Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як розлучитися з чоловіком без болю, коли відносини зайшли в глухий кут

 1. Коли складно розлучитися
 2. Як розлучитися без болю, коли долають спогади
 3. Складно сказати: «Я від тебе йду!»
 4. Як делікатно розлучитися
2179

Автор публікації: Ксенія Войтковський, лікар
Редактор: Тамара Ткаченко

Ти більше не хочеш бути з ним. І навіть якщо б це був останній чоловік на Землі, ти не погодилася б бути з ним ні хвилини. Усередині жалю про прожиті разом роках і почуття провини перед ним за те, що не склалося. Неясне відчуття, що ти ніби заздалегідь знала, що нічого не вийде, але для чогось вплуталася в ці відносини. Думки про те, що відносини були помилкою, і якби ти могла почати життя спочатку, цю помилку ти б точно не повторила. Але як тепер розлучитися з чоловіком, не завдаючи біль собі і йому?

Системно-векторна психологія Юрія Бурлана допоможе пройти через розрив безболісно і почати нове життя без жалю і нескінченних спогадів про минуле.

Коли складно розлучитися

Системно-векторна психологія пояснює, що не всі люди важко переживають розрив. Хтось після розриву швидко приходить до тями і вже готовий до нових відносин. Так, люди з шкірним вектором люблять зміни і зазвичай самі ініціюють розрив. А люди з уретральним вектором живуть майбутнім і йдуть з відносин без жалю, і ніколи не озираються назад.

Найважче переносять розрив люди з анально-зорової зв'язкою векторів. Навіть якщо вони страждають через те, що відносини себе вичерпали, все одно піти просто немає сил. І тоді вони шукають рада, як вийти з відносин.

Такі люди дуже сильно прив'язуються до партнера, готові жаліти його, опікати, вислуховувати і всіляко радувати. Іноді навіть на шкоду власним бажанням, чи не розповідаючи партнеру, а чого ж вони самі хочуть, як саме представляють відносини. Такі люди дуже м'які, тактовні і делікатні. Їм складно сказати «ні» оточуючим, особливо партнеру, вони бояться випадково нанести образу людині.

У той же час, якщо сама людина не отримує такого ж відгуку від партнера, якщо в парі немає взаєморозуміння і довіри, то рано чи пізно починають накопичуватися взаємні претензії. Анально-зоровий людина схильна ображатися, і в якийсь момент чаша його терпіння переповнюється, починають з'являтися думки про те, щоб розлучитися.

Однак таким людям важко і болісно дається рішення піти на розрив, вони довго сумніваються, очікують, що щось налагодиться, готові дати партнеру ще один шанс. А потім ще і ще. Люди з анальним вектором найвірніші, найвідданіші партнеру, тому вони прагнуть зберегти відносини, як би їм не було боляче всередині. Часто вони роками не можуть вийти з відносин, які їх не задовольняють. Або йдуть, а через якийсь час знову повертаються. Але від цього відносини краще не стають. Причини можуть бути різні, одна з них - стійкий життєвий сценарій - комплекс «хорошого хлопчика» або «хорошої дівчинки».

Як розлучитися без болю, коли долають спогади

Сім'я і постійні відносини представляють для людини з анальним вектором величезну цінність, тому розрив вони переживають так болісно і важко. Часто після розриву мучать спогади про минулі відносини, в горлі стоять невисловлені образи або почуття провини, небажання приймати те, що партнер пішов, і відчуття, що можна було б все змінити.

Спогади про те, як було добре, деколи заважають піти від партнера тоді, коли разом погано. При цьому людина буквально перестає жити в сьогоденні і весь час думає про минуле, прокручуючи якісь яскраві моменти у відносинах або якісь вчинки, про які він шкодує і в яких кається, які вчинки партнера, які він не може пробачити.

І навіть якщо розрив стався, прихильність до партнера у анально-зорового людини нікуди не йде; незважаючи на те, що його немає поруч, емоційна, а іноді і сексуальна залежність від минулих відносин не дає його відпустити. І це та причина, по якій чоловік або жінка не може почати нових відносин або робить спроби повернутися до колишнього партнера.

Системно-векторна психологія Юрія Бурлана допомагає позбутися від хворобливої ​​залежності від минулого. Ви будете розуміти партнера, розуміти, чому він повів себе тим чи іншим чином, що їм рухало, і тоді пройдуть образи і жалю про минуле. Ви будете згадувати про минуле з вдячністю, а не з щемливої ​​сумом і безвихідній тугою, і тоді ви зможете жити в сьогоденні.

Складно сказати: «Я від тебе йду!»

Розлучатися з близькою людиною неприємно, а попереду чекає невідомість і самотність. Це стає причиною, через яку ухвалення рішення розлучитися затягується. Дуже часто навіть сама розмова про це складно почати. Людина постійно відкладає його, кожен раз знаходячи для цього якусь вагому причину: «У нього скоро день народження, я не можу його кинути саме зараз», «У нього складності на роботі, я повинна допомогти йому пережити цей момент» і т. д.

Причиною уникнення такої розмови може бути як внутрішній сумнів: «А чи варто розлучатися? А раптом все зміниться? », Так і жалість до партнера: «Йому буде боляче», «Він не зможе один», «А як він буде без мене?».

Крім того, зорової жінці може бути складно говорити про свої почуття взагалі. Наприклад, через те, що в сім'ї не були прийняті такі розмови, через складний розриву попередніх відносин і виникла потім емоційної холодності, через дитячі травм, осміяної любові і т. Д.

Коли жінка не може говорити про свої почуття, вона не може створити з коханим чоловіком повноцінну емоційний зв'язок , Яка є основою відносин в парі. Вона може шкодувати його і співчувати йому, вислуховувати його і кивати, але без щирості з її боку, без того, що вона розкриє свої почуття перед ним і зможе говорити про свої переживання у відповідь, це не буде емоційним зв'язком.

Насправді, саме відсутність емоційного зв'язку між партнерами стає причиною більшості розривів.

Емоційний зв'язок - це взаємний інтерес до життя партнера, емоційне залучення у відносини, яке досягається в процесі спільного життя, і її можна навчитися будувати. Коли ви щось робите спільно, розмовляєте по душам і переживаєте моменти емоційного об'єднання під час якихось подій, при спільному читанні книг або перегляді складних художніх фільмів про кохання, дружбу, про добро і зло.

Коли є емоційний зв'язок в парі, чоловік і жінка можуть говорити один з одним на будь-які теми і обговорювати будь-які проблеми, в тому числі і проблеми в стосунках. А якщо емоційний зв'язок не вибудувана, будь-яка спроба почати складна розмова може закінчитися істерикою у партнера, образою, докорами і звинуваченнями.

Ми боїмося непередбаченої реакції партнера і не хочемо вислуховувати на свою адресу неприємні речі, тому під будь-яким приводом відкладаємо розмова, намагаємося згладити гострі кути. Все менше отримуємо задоволення від відносин і все більше відчуваємо напруження, яке рано чи пізно досягне межі і все-таки виллється в неприємну розмову.

Як делікатно розлучитися

Щоб розлучитися красиво з людиною, важливо враховувати особливості партнера.

 1. Наприклад, у партнера теж може бути анальний вектор або анально-зорова зв'язка векторів, і йому може бути так само складно розлучитися, як і вам. Чоловік з анально-зорової або шкірно-зорової зв'язкою векторів може «тиснути на жалість» і розповідати, як йому погано буде без вас і навіть емоційно шантажувати вас. Чоловік з анальним вектором сприйме ваш догляд так, ніби ви його зрадили. Для нього розрив відносин практично завжди супроводжується образою на жінку, яка його кинула. І як би ви не старалися його не образити, швидше за все, він все одно образиться. Так реагує його психіка на те, що він вважає несправедливим по відношенню до себе.

Як тактовно розлучитися в цьому випадку? Розуміючи його психіку, ви зможете підібрати потрібні слова, які не заподіють зайвої болю партнеру і допоможуть розлучитися з мінімальним збитком.

Розрив відносин завжди несе хворобливість і сильні переживання. Це природно в такій ситуації, коли близькі один одному хлопець і дівчина, чоловік і жінка стають чужими. Коли те, що їх пов'язувало, відходить у минуле, а їм належить почати нове життя.

Коли мучать сумніви, коли страшно залишитися одній, коли немає впевненості, що розлучитися буде правильно, тренінг Системно-векторна психологія допоможе розібратися в собі і партнерові, зрозуміти себе і його і побачити, чи є майбутнє у ваших відносин або вам дійсно потрібно піти від нього . І якщо ви вирішите піти, ви будете впевнені в тому, що робите, і легко перенесете цей стрес. Про це говорять учасники тренінгу :

Приходьте на безкоштовний онлайн-тренінг «Системно-векторна психологія» Юрія Бурлана , Це допоможе вам почати нове життя!

Коректор: Наталя Коновалова

Автор публікації: Ксенія Войтковський, лікар
Редактор: Тамара Ткаченко

Стаття написана за матеріалами тренінгу «Системно-векторна психологія»Але як тепер розлучитися з чоловіком, не завдаючи біль собі і йому?
А раптом все зміниться?
Як тактовно розлучитися в цьому випадку?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: