Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як і де створити свій блог для заробітку - покрокова інструкція

 1. 1. блоггерство - спосіб самовираження чи хороший заробіток?
 2. 2. Як створити свій блог для заробітку - покрокова інструкція
 3. Крок 1. Визначаємося з тематикою
 4. Крок 2. Вибираємо домен і хостинг
 5. Крок 3. Вибираємо і встановлюємо дизайн сайту
 6. Крок 4. Налаштовуємо блог
 7. Крок 5. Створюємо контент-план
 8. Крок 6. Публікуємо контент
 9. Крок 7. монетизируем сайт
 10. 3. Де краще створити і вести свій блог - огляд ТОП-3 популярних майданчиків
 11. 1) Ucoz
 12. 2) Wix
 13. 3) WordPress
 14. 4. Як монетизувати свій блог - 5 перевірених способів
 15. Спосіб 1. Заробіток на контекстній рекламі
 16. Спосіб 2. Заробіток на тизерної і банерної реклами
 17. Спосіб 3. Продаж посилань
 18. Спосіб 4. Партнерські програми
 19. приклад
 20. Спосіб 5. Заробіток на сервісах товарних рекомендацій
 21. 5. 4 поширені помилки при монетизації блогу
 22. Помилка 1. Багато тізерів і банерів
 23. Помилка 2. Монетизація на ранніх етапах
 24. Помилка 3. Неправильне оформлення рекламних блоків
 25. Помилка 4. Вибір неперевірених сервісів для монетизації
 26. 6. Висновок
 27. Питання до чітачів

Що таке блог і як його створити? Де краще вести свій особистий блог? Чи можна створити блог для заробітку в Інтернеті безкоштовно?

Блог - це не тільки спосіб розповісти світові про все, що тебе хвилює, але і перспективний майданчик для заробітку. Тисячі людей прямо зараз роблять за допомогою свого блогу гроші. Хочете приєднатися до їх числа? Читайте цю статтю!

З вами Денис Кудерін - експерт журналу «ХітёрБобёр» з фінансових тем. Я розповім, як створити блог і навіщо він потрібен, як грамотно організувати монетизацію свого ресурсу, що таке домен і хостинг і як нам допоможуть в розкручуванні блогу Яндекс і Гугл.

Це ще не все: найтерплячіших чекає огляд найкращих в мережі майданчиків для створення блогу плюс поради, як уникнути типових помилок блогерів-неофітів.

Це ще не все: найтерплячіших чекає огляд найкращих в мережі майданчиків для створення блогу плюс поради, як уникнути типових помилок блогерів-неофітів

1. блоггерство - спосіб самовираження чи хороший заробіток?

Блогами називають веб-сайти, основний зміст яких - регулярні пости з записами, картинками, відео та мультимедійний контент.

Найчастіше блог - створення одного учасника. Це може бути щоденник, журнал, збірник компетентних порад, професійних або аматорських нотаток на ту чи іншу тему.

Як бачите, визначення блогу досить широке і багато в чому умовне. Блогами називають і повноцінні авторські сайти, і акаунти в Інстаграме і Твіттері. Типовий приклад блогу - це сторінка в Живому Журналі, автор якої періодично публікує записи про те, що відбувається в його житті, в місті, в країні, в світі і дає всьому цьому особисту оцінку.

Чим блог відрізняється від звичайного сайту? За великим рахунком нічим. Хіба що блог більш орієнтований на живе спілкування з читачами і прив'язаний до хронологічним порядком.

Будь-який бажаючий має право коментувати записи в блогах, полемізувати з автором, хвалити його або критикувати.

Виділю найбільш популярні мети створення блогу:

 • отримання доходу (монетизація) - публічні блоги, на які щодня заходять тисячі відвідувачів, приносять їх власникам пристойні гроші;
 • розкрутка власного бренду і просування послуг - блоги є у фрілансерів, індивідуальних підприємців, власників інтернет-магазинів і всіх, хто зацікавлений в залученні клієнтської аудиторії;
 • пошук однодумців і друзів - блоги є у геймерів, мандрівників, молодих мам, філателістів, кулінарів і перекладачів з хінді;
 • підвищення самооцінки: наявність блогу - своєрідний спосіб самоідентифікації і індивідуальної терапії.

Щоб стати успішним блогером, не обов'язково володіти літературним або будь-яким іншим талантом. Все, що потрібно - це терпляче, цілеспрямовано і грамотно вести блог, який цікавий читачам.

Блоги створюють на спеціальних платформах - конструкторах сайтів або на базі готових сервісів типу LiveJournal або Blogger. Найлегший шлях - завести блог на сторінці соціальних мереж, наприклад, в Інстаграме.

Є текстові блоги, фотоблоги, відеоблог. Одні блогери пишуть серйозні аналітичні статті на задану тему, інші викладають в день по кілька рядків, треті публікують рецепти страв, Лайфхак, звіти про подорожі.

Якщо вас цікавить питання, як стати відеоблогером , Читайте спеціальну статтю на нашому сайті.

Якщо вас цікавить питання,  як стати відеоблогером  , Читайте спеціальну статтю на нашому сайті

Складно сказати, яка тема більше підходить для монетизації - майже всі напрямки мають перспективу в плані отримання прибутку. Важлива не стільки тематика сайту, скільки подача і грамотна розкрутка. Успіху досягти простіше, якщо тема хвилює особисто вас, і ви професійно розбираєтеся в питаннях, про які розповідаєте.

Експерти рекомендують починати з вузькотематичного ніш, а потім поступово розширювати охоплення аудиторії. У специфічних темах менше конкуренції, тому простіше домогтися верхніх рядків у пошуковій видачі. Обрати вашу «масову» тим вам теж ніхто не заборонить, особливо якщо ви зумієте оригінально подати її.

У мене є знайомий, який веде блог про спортивні ставки. Таких сайтів в мережі - залізничний склад і маленький візок. Але він вибрав свій формат - критичне ставлення до заробітку в букмекерських конторах.

У своїх постах він викриває обивательські міфи про заробіток на ставках і під цю справу продає підписку на свої авторські, нестандартні прогнози на футбол.

Найбільш прибутковими нішами для подальшої монетизації як і раніше залишаються блоги про будівництво, ремонт, автомобілі, нерухомість, подорожі, красу і здоров'я.

Але щоб домогтися успіху в цих тематиках, потрібно вкласти в свій блог чимало часу, сил, а то і грошей - в тому випадку, якщо ви оберете платні способи розкрутки.

2. Як створити свій блог для заробітку - покрокова інструкція

Для початку потрібно чітко визначити свої цілі. Яка надзавдання вашого блогу? Хто буде читати ваші пости? Кому, крім вас, цікава тематика сайту?

Якщо на всі ці питання є обґрунтовані і визначені відповіді, сміливо приступайте до створення ресурсу.

Щоб було легше і простіше, дотримуйтесь експертного покрокового керівництва.

Крок 1. Визначаємося з тематикою

Тема, яка вам близька, буде сама стимулювати вас до розвитку. Вам буде цікаво розкривати нові аспекти, заглиблюватися в подробиці і вирішувати складні проблеми.

Робити блог, відразу націлившись на отримання прибутку - невірний підхід. Спочатку наповніть свій сайт якісним контентом, залучіть цільову аудиторію, вивчіть досвід успішних блогерів. Відкривати блог, чи не визначившись з напрямком - часта помилка новачків.

Крок 2. Вибираємо домен і хостинг

Домен, кажучи простою мовою, це ім'я вашого блогу, а точніше - адреса вашого ресурсу в інтернеті. Домен складається з назви і зони, в якій він знаходиться. Наприклад «hiterbober.ru» означає, що сайт орієнтований на російську аудиторію.

Кілька порад щодо вибору вдалого домену:

 1. Ім'я повинно бути оригінальним і легко запам'ятовується: не варто користуватися заїждженими словосполученнями і лінгвістичними штампами.
 2. Ім'я повинно відображати суть вашого блогу.
 3. Не беріть занадто довгу назву - 12-14 символів цілком достатньо.
 4. Придумайте кілька десятків варіантів назви і перевірте, чи вільно ім'я, яке ви обрали, за допомогою спеціального сервісу.

Хостинг - це послуга з фізичного розміщення блогу на сервері, що має постійне підключення до мережі. Фактично це місце, в якому знаходиться ваш сайт.

Початківці блогери часто створюють свої сайти на безкоштовних хостингах. Це простіше, але у таких ресурсів є ряд обмежень.

Наприклад, у вашому блозі буде з'являтися реклама, від якої ви не будете отримувати ніяких доходів. Крім того, адміністрація має право в будь-який момент закрити ваш блог, і всі праці по наповненню сайту контентом зійдуть нанівець.

Платний хостинг дає більше свободи, але передбачає щомісячні витрати на утримання блогу. Втім, більшості сайтів не потрібні послуги дорогих і потужних серверів. В середньому платний хостинг обходиться в 100-1500 рублів щомісяця.

Платні платформи хороші тим, що блог буде належати вам і тільки вам на правах законного власника. Ви в будь-який момент зможете перебратися на інший хостинг з усім вмістом, «прикрутити» до свого блогу інтерактивні функції.

До того ж на таких платформах легше заробляти - ваш сайт буде відкритий для трафіку і індексації пошуковими системами відразу після запуску.

Успішний блогер повинен бути трошки веб-майстром і розбиратися в принципах роботи сайту та пошукових систем. Або вам доведеться наймати фахівця, який зробить всю роботу за вас.

Але навіть в цьому випадку варто хоча б в загальних рисах усвідомити, як працює блог, як його знаходять читачі і що зробити, щоб відвідувачів було більше.

Крок 3. Вибираємо і встановлюємо дизайн сайту

Зовнішній вигляд блогу багато в чому залежить від можливостей сервера, але якому він створюється. Платформи пропонують кілька готових тим або шаблонів, які ви будете використовувати як макети.

Вибрати дизайн з нуля завжди складно, особливо якщо ви зовсім не дизайнер. Щоб було простіше, вивчіть блоги, які вам подобаються, і орієнтуєтеся на них.

Займатися прямими запозиченнями не варто, але і зациклюватися на пошуках супер-оригінальної ідеї теж ні до чого - краще витратити час на утримання (контент), а не на форму.

Крок 4. Налаштовуємо блог

Оформлений блог в принципі готовий до запуску, залишилося лише налаштувати його. Потрібно привести в читається вигляд постійні посилання на свій блог (url). Якщо цього не зробити, адреси ваших записів будуть виглядати як нечитаемая абракадабра.

Розберіться з функціоналом платформи для створення сайтів, якою ви користуєтеся. Так вам буде простіше додавати записи, налаштовувати монетизацію і просувати свій ресурс в пошукових системах.

Крок 5. Створюємо контент-план

Пости (записи) повинні виходити регулярно. Тому доцільно заздалегідь скласти план з випуску публікацій. Оскільки контент - це головне в блозі, вам доведеться витрачати багато часу на його створення.

Випуск постів можна налаштувати в автоматичному режимі. Наприклад, написати за день 5 статей і зробити так, що вони будуть виходити в наступні п'ять днів щодня в одній і той же час.

Крок 6. Публікуємо контент

Автор повинен давати контент. Чим частіше оновлюється ваш блог, тим краще. Але не варто зловживати кількістю. Пости повинні виходити регулярно, але не забувайте про якість продукції.

Короткі статті менш перспективні в плані пошукового просування. Системи люблять докладні публікації з картинками, відео, графіками, таблицями.

Блог повинен виділятися серед інших, при цьому не втрачаючи своєї функціональності і залишаючись зручним

Підтримуйте зворотний зв'язок з аудиторією. Відповідайте на коментарі, не бійтеся вступати в полеміку з читачами. Блогер повинен знати, для кого він пише.

Окремий момент - розкрутка або просування блогу або сторінки в соцмережі. Природні способи розкрутки гарні, але занадто стомлюючі. Навіть надцікавого і оригінальний контент не гарантує потрапляння в ТОП пошукових систем і залучення на сайт цільової аудиторії.

Вихід - скористатися спеціальними серверами. Якщо ваше завдання - набрати передплатників в соціальних мережах, я рекомендую сайт VKTARGET . Цей ресурс гарантує безпечну розкрутити у всіх популярних соціальних мережах. Підійде відеоблогерам, власникам комерційних акаунтів в Твіттері Інстаграме.

Ще один популярний сервіс - Do Insta . Створено спеціально для тих, хто має аккаунт в Інстаграме і займається його монетизацією. «До Інста» гарантує 50 000 унікальних переглядів щомісяця і не менше 6 000 нових передплатників за той же термін.

Крок 7. монетизируем сайт

Найприємніший момент - винагорода за працю, отримання доходу від свого блогу. Є безліч варіантів монетизації. Чим більше у вас читачів, тим більше в вашому розпорядженні способів отримання прибутку.

Починайте з малого і ні в якому разі не кидайте роботу, якщо початкові доходи здадуться вам мізерними. Всі нині успішні блогери, яка заробляє сотні тисяч на своїх сайтах, починали з копійчаних прибутків. Це стадія, яку потрібно пройти в обов'язковому порядку.

Більше подробиць на цю тему - в статті « Як стати блогером ».

3. Де краще створити і вести свій блог - огляд ТОП-3 популярних майданчиків

Майданчиків для створення блогу - десятки, але далеко не всі зручні та зрозумілі для новачків.

Пропоную огляд трійки найбільш надійних і популярних ресурсів, якими успішно користуються тисячі блогерів Рунета.

1) Ucoz

Зробити безкоштовний сайт, перевірений часом Зробити безкоштовний сайт, перевірений часом. Його головні переваги - зручність, доступність і швидкодія. Навіть ті, хто поняття не має, як створюються сайти в мережі, зрозуміють, як це робиться, якщо скористаються простим і ефективним функціоналом «Юкоз».

Для початку роботи потрібно зареєструватися, вибрати вид сайту із запропонованих категорій і слідувати подальшим інструкціям. Безкоштовного функціоналу цілком достатньо для ведення блогу. Є і платний тариф: якщо перейдете на нього відразу після створення блогу, отримаєте 50% знижки.

2) Wix

Безкоштовний сервіс для створення сайту вашої мрії Безкоштовний сервіс для створення сайту вашої мрії. В основі «Вікс» лежить візуальний редактор - це значить сторінки свого блога доведеться оформляти в ручному режимі. Зате гарний і оригінальний дизайн вам гарантований.

Додайте до цього надійний хостинг, цілодобову службу підтримки, інтуїтивно зрозумілий конструктор без всякого програмування та отримаєте ідеальний майданчик для запуску і ведення авторського блогу.

3) WordPress

Найбільш популярна в Рунеті платформа для створення блогів, сайтів, інтернет-магазинів, інформаційних журналів Найбільш популярна в Рунеті платформа для створення блогів, сайтів, інтернет-магазинів, інформаційних журналів. Наш портал «ХітёрБобёр» створений саме на WordPress.

Тут є кілька тисяч шаблонів і все безкоштовні, а також потужні інструменти підтримки і допомоги, які допоможуть вам створити блог з нульовими знаннями про принципи його функціонування.

«Вордпресс» люблять пошуковики: з просуванням, якщо налаштувати його грамотно, проблем не виникне.

Таблиця порівняння майданчиків:

4. Як монетизувати свій блог - 5 перевірених способів

Серед новачків існує думка, що потрібно вибрати якийсь один спосіб отримання прибутку з блогу і користуватися тільки їм. Це в корені невірно. Блогерам доступні практично всі джерела доходів одночасно. Головне - вміти ними користуватися.

Розглянемо найпопулярніші варіанти.

Спосіб 1. Заробіток на контекстній рекламі

Це найпростіший спосіб, доступний всім і кожному. Навіть якщо у вас всього 10 відвідувачів в день, ви маєте повне право підключити контекстну рекламу. Інша справа, що дохід від неї при такій відвідуваності буде невеликий.

Найпопулярніші сервіси контекстної реклами - Google AdSense і Яндекс.Директ. Рекламодавець платить за кліки - їх вартість залежить від відвідуваності сайту, тематики та інших об'єктивних чинників.

Спосіб 2. Заробіток на тизерної і банерної реклами

Банерна і тізерна реклама доступні для сайтів з відвідуваністю від 1000 чоловік в добу. Таку рекламу ви напевно бачили на популярних сайтах.

Баннер являє собою рекламний плакат, клікнувши на який ви переходите на сайт рекламодавця. Тизер - це картинка з провокаційним текстом, що спонукає користувача до дії.

Спосіб 3. Продаж посилань

Існують сервіси, які займаються купівлею / продажем тимчасових і вічних посилань. Чим вище відвідуваність блогу, тим дорожче посилання. Процес торгівлі посиланнями автоматизований, від вас вимагається тільки налаштувати його належним чином.

Спосіб 4. Партнерські програми

Для багатьох блогерів партнерки - самий кращий і зрозумілий вид заробітку. Ви розміщуєте у себе на сторінці партнерське посилання і отримуєте гроші кожен раз, коли читач робить якесь корисну дію через партнерку.

Якщо ваша аудиторія - кілька тисяч чоловік, доходи від партнерок будуть вельми пристойними, а головне - стабільними.

приклад

Ви ведете б'юті-блог і пишіть про засоби по догляду за шкірою. Паралельно в статті ставите партнерське посилання з переходом на магазин, де всі бажаючі можуть купити крем, гель на бджолиному воску та інші товари, про які ви розповідаєте.

Спосіб 5. Заробіток на сервісах товарних рекомендацій

Варіант для популярних блогерів, що мають розкручений сайт і певний авторитет серед відвідувачів. Незважаючи на те, що кожне речення порекомендувати той чи інший продукт - разове, це серйозне джерело доходу для багатьох ресурсів.

Відомі блогери беруть за проплачені пости десятки і сотні тисяч рублів.

Подробиці і факти про заробіток на блогах в цьому відео:

5. 4 поширені помилки при монетизації блогу

Розповім про типові помилки неофітів.

Запам'ятовуйте і намагайтеся уникнути.

Помилка 1. Багато тізерів і банерів

Чи не захаращувати свій сайт, роблячи клаптева ковдра з банерів і тизерів. Такий сайт швидко вилетить зі списку пошукових систем або на нього просто перестануть заходити відвідувачі. Реклама повинна бути лаконічною, ненав'язливою і відповідній темі блогу.

Помилка 2. Монетизація на ранніх етапах

Знаючі люди радять не прагнути до ранньої монетизації. Для початку потрібно розкрутити сайт, наповнити його оригінальним контентом, набрати критичну кількість посилань, трафік, потім вже думати про заробіток.

Якщо ви почнете захаращувати блог, якому пару днів від народження, вічними посиланнями, швидко потрапите в бан пошукових систем. Це означає, вас ніхто не знайде в нескінченній цифрового всесвіту.

Якщо вже вам так не терпиться отримати гроші відразу, почніть з партнерських програм. Але не зловживайте кількістю посилань - однієї-двох на велику статтю цілком достатньо.

Помилка 3. Неправильне оформлення рекламних блоків

Робіть дизайн рекламних банерів і тизерів в одній стилістиці з блогом. Якщо реклама виглядає як яскрава червона латка на скромній білій футболці, це буде різати очі і відвідувачам сайту, і вам самим.

Помилка 4. Вибір неперевірених сервісів для монетизації

Не довіряйте сервісів, про які ніхто не знає, серйозною питання монетизації рідного блогу. Навіть якщо вони обіцяють вам багато грошей відразу, спочатку почитайте відгуки, умови, зв'яжіться з адміністрацією або підтримкою.

А краще користуватися перевіреними ресурсами, що не обіцяють золоті гори, а просто роблять свою роботу.

6. Висновок

Тепер ви знаєте, як створити свій блог і отримувати від нього стабільний прибуток. Головне в цій справі - діяти без поспіху, з оглядкою на цільову аудиторію і з урахуванням інтересів користувачів.

Питання до чітачів

А які блоги подобається читати особисто вам?

Ми бажаємо вам мільйон читачів і стільки ж грошей від власного блогу! Коментуйте, задавайте питання, діліться досвідом. До новой зустрічі!

1. блоггерство - спосіб самовираження чи хороший заробіток?
Де краще вести свій особистий блог?
Чи можна створити блог для заробітку в Інтернеті безкоштовно?
Хочете приєднатися до їх числа?
1. блоггерство - спосіб самовираження чи хороший заробіток?
Чим блог відрізняється від звичайного сайту?
Яка надзавдання вашого блогу?
Хто буде читати ваші пости?
Кому, крім вас, цікава тематика сайту?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: