Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як можна поповнити wmr з пластикової карти? »E-WMMT

 1. Як прикріпити карту?
 2. «Альфа-Банк» і WebMoney Keeper

Купувати за допомогою wmr легко і зручно. Важливо при цьому, щоб гаманець завжди володів необхідною сумою. Існує безліч способів поповнення е-грошей. Це можна зробити через свій банківський рахунок, з мобільного телефону, за допомогою роздрібних мереж, банківських переказів, платіжних терміналів і банкоматів. також можливий введення і виведення WebMoney через пункт обміну електронних валют . Один з найбільш зручних способів - поповнення wmr за допомогою карти. Для такої операції підійде карта будь-якого банку світу, яка має код для перевірки автентичності (наприклад для Visa - CVV2, для MasterCard - CVC2). Досить прикріпити її до свого гаманця.


Як прикріпити карту?

Для операції необхідно мати формальний атестат. При цьому паспортні дані його власника і власника карти повинні збігатися. Прив'язка здійснюється через банкомат «Альфа-банку».

Алгоритм прив'язки наступний:

 1. Вставте карту і в переліку послуг виберіть «Прив'язати до гаманця банківську карту»;
 2. Ознайомтеся з умовами і натисніть "Підтверджую»;
 3. Введіть і перевірте номер свого wmr гаманця - якщо все правильно, натискайте «Далі»;
 4. Напишіть суму переказу. Вона повинна бути не менше 50 і не більше 5000 рублів. Обійтися без першого платежу неможливо - інакше процес прив'язки не відбудеться;
 5. Вкажіть номер телефону, на який зареєстрований ваш WMID. На нього будуть відправлятися SMS-паролі, що підтверджують ваші наміри поповнити гаманець;
 6. Підтвердіть всі дані;
 7. Після успішної операції ви отримаєте чек, який необхідно зберегти. Там знаходиться код прив'язки;

 8. Чек з кодом прив'язки


 1. Завершальний етап - ввести отримані цифри тут . C цього моменту переводити електронну валюту еквівалентну рублям можна буде через WebMoney Keeper. Для цього скористайтеся спеціальною іконкою у вигляді карти з написом «Альфа-банк».


 2. Прив'язка wmr-гаманця через банкомат «Альфа-банку»


«Альфа-Банк» і WebMoney Keeper

Клікніть іконку «Альфа-Банк» і виберіть опцію «Поповнити WM гаманець». Потім в віконці вкажіть суму і підтвердіть операцію. Введіть параметри карти і SMS з кодом в рядку «SMS-пароль».

Аналогічну операцію можна провести через банкомат. При цьому вводити дані карти не потрібно. Крім WebMoney Keeper введення грошей на гаманець можливий за допомогою будь-якого виду клієнтських додатків WM для інтернету, мобільного телефону і навіть соціальних мереж.


Також можливий і зворотний процес - висновок електронної валюти на вашу карту. Для цього необхідно пройти процедуру перевірки.

Для підтвердження автентичності іменний банківської карти введіть її реквізити та завантажте скан або фотознімок лицьової сторони. Процедура доступна власникам формальних і вище атестатів.

Комісія за поповнення коштів з карти становить 3,95% від суми переказу. При цьому сума платежів за день не повинна перевищувати 10000 рублів, а в місяць - 50000 рублів.


Важливо - ні в якому разі не завантажувати скан другої сторінки з CVV2 кодом. Зловмисники можуть скористатися цією інформацією для несанкціонованого доступу до вашої карті.

Брак банківську карту VISA і MasterCard можна прикріпити до Z або E-гаманцю через сервіс WebMoney Cards. Перевірка передбачає наявність формального і вище атестата, скан або фотознімок лицьової сторони карти, а також документ, що посвідчує особу власника (наприклад, скан договору з банком або виписка з банківського рахунку).

Перевірка здійснюється протягом 1-2 робочих днів. Про її результати користувач дізнається по електронній або внутрішній WM-пошті.

Свого часу пластикові карти значно спростили життя сучасної людини. Сьогодні вони продовжують служити надійною альтернативою паперових купюр. Фахівці вже прогнозують завершення епохи обороту банкнот, в чому не останню роль зіграє співробітництво пластика і цифри.

Як прикріпити карту?
Як прикріпити карту?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: