Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як встановити Windows XP з нуля

Процес установки операційної системи - завдання не з легких. Втім, і не з важких, якщо знати деякі тонкощі або ж мати під рукою інструкцію, на зразок цієї.

У цій статті ми з вами детально розглянемо процес установки Windows XP на домашній комп'ютер.

Тож почнемо.

Вставте в дисковод компакт-диск Windows XP. Примітка. Переконайтеся, що комп'ютер може бути завантажений з компакт-диска. Якщо таке завантаження неможлива, виконайте процедури, викладені в розділі "Налаштування комп'ютера для завантаження з компакт-диска".

При першому запуску комп'ютера знайдіть коротке повідомлення, яке вказує ту клавішу, яку слід натиснути для виконання установки. Наприклад, деякі комп'ютери виводять повідомлення: Press DELETE to enter setup.

Якщо на комп'ютері не відображається подібне повідомлення, спробуйте натиснути ті клавіші, які зазвичай використовуються в процесі запуску:

 • DELETE
 • F1
 • F2
 • F3, а потім F2
 • F10
 • CTRL + ALT + ESC
 • CTRL + ALT + S
 • ESC

Якщо в процесі завантаження відображається графічне зображення, натискання клавіші ESC часто призводить до зникнення цього малюнка, що дозволяє побачити повідомлення із зазначенням клавіші, необхідної для переходу до налаштування BIOS.

Побачивши це повідомлення, швидко натисніть зазначену клавішу. Буде виконано перехід до програми, схожої на DOS, яка складається з одного або декількох екранів. Можливо, при роботі з цією програмою можна буде скористатися мишею. Програми BIOS дуже сильно розрізняються, але слід відшукати в цій програмі параметр «Boot order» (порядок завантаження) або параметр зі схожою назвою.

Встановіть в завантажувальної послідовності завантаження з компакт-диска перед завантаженням з жорсткого диска.

У деяких сучасних переносних комп'ютерах є службова програма на базі Windows для настройки системи BIOS. Якщо комп'ютер не зможе завантажитися з компакт-диска, див. Розділ «Інші завдання, пов'язані з процедурою встановлення» для отримання відомостей про запуск програми установки з командного рядка.

Перезавантажте комп'ютер.

Коли на екрані з'являється повідомлення Натисніть будь-яку клавішу для завантаження з компакт-диска, швидко натисніть будь-яку клавішу (наприклад, клавішу ПРОБІЛ). Почнеться процес установки.

Примітка. Будьте уважні, щоб не пропустити момент появи цього повідомлення. Якщо запускається поточна операційна система, це означає, що пропущена можливість завантаження з компакт-диска. Перезавантажте комп'ютер і спробуйте ще раз.

Після початку установки в нижній частині екрана швидко промайнуть кілька повідомлень. Вміст цих повідомлень може бути важливим лише в особливих обставинах, таких, наприклад, як установка певного рівня доступу до апаратури (HAL) або завантаження SCSI-драйвера. У більшості ж випадків ці повідомлення можна ігнорувати. Для отримання додаткових відомостей про ці повідомлення див. Статті 295116 і 220845 у базі знань корпорації Майкрософт (Microsoft Knowledge Base).

Потім відображається екран, на якому пропонується вибір одного з наступних трьох варіантів: Встановити Windows XP, Відновити Windows XP і Вихід. Натисніть клавішу Enter, щоб вибрати перше значення.

Далі відображається ліцензійна угода кінцевого користувача. Прочитайте цю угоду і дотримуйтесь інструкцій, щоб прийняти або відкинути умови угоди. Якщо компакт-диск Windows використовується для оновлення, після прийняття умов ліцензійної угоди буде запропоновано вставити компакт-диск попередньої операційної системи з метою перевірки можливості поновлення цієї версії до Windows XP.

Увага! Якщо використовується компакт-диск відновлення від постачальника обчислювальної техніки (ПВТ), можливо, що даний компакт-диск не працюватиме. Якщо видалені відомості про розділи або виконано форматування диска і компакт-диск відновлення ПВТ не прийнятий в якості допустимого носія, необхідно скористатися компакт-диском відновлення ПВТ, щоб відновити попередню версію Windows. Для отримання відомостей про відновлення системи з використанням засобів відновлення ПВТ зверніться до виробника комп'ютера.

Якщо на екрані відображається інформація про існуючу установці Windows XP, натисніть клавішу ESC, щоб продовжити установку нової копії Windows XP

На наступному екрані відображається параметр, що дозволяє заново створити розділи на диску. Виконати повторне розбиття на розділи корисно при необхідності об'єднання декількох невеликих розділів в один більший або, якщо потрібно створити ряд невеликих розділів, які можна використовувати під час налаштування многозагрузочной конфігурації. Якщо потрібно виконати розбиття на розділи, дотримуйтесь вказівок на екрані, щоб видалити при необхідності наявні розділи, а потім виберіть не поділена на розділи дисковий простір і натисніть клавішу ENTER для продовження процедури.

Увага! При видаленні розділу будуть втрачені всі зберігаються в ньому дані. Перш ніж продовжити виконання процедури, переконайтеся в тому, що виконана архівація всіх даних, які потрібно зберегти.

Виберіть необхідний метод форматування і натисніть клавішу ENTER. Застосування файлової системи NTFS дозволяє скористатися розширеними можливостями форматування і технологіями забезпечення безпеки. Якщо необхідно забезпечити доступ до дисководів або DOS-файлам (наприклад, до файлів з завантажувального диска на базі DOS), використовуючи Windows Millennium Edition або більш ранні версії Windows, може знадобитися вибрати замість NTFS файлову систему FAT32. Виберіть метод форматування (швидкий або повільний).

Програма установки справить форматування диска, скопіює вихідні файли і перезавантажить комп'ютер.

Примітка. Після перезавантаження комп'ютера знову з'являється повідомлення Натисніть будь-яку клавішу для завантаження з компакт-диска, але його слід ігнорувати, щоб не переривати поточний процес установки.

Після виконання перезавантаження почнеться наступна частина процедури установки.

Слідуючи вказівкам, викладеним на сторінці Мова і регіональні стандарти, додайте підтримку мови або змініть мовні параметри, якщо це необхідно.

На сторінці Налаштування приналежності програм введіть своє ім'я та назву компанії або організації (якщо необхідно).

На сторінці Ключ продукту введіть у відповідні поля 25-символьний код продукту, отриманий з копією Windows XP.

Введіть ім'я комп'ютера на сторінці Ім'я комп'ютера і пароль адміністратора (якщо є ім'я, отримане від мережевого адміністратора, введіть це ім'я). Потім придумайте пароль для облікового запису адміністратора на комп'ютері. Введіть пароль, а потім підтвердіть його, ввівши пароль ще раз.

Увага. Обов'язково запам'ятайте пароль адміністратора. Він буде потрібно при необхідності внести будь-які зміни в систему в майбутньому.

Виконайте необхідні зміни на сторінці Налаштування часу і дати.

Якщо відображається сторінка Мережеві параметри, виберіть команду Звичайні параметри (якщо не планується виконання настройки мережевих компонентів вручну). На сторінці Робоча група або домен натисніть кнопку Далі. Якщо потрібно додати комп'ютер до домену, виберіть другий параметр і введіть ім'я домену. (В цьому випадку з'явиться запит на введення імені користувача і пароля.)

Примітка. Підключення до домену можливо тільки в Windows XP Professional. У Windows XP Home Edition таке підключення не допускається.

Потім в процесі копіювання файлів програмою установки на комп'ютер і завершення ряду інших завдань на екрані відображається серія вікон, що містять відомості про нові можливості Windows XP.

Потім в процесі копіювання файлів програмою установки на комп'ютер і завершення ряду інших завдань на екрані відображається серія вікон, що містять відомості про нові можливості Windows XP

І нарешті буде виконана перезавантаження комп'ютера. Тут також слід ігнорувати повідомлення з пропозицією натиснути будь-яку клавішу. Після завершення установки витягніть компакт-диск з дисковода. Не забудьте включити антивірусне програмне забезпечення після завершення установки.

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: