Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Адаптація: як не втратити важливе і зробити фурор

 1. Чим більше у людини буде інформації про свої завдання, тим менше ризику розчаруватися
 2. Період перший. Він сказав: "Так!"
 3. Період другий. Вихід на роботу
 4. Період третій. Випробувальний термін

Чим більше у людини буде інформації про свої завдання, тим менше ризику розчаруватися

Новачкові необхідний правильний настрій.

Фото: pixabay

процес адаптації в новому колективі - не менш важливий ніж просто влаштуватися на нове місце роботи. І для того, щоб все пройшло гладко, важливо, щоб всі працювали злагоджено. Адже, як не дивно, виною можливого провалу часто виявляються затримки в найпростіших і очевидних місцях (наприклад, людина приходить на роботу, а йому ніде сісти).

Щоб нічого не упустити, фахівці HeadHunter Україна пропонують перевтілитися в новачка і подивитися його очима на те, що відбувається.

Період перший. Він сказав: "Так!"

Рекрутери вже радісно видихнули, а менеджери по персоналу ще навіть не знайомі з обранцем. В цей час потенційний новий співробітник аврально закінчує попередні справи, намагається відпочити перед новим стартом, отримує запрошення (а може, і ходить) на фінальні інтерв'ю в інші компанії; ймовірно, отримує альтернативні оффер, влаштовує прощальну вечірку в старому офісі (де всі говорять, який він незамінний) і намагається візуалізувати майбутнє місце праці, паралельно сумніваючись, а чи правильний зроблений вибір. Емоційність зашкалює, будь-яка звісточка від нового роботодавця сприймається хвилююче.

Що важливо?

 • Щоб звісточки ці - були. Щоб вони були грамотними, зрозумілими, доброзичливими. Предвосхищали питання і потреби людини. Розсіювали сумніву. А головне - нагадували про те, що його беззастережно чекають. Пам'ятаємо, поки немає прив'язки до компанії, легше передумати, прийняти іншу пропозицію і навіть залишитися на колишньому місці. Особливо, якщо період між отриманим згодою і передбачуваною датою виходу - кілька тижнів. Вісточками можуть бути смс-повідомлення, дзвінки і листи, що нагадують, що взяти з собою в перший день, які дані про себе відправити для майбутнього оформлення, фотографії майбутнього робочого місця і навіть банальне "як справи?". Ступінь неформальності диктується культурою компанії.
 • Щоб візуалізація майбутнього місця роботи відразу була правильною. Чим більше у людини буде інформації про свої завдання, традиціях, розпорядок дня та інші перспективи, тим менше ризику розчаруватися, побачивши картинку, сильно відмінну від тієї, яку придумав в очікуванні.

Ідея: запрошувати людину підписувати оффер особисто.

Отримуємо: велику усвідомленість / матеріальність згоди, зачатки почуття приналежності до нової компанії, можливість заздалегідь підписати також NDA, щоб розвантажити перший день.

Період другий. Вихід на роботу

Після заворушень і суєти першого періоду потенційний новий співробітник наглажівать наряд, в якому явить себе нового колективу, і поспішає щосили, щоб не запізнитися. Приходить на ресепшн і чекає. Його начальник або другий новенький спізнюються, йому пропонують або не надаються службою кави, а після дають заповнювати папку документів і ведуть дивитися відеоролик про компанію.

Що важливо?

 • Підготуватися. Як показує практика, цей період найбільш слизький по частині простих моментів, які можуть не беруться. Не встигають організувати робоче місце, виділити комп'ютер, дати необхідні доступи до внутрішніх систем. Не рідкість, коли безпосередній начальник або команда не сповіщені про вихід нової людини або відсутні в офісі. Так, можна підготувати пакет корпоративних подарунків, встигнути передати дані в бухгалтерію, написати вітальний лист і опинитися в ситуації - "а слона то ми і забули".
 • Чи не перевантажити. Пам'ятаємо, що всі звичні для нас тези людина чує вперше, і чим їх більше, тим менше запам'ятається. Тому виділяємо найголовніше, повторюємо, показуємо картинки і відео, дробу на частини, вставляємо кавові паузи.
 • Чи не обдурити. Ніякі слайди про корпоративну культуру і цитати з політик не знайдуть відгуку, якщо реальність, яку спостерігає співробітник, - їм суперечить. І тут будь-яка деталь чіпляється за свіжий погляд: охорону не попередили про вихід новачка або начальник особисто вийшов його привітати, на робочому місці був несправний стілець або була іменна гуртка з логотипом, оформлення затягнулося або команда привела з собою на обід. Так чи інакше, візуалізація, яку ми формували в періоді першому (до слова, починаючи з співбесіди), повинна виправдатися.

Ідея: частина презентації оформити у вигляді трендового e-learning (інформація + тест) і надати можливість майбутнього співробітника самому зануритися в ази нового світу, не встаючи зі стільця. Також якщо дозволяє безпеку, підписаний NDA і створений акаунт, можна пересилати деякі листи, які допоможуть поступово вникати в майбутні завдання.

Отримуємо: заощаджений час в перший день, грамотно розподілене навантаження, більш швидке занурення безпосередньо в посаду і, ймовірно, інвестиції в лояльність.

Період третій. Випробувальний термін

Новий співробітник пережив всі вступні активності і прибув на робоче місце в жадобі звершень. Попереду - місяць або три випробувального терміну, щоб повністю адаптуватися.

Що важливо?

 • Давати роботу (найбільш кричуще з очевидного). Про відсутність / дріб'язковість завдань ламаються списи навіть дуже грамотно спланованого процесу адаптації. Особливо, якщо на початку наступного співробітника просили приступати якомога швидше, а потім на два тижні залишили читати "важливу документацію". Яка б не була вішалка, глядач не піде задоволеним, якщо спектакль скасували зовсім.
 • Давати зворотний зв'язок. Чим чіткіше будуть поставлені завдання і регулярніше фідбек, тим швидше людина зможе показати потрібний результат. А саме це - єдиний можливий в разі бізнесу win-win.

Ідея: завести практику прописування завдань на перший час, ще до виходу співробітника (в ідеалі - на етапі підбору).

Отримуємо: більш точний рекрутинг, підстраховка від ситуації "ми прийшли, а нас не чекали", виправдані очікування співробітника.

Раніше сайт "Сегодня" з'ясовував, як піти у відпустку без авралу: п'ять правил . По можливості вимкніть телефон, не відповідайте на робочі е-мейли і повідомлення в соціальних мережах.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Що важливо?
Що важливо?
Що важливо?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: