Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як встановити Windows 7 на GPT-диск: універсальний спосіб

 1. 1. Win7 на GPT-дисках: нюанси
 2. 2. Завантажувальна флешка
 3. 3. Установка Win7 на порожній жорсткий диск
 4. 4. Установка Win7 з GPT-диск з наявної розміткою

У актуальних Win 8.1 і Win10 перед попередницею Win7 є чимало переваг, одне з них - робота з жорсткими GPT-дисків. GPT - це відносно новий стиль розмітки, з таких дисків швидше завантажується ОС, вони більш лояльні до процедури відновлення даних, і на них можна використовувати весь обсяг дискового простору, якщо його більше 2,2 Тб. Обов'язкові умови для використання переваг GPT: BIOS UEFI на комп'ютері, тільки версії Win8.1 і Win10, і тільки їх 64 -бітний випуски.

Перше і останнє умови є даністю, їх обійти не можна. А ось з версіями Windows не так все жорстко. На GPT-диск в принципі можна встановити редакцію х64 «Сімки», щоправда, не без нюансів. Нижче поговоримо про ці нюанси, а також подивимося на універсальний спосіб установки Win7 на диск GPT, який буде застосований в більшості випадків, аби на комп'ютерах був BIOS UEFI. Або хоча б гібридний BIOS з підтримкою ПО EFI в частині завантаження з GPT-дисків.

1. Win7 на GPT-дисках: нюанси

Щоб Win7 успішно встановилася на GPT-диск, в BIOS UEFI необхідно в обов'язковому порядку відключити Secure Boot - функцію, яка блокує запуск пристрою з будь-якого несертифікованого ПЗ. Яким, власне, і є дистрибутив Windows 7.

Якщо «Сімку» встановлювати на порожній, ще нерозмічену і не проініціалізувати жорсткий диск в режимі сумісності BIOS UEFI c Legacy, при установці система автоматично створить собі MBR-диск. І саме на нього поставить систему. Однак якщо в BIOS виставити жорсткі параметри UEFI - тільки цей режим роботи, при цьому завантажитися з флешки UEFI, в ряді випадків установка Win7 на порожній диск може пройти точно так же, як якщо б ми встановлювали версії системи 8.1 та 10. У процесі такої установки система сама проініціалізірует диск як GPT і створить потрібні для EFI-систем технічні розділи. І в подальшому при перевстановлення «Сімка» буде без проблем ставати на GPT-диск з існуючою схемою розділів. Але мова йде тільки про частину випадків.

Ключові моменти у всьому цьому - вірні параметри BIOS UEFI і флешка UEFI c інсталяційний процесом Win7. І якщо в останньому випадку є універсальний вихід із ситуації у вигляді програм для запису UEFI -флешек, то у випадку з настройками BIOS UEFI відповідного всім рішення бути не може апріорі. Тут, безумовно, потрібно розбиратися з кожним ПК і ноутбуком окремо. Однак встановити «Сімку» на GPT-диск можна без втручання в настройки BIOS, якщо тільки там замість UEFI або режиму сумісності навмисно не включений режим звичайної BIOS - Legacy. Така можливість існує у вигляді альтернативного механізму установки Windows, який пропонується програмою WinNTSetup. Цю альтернативу також можна використовувати в разі реалізації на матплатах не повноцінною BIOS UEFI, а гібридної прошивки, сумісної з EFI тільки в частині підтримки завантаження з GPT-дисків і настановних DVD, але не дозволяє завантажуватися з UEFI -флешек.

Нижче розглянемо два випадки установки Win7 на GPT-диск:

Перший - коли справа маємо з порожнім SSD або HDD (або коли зберігаються на них дані не представляють цінності);
Другий - коли на GPT-диску вже є розмітка, зокрема, є технічні розділи EFI-системи Windows. Це варіант без втрати даних, що зберігаються на несистемних розділах.

2. Завантажувальна флешка

Щоб здійснити задумане, нам буде потрібно завантажувальний флешка з WinNTSetup і програмами для роботи з розміткою диска. Для цього, відповідно, необхідно підготувати Live-диск, на борту якого буде весь цей інструментарій. Ідеальний варіант - Live-диск WinPE10 TechAdmin. Його дистрибутив в ISO -Образ безкоштовно можна скачати тут:

http://adminpe.ru/download/

Записуємо скачаний образ на флешку. Для цього використовуємо утиліту Rufus. Вказуємо флешку в першій графі, нижче вибираємо схему розділів - «GPT для комп'ютерів UEFI». Це механізм створення тієї самої флешки UEFI, яка принципова для BIOS UEFI з обраним режимом тільки UEFI. Якщо в BIOS є і активний режим сумісності, можна вибрати будь-яку схему з завантажувачем MBR. Тоді така флешка стане універсальною, і з неї можна буде завантажитися в режимі Legacy на інших ПК і ноутбуках. Далі вказуємо шлях до образу WinPE10 TechAdmin. І тиснемо «Старт».

Поки флешка пишеться, підключимо інсталяційний ISO -образ Win7 для відображення в провіднику.

Відкриваємо в подмонтіровать приводі папку «sources», а всередині неї шукаємо файл «install.wim» - інсталяційний WIM -образ. Як тільки флешка запишеться, копіюємо WIM -образ і поміщаємо його в корінь флешки.

Таким чином у нас на флешці буде міститися все необхідне для установки Win7. Адже в одному з описуваних нижче способів диск, на який буде встановлюватися система, піддасться переразметкой.

Після приміщення на флешку WIM -Образ її вага буде приблизно 5-6 Гб. Якщо це флешка на 8 Гб, все прекрасно. Але якщо в наявності є тільки флешка на 4 Гб, після запису WinPE10 TechAdmin заходимо в її корінь і видаляємо папку «AdminPE32».

Тепер дивимося на вагу флешки і прикидаємо, чи поміститься туди WIM -образ. Якщо все одно не поміщається, образ можна спробувати стиснути. Ну або скачати в Інтернеті вже стислий дистрибутив з однієї лише потрібної редакцією «Сімки».

Завантажуємося з щойно створеної флешки. Вибираємо завантаження з AdminPE10.

Вибираємо завантаження з AdminPE10

3. Установка Win7 на порожній жорсткий диск

Отже, перший спосіб установки Win7 на GPT-диск - це випадок, коли у нас є або чистий SSD або HDD (без розмітки), або коли все, що на них знаходиться, не їсти цінним, і його можна знищити. На борту WinPE10 TechAdmin запускаємо програму WinNTSetup.

Перемикаємося на утиліту Bootice.

У першій вкладці «Physical disk» вказуємо потрібний диск, той, куди збираємося ставити ОС. Далі натискаємо «Parts Manage».

Потім - «Re-Partitioning».

У віконці, що з'явилося натискаємо опцію «GUID». Далі ставимо галочки опцій «Create ESP partition» і «Create MSR partition». Вгорі в блоці «Setting» видаляємо значення з трьох верхніх блоків. Тиснемо «Ок» внизу. Підтверджуємо дії.

Bootice створила схему технічних розділів EFI-систем, що складається з ESP -Розділ з файлової системи FAT16 і MSR -Розділ. Призначимо першому ESP -Розділ букву, це нам знадобиться надалі. Натискаємо «Assign Drive Letter», в новому віконці вибираємо букву, натискаємо «Ок».

Таким чином за допомогою Bootice ми сформували потрібні розділи для Windows, розподілити ж інше місце на диску можна більш юзабільний способом - за допомогою будь-якого з присутніх на борту WinPE10 TechAdmin менеджерів дисків.

Тут цілісний розділ С можна розбити на два або більше розділів.

Після цього повертаємося до програми WinNTSetup. У першій графі її вікна вказуємо шлях до WIM -Образ на флешці. У другій - вибираємо ESP -розділ, якому ми давали вище букву диска, в третій - розділ безпосередньо Win7, тобто майбутній диск С. Внизу в графі «Версія» вказуємо редакцію системи. І тиснемо «Установка».

Далі в графі «Завантажувач» вибираємо «UEFI» праворуч, ліворуч ж дивимося, щоб стояло значення за замовчуванням «Використовувати BootSect ...». При бажанні активуємо автоперезагрузка по завершенні роботи WinNTSetup. За підсумком тиснемо «Ок».

Далі доведеться просто спостерігати прогрес розпакування WIM -Образ.

По завершенні цього комп'ютер перезавантажиться.

Тепер потрібно завантажитися з диска, куди ми тільки що поставили ОС. Далі побачимо підготовчі та налагоджувальні етапи установки.

4. Установка Win7 з GPT-диск з наявної розміткою

Установка «Сімки» на робочий GPT-диск - з існуючої розміткою, з техразделамі EFI-систем (якщо до цього стояли вже Win8.1 або Win10), з даними на інших розділах - буде проходити набагато простіше. Тут нам потрібно запустити програму WinNTSetup і, як і в попередньому випадку, вказати:

• Шлях до WIM -Образ,
• Шлях до EFI -Розділ;
• Шлях до майбутнього диску С;
• Редакцію Win7, якщо дистрибутив передбачає їх кілька.

• Шлях до WIM -Образ,  • Шлях до EFI -Розділ;  • Шлях до майбутнього диску С;  • Редакцію Win7, якщо дистрибутив передбачає їх кілька

Де взяти EFI -розділ? У попередньому випадку за допомогою Bootice створився розділ з міткою ESP. Але Windows 8.1 і 10 при звичайній установці створюють техраздели по-іншому. Це може бути схема з двома розділами - EFI і MSR. А може бути з трьома - EFI, MSR і WRE. При будь-якому розкладі нас цікавить тільки розділ EFI, що з файлової системою FAT32.

При будь-якому розкладі нас цікавить тільки розділ EFI, що з файлової системою FAT32

Саме його потрібно вказувати в другій графі WinNTSetup.

Зазначені програми WinNTSetup розділи форматіруем. Для першого EFI -Розділ це потрібно, щоб в засобі завантаження не бовталися записи про неіснуючі ОС. За підсумком натискаємо «Встановити».

Задаємо параметри завантажувача і в кінці запускаємо установку.

Задаємо параметри завантажувача і в кінці запускаємо установку

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: