Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

9 методик вивчення англійської мови. | Klass.lv

 1. 9 методик вивчення англійської мови. Нетрадиційних методик вивчення англійської мови дуже багато....
 2. 9 методик вивчення англійської мови.
 3. 9 методик вивчення англійської мови.
 4. 9 методик вивчення англійської мови.

9 методик вивчення англійської мови.

Нетрадиційних методик вивчення англійської мови дуже багато. «Нетрадиційних» - в сенсі відмінних від тих, які використовує шкільна програма. Це не означає, що вони абсолютно нові, оскільки всі ми так чи інакше «виросли» з традиційної школи. Просто автори нових методик вивчення іноземних мов, не погоджуючись з класичними прийомами, пропонують інші шляхи пізнання.

Будь небайдужий викладач у звичайній школі, може бути, сам того не розуміючи, творить чудеса на уроках. Якщо говорити про особистий досвід, в далекі 70-ті роки шкільний викладач англійської Наталія Павлівна день у день вела наш клас до розуміння мови, використовуючи магнітофонні записи, цікаві таблиці, англійські анекдоти і дисципліноване вивчення, - і стала прикладом для наслідування. Саме в середовищі шкільних викладачів, в живій роботі з дітьми зароджуються будь передові методики, методи, технології і прийоми. Тільки в такому щоденній праці можна побачити плюси і мінуси традиційного навчання, а потім вносити щось своє і перевіряти ефективність нововведень під час уроків.

Останнім часом завдяки Інтернету швидко поширилися нові методики вивчення англійської. Коротко і без оціночних суджень зупинимося на їх особливості та відмінності, щоб після цього огляду кожен міг вибрати найбільш підходящу альтернативу, виходячи зі свого темпераменту, наявності вільного часу і рівня підготовки. Більшість цих методик в тій чи іншій мірі застосовані на моїх уроках - розповідь про них піде в тій послідовності, в якій мені вдавалося з ними знайомитися.

Методика Владислава Милашевичі

Перший неймовірний досвід пов'язаний з методикою Владислава Милашевичі. Можливо, тому ще, що в кінці 80-х років я був знайомий з ним особисто і дещо засвоїв безпосередньо від автора. На жаль, повноцінного виданого навчального курсу Владислав Милашевич після себе не залишив, але збереглися багато записів його чудових лекцій. Вражало його вміння все систематизувати і подавати в зрозумілих схемах і таблицях.

Знайти виклад методики Владислава Милашевичі в Інтернеті непросто: цікавий матеріал є на Makschool.com . Це кілька уроків, в яких викладені основні схеми і формули.

Методика Віталія Левенталя

Я познайомився з роботами цього автора на початку 90-х, коли його статті з'явилися на сайтах російськомовних громад Америки. Вони справили незабутнє враження новизною і свіжістю, тому що це була розповідь про живу американською мовою. Нічого подібного не можна було дізнатися ні в підручниках, ні в інших викладачів. І сьогодні його підхід є дуже зрозумілим і привабливим, незважаючи на високу конкуренцію.

Основні принципи методики Віталія Левенталя
Основні принципи методики Віталія Левенталя  Чесний підхід
Чесний підхід. Нікому не обіцяє ні швидких успіхів, ні легкого навчання. Необхідні щоденну копітку працю і старанність - ніякого іншого впливу на підкірку.

Методика орієнтована на наших співвітчизників, які емігрували в США, тому в ній використовуються численні місцеві ідіоми, гумор, сленг - словом, все те, що дозволяє швидше «вписатися» в американське життя.

Тісний зв'язок з російською мовою в процесі вивчення англійської.

Вироблення навичок мовного мислення через книги, статті та лекції. Це дуже рідкісна риса, коли через пошук, емоції і перевірку результату у дорослої людини з'являється «відчуття» мови.

Сьогодні в Інтернеті сам автор пропонує численні онлайн курси та вебінари. Також неважко купити або скачати його книги для самостійного вивчення.

Експрес-метод Ілони Давидової

Я купив аудіокассетний варіант ще в середині 90-х за чималі гроші - не терпілося включити і перевірити, як за допомогою чарівних нечутні сигналів англійські слова «самі» назавжди вливаються в голову. В цілому цього не сталося, але тим не менше самі касети і додається до них книжка дуже навіть використовувалися в подальшій роботі. Та що скаржитися гріх.

Комунікативна методика Галини Китайгородської та Ігоря Шехтера

Познайомитися з цим підходом вдалося досить пізно - в кінці 90-х, так як підручники цих авторів не були бестселерами і не рекламувалися в Інтернеті. При цьому головний принцип - навчатися через спілкування - неймовірно привабливий. Для мене досвід Ігоря Шехтера дуже цінний, тому що багато його підходи співзвучні моїм.

Основні принципи методики Ігоря Шехтера
Основні принципи методики Ігоря Шехтера  Вчити треба не мови
Вчити треба не мови. Потрібно створювати умови, при яких людина заговорить на іноземній мові.

Традиційні методики викладання англійської мови ламають людини (тести, іспити, правила і т. Д.), А вчити чого-небудь можна, тільки не ламаючи особистість. Тому в цій методиці немає ні домашніх завдань, ні вивчення граматики (на початковому етапі).

Жива мова не конструюється, а породжується. Навчання відбувається в активній діяльності, пофарбованої емоційно.

Кожен учень повинен мати свободу вибору і передавати сенс тими словами, які відповідають його життєвому досвіду.

Викладач визначає лише зав'язку події і - тільки натяком - кульмінацію. Розв'язка ж непередбачувана. Тому і настільки цікаво.

Курс включає в себе 3 цикли по 100 годин кожен. Між циклами робиться перерва на 1-3 місяці, під час якого учень читає англійською, дивиться і обговорює фільми, слухає пісні.

Однозначно ця методика дозволяє розвивати творче начало і у викладача, і у його учнів. В Ризі інтенсивний курс англиского мови можна пройти тільки в мовному мовному центрі KLASS. Актуальна інформація! Початок чергового інтенсивного курсу 15 липня. До 14 липня запис на курс зі знижкою 20%!

Методика Миколи Замяткіна

Я познайомився з цією методикою досить давно, в кінці 90-х. Було цікаво спробувати на собі, і коли переконався, що тут є раціональне зерно, почав застосовувати в роботі з учнями. Дуже часто методику Миколи Замяткіна називають «матричної».

Основні принципи методики Миколи Замяткіна
Основні принципи методики Миколи Замяткіна  Багаторазове прослуховування начитаного носієм мови фрагмента (діалог або просто текст)
Багаторазове прослуховування начитаного носієм мови фрагмента (діалог або просто текст). Таким чином матеріал врізається в пам'ять.

Потім багаторазове вимова цього ж тексту вголос. Головна умова - робити це голосно, як можна голосніше.

Все це впливає на самі глибинні, несвідомі структури мозку, пов'язуючи мікроруху мовного апарату з типовими фонемами, звукосполученнями, а також зоровими образами, що вивчається, роблячи їх звичними.

Успіх досягається за рахунок незліченних рухів губ і язика, скорочень м'язів обличчя і горла, роботи зв'язок, тобто всього того, що відповідає за «говоріння» на іноземній мові. Це як заучування гам в музиці або тренування в спорті.

Все це призводить до «недуманію» на рідній мові, тобто такого стану, коли голова стає вільною від думок на рідній мові.

Метод Тимура Байтукалова

Методика Григорія Громико

Методика Олександра Драгункина

Я познайомився з його книгами в кінці 90-х. Спочатку було дуже незвично, але потім стало очевидно, що ідеї Олександра Драгункина дуже цікаві і можуть бути використані для викладацької діяльності.

Зі спостережень: якщо читати одну і ту ж книгу Олександра Драгункина постійно (наприклад, прочитувати її раз в день, це можливо) або хоча б одну і ту ж главу кілька разів, то несподівано виникає дуже непоганий ефект. Хтось скаже, що так відбувається з будь-яким навчальним матеріалом. Але це не так: якщо читати одні й ті ж глави традиційних підручників, результат виходить не найкращий - все залежить від змісту.

Методика Дмитра Петрова

Порівняно недавно на каналі «Культура» були показані курси Дмитра Петрова.

Зверніть увагу: якими б цікавими не були прийоми залучення в вивчення іноземної мови, успіх буде досягнутий тільки при виконанні однієї умови: займатися потрібно щодня. Це настільки важко, що навіть найсильніше бажання і мотивація не працюють. Я придумав кілька способів, що дозволяють вплести вивчення іноземної мови в звичайне життя: ви робите щось звичне, повсякденне - і при цьому займаєтеся англійською або іншою мовою.

www.zillion.net

9 методик вивчення англійської мови.

Нетрадиційних методик вивчення англійської мови дуже багато. «Нетрадиційних» - в сенсі відмінних від тих, які використовує шкільна програма. Це не означає, що вони абсолютно нові, оскільки всі ми так чи інакше «виросли» з традиційної школи. Просто автори нових методик вивчення іноземних мов, не погоджуючись з класичними прийомами, пропонують інші шляхи пізнання.

Будь небайдужий викладач у звичайній школі, може бути, сам того не розуміючи, творить чудеса на уроках. Якщо говорити про особистий досвід, в далекі 70-ті роки шкільний викладач англійської Наталія Павлівна день у день вела наш клас до розуміння мови, використовуючи магнітофонні записи, цікаві таблиці, англійські анекдоти і дисципліноване вивчення, - і стала прикладом для наслідування. Саме в середовищі шкільних викладачів, в живій роботі з дітьми зароджуються будь передові методики, методи, технології і прийоми. Тільки в такому щоденній праці можна побачити плюси і мінуси традиційного навчання, а потім вносити щось своє і перевіряти ефективність нововведень під час уроків.

Останнім часом завдяки Інтернету швидко поширилися нові методики вивчення англійської. Коротко і без оціночних суджень зупинимося на їх особливості та відмінності, щоб після цього огляду кожен міг вибрати найбільш підходящу альтернативу, виходячи зі свого темпераменту, наявності вільного часу і рівня підготовки. Більшість цих методик в тій чи іншій мірі застосовані на моїх уроках - розповідь про них піде в тій послідовності, в якій мені вдавалося з ними знайомитися.

Методика Владислава Милашевичі

Перший неймовірний досвід пов'язаний з методикою Владислава Милашевичі. Можливо, тому ще, що в кінці 80-х років я був знайомий з ним особисто і дещо засвоїв безпосередньо від автора. На жаль, повноцінного виданого навчального курсу Владислав Милашевич після себе не залишив, але збереглися багато записів його чудових лекцій. Вражало його вміння все систематизувати і подавати в зрозумілих схемах і таблицях.

Знайти виклад методики Владислава Милашевичі в Інтернеті непросто: цікавий матеріал є на Makschool.com . Це кілька уроків, в яких викладені основні схеми і формули.

Методика Віталія Левенталя

Я познайомився з роботами цього автора на початку 90-х, коли його статті з'явилися на сайтах російськомовних громад Америки. Вони справили незабутнє враження новизною і свіжістю, тому що це була розповідь про живу американською мовою. Нічого подібного не можна було дізнатися ні в підручниках, ні в інших викладачів. І сьогодні його підхід є дуже зрозумілим і привабливим, незважаючи на високу конкуренцію.

Основні принципи методики Віталія Левенталя
Основні принципи методики Віталія Левенталя  Чесний підхід
Чесний підхід. Нікому не обіцяє ні швидких успіхів, ні легкого навчання. Необхідні щоденну копітку працю і старанність - ніякого іншого впливу на підкірку.

Методика орієнтована на наших співвітчизників, які емігрували в США, тому в ній використовуються численні місцеві ідіоми, гумор, сленг - словом, все те, що дозволяє швидше «вписатися» в американське життя.

Тісний зв'язок з російською мовою в процесі вивчення англійської.

Вироблення навичок мовного мислення через книги, статті та лекції. Це дуже рідкісна риса, коли через пошук, емоції і перевірку результату у дорослої людини з'являється «відчуття» мови.

Сьогодні в Інтернеті сам автор пропонує численні онлайн курси та вебінари. Також неважко купити або скачати його книги для самостійного вивчення.

Експрес-метод Ілони Давидової

Я купив аудіокассетний варіант ще в середині 90-х за чималі гроші - не терпілося включити і перевірити, як за допомогою чарівних нечутні сигналів англійські слова «самі» назавжди вливаються в голову. В цілому цього не сталося, але тим не менше самі касети і додається до них книжка дуже навіть використовувалися в подальшій роботі. Та що скаржитися гріх.

Комунікативна методика Галини Китайгородської та Ігоря Шехтера

Познайомитися з цим підходом вдалося досить пізно - в кінці 90-х, так як підручники цих авторів не були бестселерами і не рекламувалися в Інтернеті. При цьому головний принцип - навчатися через спілкування - неймовірно привабливий. Для мене досвід Ігоря Шехтера дуже цінний, тому що багато його підходи співзвучні моїм.

Основні принципи методики Ігоря Шехтера
Основні принципи методики Ігоря Шехтера  Вчити треба не мови
Вчити треба не мови. Потрібно створювати умови, при яких людина заговорить на іноземній мові.

Традиційні методики викладання англійської мови ламають людини (тести, іспити, правила і т. Д.), А вчити чого-небудь можна, тільки не ламаючи особистість. Тому в цій методиці немає ні домашніх завдань, ні вивчення граматики (на початковому етапі).

Жива мова не конструюється, а породжується. Навчання відбувається в активній діяльності, пофарбованої емоційно.

Кожен учень повинен мати свободу вибору і передавати сенс тими словами, які відповідають його життєвому досвіду.

Викладач визначає лише зав'язку події і - тільки натяком - кульмінацію. Розв'язка ж непередбачувана. Тому і настільки цікаво.

Курс включає в себе 3 цикли по 100 годин кожен. Між циклами робиться перерва на 1-3 місяці, під час якого учень читає англійською, дивиться і обговорює фільми, слухає пісні.

Однозначно ця методика дозволяє розвивати творче начало і у викладача, і у його учнів. У Ризі інтенсивний курс англиского мови можна пройти тільки в мовному мовному центрі KLASS. Актуальна інформація! Початок чергового інтенсивного курсу 15 липня. До 14 липня запис на курс зі знижкою 20%!

Методика Миколи Замяткіна

Я познайомився з цією методикою досить давно, в кінці 90-х. Було цікаво спробувати на собі, і коли переконався, що тут є раціональне зерно, почав застосовувати в роботі з учнями. Дуже часто методику Миколи Замяткіна називають «матричної».

Основні принципи методики Миколи Замяткіна
Основні принципи методики Миколи Замяткіна  Багаторазове прослуховування начитаного носієм мови фрагмента (діалог або просто текст)
Багаторазове прослуховування начитаного носієм мови фрагмента (діалог або просто текст). Таким чином матеріал врізається в пам'ять.

Потім багаторазове вимова цього ж тексту вголос. Головна умова - робити це голосно, як можна голосніше.

Все це впливає на самі глибинні, несвідомі структури мозку, пов'язуючи мікроруху мовного апарату з типовими фонемами, звукосполученнями, а також зоровими образами, що вивчається, роблячи їх звичними.

Успіх досягається за рахунок незліченних рухів губ і язика, скорочень м'язів обличчя і горла, роботи зв'язок, тобто всього того, що відповідає за «говоріння» на іноземній мові. Це як заучування гам в музиці або тренування в спорті.

Все це призводить до «недуманію» на рідній мові, тобто такого стану, коли голова стає вільною від думок на рідній мові.

Метод Тимура Байтукалова

Методика Григорія Громико

Методика Олександра Драгункина

Я познайомився з його книгами в кінці 90-х. Спочатку було дуже незвично, але потім стало очевидно, що ідеї Олександра Драгункина дуже цікаві і можуть бути використані для викладацької діяльності.

Зі спостережень: якщо читати одну і ту ж книгу Олександра Драгункина постійно (наприклад, прочитувати її раз в день, це можливо) або хоча б одну і ту ж главу кілька разів, то несподівано виникає дуже непоганий ефект. Хтось скаже, що так відбувається з будь-яким навчальним матеріалом. Але це не так: якщо читати одні й ті ж глави традиційних підручників, результат виходить не найкращий - все залежить від змісту.

Методика Дмитра Петрова

Порівняно недавно на каналі «Культура» були показані курси Дмитра Петрова.

Зверніть увагу: якими б цікавими не були прийоми залучення в вивчення іноземної мови, успіх буде досягнутий тільки при виконанні однієї умови: займатися потрібно щодня. Це настільки важко, що навіть найсильніше бажання і мотивація не працюють. Я придумав кілька способів, що дозволяють вплести вивчення іноземної мови в звичайне життя: ви робите щось звичне, повсякденне - і при цьому займаєтеся англійською або іншою мовою.

www.zillion.net

9 методик вивчення англійської мови.

Нетрадиційних методик вивчення англійської мови дуже багато. «Нетрадиційних» - в сенсі відмінних від тих, які використовує шкільна програма. Це не означає, що вони абсолютно нові, оскільки всі ми так чи інакше «виросли» з традиційної школи. Просто автори нових методик вивчення іноземних мов, не погоджуючись з класичними прийомами, пропонують інші шляхи пізнання.

Будь небайдужий викладач у звичайній школі, може бути, сам того не розуміючи, творить чудеса на уроках. Якщо говорити про особистий досвід, в далекі 70-ті роки шкільний викладач англійської Наталія Павлівна день у день вела наш клас до розуміння мови, використовуючи магнітофонні записи, цікаві таблиці, англійські анекдоти і дисципліноване вивчення, - і стала прикладом для наслідування. Саме в середовищі шкільних викладачів, в живій роботі з дітьми зароджуються будь передові методики, методи, технології і прийоми. Тільки в такому щоденній праці можна побачити плюси і мінуси традиційного навчання, а потім вносити щось своє і перевіряти ефективність нововведень під час уроків.

Останнім часом завдяки Інтернету швидко поширилися нові методики вивчення англійської. Коротко і без оціночних суджень зупинимося на їх особливості та відмінності, щоб після цього огляду кожен міг вибрати найбільш підходящу альтернативу, виходячи зі свого темпераменту, наявності вільного часу і рівня підготовки. Більшість цих методик в тій чи іншій мірі застосовані на моїх уроках - розповідь про них піде в тій послідовності, в якій мені вдавалося з ними знайомитися.

Методика Владислава Милашевичі

Перший неймовірний досвід пов'язаний з методикою Владислава Милашевичі. Можливо, тому ще, що в кінці 80-х років я був знайомий з ним особисто і дещо засвоїв безпосередньо від автора. На жаль, повноцінного виданого навчального курсу Владислав Милашевич після себе не залишив, але збереглися багато записів його чудових лекцій. Вражало його вміння все систематизувати і подавати в зрозумілих схемах і таблицях.

Знайти виклад методики Владислава Милашевичі в Інтернеті непросто: цікавий матеріал є на Makschool.com . Це кілька уроків, в яких викладені основні схеми і формули.

Методика Віталія Левенталя

Я познайомився з роботами цього автора на початку 90-х, коли його статті з'явилися на сайтах російськомовних громад Америки. Вони справили незабутнє враження новизною і свіжістю, тому що це була розповідь про живу американською мовою. Нічого подібного не можна було дізнатися ні в підручниках, ні в інших викладачів. І сьогодні його підхід є дуже зрозумілим і привабливим, незважаючи на високу конкуренцію.

Основні принципи методики Віталія Левенталя
Основні принципи методики Віталія Левенталя  Чесний підхід
Чесний підхід. Нікому не обіцяє ні швидких успіхів, ні легкого навчання. Необхідні щоденну копітку працю і старанність - ніякого іншого впливу на підкірку.

Методика орієнтована на наших співвітчизників, які емігрували в США, тому в ній використовуються численні місцеві ідіоми, гумор, сленг - словом, все те, що дозволяє швидше «вписатися» в американське життя.

Тісний зв'язок з російською мовою в процесі вивчення англійської.

Вироблення навичок мовного мислення через книги, статті та лекції. Це дуже рідкісна риса, коли через пошук, емоції і перевірку результату у дорослої людини з'являється «відчуття» мови.

Сьогодні в Інтернеті сам автор пропонує численні онлайн курси та вебінари. Також неважко купити або скачати його книги для самостійного вивчення.

Експрес-метод Ілони Давидової

Я купив аудіокассетний варіант ще в середині 90-х за чималі гроші - не терпілося включити і перевірити, як за допомогою чарівних нечутні сигналів англійські слова «самі» назавжди вливаються в голову. В цілому цього не сталося, але тим не менше самі касети і додається до них книжка дуже навіть використовувалися в подальшій роботі. Та що скаржитися гріх.

Комунікативна методика Галини Китайгородської та Ігоря Шехтера

Познайомитися з цим підходом вдалося досить пізно - в кінці 90-х, так як підручники цих авторів не були бестселерами і не рекламувалися в Інтернеті. При цьому головний принцип - навчатися через спілкування - неймовірно привабливий. Для мене досвід Ігоря Шехтера дуже цінний, тому що багато його підходи співзвучні моїм.

Основні принципи методики Ігоря Шехтера
Основні принципи методики Ігоря Шехтера  Вчити треба не мови
Вчити треба не мови. Потрібно створювати умови, при яких людина заговорить на іноземній мові.

Традиційні методики викладання англійської мови ламають людини (тести, іспити, правила і т. Д.), А вчити чого-небудь можна, тільки не ламаючи особистість. Тому в цій методиці немає ні домашніх завдань, ні вивчення граматики (на початковому етапі).

Жива мова не конструюється, а породжується. Навчання відбувається в активній діяльності, пофарбованої емоційно.

Кожен учень повинен мати свободу вибору і передавати сенс тими словами, які відповідають його життєвому досвіду.

Викладач визначає лише зав'язку події і - тільки натяком - кульмінацію. Розв'язка ж непередбачувана. Тому і настільки цікаво.

Курс включає в себе 3 цикли по 100 годин кожен. Між циклами робиться перерва на 1-3 місяці, під час якого учень читає англійською, дивиться і обговорює фільми, слухає пісні.

Однозначно ця методика дозволяє розвивати творче начало і у викладача, і у його учнів. У Ризі інтенсивний курс англиского мови можна пройти тільки в мовному мовному центрі KLASS. Актуальна інформація! Початок чергового інтенсивного курсу 15 липня. До 14 липня запис на курс зі знижкою 20%!

Методика Миколи Замяткіна

Я познайомився з цією методикою досить давно, в кінці 90-х. Було цікаво спробувати на собі, і коли переконався, що тут є раціональне зерно, почав застосовувати в роботі з учнями. Дуже часто методику Миколи Замяткіна називають «матричної».

Основні принципи методики Миколи Замяткіна
Основні принципи методики Миколи Замяткіна  Багаторазове прослуховування начитаного носієм мови фрагмента (діалог або просто текст)
Багаторазове прослуховування начитаного носієм мови фрагмента (діалог або просто текст). Таким чином матеріал врізається в пам'ять.

Потім багаторазове вимова цього ж тексту вголос. Головна умова - робити це голосно, як можна голосніше.

Все це впливає на самі глибинні, несвідомі структури мозку, пов'язуючи мікроруху мовного апарату з типовими фонемами, звукосполученнями, а також зоровими образами, що вивчається, роблячи їх звичними.

Успіх досягається за рахунок незліченних рухів губ і язика, скорочень м'язів обличчя і горла, роботи зв'язок, тобто всього того, що відповідає за «говоріння» на іноземній мові. Це як заучування гам в музиці або тренування в спорті.

Все це призводить до «недуманію» на рідній мові, тобто такого стану, коли голова стає вільною від думок на рідній мові.

Метод Тимура Байтукалова

Методика Григорія Громико

Методика Олександра Драгункина

Я познайомився з його книгами в кінці 90-х. Спочатку було дуже незвично, але потім стало очевидно, що ідеї Олександра Драгункина дуже цікаві і можуть бути використані для викладацької діяльності.

Зі спостережень: якщо читати одну і ту ж книгу Олександра Драгункина постійно (наприклад, прочитувати її раз в день, це можливо) або хоча б одну і ту ж главу кілька разів, то несподівано виникає дуже непоганий ефект. Хтось скаже, що так відбувається з будь-яким навчальним матеріалом. Але це не так: якщо читати одні й ті ж глави традиційних підручників, результат виходить не найкращий - все залежить від змісту.

Методика Дмитра Петрова

Порівняно недавно на каналі «Культура» були показані курси Дмитра Петрова.

Зверніть увагу: якими б цікавими не були прийоми залучення в вивчення іноземної мови, успіх буде досягнутий тільки при виконанні однієї умови: займатися потрібно щодня. Це настільки важко, що навіть найсильніше бажання і мотивація не працюють. Я придумав кілька способів, що дозволяють вплести вивчення іноземної мови в звичайне життя: ви робите щось звичне, повсякденне - і при цьому займаєтеся англійською або іншою мовою.

www.zillion.net

9 методик вивчення англійської мови.

Нетрадиційних методик вивчення англійської мови дуже багато. «Нетрадиційних» - в сенсі відмінних від тих, які використовує шкільна програма. Це не означає, що вони абсолютно нові, оскільки всі ми так чи інакше «виросли» з традиційної школи. Просто автори нових методик вивчення іноземних мов, не погоджуючись з класичними прийомами, пропонують інші шляхи пізнання.

Будь небайдужий викладач у звичайній школі, може бути, сам того не розуміючи, творить чудеса на уроках. Якщо говорити про особистий досвід, в далекі 70-ті роки шкільний викладач англійської Наталія Павлівна день у день вела наш клас до розуміння мови, використовуючи магнітофонні записи, цікаві таблиці, англійські анекдоти і дисципліноване вивчення, - і стала прикладом для наслідування. Саме в середовищі шкільних викладачів, в живій роботі з дітьми зароджуються будь передові методики, методи, технології і прийоми. Тільки в такому щоденній праці можна побачити плюси і мінуси традиційного навчання, а потім вносити щось своє і перевіряти ефективність нововведень під час уроків.

Останнім часом завдяки Інтернету швидко поширилися нові методики вивчення англійської. Коротко і без оціночних суджень зупинимося на їх особливості та відмінності, щоб після цього огляду кожен міг вибрати найбільш підходящу альтернативу, виходячи зі свого темпераменту, наявності вільного часу і рівня підготовки. Більшість цих методик в тій чи іншій мірі застосовані на моїх уроках - розповідь про них піде в тій послідовності, в якій мені вдавалося з ними знайомитися.

Методика Владислава Милашевичі

Перший неймовірний досвід пов'язаний з методикою Владислава Милашевичі. Можливо, тому ще, що в кінці 80-х років я був знайомий з ним особисто і дещо засвоїв безпосередньо від автора. На жаль, повноцінного виданого навчального курсу Владислав Милашевич після себе не залишив, але збереглися багато записів його чудових лекцій. Вражало його вміння все систематизувати і подавати в зрозумілих схемах і таблицях.

Знайти виклад методики Владислава Милашевичі в Інтернеті непросто: цікавий матеріал є на Makschool.com . Це кілька уроків, в яких викладені основні схеми і формули.

Методика Віталія Левенталя

Я познайомився з роботами цього автора на початку 90-х, коли його статті з'явилися на сайтах російськомовних громад Америки. Вони справили незабутнє враження новизною і свіжістю, тому що це була розповідь про живу американською мовою. Нічого подібного не можна було дізнатися ні в підручниках, ні в інших викладачів. І сьогодні його підхід є дуже зрозумілим і привабливим, незважаючи на високу конкуренцію.

Основні принципи методики Віталія Левенталя
Основні принципи методики Віталія Левенталя  Чесний підхід
Чесний підхід. Нікому не обіцяє ні швидких успіхів, ні легкого навчання. Необхідні щоденну копітку працю і старанність - ніякого іншого впливу на підкірку.

Методика орієнтована на наших співвітчизників, які емігрували в США, тому в ній використовуються численні місцеві ідіоми, гумор, сленг - словом, все те, що дозволяє швидше «вписатися» в американське життя.

Тісний зв'язок з російською мовою в процесі вивчення англійської.

Вироблення навичок мовного мислення через книги, статті та лекції. Це дуже рідкісна риса, коли через пошук, емоції і перевірку результату у дорослої людини з'являється «відчуття» мови.

Сьогодні в Інтернеті сам автор пропонує численні онлайн курси та вебінари. Також неважко купити або скачати його книги для самостійного вивчення.

Експрес-метод Ілони Давидової

Я купив аудіокассетний варіант ще в середині 90-х за чималі гроші - не терпілося включити і перевірити, як за допомогою чарівних нечутні сигналів англійські слова «самі» назавжди вливаються в голову. В цілому цього не сталося, але тим не менше самі касети і додається до них книжка дуже навіть використовувалися в подальшій роботі. Та що скаржитися гріх.

Комунікативна методика Галини Китайгородської та Ігоря Шехтера

Познайомитися з цим підходом вдалося досить пізно - в кінці 90-х, так як підручники цих авторів не були бестселерами і не рекламувалися в Інтернеті. При цьому головний принцип - навчатися через спілкування - неймовірно привабливий. Для мене досвід Ігоря Шехтера дуже цінний, тому що багато його підходи співзвучні моїм.

Основні принципи методики Ігоря Шехтера
Основні принципи методики Ігоря Шехтера  Вчити треба не мови
Вчити треба не мови. Потрібно створювати умови, при яких людина заговорить на іноземній мові.

Традиційні методики викладання англійської мови ламають людини (тести, іспити, правила і т. Д.), А вчити чого-небудь можна, тільки не ламаючи особистість. Тому в цій методиці немає ні домашніх завдань, ні вивчення граматики (на початковому етапі).

Жива мова не конструюється, а породжується. Навчання відбувається в активній діяльності, пофарбованої емоційно.

Кожен учень повинен мати свободу вибору і передавати сенс тими словами, які відповідають його життєвому досвіду.

Викладач визначає лише зав'язку події і - тільки натяком - кульмінацію. Розв'язка ж непередбачувана. Тому і настільки цікаво.

Курс включає в себе 3 цикли по 100 годин кожен. Між циклами робиться перерва на 1-3 місяці, під час якого учень читає англійською, дивиться і обговорює фільми, слухає пісні.

Однозначно ця методика дозволяє розвивати творче начало і у викладача, і у його учнів. У Ризі інтенсивний курс англиского мови можна пройти тільки в мовному мовному центрі KLASS. Актуальна інформація! Початок чергового інтенсивного курсу 15 липня. До 14 липня запис на курс зі знижкою 20%!

Методика Миколи Замяткіна

Я познайомився з цією методикою досить давно, в кінці 90-х. Було цікаво спробувати на собі, і коли переконався, що тут є раціональне зерно, почав застосовувати в роботі з учнями. Дуже часто методику Миколи Замяткіна називають «матричної».

Основні принципи методики Миколи Замяткіна
Основні принципи методики Миколи Замяткіна  Багаторазове прослуховування начитаного носієм мови фрагмента (діалог або просто текст)
Багаторазове прослуховування начитаного носієм мови фрагмента (діалог або просто текст). Таким чином матеріал врізається в пам'ять.

Потім багаторазове вимова цього ж тексту вголос. Головна умова - робити це голосно, як можна голосніше.

Все це впливає на самі глибинні, несвідомі структури мозку, пов'язуючи мікроруху мовного апарату з типовими фонемами, звукосполученнями, а також зоровими образами, що вивчається, роблячи їх звичними.

Успіх досягається за рахунок незліченних рухів губ і язика, скорочень м'язів обличчя і горла, роботи зв'язок, тобто всього того, що відповідає за «говоріння» на іноземній мові. Це як заучування гам в музиці або тренування в спорті.

Все це призводить до «недуманію» на рідній мові, тобто такого стану, коли голова стає вільною від думок на рідній мові.

Метод Тимура Байтукалова

Методика Григорія Громико

Методика Олександра Драгункина

Я познайомився з його книгами в кінці 90-х. Спочатку було дуже незвично, але потім стало очевидно, що ідеї Олександра Драгункина дуже цікаві і можуть бути використані для викладацької діяльності.

Зі спостережень: якщо читати одну і ту ж книгу Олександра Драгункина постійно (наприклад, прочитувати її раз в день, це можливо) або хоча б одну і ту ж главу кілька разів, то несподівано виникає дуже непоганий ефект. Хтось скаже, що так відбувається з будь-яким навчальним матеріалом. Але це не так: якщо читати одні й ті ж глави традиційних підручників, результат виходить не найкращий - все залежить від змісту.

Методика Дмитра Петрова

Порівняно недавно на каналі «Культура» були показані курси Дмитра Петрова.

Зверніть увагу: якими б цікавими не були прийоми залучення в вивчення іноземної мови, успіх буде досягнутий тільки при виконанні однієї умови: займатися потрібно щодня. Це настільки важко, що навіть найсильніше бажання і мотивація не працюють. Я придумав кілька способів, що дозволяють вплести вивчення іноземної мови в звичайне життя: ви робите щось звичне, повсякденне - і при цьому займаєтеся англійською або іншою мовою.

www.zillion.net

9 методик вивчення англійської мови.

Нетрадиційних методик вивчення англійської мови дуже багато. «Нетрадиційних» - в сенсі відмінних від тих, які використовує шкільна програма. Це не означає, що вони абсолютно нові, оскільки всі ми так чи інакше «виросли» з традиційної школи. Просто автори нових методик вивчення іноземних мов, не погоджуючись з класичними прийомами, пропонують інші шляхи пізнання.

Будь небайдужий викладач у звичайній школі, може бути, сам того не розуміючи, творить чудеса на уроках. Якщо говорити про особистий досвід, в далекі 70-ті роки шкільний викладач англійської Наталія Павлівна день у день вела наш клас до розуміння мови, використовуючи магнітофонні записи, цікаві таблиці, англійські анекдоти і дисципліноване вивчення, - і стала прикладом для наслідування. Саме в середовищі шкільних викладачів, в живій роботі з дітьми зароджуються будь передові методики, методи, технології і прийоми. Тільки в такому щоденній праці можна побачити плюси і мінуси традиційного навчання, а потім вносити щось своє і перевіряти ефективність нововведень під час уроків.

Останнім часом завдяки Інтернету швидко поширилися нові методики вивчення англійської. Коротко і без оціночних суджень зупинимося на їх особливості та відмінності, щоб після цього огляду кожен міг вибрати найбільш підходящу альтернативу, виходячи зі свого темпераменту, наявності вільного часу і рівня підготовки. Більшість цих методик в тій чи іншій мірі застосовані на моїх уроках - розповідь про них піде в тій послідовності, в якій мені вдавалося з ними знайомитися.

Методика Владислава Милашевичі

Перший неймовірний досвід пов'язаний з методикою Владислава Милашевичі. Можливо, тому ще, що в кінці 80-х років я був знайомий з ним особисто і дещо засвоїв безпосередньо від автора. На жаль, повноцінного виданого навчального курсу Владислав Милашевич після себе не залишив, але збереглися багато записів його чудових лекцій. Вражало його вміння все систематизувати і подавати в зрозумілих схемах і таблицях.

Знайти виклад методики Владислава Милашевичі в Інтернеті непросто: цікавий матеріал є на Makschool.com . Це кілька уроків, в яких викладені основні схеми і формули.

Методика Віталія Левенталя

Я познайомився з роботами цього автора на початку 90-х, коли його статті з'явилися на сайтах російськомовних громад Америки. Вони справили незабутнє враження новизною і свіжістю, тому що це була розповідь про живу американською мовою. Нічого подібного не можна було дізнатися ні в підручниках, ні в інших викладачів. І сьогодні його підхід є дуже зрозумілим і привабливим, незважаючи на високу конкуренцію.

Основні принципи методики Віталія Левенталя
Основні принципи методики Віталія Левенталя  Чесний підхід
Чесний підхід. Нікому не обіцяє ні швидких успіхів, ні легкого навчання. Необхідні щоденну копітку працю і старанність - ніякого іншого впливу на підкірку.

Методика орієнтована на наших співвітчизників, які емігрували в США, тому в ній використовуються численні місцеві ідіоми, гумор, сленг - словом, все те, що дозволяє швидше «вписатися» в американське життя.

Тісний зв'язок з російською мовою в процесі вивчення англійської.

Вироблення навичок мовного мислення через книги, статті та лекції. Це дуже рідкісна риса, коли через пошук, емоції і перевірку результату у дорослої людини з'являється «відчуття» мови.

Сьогодні в Інтернеті сам автор пропонує численні онлайн курси та вебінари. Також неважко купити або скачати його книги для самостійного вивчення.

Експрес-метод Ілони Давидової

Я купив аудіокассетний варіант ще в середині 90-х за чималі гроші - не терпілося включити і перевірити, як за допомогою чарівних нечутні сигналів англійські слова «самі» назавжди вливаються в голову. В цілому цього не сталося, але тим не менше самі касети і додається до них книжка дуже навіть використовувалися в подальшій роботі. Та що скаржитися гріх.

Комунікативна методика Галини Китайгородської та Ігоря Шехтера

Познайомитися з цим підходом вдалося досить пізно - в кінці 90-х, так як підручники цих авторів не були бестселерами і не рекламувалися в Інтернеті. При цьому головний принцип - навчатися через спілкування - неймовірно привабливий. Для мене досвід Ігоря Шехтера дуже цінний, тому що багато його підходи співзвучні моїм.

Основні принципи методики Ігоря Шехтера
Основні принципи методики Ігоря Шехтера  Вчити треба не мови
Вчити треба не мови. Потрібно створювати умови, при яких людина заговорить на іноземній мові.

Традиційні методики викладання англійської мови ламають людини (тести, іспити, правила і т. Д.), А вчити чого-небудь можна, тільки не ламаючи особистість. Тому в цій методиці немає ні домашніх завдань, ні вивчення граматики (на початковому етапі).

Жива мова не конструюється, а породжується. Навчання відбувається в активній діяльності, пофарбованої емоційно.

Кожен учень повинен мати свободу вибору і передавати сенс тими словами, які відповідають його життєвому досвіду.

Викладач визначає лише зав'язку події і - тільки натяком - кульмінацію. Розв'язка ж непередбачувана. Тому і настільки цікаво.

Курс включає в себе 3 цикли по 100 годин кожен. Між циклами робиться перерва на 1-3 місяці, під час якого учень читає англійською, дивиться і обговорює фільми, слухає пісні.

Однозначно ця методика дозволяє розвивати творче начало і у викладача, і у його учнів. У Ризі інтенсивний курс англиского мови можна пройти тільки в мовному мовному центрі KLASS. Актуальна інформація! Початок чергового інтенсивного курсу 15 липня. До 14 липня запис на курс зі знижкою 20%!

Методика Миколи Замяткіна

Я познайомився з цією методикою досить давно, в кінці 90-х. Було цікаво спробувати на собі, і коли переконався, що тут є раціональне зерно, почав застосовувати в роботі з учнями. Дуже часто методику Миколи Замяткіна називають «матричної».

Основні принципи методики Миколи Замяткіна
Основні принципи методики Миколи Замяткіна  Багаторазове прослуховування начитаного носієм мови фрагмента (діалог або просто текст)
Багаторазове прослуховування начитаного носієм мови фрагмента (діалог або просто текст). Таким чином матеріал врізається в пам'ять.

Потім багаторазове вимова цього ж тексту вголос. Головна умова - робити це голосно, як можна голосніше.

Все це впливає на самі глибинні, несвідомі структури мозку, пов'язуючи мікроруху мовного апарату з типовими фонемами, звукосполученнями, а також зоровими образами, що вивчається, роблячи їх звичними.

Успіх досягається за рахунок незліченних рухів губ і язика, скорочень м'язів обличчя і горла, роботи зв'язок, тобто всього того, що відповідає за «говоріння» на іноземній мові. Це як заучування гам в музиці або тренування в спорті.

Все це призводить до «недуманію» на рідній мові, тобто такого стану, коли голова стає вільною від думок на рідній мові.

Метод Тимура Байтукалова

Методика Григорія Громико

Методика Олександра Драгункина

Я познайомився з його книгами в кінці 90-х. Спочатку було дуже незвично, але потім стало очевидно, що ідеї Олександра Драгункина дуже цікаві і можуть бути використані для викладацької діяльності.

Зі спостережень: якщо читати одну і ту ж книгу Олександра Драгункина постійно (наприклад, прочитувати її раз в день, це можливо) або хоча б одну і ту ж главу кілька разів, то несподівано виникає дуже непоганий ефект. Хтось скаже, що так відбувається з будь-яким навчальним матеріалом. Але це не так: якщо читати одні й ті ж глави традиційних підручників, результат виходить не найкращий - все залежить від змісту.

Методика Дмитра Петрова

Порівняно недавно на каналі «Культура» були показані курси Дмитра Петрова.

Зверніть увагу: якими б цікавими не були прийоми залучення в вивчення іноземної мови, успіх буде досягнутий тільки при виконанні однієї умови: займатися потрібно щодня. Це настільки важко, що навіть найсильніше бажання і мотивація не працюють. Я придумав кілька способів, що дозволяють вплести вивчення іноземної мови в звичайне життя: ви робите щось звичне, повсякденне - і при цьому займаєтеся англійською або іншою мовою.

www.zillion.net

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: