Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

8 порад для тих, хто користується Tumblr - Look At Me

Щотижня Look At Me радить, як вичавити з популярних додатків максимум. У новому випуску - всесвітня колекція красивих картинок і безглуздих жартів Tumblr.

1. Копіюйте посилання на пост прямо зі стрічки.

Одне з неінтуітівнимі рішень розробників Tumblr - можливість копіювати посилання на пост прямо зі стрічки. Замість того щоб заходити в блог, де вивісили те, чим ви хочете поділитися, або копіювати посилання на кожну картинку в пості, можна підвести курсор до верхнього правого кута поста. Там начебто загнеться край сторінки - туди-то і потрібно натиснути, щоб отримати посилання на пост.

2. Додавайте пости в Tumblr за принципом Pinterest.

Додавайте пости в Tumblr за принципом Pinterest

Pinterest здобув собі славу багато в чому через можливість «запинаючись» придивилася в інтернеті картинку. Це робиться за допомогою розширень, які або додають кнопку Pinterest на все картинки на сторінці або збирають їх в окремому віконці. А ось про те, що дуже схожа функція є у Tumblr, знають не всі: мабуть, тому що він сприймається швидше як платформа для блогів. В панель закладок можна додати кнопку Post to Tumblr - ось звідси . Натисніть на неї, і відкриється віконце, в якому збираються всі картинки з відкритою сторінки.

3. Використовуйте поєднання гарячих клавіш.

Так, всі звикли гортати стрічку Tumblr за допомогою скролінгу, але професійні тамблер-герлс користуються гарячими клавішами. Щоб прокрутити стрічку вниз, натискайте J, вгору - K, L - щоб лайкнути пост, Tab - щоб включити пошук.

4. Дивіться, що лайкнули інші користувачі.

Дивіться, що лайкнули інші користувачі

Одна з приємних можливостей Tumblr - збереження всіх ваших лайків в окремий лог, який стає справжнім мудбордом. Припустимо, ви ведете гранично готичний тумблог - і відео з тверкающімі собаками здалося б там недоречним. Знайти лог з власними лайками легко, але Tumblr ще й дозволяє подивитися, що лайкнули інші користувачі. Для цього потрібно в адресному рядку браузера ввести tumblr.com/liked/by/ - і після слеша написати нікнейм користувача. Якщо ви не хочете, щоб хтось дивився, що ви дозволяєте собі лайкать, то приховати лог від чужих очей можна в настройках .

5. Грайте з URL.

Не всі цікаві речі можна знайти в екрані тумбленти або на сторінці тумблога. Щоб зробити пошук постів більш витонченим, можна використовувати URL-шаблони з різними функціями. наприклад:

Всі пости в тумблоге на одній сторінці: Всі пости в тумблоге на одній сторінці:

[Нікнейм користувача] .tumblr.com / archive

Всі пости в тумблоге з певним тегом: Всі пости в тумблоге з певним тегом:

[Нікнейм користувача] .tumblr.com / tagged / [тег]

Всі пости в тумблоге з певним тегом в хронологічному порядку: Всі пости в тумблоге з певним тегом в хронологічному порядку:

[Нікнейм користувача] .tumblr.com / tagged / [тег] / chrono

Всі пости в тумблоге за певну дату: Всі пости в тумблоге за певну дату:

[Нікнейм користувача] .tumblr.com / date / РРРР / ММ / ДД

Випадковий пост з тумблога: Випадковий пост з тумблога:

[Нікнейм користувача] .tumblr.com / random

6. Редагуйте пости скопом.

Редагуйте пости скопом

Якщо ви раптом зрозуміли, що на всіх безглуздих картинках в вашому тумблоге, з героями яких ви відчуваєте духовна спорідненість, необхідно поставити тег #me, а за роки ведення блогу ви так цього і не зробили, то можна скористатися досить непомітною функцією Mass Post Editor. Вона захована в стрічці, в якій відображаються тільки ваші пости (але не в самому тумблоге). Для цього на основній сторінці Dashboard вам потрібно натиснути на мінімалістичне зображення людини у верхньому правому куті, потім вибрати свій тумблог, після чого в сторінці, знайти напис Mass Post Editor в правій колонці.

7. Ставте таймер на відповіді.

Одна з найнеприємніших речей, з якими стикаються читачі популярних тумблогов, - це нескінченний потік відповідей на повідомлення фанатів, які роблять зі стрічки не завжди захоплюючу сесію AMA. Якщо ви в якійсь мірі зірка Tumblr, краще не злите фанатів і використовуйте функцію відкладеного реплєї. Для цього, коли ви відповідаєте на публічне сповіщення, затисніть Alt і виберіть опцію Queue - так можна рівномірно розподілити посади.

8. Відновлюйте старі теми оформлення.

Відновлюйте старі теми оформлення

Ті, хто самостійно розробляє теми оформлення для свого тумблога, потім часто шкодують, що в підсумку поміняли кастомний варіант на щось інше. Якщо ваше нинішнє оформлення раптом здалося занадто химерним або навпаки занадто «пісним», можна відкотитися до попередньої версії і не шукати її в великому каталозі тем. Для цього використовуйте лог, в який можна зайти по цієї засланні.

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: