Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як захиститися від спаму в ICQ, способи антиспам фільтрації в асьці

 1. Все, що ви скажете, буде використано проти вас
 2. Приклад вдалого, безпечного профілю ICQ:
 3. Приклад невдалого, небезпечного профілю ICQ:
 4. Обмежте коло спілкування своїм контакт-листом
 5. Фільтрація спаму по стоп-словами
 6. Антиспам-бот задає питання, на які відповість тільки людина

Тим, хто регулярно використовує Інтернет не треба пояснювати, що таке спам. Нав'язливі листи з пропозиціями відвідати нікому не потрібні семінари, придбати нікому не потрібну продукцію, безглузді рекламні посилання в гостьових книгах і на форумах, спам по ICQ - все це вже давно стало звичною складовою життя в мережі. Однак, не дивлячись на те, що проблема спаму стоїть перед користувачами мережі Інтернет вже досить довго і гостро, спамери продовжують відчувати себе як і раніше привільно, замусорівая поштові скриньки і номера ICQ.Тем не менше, полегшити собі життя цілком можливо і зараз ми розглянемо найпростіші способи фільтрації спаму в ICQ.
Тим, хто регулярно використовує Інтернет не треба пояснювати, що таке спам

Все, що ви скажете, буде використано проти вас

Перш за все варто сказати про те, що залишаючи номер свого ICQ у відкритому доступі в мережі, ви з практично 100% -й вірогідністю відправляєте його в руки спамерів, скануючих веб-сторінки з метою збору номерів ICQ для спам-розсилок. Також спамери активно використовують пошук безпосередньо по протоколу ICQ - в пошуку задаються певні параметри (наприклад місто проживання - Москва), потім всім номерам, які задовольняють виконаному запиту відсилається спам-повідомлення, або ж ці номери заносяться в базу для подальшого використання. Щоб уникнути знаходження вас спамерами, які використовують даний метод розсилки, рекомендується не вказувати в своєму ICQ профілі ніяких ідентифікаційних даних - в такому випадку спамер зможе отримати ваш номер, використовуючи пошук по ICQ тільки за збігом вашого ника.

Приклад вдалого, безпечного профілю ICQ:

UIN: 111111
Ім'я користувача: HDD
Стан: Доступний

Приклад невдалого, небезпечного профілю ICQ:

UIN: 111111
Ім'я користувача: Svetka)))
Ім'я: Света
Пол: Жінка
Дата народження: 01.05.1992
Вік: 17
Персональна web-сторінка: sveta.livejournal.com
Стан: Не в мережі
Додаткова інформація: Люблю котиків!
Домашня адреса
Місто Москва
Робоча адреса
Місто Москва

У другому випадку у спамера набагато більше шансів знайти користувача, просто використовуючи пошук по ICQ, крім того, зазначені в профілі вік, стать і місто проживання допоможуть йому провести таргетовану розсилку (розсилка орієнтована на користувачів, які відповідають певним умовам - регіон проживання, наприклад). Ви скажете - яке має значення для кінцевого користувача таргетована спам розсилка чи ні? Різниця, проте є, і вона досить наочна: уявіть собі звичайне нецільове спам-повідомлення - як правило, це повідомлення в неправильному кодуванні, єдиним читабельним елементом якого є набрана латиницею гіперпосилання, в кращому випадку це буде повідомлення англійською. А тепер уявіть те ж саме повідомлення з тієї ж самої посиланням, але в якому замість незрозумілих і не викликають довіри символів написано щось на кшталт: "Привіт, Свєтка! Подивися, яка мила картинка з милими котиками - http: //kotiky.1z. ch - очевидно, що різниця є! Користувач з набагато більшою ймовірністю пройде по посиланню з повідомлення, в якому до нього звертаються по імені і текст якого зрозумілий йому, ніж з незрозумілої посиланням з повідомлення англійською.

Пам'ятайте, що перший принцип захисту від спаму звучить приблизно так: будь-які дані, які ви розмістите в мережі Інтернет можуть і обов'язково будуть використані проти вас - запам'ятайте це і ніколи не забувайте!

Однак, навіть якщо ваш номер ICQ вже потрапив в базу даних спамерів, або ж ви з яких-небудь причин не можете або не хочете відмовлятися від докладного заповнення свого профілю, то можна спробувати фільтрувати спам засобами того ICQ-клієнта, який у вас встановлений - більшість з них вже містить вбудовані засоби антиспаму, в деяких випадках антиспам-фільтр можна спробувати встановити за допомогою додаткових модулів до кліенту.Практіческі у всіх ICQ-месенджерах принцип антиспам-фільтрації досить простий і не сильно відрізняється т клієнта до клієнта.

Обмежте коло спілкування своїм контакт-листом

Як правило, основним елементом захисту від спаму тут є установка списку користувачів, які мають право посилати вам повідомлення. Найбільш простий спосіб зменшити кількість спаму на ваш номер - заборонити посилати вам повідомлення будь-яким користувачам, за винятком користувачів з вашого контакт-листа. У такому випадку всі користувачі, що не входять в ваш список контактів будуть просто відправлені в "ігнор", і ви не будете бачити їх настирливі повідомлення з пропозиціями пройти по посиланнях до тих пір, поки не додасте їх до свого контакт-лист. Більш того, деякі клієнти (Miranda IM, наприклад, або QIP) дозволяє вам навіть забороняти запити авторизації від невідомих контактів (спам в тексті запиту авторизації, на жаль, також не рідкісний випадок).

Це простий, але в той же час ефективний метод фільтрації спаму в ICQ. Однак, якщо ви займаєтеся, наприклад, онлайн консультаціями або просто любите знайомитися по асьці, то спілкування тільки з користувачами з контакт-листа вам швидше за все не підходить. Тут ви можете спробувати застосувати спам-фільтри безпосередньо до самих вхідних повідомлень. Різні клієнти пропонують різну реалізацію цього методу (а деякі взагалі не пропонують). Суть в тому, що ви можете спробувати застосовувати до вхідних повідомлень різні фільтри - наприклад, фільтрувати їх за наявністю в тексті листа гіперпосилання. У такому випадку всі повідомлення з посиланнями будуть автоматично визначені як спам і ви їх не побачите. Однак, це дуже загальний спосіб фільтрації, використовуючи який ви ризикуєте не побачити багато корисних повідомлення.

Фільтрація спаму по стоп-словами

Також можлива фільтрація вхідних повідомлень за наявністю в ньому певних слів або виразів - повідомлення спамерів, як правило, не відрізняються великою оригінальністю і багатством мови і складаються з двох-трьох фраз, "обгорнутих" навколо двох-трьох ключових слів, задавши які в списку " стоп-слів " спам-фільтра , Можна значно скоротити обсяг вхідного спама.Так, наприклад, російськомовним користувачам, які не мають постійних контактів з ICQ з англомовними користувачами, має сенс додати в стоп-лист такі слова як "Hello", "Hi", "Buy", "Look "- велика частина спаму англійською містить ці слова і буде легко фільтруватися, не доставляючи вам незручностей.

Антиспам-бот задає питання, на які відповість тільки людина

Також вже давно існує і доступний такий модуль як "Антиспам-бот". Ця програма запитує у кожного невідомого вам користувача секретне питання, і тільки після цього дозволяє відправку вам повідомлень. Цей метод фільтрації спаму працює, виходячи з того, що спамери вкрай рідко розсилають повідомлення вручну, набагато частіше використовуючи спеціально написані програми - спам-боти. Спам-бот не зможе самостійно відповісти на питання антиспам-бота, як результат - не зможе відправити вам спам-повідомлення. Ви можете самостійно вибирати питання і відповідь для спам-бота, пам'ятайте тільки, що відповідь на питання не повинно становити труднощі для звичайної людини - вашого потенційного співрозмовника, якщо тільки ви не ставите перед собою такої мети. Також не слід довіряти стандартним питань і відповідей вашого антиспаму - багато спам-боти вже навчилися підбирати відповіді до стандартних антиспам-питань.

Отже, ось основні, доступні кожному користувачеві ICQ способи боротьби із засиллям спаму. Ми свідомо не стали розглядати в цій статті конкретні ICQ-клієнти - функціонал, наданий ними в області захисту від спаму, як правило, схожий або доповнюється за рахунок сторонніх модулів, тому то, якому клієнту довіряти - вирішувати тільки вам.

Ви скажете - яке має значення для кінцевого користувача таргетована спам розсилка чи ні?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: