Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

AIMP Візуалізація або MilkDrop з Winamp в AIMP

У цій статті ми поговоримо про те як можна причепити до плеєра AIMP плагіни від строго доброго Winamp. Якщо бути більш конкретним, то я спробую розповісти Вам про такий плагін візуалізації як MilkDrop і нехай хтось звинуватить мене в ностальгічних почуттях, але музичної візуалізації крутіше я не пригадаю. В Winamp MilkDrop виступає як вбудований - стандартний плагін візуалізації, він малює божественні візуальні ефекти в такт музики, при цьому можна повністю відключитися від світу перевівши всі в повний екран і під музику впасти в транс. Крім того MilkDrop може в своєму ж екрані показати нам плейлист, на сьогодні кількість персетов (різних візуальних ефектів, алгоритмів відтворення візуалізацій) налічує близько 1000, так що ви точно знайдете той який буде Вам до душі, якщо ж Вам не захочеться шукати, то він просто буде плавно і безразривно обертати їх на радість Вам в хаотичному режимі. Але як завжди є одне але ... Моя ностальгія по чудесному плагіну MilkDrop зіпсована тим, що даний плагін зроблений і працює в Winamp, а я в силу деяких забобонів відмовився від використання цього колись культового і нині згасаючого, як це не сумно, плеєра в користь постійно розвиває аудіо-плеєра AIMP. Все досить! Скільки можна це терпіти !? Зараз же ми візьмемо Наш улюблений MilkDrop з Winamp і змусимо його коректно працювати в AIMP! Запевняю Вас ми впораємося з цією проблемою. Все розповім і покажу по порядку. Зробимо красиво на своєму комп'ютері!

Зробимо красиво на своєму комп'ютері

Трохи вступної інформації нам не завадить. MilkDrop - плагін візуалізації для Winamp, який використовує апаратне прискорення і DirectX API для створення графічних тривимірних ефектів. Спочатку написаний Раєном Гейсс (Ryan Geiss) з компанії Nullsoft. Версія 1.04 була випущена 31 липня 2003, спочатку пропрієтарних, вихідний код під ліцензією BSD був викладений 4 травня 2005. Спочатку плагін включав близько 500 Пресетів. До версії Winamp 5.5 в 2007 році була випущена 2.0 версія плагіна.

Тепер розібравшись в тому що нам треба буде отримати в результаті, спробуємо розібратися в тому як же ми можемо це зробити !? Насправді все досить просто тому що користувачів "втекли" з Winamp саме на AIMP досить багато з огляду на деяку схожість класичного інтерфейсу і деяких інших плюсів щодо інших схожих програмних продуктів. Так можна помітити, що AIMP не стараються перетворитися в якийсь скажений комбайн який намагається переварити все формати, він не відтворює відео, не читає текстовики, хто то засміється, але я бачив і такі плеєри ... AIMP тільки для музики і крапка! Це те за що його люблю саме я.

Як я сказав вище багато користувачів Winamp перейшли саме на AIMP це природно сприяло тому що проект став підлаштовуватися під звички колишніх користувачів Winamp щоб їх не втратити і якомога міцніше прив'язати до свого продукту. Результатом став плагін дозволяє запускати за допомогою AIMP плагіни візуалізації написані під Winamp називається цей плагін так AIMP Winamp Wrapper 0.2 (aimp_vis_winamp) автор Bernhard Schelling.
Даний плагін дозволяє підключати такі плагіни написані для Winamp як Geiss, MilkDrop, AVS, Tripex, Acidspunk і інші. Як ми визначилися сьогодні розглянемо варіант підключення MilkDrop. Завантажити з мого сайту можна за посиланням AIMP Winamp Wrapper 0.2 цю версію ми і будемо встановлювати або скачати з гілки форуму - Форум AIMP , До речі якщо Вам здасться мало моїх інструкцій цей же форум був першоджерелом інформації яку я зібрав воєдино і даю в готовому вигляді.

Установка AIMP Winamp Wrapper 0.2 досить проста відкриваємо архів, що скачав і копіюємо вміст архіву в папку AIMP3 \ Plugins, маємо отримати так:

Я використовую останню на сьогодні версію AIMP v.4.50 build 2058. Якщо плеєр був відкритий раніше то необхідно перевірити чи варто галка навпроти нашого плагіна Відкриваємо Меню> Установки> Модулі> Вкладка Всі (або візуалізації) якщо галки немає то ставимо навпроти плагіна і продовжимо. Альтернативою може служити просто перезапуск AIMP.

Якщо Ви відразу побачили вікно з написом AIMP Winamp Wrapper 0
Якщо Ви відразу побачили вікно з написом AIMP Winamp Wrapper 0.2, здорово якщо немає, то просто перегорніть по кнопках вправо, вліво поки не знайдете тільки що встановлений плагін. У тілі вікна повинна з'явиться напис з назвою нашого плагіна і директорії в якій він встановлений.

У тілі вікна повинна з'явиться напис з назвою нашого плагіна і директорії в якій він встановлений

Плагін AIMP Winamp Wrapper 0.2 встановлений і готовий до запуску з його допомогою плагіна візуалізації від Winamp. Звернемо не на довго вікно AIMP. Завантажити MilkDrop. Його можна завантажити з мого сайту за посиланням MilkDrop 2 або з гілки форуму Форум AIMP . Завантаживши цей архів відкриємо його і розпакуємо вміст наприклад в папку плагіна AIMP Winamp Wrapper 0.2 адже це він буде його запускати (AIMP3 \ Plugins \ aimp_vis_winamp).

2 адже це він буде його запускати (AIMP3 \ Plugins \ aimp_vis_winamp)

Тепер повернемося до плеєра AIMP в нашому вікні плагіна клацаємо увагу! - лівою кнопкою миші у вільному місці вікна і в сплив меню вибираємо Load Plugin ...

- лівою кнопкою миші у вільному місці вікна і в сплив меню вибираємо Load Plugin

У діалоговому вікні вибираємо папку в яку ми поклали файли з архіву MilkDrop (AIMP3 \ Plugins \ aimp_vis_winamp) входимо в папку Visualizations і вибираємо файл плагіна vis_milk2.dll, натискаємо кнопку відкрити.

dll, натискаємо кнопку відкрити

Якщо все зроблено вірно то відразу запуститься вікно з візуалізацією. Це саме те що ми хотіли отримати.

Це саме те що ми хотіли отримати

В принципі на цьому можна закінчити за подвійним клацанням вікно розчиняться в повний екран. У вікні можна натиснути F1 на клавіатурі і побачити довідку по роботі даного плагіна.

У вікні можна натиснути F1 на клавіатурі і побачити довідку по роботі даного плагіна

Як тут видно по пропуску на клавіатурі буде запускатися наступний пресет, Z, X, C, V, B виконують роль кнопок запуску предидущей копозіціі, програти, призупинити, зупинити і запустити наступну копозіціі відповідно. Кнопка P виводить плейлист прямо поверх пресету Червоним шрифтом виділяється позиція обрана курсором в плейлисті, жовтим поточна-програється композиція. Уявляєте ... Ви повністю можете управляти своїм плеєром гарячими клавішами не покидаючи цього вікна, ще крутіше все виглядає в повноекранному режимі!

Ви повністю можете управляти своїм плеєром гарячими клавішами не покидаючи цього вікна, ще крутіше все виглядає в повноекранному режимі

Передчуваючи питання про моїх музичних уподобаннях змушений Вас засмутити Децл зараз не мій кумир ... Якось років в 15 слухав, не без гріха, зараз віддаю перевагу в основному РОК. Що ж стосується нашого плагіна то ви можете радіти все вийшло, і монітор вашого комп'ютера став трохи красивішим!

Якщо ви хочете дізнатися про деякі нюанси тонкої настройки і про проблемаx з якими я зіткнувся в процесі настройки, то будь ласка. Питання стало руба коли я зрозумів, що вікно візуалізації MilkDrop запускається на основному моніторі, а моніторів у мене зараз підключено до комп'ютера три штуки, я було кинувся шукати конфігураційні файли з розширенням ini і правити їх вручну, але завдання виявилося набагато більш очевидною для того щоб все налаштувати треба просто зайти в меню конфігурації і виставити всі там. Клацаємо увагу! лівою кнопкою миші по порожній частині вікна AIMP Winamp Wrapper 0.2 і вибираємо в контекстному меню Configure

Але тут нас очікує чергове непорозуміння все випадають меню навпроти Display Adapter порожні, а адже саме тут необхідно було вказати наш дисплей який ми хотіли б використовувати в різних варіантах відображення.

Нічого страшного, тут нам треба просто закрити наш AIMP з усіма дочірніми вікнами і запустити його від імені Адміністратора. Саме так плагін зможе отримати права доступу до конфігураційним файлів і внести в них зміни, крім того він зможе опитати систему на предмет наявних у ній моніторів і заповнить наші списки, що випадають про які ми говорили в попередніх абзаці. І так входимо в меню конфігурації і бачимо, що все у нас вже добре, ми бачимо наші монітори. Вибираємо їх у відповідних меню DesktopMode - цей режим відповідає за показ плагіна безпосередньо на робочому столі замість фонової картинки, FullScreen саме цим режимом я збираюся користуватися на окремому екрані, він розгортає візуалізацію MilkDrop поверх всіх вікон, на обраному екрані, в повноекранному режимі, ну і відповідно Windowed - віконний режим, його я показував на всіх скріншотах в цій статті, звичайне вікно з шапкою. У нижній частині вікна налаштувань я ставлю галку навпроти налаштування Start in ... в режим FullScreen темі самим ми доб'ємося того, що MilkDrop візуалізація при запуску AIMP автоматично при запуску буде відкрито в повноекранному режимі.

Ну і наостанок я розповім Вам про невелику проблему яка може Вам зустрітися в процесі настройки. Після водного з перезапусків в процесі настройки у мене вилетіла помилка "Запуск програми неможливий, так як на комп'ютері відсутня NSCRT.dll. Спробуйте перевстановити програму."

Вирішується ця проблема не складно, справа в тому що цей файл DLL вже є в складі плагіна, просто програма AIMP не бачить її. Для того щоб він став "видно" і доступний для подгрузки його можна покласти в системну папку операційної системи, є й альтернативний метод - покласти цей файл безпосередньо поруч з виконуваним файлом AIMP.exe, саме так і вчинимо, що не будемо складувати файли в системній папці це поганий тон, піди потім розберися чиї ці тельбухи через якийсь час. Беремо файл з папки AIMP3 \ Plugins \ aimp_vis_winamp \ Visualizations і копіюємо в папку AIMP3 \

На це все ... Пробуємо запустити наш музичний плеєр AIMP, помилка повинна зникнути. Красивих вам персетов! Виникли питання пишемо коментарі!

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: