Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як встановити офіційну прошивку для Android 4.2.2 XXNB1 на вашому Galaxy Ace 2 I8160

 1. Установка Android 4.4.2 Jelly Bean XXNB1 на Galaxy Ace 2 I8160:
 2. Оновлення вашого пристрою з призначеного для користувача ПЗУ:

Останнє оновлення: May 2, 2019.

Нещодавно випущений Android 4.4 KitKat є ексклюзивним для флагманських пристроїв на Android, а також обмежений для тих пристроїв, на яких встановлено оновлення Android 4.4. Коротше кажучи, користувачі Samsung Galaxy Ace 2 не отримають Android 4.4 KitKat, а реліз Android 4.2.2 Jelly Bean також наближається до кінця. Для тих, хто цікавиться зазначеним оновленням Jelly Bean, XXNBI Android 4.2.2 Jelly Bean доступний для установки через Samsung Kies або OTA Update. Проте, не всі отримують повідомлення про втрату чинності, тому єдиним варіантом залишається ручна установка.

Ця стаття проведе вас поетапного процесу установки Android 4.2.2 Jelly Bean XXNBI на вашому Samsung Galaxy Ace 2 I8160. Оскільки офіційна прошивка не прив'язана, користувачі з усіх регіонів (за умови, що їх пристрій не заблокований для будь-якого оператора) можуть встановити його. Вкрай важливо, щоб ви уважно прочитали цю процедуру і уважно стежили за нею. Для тих, хто вже знайомий з Одіном, цей підручник буде просто прогулянкою в парку для вас. Корекція вашого пристрою або призначене для користувача відновлення не є обов'язковою вимогою, оскільки це офіційна прошивка.

Перед продовженням процесу установки зверніть увагу на наступні нагадування:

 • Цей підручник можна використовувати тільки для Samsung Galaxy Ace 2 I8160. Якщо це не модель вашого пристрою, Не примушуйте себе продовжувати.
 • Переконайтеся, що заряд батареї до установки не менше 85 відсотків
 • Дозволити режим налагодження USB на вашому Galaxy Ace 2
 • Створіть резервну копію повідомлень, контактів та журналів викликів. Це запобіжить зайву втрату важливих даних і інформації в разі виникнення збою під час процесу. Береженого Бог береже.
 • Зробіть резервну копію даних EFS вашого мобільного телефону, щоб уникнути небажаної втрати мобільного зв'язку.
 • Методи, необхідні для запуску користувальницьких відновлень, ПЗУ і для кореневого пристрою, можуть привести до видалення вашого пристрою. Корекція вашого пристрою також анулює гарантію, і вона більше не матиме права на безкоштовне обслуговування пристроїв від виробників або постачальників гарантій. Будьте відповідальні і пам'ятайте про це, перш ніж вирішите діяти самостійно. У разі виникнення невдачі ми або виробники пристроїв ніколи не повинні нести відповідальність.

Тепер, коли ви всі налаштовані і готові до процедури, уважно прочитайте покрокове керівництво, щоб успішно встановити Android 4.4.2 Jelly Bean на ваш пристрій. Зверніть увагу, що всі ваші дані додатки будуть видалені, якщо ви перейдете на це ПЗУ з призначеного для користувача ПЗУ. Крім того, не використовуйте Factory Reset за допомогою функції «Відновлення запасів», оскільки він знищить весь ваш контент, включаючи ваші фотографії і відео.

Установка Android 4.4.2 Jelly Bean XXNB1 на Galaxy Ace 2 I8160:

2 Jelly Bean XXNB1 на Galaxy Ace 2 I8160:

 1. Завантажити Android 4.1.2 I8160XXNB1 Для Samsung Galaxy Ace 2 на вашому комп'ютері або ноутбуці.
 2. Вийміть zip-файл.
 3. Завантажити Odin3 v3.10.7 .
 4. Завершіть роботу Galaxy Ace 2 і увімкніть його, одночасно натискаючи кнопки «будинок», «потужність» і «гучність», поки не з'явиться текст.
 5. Натисніть кнопку збільшення гучності, щоб продовжити.
 6. Переконайтеся, що встановлені USB-драйвери.
 7. Відкрийте Odin на своєму комп'ютері ноутбука
 8. Підключіть свій Galaxy Ace 2 до комп'ютера або ноутбука, коли він знаходиться в режимі завантаження. Порт Odin повинен бути жовтим з номером COM-порту, якщо це було зроблено правильно.
 9. Натисніть PDA і знайдіть файл під назвою «I8160XXNBI_I8160XXNBI.md5». В іншому випадку знайдіть файл з найбільшим розміром.
 10. Відкрийте Odin і виберіть опції Auto Reboot і F.Reset.
 11. Натисніть кнопку «Пуск» і завершите установку.
 12. Ваш Galaxy Ace 2 перезавантажиться, як тільки установка буде завершена. Як тільки головний екран з'явиться на вашому пристрої, відключіть пристрій від вашого комп'ютера або ноутбука.

Поздоровлення! Тепер ви успішно оновили свою операційну систему свого Galaxy Ace 2 до Android 4.2.1 XXNB1 Jelly Bean. Якщо ви хочете це підтвердити, просто зайдіть в меню «Налаштування» вашого телефону і натисніть «Про програму».

Оновлення вашого пристрою з призначеного для користувача ПЗУ:

Як було сказано раніше, оновлення з призначеного для користувача ПЗУ призведе до видалення всіх ваших даних програми. Існує також висока ймовірність того, що ви застрягнете в bootloop. Якщо це станеться, просто виконайте прості вказівки:

 1. Flash Custom Recovery
 2. Перейти до відновлення
 3. Завершіть роботу Galaxy Ace 2 і увімкніть його, одночасно натискаючи кнопки «вгору», «вгору» і «вгору», поки не з'явиться текст.
 4. Натисніть «Advance» і виберіть «Wipe Devlik Cache»

Натисніть «Advance» і виберіть «Wipe Devlik Cache»

 1. Поверніться назад і виберіть Wipe Cache

Поверніться назад і виберіть Wipe Cache

 1. Натисніть «Перезавантаження системи зараз».

Якщо у вас є які-небудь питання щодо процесу установки, не соромтеся питати в розділі коментарів нижче.

SC

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: