Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як краще заробити новачкові на блозі в інтернеті (без вкладень)

 1. Заробіток в інтернеті на блогах - чи можливо?
 2. Скільки можна заробити на блозі в інтернеті?
 3. Скільки насправді заробляють на блогах (з вкладеннями і без)
 4. Як заробити гроші в інтернеті на своєму блозі або декількох блогах

Привіт початківцям  блогерам

Привіт початківцям блогерам . Вас напевно дуже хвилює тема заробітку і компенсації витрачених зусиль. Ось і поговоримо про заробіток грошей в інтернеті на блогах. Відповім на питання - скільки і як можна заробити на блозі без вкладень. Розповім і про вкладення.

Усім потрібні гроші. А якщо і не потрібні в буквальному сенсі, то гроші як мінімум є індикатором того, що ви робите щось корисне і затребуване. А не витрачаєте час на чергове хобі даремно.

Блогінг як раз з таких речей. Це цікаво і прибутково, принаймні в теорії. Ось і обговоримо це.

Заробіток в інтернеті на блогах - чи можливо?

Давайте начистоту - немає нічого неможливого і нереального в тому, щоб заробляти в інтернеті на своєму блозі . Це можливо і, якщо здається вам привабливим, можна сміливо приділяти своїм блогам час.

Є деякі нюанси щодо вкладень в інтернеті.

Отже, без мінімальних вкладень (домен, хостинг) заробити складніше. Скажімо якщо у вас блог на безкоштовній блог-платформі, то кількість способів доступних для заробітку буде менше.

Далі - чим більше грамотних вкладень в свій блог ви робите, тим вище ймовірність заробити, тим більше грошей ви отримаєте назад. Це в основному стосується роботи з аудиторією і розкрутки блогу.

Якісь мінімальні гроші заробляти в інтернеті можна практично на будь-якому блозі. Але далі починаються складності - чим вище заробітку ви хочете досягти, тим більше перешкод на цьому шляху вам належить подолати.

В основному гроші на блогах заробляються на рекламі - продуктів, товарів і послуг (своїх чи чужих). Але про це пізніше. Зараз про конкретні цифри.

Скільки можна заробити на блозі в інтернеті?

При відповіді на це питання, я б хотів відштовхуватися від реалій життя. Розглянемо стелі зарплат в Росії і Москві. Для Росії це приблизно 35-50 тисяч рублів в сьогоднішніх цінах для більшості населення. Для Москви напевно тисяч 130-150. Є звичайно унікуми з «кругозором заробітку» 166 тисяч рублів в РФ і 450 в Москві, але навряд чи їх цікавить тема блогінгу, чи не так?

Так ось на своєму блозі реально заробляти і 35, і 50, і 140 тисяч рублів на місяць. Але для цього вам доведеться грунтовно розібратися - звідки ці гроші будуть братися і яким чином потрапляти вам в кишеню. І, найголовніше, - що для цього потрібно робити.

Я вас прекрасно розумію - сказати в інтернеті можна все що завгодно, аж до «я заробив мільйон на своєму блозі», «кожен поважаючий себе блогер не вестиме блог за гроші менші ніж зможе отримати на роботі». Чи буде це вигадкою або тільки частковим відображенням реальності?

І так і ні.

Заробіток на блозі - реальність. Заробіток на блозі великих грошей реальність. Але, як і будь-який вид практичної діяльності, це ремесло якому потрібно перш приділити достатню кількість дорогоцінного часу - щоб воно почало приносити віддачу.

Багато блогери так і залишаються «початківцями», як за своїми навичками і знаннями, так і по доходу від блогу. Люди потрапляють в ментальну пастку, перестають вчитися і не знають - як стрибнути вище голови.

Багато в чому так виходить тому що вони «наїлися цього блогінгу» сповна, втратили мотивацію, перестали шукати нові можливості і робити багато рутинної роботи для втілення цих можливостей в реальність.

Все як і в реальному житті - люди не мають довгострокової мотивації і інтерес до заробітку на блогах пропадає на середині шляху.

Більш того, сподіваюся для вас це не стане несподіванкою, ви повинні бути готові до сотням конкурентів. Ви ж не думаєте, що ви один такий розумний? Подивіться скільки людей щомісяця цікавиться темою заробітку на блозі (заробітком в інтернеті - ще більше):

Це ваші новоспечені конкуренти. А є вже «зайняті місця і ніші», на яких люди будуть продовжувати сидіти і заробляти гроші. А вам будуть всілякі перешкоджати - з якого дива комусь добровільно ділитися з вами секретами заробітку або допомагати освоїтися?

А є ті, чиїм заробітком є ​​навчання і консультування «зелених» новачків. І добре якщо ви заплатили гроші практику, який ділиться досвідом, а не теоретику як «навчання» викладається рерайт чужих статей або курсів.

Загалом, унікальний світ блогінгу і блогів в інтернеті має сотні нюансів і всі вони в тій чи іншій мірі впливають на величину заробітку блогера.

Скільки насправді заробляють на блогах (з вкладеннями і без)

Без вкладень на блозі можна заробляти до 5-10 тисяч рублів на місяць. Мається на увазі що ви не будете вкладати гроші назад в блог, а будете виводити їх з інтернету в реальне життя і витрачати на побутове споживання. Таких блогів більшість.

На чому грунтується заробіток: контекстна і банерна реклама, продаж посилань і постових, дохід від рефералів в партнерських програмах.

З вкладеннями - до 52 тисяч рублів на місяць. Мається на увазі, що ви будете докладати зусиль для активної розкрутки блогу, в тому числі за допомогою покупки реклами на інших сайтах.

На чому грунтується заробіток: трохи консалтингу та платних рекламних оглядів, банерна реклама, контекстна реклама.

З вкладеннями і наданням унікальних і затребуваних послуг - до 148 тисяч рублів на місяць. Мається на увазі, що у вас є якийсь набір послуг, які ви можете надавати дистанційно. А ваша аудиторія (або її частина) повинна бути зацікавлена ​​в цих послугах. Таких блогів меншість.

На чому грунтується заробіток: переважно на наданні послуг - навчання та інформаційні курси, консультації у вашій професійній області (психологія, сайти, заробіток в інтернеті та ін.), Виконання віддаленої роботи (переклади, статті, робота з сайтами, програмування) на разової або постійно основі.

В останньому випадку ви повинні розуміти, що будь-яка праця або консультації оплачувані по ставці понад 500 рублів на годину вже виводить вас за рамки 50000 рублів на місяць - досить лише знайти сумлінних замовників і дисципліновано виконати роботу.

Як заробити гроші в інтернеті на своєму блозі або декількох блогах

Конкретні способи заробітку в інтернеті на блозі варіюються від блогу до блогу, - в залежності від аудиторії, тематики блогу, переваг автора і його темпераменту. Проте, можна скласти список і виділити основні групи і способи заробітку на блозі. Всі вони, в тій чи іншій мірі, залежать від розкрученості блогу. Деякі - від харизми самого автора.

 1. Продаж посилань з блога принесе вам від 100 до 1500 рублів за одну продану посилання.
 2. Розміщення рекламного огляду або статті принесе від 1000 рублів за один огляд.
 3. бум рекламних банерів від партнерських програм вже пройшов, але і зараз можна отримувати від 3000 рублів на місяць за розміщення одного або декількох банерів.
 4. Контекстна або тізерна реклама принесе вашому блогу від 500 рублів до 49 999 рублів - в останньому випадку ваш блог повинні щодня відвідувати 10-15 тисяч чоловік з пошукових систем і соціальних мереж.
 5. Продаж ваших особистих послуг і консультацій принесе вам від 300-500 рублів за годину до 5-7 тисяч рублів на годину, якщо ви будете працювати над тим щоб блог відвідували не тільки читачі, а й потенційні замовники.
 6. Продаж майстер-класів, інформаційних та навчальних курсів, тренінгів принесе вам від 2-3 тисяч рублів до 26-36 тисяч рублів за одну продаж.
 7. Заробіток на рефералах буде приносити пасивний дохід від 100 до 5000 рублів на місяць.
 8. Зрештою, будь-який блог яким вам набридло займатися можна продати. За 1000 рублів якщо блог «нульовий», за 151 тисяча рублів якщо блог розкручений - можна продати і дорожче, але в таких випадках блоги зазвичай не продають.

Сподіваюся, після прочитання списку вище, ви зрозуміли - блог це лише інструмент, який можна використовувати раціонально і немає, на повну потужність і немає. Решта залежить від вас.

Ну а щодо грошей не турбуйтеся, зараз є безліч зручних способів прийняти оплату: Яндекс гроші , Пейпал , ківі , Пластикові карти Ощадбанку і інших банків. Був би розкручений блог - спосіб прийняти гроші за рекламу або послуги завжди знайдеться.

А ось тема розкрутки блогу - це зовсім окрема історія, панове блогери.

Заробіток в інтернеті на блогах - чи можливо?
Скільки можна заробити на блозі в інтернеті?
Заробіток в інтернеті на блогах - чи можливо?
Скільки можна заробити на блозі в інтернеті?
150. Є звичайно унікуми з «кругозором заробітку» 166 тисяч рублів в РФ і 450 в Москві, але навряд чи їх цікавить тема блогінгу, чи не так?
Чи буде це вигадкою або тільки частковим відображенням реальності?
Ви ж не думаєте, що ви один такий розумний?
А вам будуть всілякі перешкоджати - з якого дива комусь добровільно ділитися з вами секретами заробітку або допомагати освоїтися?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: