Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Адвокат: Як дізнатися власника домену (сайту)? Допомога та поради.

Чинним законодавством Російської Федерації встановлено, що користувачі самостійно вибирають доменні імена і визначають порядок їх використання. Вони ж несуть відповідальність за можливі порушення прав третіх осіб, пов'язані з вибором і використанням доменного імені, а також несуть ризик збитків, пов'язані з допущеними порушеннями.

Потреба дізнатися власника домену, а вірніше отримати відомості про Адміністратора доменного імені, може бути пов'язана з різними життєвими обставинами. Стосовно до області юриспруденції і судочинства така необхідність виникає у випадках:

 • контент Інтернет-сайту порушує законні інтереси власника авторських прав на об'єкт авторського або суміжного права;
 • Інтернет-сайт містить наклеп або інформацію, що порочить честь, гідність громадянина, ділову репутацію юридичної особи, в тому числі розміщену на тематичних форумах на анонімній основі;
 • факт реєстрації доменного імені розцінюється правовласником як порушення його прав на належний товарний знак, що в подальшому є предметом розгляду суду з інтелектуальних прав;
 • є об'єктивна необхідність упевнитися, що Адміністратором доменного імені є конкретна фізична або юридична особа.

У перших випадках встановлення Адміністратора доменного імені необхідно, оскільки доменне ім'я і зміст Інтернет-сайту тісно взаємопов'язані. У переважній більшості випадків особа, яка зареєструвала доменне ім'я, здійснює наповнення контентом або адмініструє вміст інтернет-сайту, відповідно, дозвіл вищевказаних юридичних суперечок без його участі неможливо.

Найпростіший і загальнодоступний технічний спосіб отримати початкові відомості про Адміністратора доменного імені - це скористатися послугами сервісу Whois , Який за запитом користувача в графі «Person» відобразить на латиниці прізвище та ім'я Адміністратора або найменування відповідної організації в скороченому вигляді.

Слід зазначити, що відсутність відомостей про місце постійної реєстрації фізичної особи або відомостей про місце перебування організації, її ідентифікаційний номер платника податків, не дозволить вирішити вишеобозначенние правові завдання. В силу вимог процесуального закону звернення до суду за захистом порушених прав без вказівки даних відомостей спричинить відмову в прийнятті позовних вимог до розгляду.
У ряді випадків, коли користувач при реєстрації доменного імені побажає приховати свої особисті дані від третіх осіб, сервіс Whois в результатах обробки запиту відобразить статус «Private Person» (Приватна особа) без зазначення будь-яких ідентифікують відомостей.

Таким чином, стосовно до сфери юриспруденції, що повідомляються технічними сервісами відомості носять лише орієнтують характер, і у зацікавленого у вирішенні правового спору особи виникає необхідність отримувати розгорнуті відомості про Адміністратора доменного імені. Як це можна зробити?

Як це можна зробити

Серед повідомляються за запитом відомостей сервіс Whois в обов'язковому порядку надає дані про Реєстратора доменного імені, тобто про юридичну особу, уповноважену на вчинення реєстраційних дій з доменними іменами. Пункт 9.1.5 діючих «Правил реєстрації доменних імен в доменах .RU і .РФ »надає Реєстратору право, але не зобов'язує повідомити інформацію про повне найменування адміністратора і його місцезнаходження за письмовим мотивованим запитом третіх осіб, який містить зобов'язання використовувати отриману інформацію виключно для цілей пред'явлення судового позову. Таким чином, Реєстратор в силу конструкції закону вільний за своїм внутрішнім розсуд як надати, так і відмовити в повідомленні запитуваних відомостей.

Альтернативою відмови Реєстратора є запити, що направляються правоохоронними органами РФ при проведенні перевірки повідомлень про злочин або оформлення адвокатського запиту.

Згідно з положенням статті 6.1. Федерального закону від 31.05.2002 N 63-ФЗ «Про адвокатську діяльність і адвокатуру в Російській Федерації» адвокат уповноважений направляти адвокатський запит по що входять до компетенції організацій питань про надання документів, необхідних для надання кваліфікованої юридичної допомоги. Закон гарантує обов'язковість відповіді на надійшов адвокатський запит, а неправомірну відмову в наданні відомостей і порушення термінів її надання тягне для посадових осіб адміністративну відповідальність за статтею 5.39 КоАП РФ.

Беручи до уваги викладені положення закону, найбільш ефективним методом отримання відомостей про Адміністратора доменного імені є звернення до адвоката для оформлення та направлення відповідного адвокатського запиту.

У разі необхідності отримання відомостей про Адміністратора доменного імені, Ви можете звернутися по телефону (495) 646-86-11 в Адвокатське бюро «Домкіна і партнери» для отримання відповідної кваліфікованої юридичної допомоги.

Як це можна зробити?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: