Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як перенести блог Blogger з власним доменом на WordPress | Coma Web Development

 1. Як перенести блог Blogger з власним доменом на WordPress Blogger дозволяє використовувати домени...
 2. Крок другий: міняємо настройки DNS
 3. Зміна налаштувань DNS в GoDaddy
 4. Крок третій: прибираємо редирект
 5. Крок четвертий: установка Вордпресс
 6. Крок п'ятий: експорт контенту з Блогера
 7. Крок шостий: імпорт блогу Blogger в WordPress
 8. Крок сьомий: настройка постійних посилань
 9. Крок восьмий: настройка редиректів фідів
 10. Як перенести блог Blogger з власним доменом на WordPress
 11. Крок перший: починаємо
 12. Крок другий: міняємо настройки DNS
 13. Зміна налаштувань DNS в GoDaddy
 14. Крок третій: прибираємо редирект
 15. Крок четвертий: установка Вордпресс
 16. Крок п'ятий: експорт контенту з Блогера
 17. Крок шостий: імпорт блогу Blogger в WordPress
 18. Крок сьомий: настройка постійних посилань
 19. Крок восьмий: настройка редиректів фідів
 20. Як перенести блог Blogger з власним доменом на WordPress
 21. Крок перший: починаємо
 22. Крок другий: міняємо настройки DNS
 23. Зміна налаштувань DNS в GoDaddy
 24. Крок третій: прибираємо редирект
 25. Крок четвертий: установка Вордпресс
 26. Крок п'ятий: експорт контенту з Блогера
 27. Крок шостий: імпорт блогу Blogger в WordPress
 28. Крок сьомий: настройка постійних посилань
 29. Крок восьмий: настройка редиректів фідів
 30. Як перенести блог Blogger з власним доменом на WordPress
 31. Крок перший: починаємо
 32. Крок другий: міняємо настройки DNS
 33. Зміна налаштувань DNS в GoDaddy
 34. Крок третій: прибираємо редирект
 35. Крок четвертий: установка Вордпресс
 36. Крок п'ятий: експорт контенту з Блогера
 37. Крок шостий: імпорт блогу Blogger в WordPress
 38. Крок сьомий: настройка постійних посилань
 39. Крок восьмий: настройка редиректів фідів
 40. Як перенести блог Blogger з власним доменом на WordPress
 41. Крок перший: починаємо
 42. Крок другий: міняємо настройки DNS
 43. Зміна налаштувань DNS в GoDaddy
 44. Крок третій: прибираємо редирект
 45. Крок четвертий: установка Вордпресс
 46. Крок п'ятий: експорт контенту з Блогера
 47. Крок шостий: імпорт блогу Blogger в WordPress
 48. Крок сьомий: настройка постійних посилань
 49. Крок восьмий: настройка редиректів фідів

Як перенести блог Blogger з власним доменом на WordPress

Blogger дозволяє використовувати домени третіх сторін так само, як і домени від Google. У цій статті ми розберемо як можна перенести блог з власним доменом на WordPress. Тільки керуйтеся цією інструкцією лише в тому випадку, якщо збираєтеся перенести блог з власним доменом.

Крок перший: починаємо

Перш ніж почати, дуже важливо розуміти, що це керівництво лише для блогів з власним хостингом. Якщо у вас його немає, то ми радимо вам Bluehost , Так як останній перебуває в списку офіційно рекомендованих Вордпресс. Якщо вас з якихось причин не влаштовує Bluehost, то можете використовувати в якості альтернативи Siteground, ще один непоганий хостинг.

Крок другий: міняємо настройки DNS

Blogger дозволяє вам використовувати будь-яке доменне ім'я, зареєстроване третьою стороною. Користувачі зі Сполучених Штатів можуть користуватися доменом, зареєстрованим за допомогою Google Domains. Коли ви вперше налаштовували домен, у вас обов'язково запитували CNAME і А записи. Вам треба буде їх видалити і додати настройки DNS свого WordPress-хостингу. Ви можете отримати ці відомості в документації свого хостингу або у них на сайті:

NS1.Bluehost.com
NS2.Bluehost.com

У цьому керівництві ми покажемо як оновити налаштування DNS в GoDaddy . Якщо ви реєстрували свій домен в іншому сервісі, то не турбуйтеся, тому що налаштування скрізь одні й ті ж.

Важливо: зміни DNS займають від декількох годин до двох днів.

Зміна налаштувань DNS в GoDaddy

Зайдіть в свій профіль GoDaddy і натисніть на кнопку управління поруч з доменами. Виберіть іконку налаштувань і потім Manage DNS.

Ви побачите сторінку з інформацією про домен. Вам треба клацнути по DNS Zone File. Це місце, де зберігаються всі ваші записи про DNS.

На сторінці DNS Zone File вам треба знайти запис А і CNAME, додані в ваш блог на блогер і видалити їх. Натисніть на кнопку збереження, щоб застосувати зміни. Наступний крок це налаштувати імена серверів для свого хостингу Вордпресс. Зайдіть назад на сторінку управління DNS і клацніть по manage під областю nameservers.

На наступній сторінці вам треба клацнути по custom і потім клікнути по посиланню edit nameservers, щоб додати нові сервера WordPress.

Крок третій: прибираємо редирект

Адреса вашого блогу на Блоггер зазвичай робить редирект користувачів на призначений для користувача домен, а так як ми поміняли настройки домену, то нам треба прибрати це з Блогера. Просто зайдіть в аккаунт Блогера і зайдіть на сторінку Settings> Basic. Під панеллю публікацій клацніть по іконці хрестика, щоб скасувати редирект.

Крок четвертий: установка Вордпресс

Якщо ви налаштували DNS свого домену, то тепер можете встановлювати Вордпресс на свій хостинг. Якщо ваш домен зареєструвати сервісом третьої сторони, то вам треба додати цей хостинг до домену. Наприклад, в Bluehost ви будете додавати домен як Addon домен через cPanel якщо тільки це не ваш основний домен в обліковому записі. Після додавання домену до нового хоста, вам треба встановити сам Вордпресс. Як тільки це буде зроблено, ви можете імпортувати контент зі свого блогу на блогерів.

Крок п'ятий: експорт контенту з Блогера

Перш ніж щось імпортувати, ви повинні спершу експортувати свій контент з блогу в блогерів. Блоггер дозволяє експортувати контент в XML-файлі. Зайдіть в свій блог і відвідайте сторінку Settings> Other. Під інструментами блогу знайдете посилання Export Blog.

У вас з'явиться вікно, в якому вам треба клацнути по кнопці Download Blog. Залежно від розміру файлу на це може піти або кілька секунд або кілька хвилин. Як тільки у вас будуть ваші відомості, можете приступити до їх імпорту на сайт Вордпресс.

Крок шостий: імпорт блогу Blogger в WordPress

Зайдіть в адмінку Вордпресс на сторінку Tools> Import. Там ви побачите список імпортерів для різних сервісів. Вам треба клацнути по Blogger, щоб встановити імпортер Блогера.

У вас з'явиться вікно, в якому потрібно клацнути по кнопці установки. Вордпресс тоді завантажить і встановить для вас плагін Blogger Importer. Після установки цього плагіна спробуйте його активувати і натисніть по посиланню Run Importer, щоб продовжити.

На сторінці Import Blogger WordPress попросить вас завантажити XML-файл. Просто натисніть на кнопку завантаження файлу і завантажте XML, який недавно скачали. Натисніть по Upload file and import, щоб продовжити.

WordPress тепер імпортує пости з Блогера і, як тільки закінчить, попросить у вас вказати автора імпортованих постів. Можете вказати вже існуючого користувача або ж створити нового. На цьому можете привітати, так як ви тільки що успішно імпортували свій блог на Блоггер в Вордпресс. Однак вам досі треба переконатися, що ви не втратили позиції в пошукових системах і, що відвідувачі вашого старого блогу все так же легко можуть потрапити до вас на новий сайт Вордпресс.

Крок сьомий: настройка постійних посилань

У Вордпресі є можливість, яка дозволяє вам налаштувати SEO-доброзичливу структуру посилань. Однак так як ви імпортуєте контент з Блогера, то цілком ймовірно, що ви захотіли б мати структуру посилань найбільш близьку до структури посилань Блогера. Щоб налаштувати постійні посилання вам необхідно зайти на сторінку Settings> Permalinks і вставити цей код в поле custom structure:

/%year%/%monthnum%/%postname%.html

html

Крок восьмий: настройка редиректів фідів

Ви успішно налаштували редирект блог на блогер на свій сайт Вордпресс. Однак користувачі, які підписалися на RSS-фід вашого Блогера перестануть отримувати повідомлення. Вам треба налаштувати редирект фідів запитів на свої фіди Вордпресс. Цього можна легко домогтися, редагуючи файл .htaccess в кореневій папці Вордпресс. З'єднаєтеся з сайтом Вордпресс за допомогою FTP-клієнта. Вам треба буде включити опцію Show Hidden Files в налаштуваннях вашого клієнта FTP. Якщо ви використовуєте Filezilla, то ви знайдете цю опцію в меню Server.

Як тільки підключіться до свого сайту, ви знайдете файл .htaccess в кореневій директорії свого сайту. Вам треба відредагувати цей файл і вставити наступний код перед будь-яким іншим шматком коду у файлі.

<IfModule mod_rewrite.c> RewriteEngine on RewriteRule atom.xml / feed? [L, R = 301] RewriteRule rss.xml / feed? [L, R = 301] RewriteRule ^ feeds / posts /?.*$ / feed? [L, R = 301] RewriteRule ^ feeds / comments /?.*$ / comments / feed? [L, R = 301] </ IfModule>

Збережіть свої зміни і завантажте файл .htaccess назад на сервер. Ваші передплатники фида Блогера будуть тепер перенаправлені на фід вашого сайту в Вордпресс.

Наша спеціальність - розробка та підтримка сайтів на WordPress. Контакти для безкоштовної консультації - [email protected] , +371 29394520

Як перенести блог Blogger з власним доменом на WordPress

Blogger дозволяє використовувати домени третіх сторін так само, як і домени від Google. У цій статті ми розберемо як можна перенести блог з власним доменом на WordPress. Тільки керуйтеся цією інструкцією лише в тому випадку, якщо збираєтеся перенести блог з власним доменом.

Крок перший: починаємо

Перш ніж почати, дуже важливо розуміти, що це керівництво лише для блогів з власним хостингом. Якщо у вас його немає, то ми радимо вам Bluehost , Так як останній перебуває в списку офіційно рекомендованих Вордпресс. Якщо вас з якихось причин не влаштовує Bluehost, то можете використовувати в якості альтернативи Siteground, ще один непоганий хостинг.

Крок другий: міняємо настройки DNS

Blogger дозволяє вам використовувати будь-яке доменне ім'я, зареєстроване третьою стороною. Користувачі зі Сполучених Штатів можуть користуватися доменом, зареєстрованим за допомогою Google Domains. Коли ви вперше налаштовували домен, у вас обов'язково запитували CNAME і А записи. Вам треба буде їх видалити і додати настройки DNS свого WordPress-хостингу. Ви можете отримати ці відомості в документації свого хостингу або у них на сайті:

NS1.Bluehost.com
NS2.Bluehost.com

У цьому керівництві ми покажемо як оновити налаштування DNS в GoDaddy . Якщо ви реєстрували свій домен в іншому сервісі, то не турбуйтеся, тому що налаштування скрізь одні й ті ж.

Важливо: зміни DNS займають від декількох годин до двох днів.

Зміна налаштувань DNS в GoDaddy

Зайдіть в свій профіль GoDaddy і натисніть на кнопку управління поруч з доменами. Виберіть іконку налаштувань і потім Manage DNS.

Ви побачите сторінку з інформацією про домен. Вам треба клацнути по DNS Zone File. Це місце, де зберігаються всі ваші записи про DNS.

На сторінці DNS Zone File вам треба знайти запис А і CNAME, додані в ваш блог на блогер і видалити їх. Натисніть на кнопку збереження, щоб застосувати зміни. Наступний крок це налаштувати імена серверів для свого хостингу Вордпресс. Зайдіть назад на сторінку управління DNS і клацніть по manage під областю nameservers.

На наступній сторінці вам треба клацнути по custom і потім клікнути по посиланню edit nameservers, щоб додати нові сервера WordPress.

Крок третій: прибираємо редирект

Адреса вашого блогу на Блоггер зазвичай робить редирект користувачів на призначений для користувача домен, а так як ми поміняли настройки домену, то нам треба прибрати це з Блогера. Просто зайдіть в аккаунт Блогера і зайдіть на сторінку Settings> Basic. Під панеллю публікацій клацніть по іконці хрестика, щоб скасувати редирект.

Крок четвертий: установка Вордпресс

Якщо ви налаштували DNS свого домену, то тепер можете встановлювати Вордпресс на свій хостинг. Якщо ваш домен зареєструвати сервісом третьої сторони, то вам треба додати цей хостинг до домену. Наприклад, в Bluehost ви будете додавати домен як Addon домен через cPanel якщо тільки це не ваш основний домен в обліковому записі. Після додавання домену до нового хоста, вам треба встановити сам Вордпресс. Як тільки це буде зроблено, ви можете імпортувати контент зі свого блогу на блогерів.

Крок п'ятий: експорт контенту з Блогера

Перш ніж щось імпортувати, ви повинні спершу експортувати свій контент з блогу в блогерів. Блоггер дозволяє експортувати контент в XML-файлі. Зайдіть в свій блог і відвідайте сторінку Settings> Other. Під інструментами блогу знайдете посилання Export Blog.

У вас з'явиться вікно, в якому вам треба клацнути по кнопці Download Blog. Залежно від розміру файлу на це може піти або кілька секунд або кілька хвилин. Як тільки у вас будуть ваші відомості, можете приступити до їх імпорту на сайт Вордпресс.

Крок шостий: імпорт блогу Blogger в WordPress

Зайдіть в адмінку Вордпресс на сторінку Tools> Import. Там ви побачите список імпортерів для різних сервісів. Вам треба клацнути по Blogger, щоб встановити імпортер Блогера.

У вас з'явиться вікно, в якому потрібно клацнути по кнопці установки. Вордпресс тоді завантажить і встановить для вас плагін Blogger Importer. Після установки цього плагіна спробуйте його активувати і натисніть по посиланню Run Importer, щоб продовжити.

На сторінці Import Blogger WordPress попросить вас завантажити XML-файл. Просто натисніть на кнопку завантаження файлу і завантажте XML, який недавно скачали. Натисніть по Upload file and import, щоб продовжити.

WordPress тепер імпортує пости з Блогера і, як тільки закінчить, попросить у вас вказати автора імпортованих постів. Можете вказати вже існуючого користувача або ж створити нового. На цьому можете привітати, так як ви тільки що успішно імпортували свій блог на Блоггер в Вордпресс. Однак вам досі треба переконатися, що ви не втратили позиції в пошукових системах і, що відвідувачі вашого старого блогу все так же легко можуть потрапити до вас на новий сайт Вордпресс.

Крок сьомий: настройка постійних посилань

У Вордпресі є можливість, яка дозволяє вам налаштувати SEO-доброзичливу структуру посилань. Однак так як ви імпортуєте контент з Блогера, то цілком ймовірно, що ви захотіли б мати структуру посилань найбільш близьку до структури посилань Блогера. Щоб налаштувати постійні посилання вам необхідно зайти на сторінку Settings> Permalinks і вставити цей код в поле custom structure:

/%year%/%monthnum%/%postname%.html

html

Крок восьмий: настройка редиректів фідів

Ви успішно налаштували редирект блог на блогер на свій сайт Вордпресс. Однак користувачі, які підписалися на RSS-фід вашого Блогера перестануть отримувати повідомлення. Вам треба налаштувати редирект фідів запитів на свої фіди Вордпресс. Цього можна легко домогтися, редагуючи файл .htaccess в кореневій папці Вордпресс. З'єднаєтеся з сайтом Вордпресс за допомогою FTP-клієнта. Вам треба буде включити опцію Show Hidden Files в налаштуваннях вашого клієнта FTP. Якщо ви використовуєте Filezilla, то ви знайдете цю опцію в меню Server.

Як тільки підключіться до свого сайту, ви знайдете файл .htaccess в кореневій директорії свого сайту. Вам треба відредагувати цей файл і вставити наступний код перед будь-яким іншим шматком коду у файлі.

<IfModule mod_rewrite.c> RewriteEngine on RewriteRule atom.xml / feed? [L, R = 301] RewriteRule rss.xml / feed? [L, R = 301] RewriteRule ^ feeds / posts /?.*$ / feed? [L, R = 301] RewriteRule ^ feeds / comments /?.*$ / comments / feed? [L, R = 301] </ IfModule>

Збережіть свої зміни і завантажте файл .htaccess назад на сервер. Ваші передплатники фида Блогера будуть тепер перенаправлені на фід вашого сайту в Вордпресс.

Наша спеціальність - розробка та підтримка сайтів на WordPress. Контакти для безкоштовної консультації - [email protected] , +371 29394520

Як перенести блог Blogger з власним доменом на WordPress

Blogger дозволяє використовувати домени третіх сторін так само, як і домени від Google. У цій статті ми розберемо як можна перенести блог з власним доменом на WordPress. Тільки керуйтеся цією інструкцією лише в тому випадку, якщо збираєтеся перенести блог з власним доменом.

Крок перший: починаємо

Перш ніж почати, дуже важливо розуміти, що це керівництво лише для блогів з власним хостингом. Якщо у вас його немає, то ми радимо вам Bluehost , Так як останній перебуває в списку офіційно рекомендованих Вордпресс. Якщо вас з якихось причин не влаштовує Bluehost, то можете використовувати в якості альтернативи Siteground, ще один непоганий хостинг.

Крок другий: міняємо настройки DNS

Blogger дозволяє вам використовувати будь-яке доменне ім'я, зареєстроване третьою стороною. Користувачі зі Сполучених Штатів можуть користуватися доменом, зареєстрованим за допомогою Google Domains. Коли ви вперше налаштовували домен, у вас обов'язково запитували CNAME і А записи. Вам треба буде їх видалити і додати настройки DNS свого WordPress-хостингу. Ви можете отримати ці відомості в документації свого хостингу або у них на сайті:

NS1.Bluehost.com
NS2.Bluehost.com

У цьому керівництві ми покажемо як оновити налаштування DNS в GoDaddy . Якщо ви реєстрували свій домен в іншому сервісі, то не турбуйтеся, тому що налаштування скрізь одні й ті ж.

Важливо: зміни DNS займають від декількох годин до двох днів.

Зміна налаштувань DNS в GoDaddy

Зайдіть в свій профіль GoDaddy і натисніть на кнопку управління поруч з доменами. Виберіть іконку налаштувань і потім Manage DNS.

Ви побачите сторінку з інформацією про домен. Вам треба клацнути по DNS Zone File. Це місце, де зберігаються всі ваші записи про DNS.

На сторінці DNS Zone File вам треба знайти запис А і CNAME, додані в ваш блог на блогер і видалити їх. Натисніть на кнопку збереження, щоб застосувати зміни. Наступний крок це налаштувати імена серверів для свого хостингу Вордпресс. Зайдіть назад на сторінку управління DNS і клацніть по manage під областю nameservers.

На наступній сторінці вам треба клацнути по custom і потім клікнути по посиланню edit nameservers, щоб додати нові сервера WordPress.

Крок третій: прибираємо редирект

Адреса вашого блогу на Блоггер зазвичай робить редирект користувачів на призначений для користувача домен, а так як ми поміняли настройки домену, то нам треба прибрати це з Блогера. Просто зайдіть в аккаунт Блогера і зайдіть на сторінку Settings> Basic. Під панеллю публікацій клацніть по іконці хрестика, щоб скасувати редирект.

Крок четвертий: установка Вордпресс

Якщо ви налаштували DNS свого домену, то тепер можете встановлювати Вордпресс на свій хостинг. Якщо ваш домен зареєструвати сервісом третьої сторони, то вам треба додати цей хостинг до домену. Наприклад, в Bluehost ви будете додавати домен як Addon домен через cPanel якщо тільки це не ваш основний домен в обліковому записі. Після додавання домену до нового хоста, вам треба встановити сам Вордпресс. Як тільки це буде зроблено, ви можете імпортувати контент зі свого блогу на блогерів.

Крок п'ятий: експорт контенту з Блогера

Перш ніж щось імпортувати, ви повинні спершу експортувати свій контент з блогу в блогерів. Блоггер дозволяє експортувати контент в XML-файлі. Зайдіть в свій блог і відвідайте сторінку Settings> Other. Під інструментами блогу знайдете посилання Export Blog.

У вас з'явиться вікно, в якому вам треба клацнути по кнопці Download Blog. Залежно від розміру файлу на це може піти або кілька секунд або кілька хвилин. Як тільки у вас будуть ваші відомості, можете приступити до їх імпорту на сайт Вордпресс.

Крок шостий: імпорт блогу Blogger в WordPress

Зайдіть в адмінку Вордпресс на сторінку Tools> Import. Там ви побачите список імпортерів для різних сервісів. Вам треба клацнути по Blogger, щоб встановити імпортер Блогера.

У вас з'явиться вікно, в якому потрібно клацнути по кнопці установки. Вордпресс тоді завантажить і встановить для вас плагін Blogger Importer. Після установки цього плагіна спробуйте його активувати і натисніть по посиланню Run Importer, щоб продовжити.

На сторінці Import Blogger WordPress попросить вас завантажити XML-файл. Просто натисніть на кнопку завантаження файлу і завантажте XML, який недавно скачали. Натисніть по Upload file and import, щоб продовжити.

WordPress тепер імпортує пости з Блогера і, як тільки закінчить, попросить у вас вказати автора імпортованих постів. Можете вказати вже існуючого користувача або ж створити нового. На цьому можете привітати, так як ви тільки що успішно імпортували свій блог на Блоггер в Вордпресс. Однак вам досі треба переконатися, що ви не втратили позиції в пошукових системах і, що відвідувачі вашого старого блогу все так же легко можуть потрапити до вас на новий сайт Вордпресс.

Крок сьомий: настройка постійних посилань

У Вордпресі є можливість, яка дозволяє вам налаштувати SEO-доброзичливу структуру посилань. Однак так як ви імпортуєте контент з Блогера, то цілком ймовірно, що ви захотіли б мати структуру посилань найбільш близьку до структури посилань Блогера. Щоб налаштувати постійні посилання вам необхідно зайти на сторінку Settings> Permalinks і вставити цей код в поле custom structure:

/%year%/%monthnum%/%postname%.html

html

Крок восьмий: настройка редиректів фідів

Ви успішно налаштували редирект блог на блогер на свій сайт Вордпресс. Однак користувачі, які підписалися на RSS-фід вашого Блогера перестануть отримувати повідомлення. Вам треба налаштувати редирект фідів запитів на свої фіди Вордпресс. Цього можна легко домогтися, редагуючи файл .htaccess в кореневій папці Вордпресс. З'єднаєтеся з сайтом Вордпресс за допомогою FTP-клієнта. Вам треба буде включити опцію Show Hidden Files в налаштуваннях вашого клієнта FTP. Якщо ви використовуєте Filezilla, то ви знайдете цю опцію в меню Server.

Як тільки підключіться до свого сайту, ви знайдете файл .htaccess в кореневій директорії свого сайту. Вам треба відредагувати цей файл і вставити наступний код перед будь-яким іншим шматком коду у файлі.

<IfModule mod_rewrite.c> RewriteEngine on RewriteRule atom.xml / feed? [L, R = 301] RewriteRule rss.xml / feed? [L, R = 301] RewriteRule ^ feeds / posts /?.*$ / feed? [L, R = 301] RewriteRule ^ feeds / comments /?.*$ / comments / feed? [L, R = 301] </ IfModule>

Збережіть свої зміни і завантажте файл .htaccess назад на сервер. Ваші передплатники фида Блогера будуть тепер перенаправлені на фід вашого сайту в Вордпресс.

Наша спеціальність - розробка та підтримка сайтів на WordPress. Контакти для безкоштовної консультації - [email protected] , +371 29394520

Як перенести блог Blogger з власним доменом на WordPress

Blogger дозволяє використовувати домени третіх сторін так само, як і домени від Google. У цій статті ми розберемо як можна перенести блог з власним доменом на WordPress. Тільки керуйтеся цією інструкцією лише в тому випадку, якщо збираєтеся перенести блог з власним доменом.

Крок перший: починаємо

Перш ніж почати, дуже важливо розуміти, що це керівництво лише для блогів з власним хостингом. Якщо у вас його немає, то ми радимо вам Bluehost , Так як останній перебуває в списку офіційно рекомендованих Вордпресс. Якщо вас з якихось причин не влаштовує Bluehost, то можете використовувати в якості альтернативи Siteground, ще один непоганий хостинг.

Крок другий: міняємо настройки DNS

Blogger дозволяє вам використовувати будь-яке доменне ім'я, зареєстроване третьою стороною. Користувачі зі Сполучених Штатів можуть користуватися доменом, зареєстрованим за допомогою Google Domains. Коли ви вперше налаштовували домен, у вас обов'язково запитували CNAME і А записи. Вам треба буде їх видалити і додати настройки DNS свого WordPress-хостингу. Ви можете отримати ці відомості в документації свого хостингу або у них на сайті:

NS1.Bluehost.com
NS2.Bluehost.com

У цьому керівництві ми покажемо як оновити налаштування DNS в GoDaddy . Якщо ви реєстрували свій домен в іншому сервісі, то не турбуйтеся, тому що налаштування скрізь одні й ті ж.

Важливо: зміни DNS займають від декількох годин до двох днів.

Зміна налаштувань DNS в GoDaddy

Зайдіть в свій профіль GoDaddy і натисніть на кнопку управління поруч з доменами. Виберіть іконку налаштувань і потім Manage DNS.

Ви побачите сторінку з інформацією про домен. Вам треба клацнути по DNS Zone File. Це місце, де зберігаються всі ваші записи про DNS.

На сторінці DNS Zone File вам треба знайти запис А і CNAME, додані в ваш блог на блогер і видалити їх. Натисніть на кнопку збереження, щоб застосувати зміни. Наступний крок це налаштувати імена серверів для свого хостингу Вордпресс. Зайдіть назад на сторінку управління DNS і клацніть по manage під областю nameservers.

На наступній сторінці вам треба клацнути по custom і потім клікнути по посиланню edit nameservers, щоб додати нові сервера WordPress.

Крок третій: прибираємо редирект

Адреса вашого блогу на Блоггер зазвичай робить редирект користувачів на призначений для користувача домен, а так як ми поміняли настройки домену, то нам треба прибрати це з Блогера. Просто зайдіть в аккаунт Блогера і зайдіть на сторінку Settings> Basic. Під панеллю публікацій клацніть по іконці хрестика, щоб скасувати редирект.

Крок четвертий: установка Вордпресс

Якщо ви налаштували DNS свого домену, то тепер можете встановлювати Вордпресс на свій хостинг. Якщо ваш домен зареєструвати сервісом третьої сторони, то вам треба додати цей хостинг до домену. Наприклад, в Bluehost ви будете додавати домен як Addon домен через cPanel якщо тільки це не ваш основний домен в обліковому записі. Після додавання домену до нового хоста, вам треба встановити сам Вордпресс. Як тільки це буде зроблено, ви можете імпортувати контент зі свого блогу на блогерів.

Крок п'ятий: експорт контенту з Блогера

Перш ніж щось імпортувати, ви повинні спершу експортувати свій контент з блогу в блогерів. Блоггер дозволяє експортувати контент в XML-файлі. Зайдіть в свій блог і відвідайте сторінку Settings> Other. Під інструментами блогу знайдете посилання Export Blog.

У вас з'явиться вікно, в якому вам треба клацнути по кнопці Download Blog. Залежно від розміру файлу на це може піти або кілька секунд або кілька хвилин. Як тільки у вас будуть ваші відомості, можете приступити до їх імпорту на сайт Вордпресс.

Крок шостий: імпорт блогу Blogger в WordPress

Зайдіть в адмінку Вордпресс на сторінку Tools> Import. Там ви побачите список імпортерів для різних сервісів. Вам треба клацнути по Blogger, щоб встановити імпортер Блогера.

У вас з'явиться вікно, в якому потрібно клацнути по кнопці установки. Вордпресс тоді завантажить і встановить для вас плагін Blogger Importer. Після установки цього плагіна спробуйте його активувати і натисніть по посиланню Run Importer, щоб продовжити.

На сторінці Import Blogger WordPress попросить вас завантажити XML-файл. Просто натисніть на кнопку завантаження файлу і завантажте XML, який недавно скачали. Натисніть по Upload file and import, щоб продовжити.

WordPress тепер імпортує пости з Блогера і, як тільки закінчить, попросить у вас вказати автора імпортованих постів. Можете вказати вже існуючого користувача або ж створити нового. На цьому можете привітати, так як ви тільки що успішно імпортували свій блог на Блоггер в Вордпресс. Однак вам досі треба переконатися, що ви не втратили позиції в пошукових системах і, що відвідувачі вашого старого блогу все так же легко можуть потрапити до вас на новий сайт Вордпресс.

Крок сьомий: настройка постійних посилань

У Вордпресі є можливість, яка дозволяє вам налаштувати SEO-доброзичливу структуру посилань. Однак так як ви імпортуєте контент з Блогера, то цілком ймовірно, що ви захотіли б мати структуру посилань найбільш близьку до структури посилань Блогера. Щоб налаштувати постійні посилання вам необхідно зайти на сторінку Settings> Permalinks і вставити цей код в поле custom structure:

/%year%/%monthnum%/%postname%.html

html

Крок восьмий: настройка редиректів фідів

Ви успішно налаштували редирект блог на блогер на свій сайт Вордпресс. Однак користувачі, які підписалися на RSS-фід вашого Блогера перестануть отримувати повідомлення. Вам треба налаштувати редирект фідів запитів на свої фіди Вордпресс. Цього можна легко домогтися, редагуючи файл .htaccess в кореневій папці Вордпресс. З'єднаєтеся з сайтом Вордпресс за допомогою FTP-клієнта. Вам треба буде включити опцію Show Hidden Files в налаштуваннях вашого клієнта FTP. Якщо ви використовуєте Filezilla, то ви знайдете цю опцію в меню Server.

Як тільки підключіться до свого сайту, ви знайдете файл .htaccess в кореневій директорії свого сайту. Вам треба відредагувати цей файл і вставити наступний код перед будь-яким іншим шматком коду у файлі.

<IfModule mod_rewrite.c> RewriteEngine on RewriteRule atom.xml / feed? [L, R = 301] RewriteRule rss.xml / feed? [L, R = 301] RewriteRule ^ feeds / posts /?.*$ / feed? [L, R = 301] RewriteRule ^ feeds / comments /?.*$ / comments / feed? [L, R = 301] </ IfModule>

Збережіть свої зміни і завантажте файл .htaccess назад на сервер. Ваші передплатники фида Блогера будуть тепер перенаправлені на фід вашого сайту в Вордпресс.

Наша спеціальність - розробка та підтримка сайтів на WordPress. Контакти для безкоштовної консультації - [email protected] , +371 29394520

Як перенести блог Blogger з власним доменом на WordPress

Blogger дозволяє використовувати домени третіх сторін так само, як і домени від Google. У цій статті ми розберемо як можна перенести блог з власним доменом на WordPress. Тільки керуйтеся цією інструкцією лише в тому випадку, якщо збираєтеся перенести блог з власним доменом.

Крок перший: починаємо

Перш ніж почати, дуже важливо розуміти, що це керівництво лише для блогів з власним хостингом. Якщо у вас його немає, то ми радимо вам Bluehost , Так як останній перебуває в списку офіційно рекомендованих Вордпресс. Якщо вас з якихось причин не влаштовує Bluehost, то можете використовувати в якості альтернативи Siteground, ще один непоганий хостинг.

Крок другий: міняємо настройки DNS

Blogger дозволяє вам використовувати будь-яке доменне ім'я, зареєстроване третьою стороною. Користувачі зі Сполучених Штатів можуть користуватися доменом, зареєстрованим за допомогою Google Domains. Коли ви вперше налаштовували домен, у вас обов'язково запитували CNAME і А записи. Вам треба буде їх видалити і додати настройки DNS свого WordPress-хостингу. Ви можете отримати ці відомості в документації свого хостингу або у них на сайті:

NS1.Bluehost.com
NS2.Bluehost.com

У цьому керівництві ми покажемо як оновити налаштування DNS в GoDaddy . Якщо ви реєстрували свій домен в іншому сервісі, то не турбуйтеся, тому що налаштування скрізь одні й ті ж.

Важливо: зміни DNS займають від декількох годин до двох днів.

Зміна налаштувань DNS в GoDaddy

Зайдіть в свій профіль GoDaddy і натисніть на кнопку управління поруч з доменами. Виберіть іконку налаштувань і потім Manage DNS.

Ви побачите сторінку з інформацією про домен. Вам треба клацнути по DNS Zone File. Це місце, де зберігаються всі ваші записи про DNS.

На сторінці DNS Zone File вам треба знайти запис А і CNAME, додані в ваш блог на блогер і видалити їх. Натисніть на кнопку збереження, щоб застосувати зміни. Наступний крок це налаштувати імена серверів для свого хостингу Вордпресс. Зайдіть назад на сторінку управління DNS і клацніть по manage під областю nameservers.

На наступній сторінці вам треба клацнути по custom і потім клікнути по посиланню edit nameservers, щоб додати нові сервера WordPress.

Крок третій: прибираємо редирект

Адреса вашого блогу на Блоггер зазвичай робить редирект користувачів на призначений для користувача домен, а так як ми поміняли настройки домену, то нам треба прибрати це з Блогера. Просто зайдіть в аккаунт Блогера і зайдіть на сторінку Settings> Basic. Під панеллю публікацій клацніть по іконці хрестика, щоб скасувати редирект.

Крок четвертий: установка Вордпресс

Якщо ви налаштували DNS свого домену, то тепер можете встановлювати Вордпресс на свій хостинг. Якщо ваш домен зареєструвати сервісом третьої сторони, то вам треба додати цей хостинг до домену. Наприклад, в Bluehost ви будете додавати домен як Addon домен через cPanel якщо тільки це не ваш основний домен в обліковому записі. Після додавання домену до нового хоста, вам треба встановити сам Вордпресс. Як тільки це буде зроблено, ви можете імпортувати контент зі свого блогу на блогерів.

Крок п'ятий: експорт контенту з Блогера

Перш ніж щось імпортувати, ви повинні спершу експортувати свій контент з блогу в блогерів. Блоггер дозволяє експортувати контент в XML-файлі. Зайдіть в свій блог і відвідайте сторінку Settings> Other. Під інструментами блогу знайдете посилання Export Blog.

У вас з'явиться вікно, в якому вам треба клацнути по кнопці Download Blog. Залежно від розміру файлу на це може піти або кілька секунд або кілька хвилин. Як тільки у вас будуть ваші відомості, можете приступити до їх імпорту на сайт Вордпресс.

Крок шостий: імпорт блогу Blogger в WordPress

Зайдіть в адмінку Вордпресс на сторінку Tools> Import. Там ви побачите список імпортерів для різних сервісів. Вам треба клацнути по Blogger, щоб встановити імпортер Блогера.

У вас з'явиться вікно, в якому потрібно клацнути по кнопці установки. Вордпресс тоді завантажить і встановить для вас плагін Blogger Importer. Після установки цього плагіна спробуйте його активувати і натисніть по посиланню Run Importer, щоб продовжити.

На сторінці Import Blogger WordPress попросить вас завантажити XML-файл. Просто натисніть на кнопку завантаження файлу і завантажте XML, який недавно скачали. Натисніть по Upload file and import, щоб продовжити.

WordPress тепер імпортує пости з Блогера і, як тільки закінчить, попросить у вас вказати автора імпортованих постів. Можете вказати вже існуючого користувача або ж створити нового. На цьому можете привітати, так як ви тільки що успішно імпортували свій блог на Блоггер в Вордпресс. Однак вам досі треба переконатися, що ви не втратили позиції в пошукових системах і, що відвідувачі вашого старого блогу все так же легко можуть потрапити до вас на новий сайт Вордпресс.

Крок сьомий: настройка постійних посилань

У Вордпресі є можливість, яка дозволяє вам налаштувати SEO-доброзичливу структуру посилань. Однак так як ви імпортуєте контент з Блогера, то цілком ймовірно, що ви захотіли б мати структуру посилань найбільш близьку до структури посилань Блогера. Щоб налаштувати постійні посилання вам необхідно зайти на сторінку Settings> Permalinks і вставити цей код в поле custom structure:

/%year%/%monthnum%/%postname%.html

html

Крок восьмий: настройка редиректів фідів

Ви успішно налаштували редирект блог на блогер на свій сайт Вордпресс. Однак користувачі, які підписалися на RSS-фід вашого Блогера перестануть отримувати повідомлення. Вам треба налаштувати редирект фідів запитів на свої фіди Вордпресс. Цього можна легко домогтися, редагуючи файл .htaccess в кореневій папці Вордпресс. З'єднаєтеся з сайтом Вордпресс за допомогою FTP-клієнта. Вам треба буде включити опцію Show Hidden Files в налаштуваннях вашого клієнта FTP. Якщо ви використовуєте Filezilla, то ви знайдете цю опцію в меню Server.

Як тільки підключіться до свого сайту, ви знайдете файл .htaccess в кореневій директорії свого сайту. Вам треба відредагувати цей файл і вставити наступний код перед будь-яким іншим шматком коду у файлі.

<IfModule mod_rewrite.c> RewriteEngine on RewriteRule atom.xml / feed? [L, R = 301] RewriteRule rss.xml / feed? [L, R = 301] RewriteRule ^ feeds / posts /?.*$ / feed? [L, R = 301] RewriteRule ^ feeds / comments /?.*$ / comments / feed? [L, R = 301] </ IfModule>

Збережіть свої зміни і завантажте файл .htaccess назад на сервер. Ваші передплатники фида Блогера будуть тепер перенаправлені на фід вашого сайту в Вордпресс.

Наша спеціальність - розробка та підтримка сайтів на WordPress. Контакти для безкоштовної консультації - [email protected] , +371 29394520

Xml / feed?
Xml / feed?
L, R = 301] RewriteRule ^ feeds / posts /?
Feed?
L, R = 301] RewriteRule ^ feeds / comments /?
L, R = 301] RewriteRule ^ feeds / posts /?
Feed?
L, R = 301] RewriteRule ^ feeds / comments /?
L, R = 301] RewriteRule ^ feeds / posts /?
Feed?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: