvgw?rtc=1) для Windows. 8.1+. Автоматична корекція обертання ваших фотографій. JPG Spinner автоматично коригує обертання ваших фотографій, визначаючи, як ви орієнтували камеру під час зйомки. Він дуже простий у використанні - просто виберіть папку, і JPG Spinner буде обертати будь-неорієнтовані зображення в правильному порядку.

8. IrfanView (www.irfanview.net/). Популярний графічний переглядач. Розроблено для новачків і професіоналів.

9. JPegger (www.jpegger.de). Цифровий браузер зображень, підтримує JPEG7. Підтримує 27 мов, включаючи Unicode і підтримку різних файлів. Він працює з великими бібліотеками фото і з окремими файлами. Підтримує 40 форматів файлів фото, без втрат JPEG-поворот, включає унікальний MP3 органайзер і простий плеєр.

10. Better JPEG (www.betterjpeg.com). Інструмент для обрізки і редагування фото без втрати якості.

11. ExifPro Image Viewer (http://www.exifpro.com/) Засіб перегляду фото на цифровому фотоапараті, включає в себе патч Exif.

12. BreezeBrowser Pro (www.breezesys.com/BreezeBrowser/). Потужний і універсальний браузерні інструмент для перегляду і обробки цифрових зображень. Включає в себе патч Exif.

13. DigiAlbum (www.plexaure.de/cms/index.php?id=digialbum) - Автоматично створює фотоальбоми на основі HTML, підтримує формат EXIF відомий для всіх звичайних цифрових камер. Працює під Windows XP, Vista, Windows 7 і Windows 8 (до версії 1.80: також Windows 95/98 / ME / NT / 2000). Підтримка без втрат обертання зображень JPEG. 4 альбому включені в безкоштовну версію.

14. Cam4you (alkenius.no-ip.org/Cam4you) для Win XP і 2000. Програми для цифрової камери Canon, включає в себе патч Exif. Є російська мова.

15. Jasc After Shot (https://www.paintshoppro.com/ru/). Потужний інструмент для роботи з фото і відео. Є додаток для обробки цифрових зображень, включає в себе патч Exif. Є російська мова навіть на сайті.

16. Thumber (www.tawbaware.com/thumber.htm). Thumber - багатоцільовий інструмент для створення цифрових зображень - «швейцарський армійський ніж» для власників цифрових камер і ентузіастів зображень. Програма для управління цифровими камерами, підтримує патч Exif. Windows 95/98 / NT / XP / 2000.

17. Photo Thumb (photothumb.com). Створення високоякісних мініатюр фотографій середнього розміру, а також веб-сторінок. Передача, перегляд, відправка поштою, зміна імені, поворот і управління файлами картинок. Перегляд і редакція даних IPTC і EXIF.

18. PMView Pro (www.pmview.com). Універсальний і швидкий переглядач зображень і конвертер, включає в себе патч Exif і автоматичну корекцію орієнтації Exif.

19. FixFoto (jks.com). FixFoto комплексний редактор ціфорових фото. Можливості варіюються від складної автоматичної обробки зображень і налаштування всіх параметрів фото. Включає патч Exif.

20. JPEGCrops (ekot.dk/programmer/JPEGCrops). JPEGCrops програма Windows, створена для підготовки партії зображень для друку. Він забезпечує обрізку без втрат з фіксованими аспектами за допомогою jpegtran.

Ще додатки для обробки фото без втрати якості

21. Dreher (www.leichnitz.de/martin/dreher.html). Інтерфейс Jpeg Tran для зручного обертання фото без втрат, підтримує патч Exif.

22. Ljcrop (www.stsci.edu/~mperrin/software/ljcrop/), Unix. Обрізка зображення JPEG в графічному пакеті, підтримує патч Exif.

23. ImgSeek (https://sourceforge.net/projects/imgseek/), GNU / Linux, Win. Менеджер колекції фотографій з пошуком по вмісту і багатьма іншими, підтримує патч Exif.

24. Photo Studio (www.stuffware.co.uk/photostudio). Photo Studio - багатофункціональний інструмент для роботи з фотографічними зображеннями. Він значно прискорює і покращує процес отримання зображень з цифрової камери в Інтернет. Він підтримує всі: від завантаження зображень з камери або карти пам'яті, поворот, зміни розміру, перетворення, попереднього перегляду, додавання коментарів, створення ескізів і створення, повністю настроюються сторінок HTML, готових для завантаження на ваш сайт.

25. IMatch (https://www.photools.com/). photools.com є провідним розробником програмного забезпечення Digital Asset Management (DAM). Додаток для управління цифровими зображеннями, патч Exif.

26. Exifiron (www.nic.funet.fi/pub/sci/graphics/packages/photomolo/photomolo.html) для Win., Macintosh, C / POSIX. Орієнтаційна корекція і оптимізація зображень EXIF ​​JPEG. Є патч Exif.

27. FastStone Image Viewer (www.faststone.org/FSViewerDetail.htm).

Побутова фото- без втрати якості

Відмінний браузер зображень, конвертер і редактор, включає в себе патч Exif і автоматичну корекцію орієнтації Exif.

29. FreeVimager ( https://www.contaware.com/freevimager.html ) - Це безкоштовний і швидкий переглядач зображень і редактор для Windows. У цьому є багато інструментів, але мета бути маленьким і зручним інструментом, який робить те, що він говорить, і працює також як автономний exe-файл (установник не потрібний).

30. JPEG Lossless Rotator (annystudio.com/software/jpeglosslessrotator). Коли робляться фотографії, камера може утримуватися в різних положеннях, що робить необхідним поворот деяких фотографій, для правильного відображення їх на екрані комп'ютера.

31. Cam2pc (https://www.nabocorp.com/cam2pc/). Image Downloader і багато іншого, включає в себе патч Exif. Платний 20 $.

32. Cameraid (www.cameraid.com/) для Macintosh. Потужна утиліта для цифрової фотографії і управління JPEG: Поворот без втрат і перетворення для фотографій у форматі JPEG, Усунення дублікатів фотографій, Швидкий переглядач з системою класифікації фотографій для швидкої маркування хороших і поганих фотографій.

33. GraphicConverter (https://www.lemkesoft.de/en/) для Mac. Тепер доступний GraphicConverter 10. Він пропонує безліч нових функцій, таких як колаж, пакет зображень, розпізнавання осіб і багато іншого. Спробуйте безкоштовно і ознайомтеся з чудовими функціями.

34. ACDSee (https://www.acdsee.com/en/index) для Win., Macintosh. Програма перегляду фотографій і цифрових зображень.

35. ThumbsPlus (www.thumbsplus.com/). Ця програма для організації і пошуку фотографій, яке підтримує зображення, векторні файли, шрифти, відео та метафайли. Він включає в себе редагування, перегляд, пакетне редагування і перетворення, фільтрацію зображень, створення контактних аркушів, друк зображень та каталогів, відображення слайд-шоу, зміна шпалер, запуск зовнішніх редакторів, установку і видалення шрифтів True Type, управління автономним носієм і автоматичне збереження екрану і вікна.

36. Qimage (www.ddisoftware.com/qimage-u/). Це сучасне програмне забезпечення для друку фотографій в світі. Маючи двадцятирічний досвід і інновації в області фотографічної друку, це найбільш часто рекомендований програмне забезпечення для пакетної фотодруку і використовується кожним професійним фотографам.

37. Альбом Diji (https://xequte.com/other/index.html#DijiAlbum). Програмне забезпечення для цифрових фотоальбомів. Легко створювати альбоми для відтворення на комп'ютерах або програвачах DVD, переглядати на своєму веб-сайті або відправляти по електронній пошті. Вільно!

38. CompuPic (http://www.photodex.com/compupic). Менеджер цифрового контента. Легко переглядати, масштабувати і панорамувати будь-які зображення з використанням повноекранного режиму або режиму перегляду вікон.

39. FotoAlbum (www.fototime.com). Організація і спільне використання цифрових фотографій.

Продовжуємо додатки для обробки фото без втрати якості

40. MyAlbum (pmeindre.free.fr). Каталогізатор зображень і слайд-шоу.

41. Photo Studio для Canon (http://scottprofessional.com/). Професійна фотостудія для камер Canon. 35 $.

42. Shutterfly (https://www.shutterfly.com/). Програмне забезпечення для завантаження фотоальбомів онлайн.

43. MediaChest (mediachest.sourceforge.net) для Java. MediaChest спроба забезпечити централізований доступ до особистої колекції медіафайлів з будь-якого місця. Працює на будь-якій системі, яка здатна запускати Java або має веб-браузер.

44. FishEye (www.schaik.com/fisheye). Набір функцій FishEye НЕ величезний, але повністю оптимізований до того, що вам потрібно при перегляді каталогу з зображеннями.

45. PhotoPhilia (www.pholix.com). Організуйте свої зображення, створюйте контактні листи, створюйте слайд-шоу і багато іншого за допомогою цього універсального застосування для управління зображеннями.

46. MaPiVi (http://mapivi.sourceforge.net/mapivi.shtml) для Linux, Unix / X11, Macintosh, Win., Perl / Tk. Це інструмент управління фотографіями з акцентом на зображення JPEG. Підтримує додавання, редагування та пошук IPTC / IIM, EXIF ​​даних і коментарів в форматі JPEG.

47. Easy Thumbnails (https://www.fookes.com/easy-thumbnails). Популярна безкоштовна утиліта для Windows, призначена для створення точних мініатюр і зменшених / віддалених копій з широкого спектру популярних форматів зображень.

48. XnView (https://www.xnview.com/en/) для Win., Linux, Unix / X11. Мультимедійний переглядач, браузер і конвертер.

49. CodedColor (www.codedcolor.com/en). Перегляд, організація, редагування, поліпшення фото і обміну простими і цифровими фотографіями.

Останні програми для обробки фото без втрати якості

50. Галерея GTK (freecode.com/projects/gtk-gallery) для Unix. Це альбом для управління колекціями фотографій малих і середніх розмірів. Він дозволяє швидко управляти, обробляючи файли пакетами.

51. PhotoMan (myweb.tiscali.co.uk/keithsheppard/photoman/home.htm). Додаток для організації цифрових фотографій. Ця програма є Copyright © Keith Sheppard, 2002-2004. Однак він поширюється безкоштовно.

52. Gwenview (https://userbase.kde.org/Gwenview/ru) для Linux / KDE. Швидкий і простий у використанні переглядач зображень для KDE. Є російська мова.

53. GThumb (https://wiki.gnome.org/) для Linux / GNOME. Переглядач зображень і браузер для робочого столу GNOME.

54. Pixafe (www.pixafe.com). Це архів зображень на основі професійної бази даних IBM DB2. База даних зображень використовується для безпечного архівування та швидкого пошуку цифрових зображень, графіки, фільмів і документів.

55. Eye of Gnome (eog) (https://wiki.gnome.org/Apps/EyeOfGnome) для Linux / GNOME. Стандартний переглядач зображень на робочому столі GNOME.

56. RealWorld Photos (www.rw-designer.com/photo-editor) Платний редактор зображень. Ретушувати зображення JPEG без втрати якості.

57. CropGUI (https://emergent.unpythonic.net/01248401946) для GNU / Linux / Gtk. Графічний інтерфейс Linux для обрізки без втрат фотографій JPEG.

58. PhotoSurfer (www.photosurfer.com). Це безкоштовний цифровий переглядач фотографій і редактор фотографій (freeware), який простий у використанні і має багаті можливості. Він спеціально розроблений для задоволення потреб сім'ї з цифровою камерою.

59. ExifCleaner (www.superutils.com/products/exifcleaner). Зручна пакетна утиліта, що дозволяє прати / видаляти теги Exif, геотеги, IPTC, Adobe XMP і інші фотографічні метадані із зображень JPEG.

60. Photoorganizer (www.photoorganizer.nl/). Упорядкування фотографій і редагування метаданих.

61. JAMBULA (jambula.sourceforge.net/) для Java. Це спеціалізоване програмне забезпечення для вирішення загальної потреби при зйомці цифрових фотографій: віддрукувати дату / час, а також коментарі до зображення. Друк дати без втрат якості. Він також налаштовується і доступний на кількох мовах.

62. EyeBatch (www.atalasoft.com/Products). Програмне забезпечення для пакетної обробки зображень.

63. Ulead Photo Explorer (https://www.videostudiopro.com/ru/). Програмне забезпечення для цифрової фотографії. Є російська локалізація.

висновок

Це список реальний, перевірений. 63 Побутова фото- без втрати якості робочі. Залишається вибрати програму для себе.

© www.wordpress-abc.ru

ще статті


Статті пов'язані з теми:

Com/ru-ru/store/p/jpg-spinner/9nblggh3tvgw?
Php?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: