Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

9 трендів соціальних мереж в 2017

 1. Продажі в соц.сетях
 2. персоналізація
 3. висновки

Соціальні мережі володіють умами мільйонів (а точніше вже мільярдів) користувачів по всьому світу

Соціальні мережі володіють умами мільйонів (а точніше вже мільярдів) користувачів по всьому світу. Незважаючи на те, що з'явилися соціальні мережі зовсім недавно - всього лише в минулому десятилітті - вони продовжують бурхливо розвиватися, перебуваючи на вістрі цифрового прогресу. Зміни відбуваються все швидше, і той, хто не встигає відслідковувати всі SMM -тенденції, ризикує залишитися без доступу до тих фантастичним можливостям, які дають соціальні мережі при правильному і усвідомленому використанні.

У статті ми розглянемо 9 найяскравіших і актуальних трендів соціальних мереж на сьогоднішній день.

Стрім і прямий ефір


Live-відео продовжують стрімко набирати популярність, все більше витісняє телевізор з життя користувачів. Вони мають ряд психологічних переваг перед звичайними відео, головні з яких - момент очікування трансляції та відчуття отримання найсвіжішої інформації тут і зараз. Це саме те, чого не вистачає звичайним відео.

На даному етапі потокові відео починають перетворюватися з відокремлених сервісів в частину функціоналу соціальних мереж. Багато в чому цьому процесу сприяє покупка найбільших стрім-сервісів такими гігантами ринку як Twitter, який придбав Periscope і закрив доступ до профілів користувачів для додатка Meerkat (вже майже забутого прямого конкурента Periscope). Тепер головні гравці на ринку live-відео - Periscope і Facebook Live. Причому останній розвивається досить активно - крім звичайного відео, доступна трансляція в форматах 360 ° і підтримка VR-пристроїв на зразок Oculus Rift.

Потокові відео - найпотужніший інструмент впливу для будь-якого маркетолога, адже трансляції з нетерпінням чекають і люблять дивитися. Все як в старі добрі часи з телевізором. Велику зацікавленість аудиторії викликають саме регулярні трансляції за розкладом. Що стосується змісту ефіру, то це може бути черговий урок або туторіал, огляд нового продукту (або нової функції продукту), відповіді на питання, розмови з персоною, цікавою публіці, і так далі. Ідей може бути дуже багато і все залежить від специфіки бізнесу. Витрати на виробництво стрімів мінімальні, а ефект (при належному старанні і креативності) - колосальний. Велика частина практикуючих маркетологів заявляє, що вже працює або збирається працювати з потоковими live-відео.

Вибір конкретного сервісу для стрімінга цілком залежить від уподобань вашої аудиторії - розумно вибирати ту платформу, серед користувачів якої найбільше ваших (потенційних) клієнтів. Ефект можна підсилити, транслюючи стрім відразу через кілька сервісів, роблячи охоплення аудиторії максимальним.

зникаючий контент


зникаючий контент

Snapchat поставив цікавий тренд - штучне підвищення цінності контенту шляхом його швидкого видалення. Ми всі добре знайомі з апатичним і часто байдужим ставленням користувачів до більшої частини проглядається і споживаного ними контенту. Навіть якщо серед потоків малоцінної інформації трапляється щось дійсно цікаве, то воно, в певній мірі, знецінено постійної доступністю. Напевно, кожен з нас не раз відкладав що-небудь почитати / подивитися на потім і благополучно забував про це.

Перший час концепція зникаючого контенту, запропонованого Snapchat, викликала великий скепсис - мало хто вірив, що розпещені достатком інформації користувачі будуть в захваті від контенту, який дуже швидко перестає існувати. Однак публіці таке штучне, але необхідне для людської психіки обмеження припало до смаку. Соціальні мережі, які зіткнулися з перенасиченістю контенту, швидко взяли на озброєння концепцію зникаючого контенту.

Слідом за Snapchat, зникаючі історії з'явилися в Instagram, а з недавнього часу і в VK. C точки зору маркетингу, зникаючі історії, які можуть включати в себе короткі відео, тексти, картинки і малюнки, стають способом передати аудиторії щось «справжнє» і цінне, підвищивши тим самим лояльність користувачів. Найпривабливіше в контексті зникаючих через 24 години історій виглядають невеликі цікаві або забавні моменти робочих буднів компанії, корисні поради та ідеї, анонси, туторіали ітд.

Проблеми з органічним залученням

Безпрецедентна кількість контенту стало причиною ще однієї проблеми - органічна залученість в соціальних мережах впала до мінімуму. Соціальні мережі переходять від хронологічного розміщення постів у стрічці до складних алгоритмів, які аналізують сотні факторів, що впливають на покази тих чи інших посад користувачам. Звичайно, якщо людині подобається те, що ви робите і пишете - він в будь-якому випадку буде залучений і побачить ваш пост. Але це швидше виняток з правила, так як більшу частину новин та оновлень на великих платформах все частіше становить юзер-френдлі контент - відео з котиками, фотографії знайомих і так далі. Facebook - найяскравіший приклад зменшення маркетингових постів на користь тих самих відео з котиками.

В якості компенсації можна запропонувати посилити особисту роботу з аудиторією через e-mail, а також використання інших платформ і каналів. Однак соціальні мережі як і раніше залишаються занадто важливим каналом взаємодії з аудиторією, щоб не спробувати відстояти свої позиції. Зробити це можна в такий спосіб:

Орієнтування аудиторії в Facebook. Дуже корисна і повністю безкоштовна функція, що дозволяє показувати пости і рекламу «потрібним людям», як висловлюється сам Facebook. Під час налаштування націлювання запис бачитимуть не всі ваші передплатники (багатьом з яких вона абсолютно точно не цікава), а ті користувачі, яких з більшою вірогідністю цікавлять ваші оновлення.

Оплата просування постів. Платне просування в тому ж Facebook легко перетворюється в органічну - користувачі, у яких ваш пост з'явився в стрічці на платній основі і які зважилися на репост, привертають тим самим інших користувачів, які бачать репости вашої записи вже як органічний контент.

Упор на відео. Про це ми вже говорили не раз - відеоконтент володіє колосальними показниками залучення.

Якісний контент. Банальність, про яку потрібно говорити постійно. Органічну залученість створює саме якісний ідействітельно цікавий контент. Ви можете робити пости відносно рідко, але якщо кожен з них володіє інформаційною цінністю, то, швидше за все, дійде до цільового користувача.

Продажі в соц.сетях
Сьогодні соц.сети починають продавати в прямому сенсі. Вибрати і купити товар можна в додатках Instagram, Facebook і Twitter. Примітно, що більше половини користувачів, підписаних на певний магазин або компанію, зацікавлені в новинах і оповіщеннях про різні акції та події, і тільки третина підписана для того, щоб здійснювати покупки. Тому, варто відповідати інтересам всіх користувачів і пропонувати в першу чергу новини та інший цікавий контент, уникаючи нав'язливих і прямолінійних пропозицій про покупку.

Користувачі соціальних мереж можуть бути хорошими покупцями, але для цього їм має бути цікаво з вами.

Месенджери і чат-боти


Месенджери і чат-боти

Про месенджерах, чат-ботах і їх ролі в сучасному маркетингу ми вже говорили в статті , Присвяченій головним трендам інтернет-маркетингу 2017 року. Користувачі проводять все більше часу в месенджерах, і Facebook блискуче використав цей тренд, популяризувати Facebook Messenger не тільки серед користувачів, але і серед маркетологів. Останні починають активно використовувати Facebook Messenger для підтримки і консультації клієнтів, а також для збору інформації про них. Завдання істотно полегшує розумний чат-бот, якого можна створити під свої цілі. Вже на поточній стадії розвитку бот від Facebook може непогано розвантажувати менеджерів-консультантів, залучаючи їх до бесіди з клієнтом тільки в тому випадку, якщо не може самостійно знайти відповідь на питання. Також величезну допомогу бот надає, консультуючи клієнтів і підтримуючи їх інтерес в той час, коли живих консультантів немає на робочому місці.

персоналізація

персоналізація

Персоналізація актуальна як ніколи - користувачі навчилися майстерно ігнорувати рекламу і цінувати особистий підхід. Ретаргетінг, в поєднанні з автоматизацією збору даних, став потужним інструментом збільшення конверсії. Чим далі, тим менше ресурсів потрібно на те, щоб пропонувати кожному окремо взятому користувачеві саме те, що йому потрібно і цікаво.

Лідери думок як альтернатива знаменитостям


Лідери думок як альтернатива знаменитостям

Блогери в соціальних мережах стають новими зірками - їх люблять, дивляться і читають. До їхніх порад і рекомендацій прислуховуються. Вони дуже близькі аудиторії - набагато ближче, ніж далекі справжні «зірки», яким вже ніхто не вірить. Маркетологи активно використовують цей тренд, співпрацюючи з популярними користувачами соціальних мереж і взаємодіючи з їх аудиторією. Це може приймати форму звичайної, неприкритою реклами, або бути прихованим просуванням бренду. Втім, останнє нерідко розпізнається передплатниками і дає переважно негативний ефект - довіру і лояльність до бренду (як і до самого блогеру) падає.

Непогані результати можуть дати форми співпраці, близькі до Нейт рекламі, коли блогер і бренд влаштовують спільно будь-якої цікавий конкурс, записують пізнавальні цікаві відео тощо

VR-технології

Споживання відео не просто зростає - змінюється сама якість споживання. Технології віртуальної реальності роблять користувальницький досвід ще більш вражаючим і захоплюючим. VR-формати і відповідні пристрої перестають бути розвагою гиків і поступово стають масовим стандартом споживання візуального контенту. До повного панування віртуальної реальності над звичайним відео ще далеко, але вже сьогодні маркетологи активно використовують VR-контент для того, щоб безроздільно панувати над умами і серцями користувачів.

Соціальні мережі та відкритість бізнесу

У будь-якого більш-менш пристойного бізнесу не залишилося практично ніяких можливостей в приховуванні «косяків» від користувачів. Особливо драматичні та яскраві помилки цілком можуть стати свого роду мемом і моментально поширитися серед цільової аудиторії, а в гіршому випадку - вийти за її межі. Перебуваючи під таким пильною увагою, бренди і компанії змушені гранично серйозно ставитися до власної репутації, проводячи грамотну роботу над помилками і активно взаємодіючи з клієнтами. З кожним кроком у розвитку соціальних мереж ситуація погіршується, змушуючи компанії вести себе бездоганно.

висновки

Передозування контентом, бажання індивідуального підходу, яскравих вражень і повної відкритості з боку брендів - тренди, що визначають настрій і стан сьогоднішніх користувачів соціальних мереж. Все не так уже й погано і, здається, що соціальні мережі змінюються тільки в кращу сторону, стаючи більш доброзичливими і орієнтованими на окремо взяту особистість.

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: