Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як купити домен для сайту: де за скільки і що далі

 1. Як запустити свій сайт
 2. Що таке домен
 3. Навіщо це все потрібно
 4. Як вибрати доменне ім'я
 5. Без монет немає цукерок?
 6. Що потрібно знати про реєстратора
 7. Що знадобиться для реєстрації?

Привіт дорогий читачу, раз ти заглянув на цю сторінку, значить, знаходишся на порозі важливої ​​події: запуску власного інтернет-проекту під всесвітню павутину . Сучасний інтернет недарма так називають - це складна структура, яка включає в себе мільйони сайтів різного профілю, включаючи персональні сторінки, блоги, інформаційно-новинні ресурси, корпоративні сторінки і комерційні проекти.

Практично кожна людина має в тій чи іншій мірі доступ в інтернет, використовуючи при цьому планшет, мобільний телефон або комп'ютер. Тож не дивно, що зростання ІТ-індустрії збільшується з кожним роком. І не дивно, що ти захотів стати частиною всього цього. Сьогодні дуже важлива тема, як купити домен для сайту.

Якщо тебе цікавить тільки питання: де? Те купуй там же де і я - Reg.ru - цей блог і інші мої зареєстровані там.

Зміст статті

Як запустити свій сайт і що таке «доменне ім'я»
Що таке домен
Навіщо це все потрібно
Як вибрати доменне ім'я
Без монет немає цукерок?
Що потрібно знати про реєстратора
Що знадобиться для реєстрації?
Прив'язка домену до хостингу

Як запустити свій сайт

Для того щоб запустити власний проект вам знадобиться не так багато:

 • Реєстрація домену;
 • Реєстрація хостингу;
 • Заливка сайту на хостинг і присвоєння йому доменного імені.

Реєстрація домену;  Реєстрація хостингу;  Заливка сайту на хостинг і присвоєння йому доменного імені

Ці страшні слова досить прості в освоєнні, навіть для новачків.

Хостинг - це те місце на сервері, яке буде виділено для розміщення вашого сайту або будь-якого ВЕБ-сервісу.

Фізично хостинг являє собою потужний сверхкомпьютер, який може знаходитися в будь-якій точці світу. Він обслуговує роботу вашого сайту, реагує на запити, виробляє обчислення, генерує дані. Багато хто думає, що сайт - це якийсь віртуальний ресурс, який розміщується фізично у автора або власника. Це може бути так, точніше, так раніше і запускалися всі проекти, до моменту початку використання розподілених ресурсів. Хостинг дозволяє:

 • Знизити бюджет запуску вашого проекту - вам не знадобиться купувати власний дорогий високопродуктивний сервер, який до того ж потрібно обслуговувати;
 • Не купувати професійне програмне серверне забезпечення;
 • Чи не забезпечувати резервне копіювання даних, оскільки це робить хостер;
 • Збільшувати технічні можливості паралельно з розвитком проекту, просто переходячи на різні тарифні сітки;
 • Працювати цілодобово, в режимі 24/7/365;
 • Швидко усувати виниклі проблеми, звернувшись до адміністрації.

Великі дата-центри можуть обслуговувати як мікроблоги, так і величезні корпоративні проекти з мільйонами запитів на добу. Хостинг може бути «швидким» і повільним, функціональним чи ні. Вимоги до хостингу залежать від цільового використання сайту. Уявіть собі дорогий спортивний автомобіль, на якому ви будете возити ... цеглини, або навпаки, старий Москвич на гоночній трасі. Сюрреалістична картина, правда? Однак на ділі, початківці розробники часто припускаються помилки і неправильно вибирають хостера, що призводить до додаткових витрат або низької якості обслуговування запитів відвідувачів вашого сайту.

Що таке домен

Кожному проекту в інтернеті потрібен унікальний адресу. Доменні зони дуже схожі на назви вулиць, міст і селищ, що дозволяють швидко знаходити дорогу до вашого ресурсу. Віртуальний світ цілеспрямовано був розбитий на зони, в залежності від спеціалізації, профілю, виду діяльності та територіального місця знаходження. Відразу варто відзначити, що їх тисячі, але найбільш поширеними залишаються:

 • Домени другого рівня - * .ru, * .com, * .net, * .рф, * .ua. Теоретично, будь-яка людина може зареєструвати своє унікальне ім'я в цих зонах.
 • Домени третього рівня - mail.google.com, або mail.yandex.ru - коли домен складається з трьох частин. Вони вважаються менш зручними, ніж домени другого рівня, оскільки їх складніше запам'ятати, і це впливає негативно на просування ресурсу. Плюс - низька ціна або абсолютно безкоштовне використання.

Передбачено в Росії також використання кириличної маски - РФ. Чесно кажучи, подібні ресурси можна використовувати для внутрішнього споживання, однак їх просування і використання для закордону буде істотно ускладнено.

Як паузи в нашому навчанні - відвідайте останній домен Рунета -
http://zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz.ru/

Навіщо це все потрібно

Завів інтстаграм. Показую життя копірайтера, приколююсь в Сторіс, давай дружити! ПЕРЕЙТИ В ІНТСАГРАМ

Логіка запуску власного сайту гранично проста:

 • Зареєструвати унікальне доменне ім'я;
 • Знайти хостера і орендувати дисковий простір;
 • Залити розроблений раніше сайт;
 • Прив'язати доменне ім'я до хостингу;
 • Супроводжувати і розвивати.

Те, що здається простим «на пальцях», на ділі виявляється складною процедурою, що вимагає часу, уваги і вміння працювати з ІТ-майданчиками.

Як вибрати доменне ім'я

Всі ми знаємо мудрість: як човен назвеш, так вона і попливе. Це в повній мірі відображає ступінь відповідальності, яку необхідно проявити при виборі домена. Ви можете зіткнутися, і швидше за все так і буде, з тим, що домен буде зайнятий. Це нормально. З кожним роком «соковиті» і яскраві імена розхапують, і залишається або проявити неабияку фантазію, або викуповувати домен власника, або шукати вільну нішу.

Кілька років тому я зіткнувся з такою ситуацією. Робив проект для молодої мами, яка захотіла свій блог про розвиток дитини. Я перевірив ось цей домен razvitierebenka.ru - він, природно, зайнятий і на сайті написано, що він продається. Я зв'язався з власником цього дивовижного імені і запитав у нього ціну, за яку він віддасть цей домен. Я точно не пам'ятаю, але ціна була в районі 300000 рублів. Уявляєте? Я б вам не радив витрачати такі гроші тільки за ім'я. От якби там був сайт, хоча б поганої якості, але тематичний, тоді цей варіант можна розглядати. А так, краще придумайте і створіть своє ім'я, і ​​з нуля розвивайте свій ресурс.

Може вам теж завести своє доменне ім'я? Нехай буде, за 99 рублів - може потім також продасте за кругленьку суму. Треба ще придумати ім'я і перевірити вільно воно чи ні. Придумати і перевірити ім'я можна тут, навіть не треба реєстрації.

Сучасний досвід просування сайтів і з СЕО-оптимізація показують, що ім'я дуже впливає на бюджет розвитку продуктів.

Рекомендації по вибору домену:

 • Доменне ім'я повинне бути коротким і таким, що запам'ятовується;
 • Краще брати домени другого рівня;
 • Орієнтуйтеся в першу чергу на призначення вашого сайту;
 • Виходите з особливостей і переваг цільової аудиторії;
 • Не бійтеся експериментувати;
 • Чи не розмінюйтесь на компроміси - то, що тимчасове, потім стає постійним;
 • Якщо є можливість - прив'яжіть домен до свого бренду;
 • Все повинно бути в рамках пристойності;
 • Чим простіше - тим краще.

Без монет немає цукерок?

Перше, що варто відзначити, і домен і навіть хостинг можна отримати безкоштовно, або умовно безкоштовно. Участь в акціях, партнерських програмах, тестовий період або прості умови можуть дозволити запустити свій сайт безкоштовно. Наскільки це безпечно і надійно? Ніхто не зможе вам відповісти однозначно. Звичайно, там де немає відповідальності вираженою в грошовому еквіваленті, якість послуг, як правило, нижче. З іншого боку, якщо ви хочете запустити персональну сторінку, не вкладаючи в неї великий бюджет і не переслідуючи комерційні інтереси - чому б і ні? Однак вартість оренди хостингу і покупка домену настільки низькі, що їх може дозволити собі практично кожен.

Ситуація на ринку доменів наступна:

 • У офіційних реєстраторів, як правило, доменні адреси дорожче, ніж у партнерів - це пов'язано з великим розривом між рекомендованою роздрібною торгівлею та партнерською програмою. І це при тому, що в кінцевому підсумку реєстрація проходить через офіційну компанію. Посередництво чистої води;
 • Ресселлери бувають різні - і під словом «різні» варто розуміти - шахраї, порядні компанії, бездарне керівництво, управління, низька якість обслуговування і так далі. Співпрацюйте лише з компаніями з позитивними відгуками від реальних користувачів;
 • Безкоштовні домени - це часто погана підтримка, високі ризики злому, низький функціонал, відсутність розвитку;
 • Дорогі домени - не завжди якісне обслуговування.

Що потрібно знати про реєстратора

 • Технічна підтримка повинна працювати як годинник. Зупинка роботи сайту може привести до миттєвої втрати репутації у користувачів, до фінансових витрат через нереалізовані угод. Неприпустима ситуація, коли через помилку сайт не працює, а ваш партнер, який виробляв реєстрацію домену, не відповідає кілька днів або навіть тижнів. Форум, он-лайн форма спілкування, гаряча лінія - мінімальний набір для безпечного співробітництва, нехай навіть з безкоштовним ресселлером.
 • Партнер повинен мати офіційну реєстрацію, прив'язку до фізичного місця, мати фізичну адресу, в іншому випадку легко можна нарватися на шахраїв, які просто поімеют свої гроші і закриють лавочку.
 • Важливо розуміти, який функціональний набір ви отримаєте при співробітництві. Для запуску сайту, може це і не критично, проте в майбутньому, перенесення, додаткова реєстрація інших ресурсів, може стати дуже актуальним.

Безкоштовні реєстратори:

ЗОНА

REG.RU

STATUSDOMEN.RU

2DOMAINS.RU

.ru

590 р. 118 р. 99 р. .com 650 р. 386 р. 440 р. .net 650 р. 386 р. 440 р. .org 650 р. 386 р. 440 р.

З таблиці добре видно розліт в ціні за реєстрацію доменних імен в різних зонах, яка в деяких випадках доходить до двократного розміру. Середній показник - офіційна ціна на реєстрацію в 5-6 разів вище, ніж у самого дешевого реселлера. Може виникнути резонне питання, навіщо переплачувати?

 • Вас не обдурять, і це важливо. Багато шахрайські схеми відрізняються особливою витонченістю і закінчуються не тільки отриманням грошей за реєстрацію, але і крадіжку всього ресурсу або навіть облікових записів ваших користувачів, що дуже погано.
 • Купуючи безпосередньо у офіційного постачальника, ви берете участь в угоді як фізична особа, в той час як реєстрація через реселлера робиться на посередника, а вам лише надається тимчасове користування. У більшості випадків це ні на що не впливає, але можуть виникнути ситуації аж до судового розгляду.
 • Існують факти, що підтверджують вплив реєстратора домену на просування сайту, а точніше на параметри PR та ТІЦ.

Я вам рекомендую Reg.ru, ну просто тому, що мій сайт зареєстрований тут, хороший реєстратор.

Що знадобиться для реєстрації?

 • Придумане назва домену - часто в сервіс реєстратора вбудована функція швидкої перевірки запропонованого домену на предмет вільності або зайнятості. Це зручно. Тому запасіться відразу декількома варіантами на випадок, якщо вибране ім'я буде зайнято.
 • Реєстрація на сервісі реселлера - інформаційна система буде відслідковувати стан вашого рахунку, інформувати про зміни, можна буде отримувати пошту і спілкуватися з відділом технічної підтримки. Виробляючи реєстрацію, вводите правильні дані про себе, вказуйте робочий e-mail і не втрачайте паролі. У разі крадіжки доменного імені це може стати єдиною можливістю повернення своєї власності.
 • Якщо все вас влаштовує, необхідно буде здійснити оплату. Будьте уважні, багато реєстратори вважають «відмінним» маркетинговим ходом розбивати реєстрацію домену на кілька платежів. Наприклад - вам вказують оголошення «Реєстрація абсолютно безкоштовна» і це чудово - думаєте ви, але ось слон в шафі - це висока вартість щорічного платежу і так далі.
 • Прив'яжіть домен до номера телефону, це вас ні до чого не зобов'язує, але ви зможете отримати швидкий доступ в разі втрати пароля.

Прив'язка домену до хостингу

Провівши процедуру реєстрації на хостингу, ви отримаєте його адресу DNS. Він може міститися в листі на реєстрацію або в спеціальних вкладках з інформацією про хостера. Знайшовши в особистому кабінеті управління доменами вкладку Хостинг, залишиться лише додати адресу DNS. Введіть також і додатковий адресу, на випадок, якщо перший ДНС буде не доступний.

Запустити свій інтернет-сервіс досить просто, набагато складніше його підтримувати і розвивати. Але ми впораємося. Успіхів вам у ваших нових проектах, і не бійтеся експериментувати і пробувати нові технології. А якщо щось не зрозуміло, питайте в коментарях. З вами розмовляв Павло Ямб.

Якщо тебе цікавить тільки питання: де?
Сюрреалістична картина, правда?
Уявляєте?
Може вам теж завести своє доменне ім'я?
Без монет немає цукерок?
Наскільки це безпечно і надійно?
З іншого боку, якщо ви хочете запустити персональну сторінку, не вкладаючи в неї великий бюджет і не переслідуючи комерційні інтереси - чому б і ні?
Може виникнути резонне питання, навіщо переплачувати?
Що знадобиться для реєстрації?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: