Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як додати редирект для вашого веб-сайту

 1. Як додати редирект для вашого веб-сайту вступ
 2. що знадобиться
 3. Варіант 1 - Додавання редиректу через панель управління Hostinger
 4. Крок 1 - Пошук розділу перенаправлення
 5. Крок 2 - Введіть URL
 6. Варіант 2 - Додавання редиректу через cPanel
 7. Крок 1 - Знаходження функції редиректу
 8. Крок 2 - Використання функції Перенаправлення (редирект)
 9. Крок 3 - Заповнення основних параметрів функції редирект
 10. Перевірка роботи переадресації
 11. (За бажанням) - Видалення перенаправлення
 12. висновок
 13. Як додати редирект для вашого веб-сайту
 14. що знадобиться
 15. Варіант 1 - Додавання редиректу через панель управління Hostinger
 16. Крок 1 - Пошук розділу перенаправлення
 17. Крок 2 - Введіть URL
 18. Варіант 2 - Додавання редиректу через cPanel
 19. Крок 1 - Знаходження функції редиректу
 20. Крок 2 - Використання функції Перенаправлення (редирект)
 21. Крок 3 - Заповнення основних параметрів функції редирект
 22. Перевірка роботи переадресації
 23. (За бажанням) - Видалення перенаправлення
 24. висновок
 25. Як додати редирект для вашого веб-сайту
 26. що знадобиться
 27. Варіант 1 - Додавання редиректу через панель управління Hostinger
 28. Крок 1 - Пошук розділу перенаправлення
 29. Крок 2 - Введіть URL
 30. Варіант 2 - Додавання редиректу через cPanel
 31. Крок 1 - Знаходження функції редиректу
 32. Крок 2 - Використання функції Перенаправлення (редирект)
 33. Крок 3 - Заповнення основних параметрів функції редирект
 34. Перевірка роботи переадресації
 35. (За бажанням) - Видалення перенаправлення
 36. висновок

Як додати редирект для вашого веб-сайту

вступ

У цьому керівництві ви дізнаєтеся як додавати просте перенаправлення або редирект для вашого веб-сайту! Ми розглянемо як це зробити за допомогою панелі управління Hostinger або функції перенаправлення в cPanel. Дуже важливо знати, як це зробити, якщо ви хочете перенаправити ваш веб-сайт або якусь його сторінку на інший сайт або окрему сторінку. Наприклад, в цьому керівництві, ми будемо використовувати веб-сайт з доменним ім'ям thomvtutorials.com і додавати редирект для нього на google.com.

що знадобиться

Перед тим, як приступити до виконання даної інструкції вам знадобиться наступне:

 • Доступ до панелі управління в вашому хостинг-акаунті.

Варіант 1 - Додавання редиректу через панель управління Hostinger

Процес установки перенаправлення або редиректу на Hostinger дуже швидкий і простий. Вам потрібно лише знати URL, на який збираєтеся зробити редирект і нову адресу, для переходу користувачів.

Крок 1 - Пошук розділу перенаправлення

Для створення редиректу вашого веб-сайту, спочатку перейдіть до підрозділу "Перенаправлення" в розділі "Домени" в панелі управління.

Крок 2 - Введіть URL

Після цього ви побачите 2 секції. Перша - це ваш веб-сайт, в нашому випадку http://thomvtutorials.com. Друга секція - для завдання адреси редиректу, наприклад https://google.com. Як тільки всі деталі заповнені, натискайте кнопку "Створити", щоб продовжити.

Вітаємо, це все, що вам потрібно знати для створення редиректу або перенаправлення на веб-сайті Hostinger!

Варіант 2 - Додавання редиректу через cPanel

Якщо ваша хостинг-платформа використовує cPanel, то процес додавання редиректу для вашого веб-сайту дуже простий. У цьому посібнику розглянуто всього кілька додаткових опцій.

Крок 1 - Знаходження функції редиректу

Починаєте з авторизації в вашої cPanel і слідуємо цим простим крокам:

 1. Знаходьте пошукову панель у верхній частині сторінки вашої cPanel, як показано на скріншоті нижче:
 2. Вводите слово "перенаправлення" в пошуковій панелі і натискаєте посилання "Перенаправлення", яка з'являється в розділі "Домени":

Крок 2 - Використання функції Перенаправлення (редирект)

Після натискання на кнопку "Перенаправлення", ви перейдете в головне вікно цього розділу:

Ви можете також звернути увагу, що внизу сторінки в секції "Поточні перенаправлення" поки що не повинно бути активних переадресація для вашого веб-сайту:

Повернемося до цієї секції трохи пізніше.

Крок 3 - Заповнення основних параметрів функції редирект

Отже, тут, в головному вікні "перенаправлення", починайте з вибору наступного:

 1. Тип:
  • Постійний - ця опція буде повідомляти пошуковим системам і користувачам, що URL змінений на постійній основі (перенаправлений на інший) і завантаження повинна проводитися з нового адреси за запитом в браузері або пошуковій системі. У нашому випадку, ми вибираємо цю настройку.
  • Тимчасовий - повідомляє браузеру / пошуковій системі, що URL змінився, але перед тим як робити переадресацію користувача на цей URL, буде спроба завантажити старий. Простіше кажучи, ця настройка повідомляє нашому браузеру: "Їй, мій номер телефону тимчасово змінився на цей, але я не впевнений як надовго, так що якщо необхідно, зателефонуйте за старим, щоб перевірити раптом він працює. Якщо ні, ви будете переадресовані на новий автоматично ".
 2. http: // (www.) ?:
  • Всі загальнодоступні домени - якщо ви залишите цю настройку, редирект буде застосовано для ВСІХ доменів, які є в cPanel вашого облікового запису.
  • Обраний вами доменне ім'я - Ця установка у кожного своя (відображаються ваші поточні домени, прикріплені до cPanel даного облікового запису). Ви можете вибрати потрібний домен, для якого буде виконаний редирект. У нашому випадку, треба вибрати зі списку http://thomvtutorials.com.

Ці дві події показані на ілюстрації нижче:

Коли дії, описані вище, виконані успішно, можна переходити до найбільш просунутої частини цього керівництва: заповнення налаштувань, необхідних для активації переадресації. Уважно подивіться на наступну ілюстрацію, всі налаштування і все, що потрібно додати тут, описано нижче (числа на малюнку відповідає номеру в роз'ясненні):

 1. У цьому полі, вручну потрібно ввести підрозділ вашого веб-сайту (шлях), який ви хочете, щоб був перенаправлений на інший веб-сайт (або інший шлях). Наприклад, в цьому керівництві, як підрозділу обраний "subfolder", таким чином вся посилання, яка буде перенаправлення пізніше буде виглядати ось так: http://www.thomvtutorials.com/subfolder. Ви можете залишити це поле незаповненим, якщо ви хочете просто додати редирект на весь ваш веб-сайт (а не окремий розділ), тоді це буде виглядати ось так: http://www.thomvtutorials.com.
 2. Тепер в полі "Перенаправляє на", вам потрібно ввести місце переадресації. На ілюстрації вказано http://google.com. Таким чином, згідно з попереднім дії і тим налаштувань, що показані на ілюстрації, наш редирект буде виглядати так: посилання веб-сайту http://www.thomvtutorials.com/subfolder (якщо ви введете її в браузері) буде перенаправляти вас на http: //google.com.

  ВАЖЛИВО: Не забувайте ввести "http: //" перед бажаним доменом (посиланням) перенаправлення перед його підтвердженням. Інакше, ви отримаєте попередження.

 3. У секції "Перенаправлення www.", Вам потрібно вибрати поведінку цього перенаправлення:
  • Перенаправляти тільки з www. - ця опція означає, що редирект буде працювати ТІЛЬКИ, якщо ви введете адресу С "www." Спочатку. Наприклад, в нашому випадку переадресація буде працювати тільки, якщо ми напишемо в браузері www.thomvtutorials.com/subfolder.
  • Перенаправити з або без www. - ця опція є поєднанням першої і другої, тому редирект вашого веб-сайту буде проводитися як з "www." Так і без нього.
  • Чи не перенаправляти www. - дана опція працює протилежно першої. Веб-сайт буде перенаправлений ТІЛЬКИ, якщо ввести посилання С "www." Спочатку. Тобто, наприклад, редирект буде працювати тільки, якщо ми напишемо thomvtutorials.com/subfolder в адресному рядку браузера.
 4. Про налаштування "Групове перенаправлення" можна почитати в "Примітці" нижче на цій же сторінці. В цілому, якщо відзначити цю опцію, всі файли всередині розділу, на який ми додаємо редирект, будуть перенаправлені на всі файли з таким же ім'ям в адресованому розділі. Наприклад, опція "Групове перенаправлення" включена для homedomain.com/subfolder (для якого встановлена переадресація на destinationdomain.com) і якщо ми вводимо homedomain.com/subfolder/picture1.png в нашому браузері, це приведе нас до destinationdomain.com/subfolder /picture1.png натомість.
 5. Перевіривши всі попередні кроки і впевнившись, що все вірно, можна натиснути кнопку "Додати". Це підтвердить створення перенаправлення і введе його в дію.

Перевірка роботи переадресації

Тепер, коли ваша перша переадресація успішно додана, ви вже можете її перевірити! Введіть адресу сторінки, на яку встановлена ​​переадресація в браузері і дивіться куди ви потрапите. Якщо ви потрапите на призначену посилання, вітаємо, ваша переадресація працює як повинна! Якщо не працює, перевірте наступне:

 • Чи працює ваш веб-сайт в цілому. Це можна зробити переслідував за посиланням .
 • повністю очистіть браузерні кеш . Може бути ваш браузер досі показує вам закеширувалася стару сторінку до додавання перенаправлення.
 • Спробуйте перевірити редирект в іншому браузері.
 • Подивіться чи правильно спрямований ваш веб-сайт на ваш хостинг. Перевірте чи немає будь-яких попереджувальних повідомлень, використовуючи цей інструмент .

ВАЖЛИВО: Правильно задані Nameservers або IP-адреса для запису A можуть бути отримані у вашого хостинг-провайдера.

(За бажанням) - Видалення перенаправлення

Якщо жодна з цих перевірок не допомогла і ваше редирект до сих пір не працює, спробуйте видалити його повністю і створити заново з самого початку. На наступній ілюстрації показано, як має виглядати редирект в секції "Список поточних перенаправлень":

Процес видалення перенаправлення приблизно однаковий для різних платформ cPanel. Процес видалення перенаправлення приблизно однаковий для різних платформ cPanel

В обох випадках, колонка Дії дозволить вам повністю видалити редирект.

ВАЖЛИВО: редирект буде повністю видалено і відновити його вже не можна буде.

висновок

У цьому керівництві ви вивчили як додати редирект для вашого веб-сайту, використовуючи панель управління Hostinger і функцію "Перенаправлення" в cPanel. Якщо щось працює не вірно, ви можете видалити редирект і створити його заново поки воно не почне працювати. У практиці досягається досконалість, тому сміливо тестируйте всі доступні настройки цієї функції. Успіхів!

Як додати редирект для вашого веб-сайту

вступ

У цьому керівництві ви дізнаєтеся як додавати просте перенаправлення або редирект для вашого веб-сайту! Ми розглянемо як це зробити за допомогою панелі управління Hostinger або функції перенаправлення в cPanel. Дуже важливо знати, як це зробити, якщо ви хочете перенаправити ваш веб-сайт або якусь його сторінку на інший сайт або окрему сторінку. Наприклад, в цьому керівництві, ми будемо використовувати веб-сайт з доменним ім'ям thomvtutorials.com і додавати редирект для нього на google.com.

що знадобиться

Перед тим, як приступити до виконання даної інструкції вам знадобиться наступне:

 • Доступ до панелі управління в вашому хостинг-акаунті.

Варіант 1 - Додавання редиректу через панель управління Hostinger

Процес установки перенаправлення або редиректу на Hostinger дуже швидкий і простий. Вам потрібно лише знати URL, на який збираєтеся зробити редирект і нову адресу, для переходу користувачів.

Крок 1 - Пошук розділу перенаправлення

Для створення редиректу вашого веб-сайту, спочатку перейдіть до підрозділу "Перенаправлення" в розділі "Домени" в панелі управління.

Крок 2 - Введіть URL

Після цього ви побачите 2 секції. Перша - це ваш веб-сайт, в нашому випадку http://thomvtutorials.com. Друга секція - для завдання адреси редиректу, наприклад https://google.com. Як тільки всі деталі заповнені, натискайте кнопку "Створити", щоб продовжити.

Вітаємо, це все, що вам потрібно знати для створення редиректу або перенаправлення на веб-сайті Hostinger!

Варіант 2 - Додавання редиректу через cPanel

Якщо ваша хостинг-платформа використовує cPanel, то процес додавання редиректу для вашого веб-сайту дуже простий. У цьому посібнику розглянуто всього кілька додаткових опцій.

Крок 1 - Знаходження функції редиректу

Починаєте з авторизації в вашої cPanel і слідуємо цим простим крокам:

 1. Знаходьте пошукову панель у верхній частині сторінки вашої cPanel, як показано на скріншоті нижче:
 2. Вводите слово "перенаправлення" в пошуковій панелі і натискаєте посилання "Перенаправлення", яка з'являється в розділі "Домени":

Крок 2 - Використання функції Перенаправлення (редирект)

Після натискання на кнопку "Перенаправлення", ви перейдете в головне вікно цього розділу:

Ви можете також звернути увагу, що внизу сторінки в секції "Поточні перенаправлення" поки що не повинно бути активних переадресація для вашого веб-сайту:

Повернемося до цієї секції трохи пізніше.

Крок 3 - Заповнення основних параметрів функції редирект

Отже, тут, в головному вікні "перенаправлення", починайте з вибору наступного:

 1. Тип:
  • Постійний - ця опція буде повідомляти пошуковим системам і користувачам, що URL змінений на постійній основі (перенаправлений на інший) і завантаження повинна проводитися з нового адреси за запитом в браузері або пошуковій системі. У нашому випадку, ми вибираємо цю настройку.
  • Тимчасовий - повідомляє браузеру / пошуковій системі, що URL змінився, але перед тим як робити переадресацію користувача на цей URL, буде спроба завантажити старий. Простіше кажучи, ця настройка повідомляє нашому браузеру: "Їй, мій номер телефону тимчасово змінився на цей, але я не впевнений як надовго, так що якщо необхідно, зателефонуйте за старим, щоб перевірити раптом він працює. Якщо ні, ви будете переадресовані на новий автоматично ".
 2. http: // (www.) ?:
  • Всі загальнодоступні домени - якщо ви залишите цю настройку, редирект буде застосовано для ВСІХ доменів, які є в cPanel вашого облікового запису.
  • Обраний вами доменне ім'я - Ця установка у кожного своя (відображаються ваші поточні домени, прикріплені до cPanel даного облікового запису). Ви можете вибрати потрібний домен, для якого буде виконаний редирект. У нашому випадку, треба вибрати зі списку http://thomvtutorials.com.

Ці дві події показані на ілюстрації нижче:

Коли дії, описані вище, виконані успішно, можна переходити до найбільш просунутої частини цього керівництва: заповнення налаштувань, необхідних для активації переадресації. Уважно подивіться на наступну ілюстрацію, всі налаштування і все, що потрібно додати тут, описано нижче (числа на малюнку відповідає номеру в роз'ясненні):

 1. У цьому полі, вручну потрібно ввести підрозділ вашого веб-сайту (шлях), який ви хочете, щоб був перенаправлений на інший веб-сайт (або інший шлях). Наприклад, в цьому керівництві, як підрозділу обраний "subfolder", таким чином вся посилання, яка буде перенаправлення пізніше буде виглядати ось так: http://www.thomvtutorials.com/subfolder. Ви можете залишити це поле незаповненим, якщо ви хочете просто додати редирект на весь ваш веб-сайт (а не окремий розділ), тоді це буде виглядати ось так: http://www.thomvtutorials.com.
 2. Тепер в полі "Перенаправляє на", вам потрібно ввести місце переадресації. На ілюстрації вказано http://google.com. Таким чином, згідно з попереднім дії і тим налаштувань, що показані на ілюстрації, наш редирект буде виглядати так: посилання веб-сайту http://www.thomvtutorials.com/subfolder (якщо ви введете її в браузері) буде перенаправляти вас на http: //google.com.

  ВАЖЛИВО: Не забувайте ввести "http: //" перед бажаним доменом (посиланням) перенаправлення перед його підтвердженням. Інакше, ви отримаєте попередження.

 3. У секції "Перенаправлення www.", Вам потрібно вибрати поведінку цього перенаправлення:
  • Перенаправляти тільки з www. - ця опція означає, що редирект буде працювати ТІЛЬКИ, якщо ви введете адресу С "www." Спочатку. Наприклад, в нашому випадку переадресація буде працювати тільки, якщо ми напишемо в браузері www.thomvtutorials.com/subfolder.
  • Перенаправити з або без www. - ця опція є поєднанням першої і другої, тому редирект вашого веб-сайту буде проводитися як з "www." Так і без нього.
  • Чи не перенаправляти www. - дана опція працює протилежно першої. Веб-сайт буде перенаправлений ТІЛЬКИ, якщо ввести посилання С "www." Спочатку. Тобто, наприклад, редирект буде працювати тільки, якщо ми напишемо thomvtutorials.com/subfolder в адресному рядку браузера.
 4. Про налаштування "Групове перенаправлення" можна почитати в "Примітці" нижче на цій же сторінці. В цілому, якщо відзначити цю опцію, всі файли всередині розділу, на який ми додаємо редирект, будуть перенаправлені на всі файли з таким же ім'ям в адресованому розділі. Наприклад, опція "Групове перенаправлення" включена для homedomain.com/subfolder (для якого встановлена переадресація на destinationdomain.com) і якщо ми вводимо homedomain.com/subfolder/picture1.png в нашому браузері, це приведе нас до destinationdomain.com/subfolder /picture1.png натомість.
 5. Перевіривши всі попередні кроки і впевнившись, що все вірно, можна натиснути кнопку "Додати". Це підтвердить створення перенаправлення і введе його в дію.

Перевірка роботи переадресації

Тепер, коли ваша перша переадресація успішно додана, ви вже можете її перевірити! Введіть адресу сторінки, на яку встановлена ​​переадресація в браузері і дивіться куди ви потрапите. Якщо ви потрапите на призначену посилання, вітаємо, ваша переадресація працює як повинна! Якщо не працює, перевірте наступне:

 • Чи працює ваш веб-сайт в цілому. Це можна зробити переслідував за посиланням .
 • повністю очистіть браузерні кеш . Може бути ваш браузер досі показує вам закеширувалася стару сторінку до додавання перенаправлення.
 • Спробуйте перевірити редирект в іншому браузері.
 • Подивіться чи правильно спрямований ваш веб-сайт на ваш хостинг. Перевірте чи немає будь-яких попереджувальних повідомлень, використовуючи цей інструмент .

ВАЖЛИВО: Правильно задані Nameservers або IP-адреса для запису A можуть бути отримані у вашого хостинг-провайдера.

(За бажанням) - Видалення перенаправлення

Якщо жодна з цих перевірок не допомогла і ваше редирект до сих пір не працює, спробуйте видалити його повністю і створити заново з самого початку. На наступній ілюстрації показано, як має виглядати редирект в секції "Список поточних перенаправлень":

Процес видалення перенаправлення приблизно однаковий для різних платформ cPanel. Процес видалення перенаправлення приблизно однаковий для різних платформ cPanel

В обох випадках, колонка Дії дозволить вам повністю видалити редирект.

ВАЖЛИВО: редирект буде повністю видалено і відновити його вже не можна буде.

висновок

У цьому керівництві ви вивчили як додати редирект для вашого веб-сайту, використовуючи панель управління Hostinger і функцію "Перенаправлення" в cPanel. Якщо щось працює не вірно, ви можете видалити редирект і створити його заново поки воно не почне працювати. У практиці досягається досконалість, тому сміливо тестируйте всі доступні настройки цієї функції. Успіхів!

Як додати редирект для вашого веб-сайту

вступ

У цьому керівництві ви дізнаєтеся як додавати просте перенаправлення або редирект для вашого веб-сайту! Ми розглянемо як це зробити за допомогою панелі управління Hostinger або функції перенаправлення в cPanel. Дуже важливо знати, як це зробити, якщо ви хочете перенаправити ваш веб-сайт або якусь його сторінку на інший сайт або окрему сторінку. Наприклад, в цьому керівництві, ми будемо використовувати веб-сайт з доменним ім'ям thomvtutorials.com і додавати редирект для нього на google.com.

що знадобиться

Перед тим, як приступити до виконання даної інструкції вам знадобиться наступне:

 • Доступ до панелі управління в вашому хостинг-акаунті.

Варіант 1 - Додавання редиректу через панель управління Hostinger

Процес установки перенаправлення або редиректу на Hostinger дуже швидкий і простий. Вам потрібно лише знати URL, на який збираєтеся зробити редирект і нову адресу, для переходу користувачів.

Крок 1 - Пошук розділу перенаправлення

Для створення редиректу вашого веб-сайту, спочатку перейдіть до підрозділу "Перенаправлення" в розділі "Домени" в панелі управління.

Крок 2 - Введіть URL

Після цього ви побачите 2 секції. Перша - це ваш веб-сайт, в нашому випадку http://thomvtutorials.com. Друга секція - для завдання адреси редиректу, наприклад https://google.com. Як тільки всі деталі заповнені, натискайте кнопку "Створити", щоб продовжити.

Вітаємо, це все, що вам потрібно знати для створення редиректу або перенаправлення на веб-сайті Hostinger!

Варіант 2 - Додавання редиректу через cPanel

Якщо ваша хостинг-платформа використовує cPanel, то процес додавання редиректу для вашого веб-сайту дуже простий. У цьому посібнику розглянуто всього кілька додаткових опцій.

Крок 1 - Знаходження функції редиректу

Починаєте з авторизації в вашої cPanel і слідуємо цим простим крокам:

 1. Знаходьте пошукову панель у верхній частині сторінки вашої cPanel, як показано на скріншоті нижче:
 2. Вводите слово "перенаправлення" в пошуковій панелі і натискаєте посилання "Перенаправлення", яка з'являється в розділі "Домени":

Крок 2 - Використання функції Перенаправлення (редирект)

Після натискання на кнопку "Перенаправлення", ви перейдете в головне вікно цього розділу:

Ви можете також звернути увагу, що внизу сторінки в секції "Поточні перенаправлення" поки що не повинно бути активних переадресація для вашого веб-сайту:

Повернемося до цієї секції трохи пізніше.

Крок 3 - Заповнення основних параметрів функції редирект

Отже, тут, в головному вікні "перенаправлення", починайте з вибору наступного:

 1. Тип:
  • Постійний - ця опція буде повідомляти пошуковим системам і користувачам, що URL змінений на постійній основі (перенаправлений на інший) і завантаження повинна проводитися з нового адреси за запитом в браузері або пошуковій системі. У нашому випадку, ми вибираємо цю настройку.
  • Тимчасовий - повідомляє браузеру / пошуковій системі, що URL змінився, але перед тим як робити переадресацію користувача на цей URL, буде спроба завантажити старий. Простіше кажучи, ця настройка повідомляє нашому браузеру: "Їй, мій номер телефону тимчасово змінився на цей, але я не впевнений як надовго, так що якщо необхідно, зателефонуйте за старим, щоб перевірити раптом він працює. Якщо ні, ви будете переадресовані на новий автоматично ".
 2. http: // (www.) ?:
  • Всі загальнодоступні домени - якщо ви залишите цю настройку, редирект буде застосовано для ВСІХ доменів, які є в cPanel вашого облікового запису.
  • Обраний вами доменне ім'я - Ця установка у кожного своя (відображаються ваші поточні домени, прикріплені до cPanel даного облікового запису). Ви можете вибрати потрібний домен, для якого буде виконаний редирект. У нашому випадку, треба вибрати зі списку http://thomvtutorials.com.

Ці дві події показані на ілюстрації нижче:

Коли дії, описані вище, виконані успішно, можна переходити до найбільш просунутої частини цього керівництва: заповнення налаштувань, необхідних для активації переадресації. Уважно подивіться на наступну ілюстрацію, всі налаштування і все, що потрібно додати тут, описано нижче (числа на малюнку відповідає номеру в роз'ясненні):

 1. У цьому полі, вручну потрібно ввести підрозділ вашого веб-сайту (шлях), який ви хочете, щоб був перенаправлений на інший веб-сайт (або інший шлях). Наприклад, в цьому керівництві, як підрозділу обраний "subfolder", таким чином вся посилання, яка буде перенаправлення пізніше буде виглядати ось так: http://www.thomvtutorials.com/subfolder. Ви можете залишити це поле незаповненим, якщо ви хочете просто додати редирект на весь ваш веб-сайт (а не окремий розділ), тоді це буде виглядати ось так: http://www.thomvtutorials.com.
 2. Тепер в полі "Перенаправляє на", вам потрібно ввести місце переадресації. На ілюстрації вказано http://google.com. Таким чином, згідно з попереднім дії і тим налаштувань, що показані на ілюстрації, наш редирект буде виглядати так: посилання веб-сайту http://www.thomvtutorials.com/subfolder (якщо ви введете її в браузері) буде перенаправляти вас на http: //google.com.

  ВАЖЛИВО: Не забувайте ввести "http: //" перед бажаним доменом (посиланням) перенаправлення перед його підтвердженням. Інакше, ви отримаєте попередження.

 3. У секції "Перенаправлення www.", Вам потрібно вибрати поведінку цього перенаправлення:
  • Перенаправляти тільки з www. - ця опція означає, що редирект буде працювати ТІЛЬКИ, якщо ви введете адресу С "www." Спочатку. Наприклад, в нашому випадку переадресація буде працювати тільки, якщо ми напишемо в браузері www.thomvtutorials.com/subfolder.
  • Перенаправити з або без www. - ця опція є поєднанням першої і другої, тому редирект вашого веб-сайту буде проводитися як з "www." Так і без нього.
  • Чи не перенаправляти www. - дана опція працює протилежно першої. Веб-сайт буде перенаправлений ТІЛЬКИ, якщо ввести посилання С "www." Спочатку. Тобто, наприклад, редирект буде працювати тільки, якщо ми напишемо thomvtutorials.com/subfolder в адресному рядку браузера.
 4. Про налаштування "Групове перенаправлення" можна почитати в "Примітці" нижче на цій же сторінці. В цілому, якщо відзначити цю опцію, всі файли всередині розділу, на який ми додаємо редирект, будуть перенаправлені на всі файли з таким же ім'ям в адресованому розділі. Наприклад, опція "Групове перенаправлення" включена для homedomain.com/subfolder (для якого встановлена переадресація на destinationdomain.com) і якщо ми вводимо homedomain.com/subfolder/picture1.png в нашому браузері, це приведе нас до destinationdomain.com/subfolder /picture1.png натомість.
 5. Перевіривши всі попередні кроки і впевнившись, що все вірно, можна натиснути кнопку "Додати". Це підтвердить створення перенаправлення і введе його в дію.

Перевірка роботи переадресації

Тепер, коли ваша перша переадресація успішно додана, ви вже можете її перевірити! Введіть адресу сторінки, на яку встановлена ​​переадресація в браузері і дивіться куди ви потрапите. Якщо ви потрапите на призначену посилання, вітаємо, ваша переадресація працює як повинна! Якщо не працює, перевірте наступне:

 • Чи працює ваш веб-сайт в цілому. Це можна зробити переслідував за посиланням .
 • повністю очистіть браузерні кеш . Може бути ваш браузер досі показує вам закеширувалася стару сторінку до додавання перенаправлення.
 • Спробуйте перевірити редирект в іншому браузері.
 • Подивіться чи правильно спрямований ваш веб-сайт на ваш хостинг. Перевірте чи немає будь-яких попереджувальних повідомлень, використовуючи цей інструмент .

ВАЖЛИВО: Правильно задані Nameservers або IP-адреса для запису A можуть бути отримані у вашого хостинг-провайдера.

(За бажанням) - Видалення перенаправлення

Якщо жодна з цих перевірок не допомогла і ваше редирект до сих пір не працює, спробуйте видалити його повністю і створити заново з самого початку. На наступній ілюстрації показано, як має виглядати редирект в секції "Список поточних перенаправлень":

Процес видалення перенаправлення приблизно однаковий для різних платформ cPanel. Процес видалення перенаправлення приблизно однаковий для різних платформ cPanel

В обох випадках, колонка Дії дозволить вам повністю видалити редирект.

ВАЖЛИВО: редирект буде повністю видалено і відновити його вже не можна буде.

висновок

У цьому керівництві ви вивчили як додати редирект для вашого веб-сайту, використовуючи панель управління Hostinger і функцію "Перенаправлення" в cPanel. Якщо щось працює не вірно, ви можете видалити редирект і створити його заново поки воно не почне працювати. У практиці досягається досконалість, тому сміливо тестируйте всі доступні настройки цієї функції. Успіхів!

Http: // (www.) ?
Http: // (www.) ?
Http: // (www.) ?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: