Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як перевірити ТИЦ і PR сайту?

 1. Способи перевірки ТИЦ і ПР сайту
 2. 2. Плагін для браузера Mozilla FireFox - SeoQuake
 3. 3. Сервіс для аналізу сайту xseo.in/ipr
 4. На що впливає ТИЦ і PR
 5. 2. Доходи від посилальної реклами

Привіт друзі! Сьогодні ми займемося перевіркою чарівних показників наших сайтів, званих ТИЦ і PR. Чарівні вони тому, що їх зростання чудесним чином підвищує доходи від деяких видів реклами.

Якраз вчора пошукова система Google провела чергове оновлення рейтингу сайтів в своїй базі, точніше навіть не сайтів, а сторінок, так як google page rank (PR) розраховується для кожної сторінки окремо, про це я писав в статті про про авторитетність сайтів .

На відміну від Яндекса, який проводить перерахунок всіх рейтингів досить часто (приблизно кожен місяць), google робить це значно рідше, до цього ми були свідками перерахунку аж в квітні 2010.

Способи перевірки ТИЦ і ПР сайту

1. Використання для перевірки сервісу pr-cy.ru

Це досить простий ресурс, на якому необхідно ввести адресу перевіряється сайту і ви миттєво отримаєте потрібні дані. Крім ТИЦ і PR він покаже ще багато всяких даних. Крім того, він дозволяє взяти спеціальний код, розмістивши який на своєму сайті ви отримаєте кнопочку, яка ніколи ваш ТИЦ і PR (велика цифра показує ТИЦ, маленька внизу PR).

Дані на цій кнопці змінюються автоматично, так що стежити і оновлювати їх не потрібно. Правда, варто відзначити, що оновлення значення йде з затримкою. Апдейт значень в пошуковій системі вже пройшов, а зміни на індикаторі ми можемо побачити через багато днів.

Єдиний недолік цього сервісу полягає в тому, що він показує параметри головної сторінки сайту, а ми знаємо, що значення PR вважається для кожної сторінки окремо.

2. Плагін для браузера Mozilla FireFox - SeoQuake

Цей плагін ( що таке плагін читайте тут ) Надає дуже багато корисної інформації по сайту і його сторінок. Обумовлені параметри можна налаштовувати, включаючи потрібні (ТІЦ, PR і т.д.) і виключаючи те, що вам не потрібно. Він дуже корисний як для аналізу своїх сайтів, так і для перевірки чужих проектів. Я користуюся його функцією seobar, ось як вона виглядає в моїх настройках:

У мене виведені наступні показники: PR, кількість проіндексованих в Google сторінок, AlexaRank, ТИЦ, кількість сторінок проіндексованих в Яндексі, кількість посилань на сторінці (внутрішніх / зовнішніх).

Все це відразу показує як виглядає сайт і окремі його сторінки в очах обох важливих пошукових системах Яндекс і Google.

3. Сервіс для аналізу сайту xseo.in/ipr

in/ipr

Якщо ви не користуєтеся Mozilla FireFox або не хочете встановлювати плагін для браузера, але іноді вам потрібно дізнатися про ті чи інші параметри, то ідеальний варіант використовувати цей сервіс.

Зазначена в заголовку сторінка веде на розділ, який показує PR конкретної сторінки, одночасно можна перевіряти кілька сторінок. Для цього просто вводите адресу кожної з них в поле, а потім тиснете кнопку перевірити PR.

Крім вимірювання пузомерок цей сервіс вміє ще багато чого. Почитайте про його функціях в правій частині сайту, можливо щось з цього ви давно шукали. Для визначення інших параметрів досить вибрати потрібний із меню і внести вихідні дані.

Дизайн у сайту досить простий, без наворотів, але, до сих пір, в цьому сервісі я знаходив все що мені було потрібно, так що рекомендую.

На закінчення хочу сказати, що існує багато і інших способів перевірити ТИЦ і PR на сайті. Серед них є безліч плагінів і розширень для браузерів (не тільки SeoQuake), причому ці розширення працюють і в Google Chrome і в багатьох інших.

А сервісів, на зразок тих, що я описав ще більше. Кожен з них вміє визначати основні характеристики сайтів, а деякі, як і xseo, проводять глибокий аналіз.

Але не варто захоплюватися розглядом цифр вашого сайту, краще приділіть час розвитку свого проекту, користі буде більше.

Хоча сьогоднішня стаття і стосується суто вимірювання ТИЦ і PR, я все таки хочу пару слів сказати про те, для чого потрібні ці пузомерки. Можливо, вам це стане в нагоді.

На що впливає ТИЦ і PR

1. Місце сайту в результатах пошуку

Якщо говорити про Яндекс, то це міф. ТІЦ не впливає на пошукову видачу жодним чином. Саме з цієї причини в ТОПі по багатьом запитам некомерційних тематик можуть бути сусідами нульові сайти і великі трастові портали з індексом цитування в кілька тисяч.

Відносно Google позиція інша. Його рейтинг сторінок впливає на місце сайту у видачі. Природно, це не найбільш значимий фактор, але за інших рівних умов сайт з великим PR буде вище.

2. Доходи від посилальної реклами

Нормативний фактор ранжування в роботі пошукових систем має чимале значення, тому що просуваються сайти активно купують посилання. Але, значимість посилань з різних сайтів і різних сторінок істотно відрізняється. І в цьому плані посилання з сайтів мають великий ТІЦ приносять більше користі для просування в Яндекс. А сторінки з великим PR непогано допомагають у просуванні під Google.

Відповідно, чим вище ці показники на вашому сайті, тим більше ви можете запросити за розміщення чужих посилань.

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: