Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

7 сайтів з англомовними авторами для вашого блогу

 1. Hire My Mom
 2. ProBlogger
 3. The Blogging Pro
 4. Myblogguest
 5. Craigslist
 6. «Сарафанне радіо» і рекомендації учасників читацького спільноти
 7. Рубрика гостьових блогів на вашому сайті

Вам необхідний якісний контент для наповнення блогу, але ви не володієте літературними талантами і знанням англійської мови? Ми розповімо про те, як знайти кращих авторів для вашого англомовного блогу.

Створення якісного контенту на постійній основі може бути досить складною і виснажливою завданням для того, хто не приходить в захват від написання текстів. А, можливо, ви дуже любите писати і навіть вели колонку в шкільній стінгазеті, але у вас просто не вистачає часу на регулярні і якісні пости в своєму блозі.

Якщо подібне вам знайоме - саме час шукати авторів для вашого блогу. А якщо ваша компанія виходить на новий ринок , То вам знадобляться англомовні автори або гостьові блогери. Де їх шукати? Давайте розберемося разом. [Wp-like-lock]

Hire My Mom

Hire My Mom - це вебсайт, на якому публікуються пропозиції про роботу для мам, які хочуть працювати з дому. Жінки, зареєстровані на цьому сайті - досвідчені автори контенту, що працюють на дому (в декретній відпустці або з інших причин).

Найголовніше для вас: публікація пропозиції про роботу або проекту на цьому сайті абсолютно безкоштовна. Просто докладно опишіть те, що ви шукайте, і ваш пост про пошук автора побачать безліч авторів, готових запропонувати свої послуги.

ProBlogger

ProBlogger - мабуть, одна з кращих платформ, на якій ви зможете знайти професійних англомовних блогерів. На відміну від Hire My Mom, на якому ваш запит просувається і демонструється всім типам професіоналів, ProBlogger створений спеціально для підприємців, які шукають висококваліфікованих авторів.

Публікація з пропозицією про роботу на 30-денний період обійдеться вам в $ 50, але тут ви можете знайти авторів набагато більш високого рівня.

The Blogging Pro

Blogging Pro - платформа з пропозиціями про роботу для блогерів, які пишуть англійською мовою. Публікація вашої пропозиції обійдеться в $ 25 / міс., А кращі пропозиції про роботу будуть також включені в щотижневу оглядову розсилку.

Myblogguest

Myblogguest - безкоштовний сервіс, за допомогою якого підприємці можуть знайти гостьових авторів для свого блогу на англійській мові. Myblogguest можна порівняти з сайтом знайомств, створеним спеціально для підприємців і блогерів. Причому, перші отримують доступ до відмінного і безкоштовного контенту, а другі рекламують свій блог. Таким чином, Myblogguest пропонує взаємовигідне співробітництво.

І якщо в Google підвели риску і заявили, що гостьові пости з «сміттєвим» контентом неприйнятні для SEO-просування , То використання високоякісних постів від людей, яких ви знаєте і яким довіряєте, - абсолютно прийнятно і легально. Тільки не забудьте уважно ознайомитися з потенційним гостьовим авторів і його блогом перед початком співпраці.

Craigslist

Якщо ви хочете дослідити кадровий потенціал на «місцевому» англомовному ринку, а також знайти автора для написання / редагування тексту англійською, спробуйте Craigslist.

«Сарафанне радіо» і рекомендації учасників читацького спільноти

Якщо ви вже встигли створити активне і велике співтовариство за допомогою вашого блогу, розсилки новин або інших соціальних медіа - чому б не «кинути клич» про пошук блогера? Цей метод працює і для пошуку постійних співавторів, і для пошуку гостьових блогерів.

Рубрика гостьових блогів на вашому сайті

Часто на сайтах є спеціальна вкладка або посилання на сторінку для гостьового блогінгу. На цій сторінці має бути докладно описані критерії, за якими ви відбираєте пости для свого блогу. Також не забудьте вказати, шукайте ви авторів для одноразової або постійної роботи. Для полегшення завдання, ви можете створити спеціальну форму (анкету), щоб автори могли відразу ж завантажити свої роботи і резюме для розгляду.

Незалежно від того, чи збираєтеся ви найняти професійного журналіста (автора, блогера) або використовувати гостьові пости, завжди звертайте увагу на якість текстів. Ваш блог повинен бути одним з головних важелів для залучення клієнтів до вашого бізнесу, тому недбале ставлення до якості текстів (особливо англійською) негайно негативно позначиться на вашій маркетингової стратегії.

за матеріалами kimgarst.com
[/ Wp-like-lock]

Де їх шукати?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: