Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як ефективно купувати посилання на біржі Sape

 1. За якими критеріями відбирати посилання
 2. Тексти для анкоров
 3. Пошук і фільтрація майданчиків

Практично кожен SEO специалист по боргу своєї діяльності повинен був мати справу з такою легендарної біржею посилань як Sape Практично кожен SEO специалист по боргу своєї діяльності повинен був мати справу з такою легендарної біржею посилань як Sape.ru. Це найбільший і старий ресурс для оренди посилань, покупки статей, оглядів і досить ще великої кількості сервісів. Ще кілька років тому Sape була дуже потужним інструментом для просування сайту, але на даний момент за рахунок величезної кількості нововведень по боротьбі з покупними посиланнями, активність в покупці орендних посилань дуже сильно впала. Але на сьогоднішній день ще існують методи роботи, які дозволяють дуже ефективно використовувати біржу орендних посилань Sape для просування свого проекту в ТОП. В цілому можна виділити наступні напрямки:

 • дорвеи
 • Тимчасовий поштовх сайту з подальшим зняттям посилань
 • Для просування великої кількості НЧ
 • Для розведення загальної маси посилань, приводячи її до більш природного вигляду
 • Купівля посилань з головних сторінок сайтів
 • Просування в сірих нішах

Отже, для початку вам буде потрібно пройти реєстрацію на Sape.ru і встановити плагін винка , Який, на жаль, доступний тільки в FireFox. Спочатку плагін винка вже має базову настройку фільтрів, але для плідної роботи нам необхідно посилити деякі фільтри, тому рекомендуємо вам почитати дану статтю.

За якими критеріями відбирати посилання

Дуже великою помилкою буде вважати, що чим якісніше посилання, тим краще. Для довідкового портфеля дуже важлива природність, тобто дуже малоймовірно, що на ваш сайт захотіли поставити посилання тільки власники сайтів з тИЦ від 100 і PR від 3. Тому, щоб розуміти куди рухатися, дуже важливо спочатку зробити аналіз посилань топових конкурентів. Для цього ми вивантажуємо їх з Ahrefs або будь-якого іншого сервісу і завантажуємо в спеціальну вкладку панелі винка:

Якщо посилань більше 500, то вам краще підійде софт NetPeack Cheker або Chek Params.

Тепер черга для аналітичного аналізу інформації. У сучасному SEO прості стратегії, які підходять для всіх сайтів, вже давно втратили колишню ефективність, тому дуже важливо зробити цю роботу максимально якісно, ​​інакше ви ризикуєте просто злити бюджет. Які мінімальні дані нам потрібні:

 1. Схема по тИЦ, PR, MozRank, Domain Authority, кількість зовнішніх посилань на сторінці
 2. Типи майданчиків, на яких закуповувалися посилання
 3. Релевантність тайтлів і контенту закуповуються посиланнях (якщо кількість посилань велике, візьміть вибірку мінімум 40-50 майданчиків)

Тепер нам важливо повторити типовий контрольний портфель сайтів, які знаходяться в ТОПі (буде ідеально, якщо хтось із них просувається в Sape). Для цього вам, на підставі отриманих даних, необхідно буде створити близько 10-ти фільтрів, в які буде вписуватися вся посилальна маса конкурентів. Наприклад, фільтр 15 посилань в день:

 • Тиц - 10-20
 • Pr сторінки - 0
 • Pr домену - 1-2
 • Зовнішніх посилань з домену до 200 (важливо виключити сайти, які продають дуже багато посилань)
 • Зовнішніх посилань зі сторінки - 0
 • MozRank - 1.5-2
 • Page Autthority - 10-15

Дуже важливо, щоб контрольний портфель був різноманітним і в ньому були присутні як високо авторитетні, так і низько авторитетні сайти.

Тексти для анкоров

Дуже важливо, щоб текст анкора, і околоанкорний текст були максимально природними, так як проста спин формула, що дає нечитабельним текст з ключовим словом «соковижималка Київ купити», вже легко визначається пошуковими системами як спамние. Тому бажано на них не економити і дати їх в роботу досвідченому копірайтеру, який вже при готовій формі анкор листа легко зможе написати якісні перед- і постанкори.

Пошук і фільтрація майданчиків

А тепер переходимо до пошуку сторінок під наші посилання. Першим етапом буде початкова настройка базового фільтра Sape, яка дасть нам сирої список потенційних донорів. Далі черга за панеллю вебмастер Sape.

Дуже важливо звернути увагу на релевантний підбір донорів, в яких буде, що відповідають вашому ключовому запиту, title і content. Як правило, їх вдається знайти не так вже й багато, але за якістю вони відчутно перевищуватимуть інші, тому починати краще саме з них.

В сапі є 2 типу майданчиків: з відкритими URL і закритими. Багато оптимізаторів вирішують з ними не морочитися і відключають їх з пошуку, тому серед них часто зустрічаються не заспамленності майданчики, в яких буває всього 40-50 вихідних посилань. Для того, щоб ми могли проаналізувати за допомогою панелі винка і їх, нам при покупці необхідно поставити галочку, як показано на малюнку нижче:

Важливо! Для відправки проекту в заявки у вас повинні бути кошти на рахунку, а також ліміт текстів повинен бути вище кількості заявок.

Після натискання кнопки «купити», всі посилання перенесуться в заявки, які можна подивитися в головному меню нашого проекту: Після натискання кнопки «купити», всі посилання перенесуться в заявки, які можна подивитися в головному меню нашого проекту:

Тепер, коли видно урли всіх донорів, ми можемо перейти до запуску плагіна Вінка. Ми розглянемо тільки основні параметри, які потрібно застосувати, щоб відсіяти основну масу неякісних майданчиків, ви можете додати і інші, в залежності від критерію ваших фільтрів. В цілому при суворої налаштування фільтрів залишається тільки 5-8% з усіх майданчиків, тому, якщо вам не вистачає донорів, можна пройтися руками і пошукати якісних донорів, які дещо не вписалися по якомусь одному фактору в ваші фільтри:

 1. Moz - MR;
 2. Перевірка ідексірованності сторінок в Яндексі і Гуглі - YP, GP (тут плагін буде виводити капчу, тому подбайте про наявність ключа на Antigate);
 3. Контроль URL сторінок LF;
 4. Фільтр контенту - TF;
 5. Кількість зовнішніх посилань на сторінці Ex;
 6. Приховані посилання HL;
 7. Кількість вхідних і вихідних посилань D;
 8. Аналіз трафіку Т;
 9. Показники тИЦ і PR позначені специфічними значками, показаними на зображенні нижче. Їх дуже важливо перевіряти самим, так як Sape іноді надає застарілі дані.

Після роботи кожного фільтра у відповідному чекбоксі при непроходження параметрів ставиться галочка, що означає, що майданчик нам не підходить. Після завершення роботи всіх фільтрів потрібно інвертувати спеціальним чекбоксів плагіна значення галочок і у вас будуть обрані саме ті посилання, які пройшли через фільтри.

З огляду на останні тенденції пошукових систем по контролю рівня продажних посилань, дуже важливо відсіювати тих донорів, які продають дуже багато посилань (параметр D). По-перше, тому що якість таких майданчиків в очах пошукових систем дуже низька, а, по-друге, ви значно більше ризикуєте потрапити під фільтр за накрутку посилального фактора.

PS І на останок невелику пораду, плагін винка може одночасно працювати тільки в одному вікні браузера, тому для перевірки відразу декількох списків посилань просто відкрийте нове вікно.

Рейтинг статті:

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: