Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Я легенда. Життя і кар'єра Білла Гейтса, частина 2

 1. Історія успіху
 2. Час перемагати
 3. філантроп
 4. В добру путь

У минулому номері журналу ми почали розповідь про життя, заслуги і кар'єрі Білла Гейтса. Історія, як це завжди буває, перервалася на самому цікавому місці - на 1981 рік, коли наш герой погодився розробити операційну систему PC-DOS для нових машин від IBM. Становлення софтверного гіганта Microsoft і самого Білла як короля програмного забезпечення почалося саме тоді.

Історія успіху

Лінійка IBM PC була дуже популярна. Відразу після виходу вона випередила всіх можливих конкурентів. Творці не прогадали з вибором ринку, зорієнтувавши свої комп'ютери на бізнес-сегмент. Власники корпорацій швидко оцінили переваги нових компактних систем перед застаріваючими шафами IBM System \ 360 і System \ 370. Починалася інформаційна революція, і продукції Microsoft в ній були відведені ключові позиції.

Важливу роль в швидкому зростанні компанії Гейтса зіграло те, що IBM встановила вартість Microsoft PC-DOS на рівні $ 40. А конкуруючу систему DRI CP / M, чиїм клоном, по суті, і була PC-DOS, продавали за $ 240. При такій різниці в ціні продукт команди Гейтса виглядав куди більш привабливо.

Приблизно в той же час до Білла звернувся його давній японський друг Казухіко Ніші. Він розповів йому про свої плани по розробці TRS-80, першого в світі мобільного комп'ютера з QWERTY-клавіатурою і досить великим на ті часи дозволом дисплея. Ніші запропонував Гейтсу написати софт для цієї компактної системи. Засновник Microsoft в своїх інтерв'ю згадує ті часи з посмішкою. Мініатюрний інтерпретатор BASIC для TRS-80 став останнім продуктом, для якого Білл власноруч написав частину коду. Розробка дизайну і налагодження виконувалися їм в парі з японським колегою Джеєм Сузукі. Готова система, легендарна TRS-80 Model 100, з'явилася в 1982 році і відразу стала дуже популярною серед журналістів. Різні її модифікації використовувалися протягом десяти наступних років.

Різні її модифікації використовувалися протягом десяти наступних років

Microsoft завжди ототожнювали з особистістю Білла Гейтса. Як же сприймати її тепер, коли він там більше не працює?

Умови ліцензування операційної системи MS-DOS передбачали збереження всіх авторських прав за Microsoft. Компанія могла розпоряджатися нею як заманеться - і не забула цим правом скористатися. В результаті, коли сторонні фірми випустили кілька клонів IBM PC, прибуток почала стрімко зростати. Microsoft впевнено встала на ноги і приступила до захоплення нових ринків. У 1983 році команда Гейтса представила комп'ютерну мишку і стандарт Microsoft Mouse. Потім вони зареєстрували видавничий підрозділ Microsoft Press, яке випустило кілька книг. У їх числі була і легендарна робота Пітера Нортона «Досліджуючи домашній комп'ютер IBM PCjr» (Discovering the IBM PCjr. Home Computer).

Поступово Білл почав йти від програмування, щоб приділяти більше часу організаційним і бізнес-питань. Написанням коду зайнялися нові співробітники Microsoft. Їх наймав Стів Боллмер, якого Білл найняв в 1980 році.

20 листопада 1985 року компанія представила світу першу версію Windows - графічну оболонку для MS-DOS. Закипіла робота над новим проектом для IBM - системою OS / 2. Серед користувачів робочих станцій ця операційка мала великий успіх, оскільки забезпечувала більшу стабільність і надійність, ніж Windows. Однак щось у Microsoft і IBM не склалося. Вони посварилися, і нащадок OS / 2 вийшов вже під іншою назвою - Windows NT. (До речі сказати, саме OS / 2 лежить в основі сучасних систем від Microsoft. На ядрі NT 5.0 базується Windows XP, на NT 6.0 - Vista).

Через рік головний офіс Microsoft переїхав до міста Редмонд (по суті це частина Сіетла), штат Вашингтон. Компанія стала публічною, розмістила акції на біржі, а Білл Гейтс став її президентом, виконавчим директором і головою ради директорів. З тих пір справи Microsoft різко пішли в гору, вдалі проекти «вистрілювали» один за іншим. Пакет Microsoft Office, SQL-сервери, нові версії Windows, включаючи Windows 1.0 і 2.0 ... До слова сказати, проштовхнути графічний інтерфейс виявилося не так просто. На момент виходу першої версії Windows люди були просто не готові до настільки кардинальних змін. По всій видимості, графічну оболонку порахували дитячим пустощами. Через це Windows почала набирати популярність тільки на початку 90-х років.

Конкуренти не сиділи склавши руки. У спробі зупинити бурхливий розвиток Microsoft компанія Apple звернулася до суду з обвинуваченням у порушенні авторських прав. Зокрема, Apple була незадоволена тим, що графічний інтерфейс Windows був нібито скопійований з їхніх власних операційних систем Lisa і Macintosh. Адвокати Apple виявили 189 елементів інтерфейсу, схожих з елементами її операційних систем. Не викликає сумнівів, що при нагоді Білл Гейтс відстоював би свою правоту до останнього, але цього не було потрібно. Суд спростував всі звинувачення і виніс вердикт на користь Microsoft. Тяганина закінчилася тільки в 1993 році, коли графічний інтерфейс Windows вже вважався стандартом де-факто у всьому світі.

Статки Білла Гейтса

Деякий час назад любителі рахувати чужі гроші перевели величезні статки Білла Гейтса в чисті факти. І ось що вийшло:

- Білл Гейтс заробляє по $ 250 кожну секунду, це близько $ 21,6 млн в день, або $ 7,8 млрд на рік.

- Якщо Білл упустить тисячу доларів, йому не доведеться нагинатися, щоб підняти її - він запрацює нову тисячу за 4 секунди.

- Білл Гейтс може роздати по $ 15 кожному жителю Землі. Після цього у нього все одно залишиться близько $ 5 млн на кишенькові витрати.

- Якби Білл Гейтс був країною, то зайняв би 37-е місце в списку найбагатших держав.

- Якщо перевести все стан Білла Гейтса в однодоларові купюри, ними можна викласти дорогу від Землі до Місяця 14 разів поспіль.

- Якби користувачі Windows отримували по долару за кожне зависання комп'ютера, Білл Гейтс розорився б за три роки.

Час перемагати

Мобільна система TRS-80 Model 100 стала останнім проектом, в якому Білл Гейтс брав безпосередню участь.

Число співробітників компанії постійно зростала і незабаром перевищила тисячу осіб. Одночасно йшло і розширення продуктових лінійок, з'являлися нові підрозділи. Білл Гейтс був уже не в змозі контролювати весь код, написаний його підопічними, і Microsoft почала розвиватися за іншими правилами.

Реліз Windows 95 в 1995 році серйозно посилив позиції компанії. Це була перша операційна система, яка працювала самостійно (а не у вигляді надбудови над DOS, як це було з Windows 3.11), у неї був абсолютно новий інтерфейс, кнопка «Пуск» і безліч інших удосконалень. У перші ж чотири дні 95-я розійшлася тиражем понад мільйон копій.

Тоді ж, в середині 90-х, почалося масове поширення інтернету. Білл Гейтс не упустив цей тренд з уваги і дав зрозуміти своїм підлеглим, що Мережею треба б зайнятися всерйоз. Але Microsoft забарилася і проспала перший раунд. Коли на арену вийшов Netscape Navigator, свого браузера у хлопців з Редмонда ще не було. Рішення було прийнято негайно: щоб заткнути таку небезпечну пролом у своїй продуктовій лінійці, Microsoft купила браузерную технологію у стороннього розробника. Так з'явився всім відомий Internet Explorer. Microsoft не стала продавати його окремо, а інтегрувала браузер в пакет оновлень Windows 95 Plus! Так і повелося з тих пір: поставив Windows - отримай «Осла» на додачу.

Команда Microsoft 29 років тому - саме ці хіпі стояли біля витоків всесвітньо відомої операційної системи Windows.

Продуктова лінійка Microsoft почала стрімко поповнюватися новими сервісами і мовами програмування. Саме в той період з'явилася служба MSN з ідентифікаційними картками Microsoft Passport (нині Windows Live ID), програмний інтерфейс ActiveX, скриптові мови програмування JScript і VBScript, нова версія SQL-сервера. Однак відвоювати Мережа вдалося тільки в 1997 році, коли редмондци випустили і почали агресивно просувати Internet Explorer 4.0, а частка ринку Netscape Navigator поступово почала скорочуватися. Мало того що IE поширювали безкоштовно, так ще Apple піддалася на умовляння Microsoft і включила IE в свою ОС. Зараз ці часи позаду: «Ослик» повільно, але вірно здає позиції.

У 1998 році Microsoft пережила три значні події. По-перше, компанія представила операційну систему Windows 98 з підтримкою мультимоніторних конфігурацій, інтегрованим браузером Internet Explorer 4.0 SP1 і файлової системою FAT32 (а останньою ОС, побудованої на ядрі Windows 95, стала відверто провальна Windows Me).

По-друге, Білл Гейтс передав пост президента Стіву Боллмер, ветерану Microsoft, приєднався до компанії ще в 1980-му. Сам Гейтс зберіг за собою крісла виконавчого директора і голови ради директорів.

Часи змінюються - светр залишається.

По-третє, в 1998 році Microsoft довелося пережити неприємний судовий процес. Протягом всього свого життя за компанією Гейтса невсипно стежили урядові органи. Починаючи з 1990 року Microsoft регулярно звинувачували в монополізмі і нехтуванні правил вільної конкуренції. І звинувачували не те щоб необгрунтовано: софтверний гігант просто перекрив кисень багатьом своїм суперникам. Протистояти мощі і величезним фінансовим ресурсам Microsoft було дуже складно.

Нарешті, в 1998-му Міністерство юстиції США звинуватило Microsoft в узурпації софтверного ринку і перешкоджанні розвитку інших компаній. Особливу увагу було акцентовано на інтегрований в Windows пакет додатків на зразок IE і спеціальних налаштуваннях інтерфейсу, які заважали роботі сторонніх програм.

Білл Гейтс відстоював правоту своєї компанії всіма можливими способами: ухилявся від прямих відповідей, сперечався про контекст слова «конкурувати», а фраза «я не пам'ятаю» звучала в залі настільки часто, що навіть верховний суддя тихо посміювався. Відео із залу суду з тремтячими від страху і хвилювання Гейтсом ( www.youtube.com/watch?v=0qNVe024RvI ) Подивилося мільйони людей. На жаль для Гейтса, суд все ж визнав Microsoft винною в порушенні антимонопольного законодавства і зажадав поділу компанії на дві частини (одна розробляла б ОС, інша - решті софт). Зрозуміло, Microsoft з цим не погодилася і подала апеляцію.

Гарний інтерфейс не допоміг Windows Vista - систему недолюблюють досі.

Судові тяжби закінчилися лише в 2004 році. Microsoft зробила хід конем - погодилася розкрити свої програмні інтерфейси стороннім розробникам. На цьому Міністерство юстиції заспокоїлося. Поки суд та діло, компанія встигла випустити кілька успішних програмних продуктів і змінити - Білл Гейтс передав обов'язки Стіву Боллмер, зберігши посаду головного програмного архітектора і голови ради директорів. Плюс до того в 2001 році вийшла Windows XP - найкраща ОС від Microsoft на сьогоднішній день.

Подальша історія компанії в загальних рисах відома всім. В кінці 2006 року вийшла Windows Vista, після якої на Microsoft обрушився град критики. Очікування було довгим, анонси - як ніколи привабливими. Однак на ділі Vista виявилася сумнівної якості продуктом, загорнутим в красиву упаковку. З'явився симпатичний тривимірний інтерфейс Aero і підтримка DirectX 10, покращилася ергономіка, але високі системні вимоги, низька в порівнянні з Windows XP швидкість роботи і докучливі питання від UAC (центру керування обліковими записами) викликали масове невдоволення.

Однак списувати Microsoft з рахунків щонайменше нерозумно. Попереду нас чекає Windows 7 (Vienna) - перероблена і виправлена Windows Vista з підтримкою перспективної файлової системи WinFS. Є надія, що в плані стабільності, надійності та зручності вона виявиться краще за свою попередницю.

При цьому софтверний гігант не відмовляється від думки потіснити іншого гіганта - пошуковик Google. До того ж до свого пошукача MSN Search і вбудованої в Windows технології пошуку файлів Microsoft анонсувала проект Strider Search Defender. Ця система повинна виявляти і відсікати пошуковий спам - посилання на проміжні сторінки, які створені для накручування трафіку сайтів, які користуються послугами спамерів для продажу своїх товарів і послуг. Звучить непогано, але наскільки ефективно це буде працювати? Боротьба з інтернет-монстром Google на рідному для нього поле може дорого обійтися Microsoft.

Цікаві факти про Біла Гейтса

- У вільний час Білл Гейтс любить читати або грати в гольф.

- IQ Білла Гейтса дорівнює 160.

- Одне з будівель в кампусі Університету Карнегі-Меллона названо в честь Білла Гейтса.

- Свою дружину Мелінду Білл Гейтс зустрів в 1987 році на прес-конференції Microsoft в Манхеттені, вона працювала на його компанію.

- У 2005 році журнал Time назвав Білла Гейтса і його дружину людьми року (Person of the Year). За компанію до них приєднався Боно з групи U2.

- Королева Англії Єлизавета II нагородила Білла Гейтса званням лицаря-командора Британської імперії.

- На поточний момент стан Білла Гейтса оцінюється в $ 58 млрд, він найбагатша людина на планеті.

філантроп

Свій величезний статок (Гейтс 13 років займав перше місце в списку найбагатших людей світу, а зараз, через економічну кризу, повернув собі цей титул знову) екс-глава Microsoft витрачає не тільки на себе. Білл Гейтс заснував благодійну організацію William H. Gates Foundation ще в 1994 році. У 2000 році компанію перетворили в сімейну, з тих пір вона називається Bill & Melinda Gates Foundation. Основні цілі організації - розвиток освіти та охорони здоров'я, боротьба з бідністю (головним чином в країнах Африки).

У 2006 році Гейтс заявив про швидкий відхід з Microsoft, і 27 червня 2008 року виконав цю обіцянку, передавши свої повноваження Стіву Боллмер. За однією з версій, Білл просто втомився від того, що компанія стала йому фактично непідконтрольною. Управління перейшло в руки менеджерів, які командують менеджерами менеджерів. Взявши ж на себе управління в Bill & Melinda Gates Foundation, Гейтс зможе повернутися до активної роботи. Тим більше коли мета настільки благородна.

В добру путь

Гейтс залишає компанію над найвдаліший момент. Операційну систему Windows Vista взяли вельми холодно, Apple наступає по всіх фронтах, компактні ноутбуки несподівано породили новий ринок для Linux. Що буде далі? Чи впорається Стів Боллмер? Чи зможе Microsoft зберегти лідерські позиції без свого головного ідеолога? Як би хто не ставився до Гейтсу, йому треба віддати належне - без нього IT-індустрія не виглядала б такою, якою ми її знаємо.

будинок 2.0

У 1994 році Білл Гейтс пов'язав себе узами шлюбу з Меліндой Френч. Зараз у них троє дітей з дивними подвійними іменами: Дженніфер Кетрін, Рорі Джон і Фібі Адель. Сімейство живе в шикарному сучасному особняку під назвою Xanadu 2.0.

Резиденція, розташована на березі мальовничого озера Вашингтон, займає площу 6100 кв. м. У чотириповерховому будинку знайшлося місце для 7 спальних і 24 ванних кімнат. Крім того, там 6 кухонь і стільки ж каменів. На території є басейн площею 92 кв. м, величезна бібліотека, приміщення для конференцій, хол на 150 чоловік, корти для занять спортом і багато чого ще.

Зрозуміло, будинок Білла Гейтса не був би будинком Білла Гейтса без вагона електроніки. Всюди вбудовані сенсори, які стежать за переміщенням людини: включається вибрана ним музика, показуються фотографії. Розпізнавальними знаками служать спеціальні шпильки, які носять всі члени сім'ї. При бажанні можна підійти до терміналу і вибрати фільм для перегляду - картинка пройде за людиною і буде відображатися на найближчому до нього дисплеї.

Територія особняка засаджена кленами, ялинами, вільхою, на підлозі будинку постелений сланець, стіни покриті гранітом і пісковиком. За даними сайту zillow.com , Вартість резиденції становить $ 136 млн.

Як же сприймати її тепер, коли він там більше не працює?
Com/watch?
Звучить непогано, але наскільки ефективно це буде працювати?
Що буде далі?
Чи впорається Стів Боллмер?
Чи зможе Microsoft зберегти лідерські позиції без свого головного ідеолога?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: