Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Adobe представляє нове продуктове сімейство Creative Suite 4

Adobe представляє нове продуктове сімейство Creative Suite 4

4

Революційні зміни в робочому процесі, нові рівні виразності Flash технології і більш високий ступінь інтеграції робить Creative Suite 4 наймасштабнішим продуктовим релізом Adobe.

Сан-Хосе, Каліфорнія - 23 вересня 2008 року - Компанія Adobe Systems Incorporated (Nasdaq: ADBE) сьогодні представила пакет програм Adobe® Creative Suite® 4 - нову версію програмних продуктів для дизайну і розробки, що дозволяють реалізувати творчі ідеї практично в будь-якій галузі. Новий пакет програм вносить кардинальні зміни в робочій процес і допомагає усунути перешкоди, що розділяють дизайнерів і розробників. Завдяки сотням інновацій та розширеної функціональності нова продуктова лінійка Creative Suite 4 оптимізує творчий процес в будь-якій галузі: у пресі, веб, створенні контенту для мобільних додатків, інтерактивних проектів, при кіно- і видеопроизводстве. Цей наймасштабніший реліз програмного забезпечення Adobe відрізняється новим рівнем інтеграції та виразністю Flash технологій, доступних у всіх додатках лінійки, що включає в себе продукти Adobe Creative Suite 4 Design, Creative Suite 4 Web, Creative Suite 4 Production Premium, Adobe Master Collection, а також 13 спеціалізованих продуктів, 14 інтегрованих технологій і пакет з семи послуг.

Програмний пакет Adobe Creative Suite Master Collection CS4 являє собою практично всі нові дизайнерські додатки, засоби розробки, технології і сервіси Adobe, зібрані в одній коробці - це найповніша і всеосяжна творче середовище.

"За допомогою своїх проектів дизайнери і розробники визначають те, яким чином користувачі споживають інформацію, обмінюються ідеями, продають продукти, діляться враженнями або створюють щось запам'ятовується - в поліграфії, в Інтернеті або на мобільних пристроях, - каже Шантану Нара (Shantanu Narayen), президент і головний виконавчий директор Adobe. - Не важливо, чи займаєтеся ви розробкою універсального Інтернет-додатки, придумуєте відеоролик, або працюєте над макетом популярного журналу - пакет Adobe Creative Suite 4 включає в себе отрута потужних крос-медійних технологій, що дозволяють яскравіше виділити суть продуктів, брендів і їх концепцій ".

Висока інтеграція і нові функції оптимізують творчий процес

Пакет Adobe Creative Suite 4 пропонує безпрецедентний вибір програмних комплектів і окремих продуктів, що дозволяють здійснювати найскладніші і сучасні виробничі процеси практично в будь-якому напрямку дизайну. На вибір користувачів представлено шість нових комплектів або повноцінних оновлень будь-якого з 13 окремих додатків, включаючи Photoshop® CS4, Photoshop CS4 Extended, InDesign® CS4, Illustrator® CS4, Flash® CS4 Professional, Dreamweaver® CS4, After Effects® CS4, і Adobe Premiere ® Pro CS4.

Спрощений робочий процес Adobe Creative Suite 4 дозволяє користувачам ефективніше розробляти дизайн для крос-медійного використання, робить більш швидким виконання типових завдань і дозволяє змінювати формат проекту, не залишаючи сам проект. Програмний продукт InDesign CS4 оснащений новим інструментом Live Preflight, який дозволяє дизайнерам відстежувати помилки і накладки, а також нову настроюється панель Links для більш зручного та ефективного розташування файлів. Революційний інструмент Content-Aware Scaling, що з'явився в Photoshop CS4 і Photoshop CS4 Extended, дозволяє автоматично перебудовувати зображення при зміні розмірів, в результаті зберігаючи масштаб значущих областей. Розширена версія Dynamic Link, представлена ​​в пакеті CS4 Production Premium, дозволяє при комплексній роботі переміщати контент між додатками After Effects CS4, Adobe Premiere Pro CS4, Soundbooth® CS4, і Encore® CS4, і моментально відображає зміни без необхідності рендеринга.

Дизайнери, які використовують у своїй роботі продукти сімейства Adobe Creative Suite 4, зможуть скористатися новими вражаючими функціями і оптимізованої продуктивністю Adobe Flash Player 10, і отримати безпрецедентні творчі можливості для реалізації нових революційних веб-додатків, які підтримуються на безлічі браузерів і операційних систем.

Пакет Adobe Creative Suite 4 відкриває нові можливості для роботи з тривимірними моделями - користувачі можуть розфарбовувати, складати і анімувати тривимірні моделі, використовуючи вже знайомі інструменти. Тепер в продукті Flash CS4 Professional передбачена можливість використання проміжних кадрів tween, а не опорних кадрів keyframes, що забезпечує більш повний контроль над атрибутами рухомих об'єктів. Крім того, новий інструмент Bones допомагає створювати в Flash більш реалістичні анімації зв'язаних об'єктів. Новий Adobe Device Central CS4 включає в себе динамічно оновлюється бібліотеку з можливістю пошуку більш ніж по 450 профілів пристроїв різних виробників, завдяки чому користувачі можуть з легкістю протестувати мобільний контент, створений за допомогою продуктів сімейства Creative Suite 4.

У пакеті Adobe Creative Suite 4 значно розширено доступ до наявних онлайн послуг *, що забезпечує зручне онлайн взаємодія творчих працівників і розробників. Так, доступ до сервісу Adobe ConnectNow, пропонованого на сайті Acrobat.com, реалізований в додатках InDesign CS4, Illustrator CS4, Photoshop CS4 та Photoshop Extended CS4, Flash CS4 Professional, Dreamweaver CS4, Fireworks® CS4, і Acrobat® 9 Pro. Цей сервіс забезпечує можливість тісної співпраці між двома колегами або онлайн взаємодії в режимі реального часу з замовниками. За допомогою сервісу Adobe Kuler ™, дизайнери можуть обмінюватися кольоровими палітрами - цей сервіс тепер доступний в оточенні InDesign CS4, Illustrator CS4, Photoshop CS4 та Photoshop Extended CS4, Flash CS4 і Fireworks CS4. Серед інших онлайн ресурсів - розділ Adobe Community Help для вирішення технічних питань; портал Resource Central для доступу до новин та навчальних матеріалів в області відео- і аудіо-виробництва; розділ Soundbooth, де у продажу представлені ноти, звукові ефекти і інший мультимедійний контент, а також Adobe Bridge Home - настроюється портал, де користувачі можуть почерпнути поради, вивчити навчальні матеріали, познайомитися з новинами і отримати натхнення для творчості.

Щоб дізнатися про наявність

Англійська версія пакету Adobe Creative Suite 4 та відповідні спеціалізовані продукти орієнтовно надійдуть у продаж в листопаді 2008 року і будуть доступні у авторизованих партнерів Adobe. Компанія планує запропонувати спеціальні знижки на оновлення попередньої версії продукту. Більш детальна інформація у авторизованих партнерів Adobe, список яких можна знайти на сайті //www.adobe.ru/purchase/ . Російські версії продуктів Creative Suite 4 з'являться орієнтовно в кінці грудня.

Бета-версія додатка Adobe Flash Player 10 в даний час доступна для безкоштовного завантаження на сайті from Adobe Labs за адресою www.adobe.com/go/astro . Офіційна версія програми орієнтовно буде представлена ​​до кінця року. Компанія продемонструвала безпрецедентні темпи оновлення попередніх версій плеєра до версії Adobe Flash Player 9: менш ніж за півроку програма була оновлена ​​більш ніж на 80% комп'ютерів, підключених до Інтернету. Adobe очікує аналогічних темпів оновлення ПЗ до версії Flash Player 10.

Про компанію Adobe®

Компанія Adobe® - провідний світовий розробник революційних продуктів для будь-якого виду даних, включаючи текстову інформацію, графічні зображення, відео та web-контент. За 25 років існування Adobe® в світі, компанія представила програмні рішення, без яких неможливо уявити сучасний світ - це програми PDF, продукти для людей творчих професій, профільні рішення для безпечного документообігу та багато іншого. Adobe® повністю змінює уявлення про роботу з інформацією та ідеями! Подробиці на сайті www.Adobe.ru

# # #

Авторське право NVIDIA® Corporation, 2008. Всі назви компаній і / або продуктів можуть бути товарними знаками та / або зареєстрованими товарними знаками відповідних власників. Функціональність продуктів, ціни, доступність і специфікації можуть змінюватися без попередження.

За додатковою інформацією звертайтеся:
Олексій Лагуненко
Тел: +7 095 981 03 00 ext 10739
[email protected]


Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: