Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як підвищити тИЦ і підняти PageRank свого сайту

 1. Які інструменти необхідно використовувати, щоб безпечно підняти тИЦ сайту
 2. Як і де дізнатися, який у мого сайту тИЦ і як часто він оновлюється
 3. висновки такі

тИЦ (тематичний індекс цитування) - обчислювальна технологія від Яндекса, сенс якої полягає у визначенні авторитетності ресурсів з урахуванням певних характеристик, що вимірюються в посилаються сторінках тИЦ (тематичний індекс цитування) - обчислювальна технологія від Яндекса, сенс якої полягає у визначенні авторитетності ресурсів з урахуванням певних характеристик, що вимірюються в посилаються сторінках. Виходячи з самої назви стає зрозуміло, що для того, щоб підняти тИЦ необхідно залучити посилання саме з тематичних ресурсів. Таким чином, тільки такі донори беруться до уваги і їх спільний посилається рейтинг визначає показники Вашого сайту або окремо взятої сторінки (підкатегорії). З інструкції Яндекса про те, як вимірюється тІЦ , Можна зрозуміти, яким чином відбувається нарощування даного показника. Бажаючим дізнатися, як підвищити тИЦ свого сайту, ми пропонуємо кілька інструментів, які працюють, не дивлячись на революційні перетворення пошукових систем.

PageRank (PR сайту) - технологія вимірювання рейтингу і авторитетності сторінок від Google. Але PR вже не оновлювався більше року. За словами Метт Кеттса (інженер Google і головний борець з пошуковим спамом), це навряд чи станеться. Не так давно, пошуковий гігант заявив про те, що незабаром планують перейти на абсолютно новий фактор ранжування сайту, який буде вимірюватися не кількістю посилань, як це відбувається зараз, а за допомогою свого роду достовірних факторів. Докладний аналіз технології читайте в статті Knowledge-Based Trust .

Очікувати, коли відбудеться оновлення PR від Google як видно вже не має сенсу. Тому, зупинимося докладно на тИЦ, який як і раніше оновлюється, а бажаючих його накрутити стає з кожним роком все більше.

Які інструменти необхідно використовувати, щоб безпечно підняти тИЦ сайту

1. Оновлення контенту

Складно уявити собі, до чого тут внутрішній контент, якщо тИЦ залежить суто від зовнішніх чинників, але не поспішайте ставити запитання і входити в подив. Насправді все просто. Чим більше цікавого і корисного контенту на своєму сайті Ви напишіть, тим більша ймовірність, що посилання на сторінки з кращими матеріалами будуть безкоштовно опубліковані в якості джерела матеріалу на інших ресурсах. Це перше. Друге. Коли Ви будете займатися просуванням сайту, тоді зможете залучати хороші посилання не тільки на ті розділи, які вважаєте стратегічно важливими або комерційними, а й на матеріали з рубрики «Новини» або «Статті». Як правило, в статтях, наприклад на тему «Як правильно вибрати кондиціонер» в контенті ми завжди розміщуємо посилання, яка власне веде на каталог цих кондиціонерів. Чим Вам не посилання? При цьому, рейтинг статті при правильному просуванні, а в тому числі і тИЦ також, будуть рости.

В результаті зовнішньої активності і правильної внутрішньої перелінковки Ви отримуєте додаткову вагу, який циркулируется на сторінках Вашого сайту і передається туди, куди необхідно, де б Ви хотіли бачити найвищий показник тематичного індексу цитування.

2. Посилання з зовнішніх ресурсів

Почнемо відразу з того, що рекомендує Яндекс. З інструкції, посилання на яку була дана ще на самому початку цієї статті сказано, що посилання з дощок оголошень, блогів, форумів, каталогів, що не модеруються або не підтверджені Яндекс, також, в рахунок не беруться. У підсумку, різного роду лінкопомийки і ГС збільшити тИЦ Вам навряд чи допоможуть. Тому, є сенс працювати з інформаційними порталами і тематичними ресурсами. Тут слід зрозуміти, яку мету Ви ставите. Якщо сайт повинен грамотно і рівномірно розвиватися, тоді із закупівлею посилань краще почекати. Вони такої ваги і стрибка тИЦ вже не дадуть, як це було ще рік тому. У разі, якщо стоїть завдання створити якісь сателіти, щоб на них потім продавати посилання і подорожче, багато веб-майстри не зневажають різного роду маніпуляціями від покупки посилань на біржах Sape.Ru, Seopult.Ru і інші, а також балуються прогоном по каталогам. З'являються свого роду пузомерки. тИЦ високий, а толку від таких сайтів мало. Тут вже ціла справа.

Якщо у сайту високий показник тИЦ і його власник примудрився якимсь чином його підняти, це не говорить про те, що сайт дійсно рейтинговий і авторитетний, так як рівень довіри до ресурсу визначається сотнями факторів. Саме тому, тимчасові посилання вже не дають такого стрімкого стрибка позицій у видачі. Вони просто поїдені цими посиланнями, перенасичені. Якщо Ви хочете розвивати сайт і не женіться за тИЦ, мудрим рішенням стане відмова від автоматизованого просування сайту за допомогою покупки посилань. Хоча, в Google даний інструмент просування ще як і раніше не погано працює.

3. Додавання сайту в Яндекс.Каталог

Без всяких сумнівів, це найдієвіший спосіб, як наростити тИЦ для свого сайту. І без того, ресурс має гарний показником даної технології вимірювання. Посилання з каталогу пошукача дасть не тільки зростання тИЦ, але і значно вплине на рейтинг всього ресурсу. Читайте докладну інструкцію про те, як додати сайт в Яндекс.Каталог .

4. Прогін сайту по каталогам (заборонений метод накрутки Тіца)

Даний метод, як наростити і збільшити тИЦ, як був популярний 10 років тому, так і залишився. Ми вже неодноразово говорили про те, що якісному сайту, націлений на довгострокове зростання і розвиток - прогін і реєстрація сайту в каталогах ні до чого, написавши про це відповідний матеріал. Однак, хороші каталоги з трастовим рейтингом і відвідуваністю, особливо, якщо вони тематичні - дадуть хороший зростання даного показника. Але реєструвати необхідно в ручну і з унікальним описом для кожного ресурсу + ще й вимоги існують з відбору цих самих каталогів. Це довго, складно і взагалі лінь цим займатися. Детальніше про реєстрацію сайту в каталогах читайте в цієї статті .

Але ми вже говорили про те, що веб-майстрів і власників сайтів ділять на 2 групи. Перша - хто піклуватися про свій проект і бажає його цілеспрямовано розвивати. Друга група - вебмастера, які заробляють на продажу посилань. Зрозуміло, чим більшими показниками вони будуть володіти, тим більше попит і заробіток. Тут все очевидно.

Як і де дізнатися, який у мого сайту тИЦ і як часто він оновлюється

Як правило оновлення тИЦ відбувається не рідше 1 разу на місяць, буває раз в 2-3 місяці. Тут уже, як Яндексу заманеться. Існує безліч ресурсів, які ведуть облік поновлення по датах і формують нові показники при відповідному запиті.

1. http://allpositions.ru/ (сервіс моніторингу і аналізу позицій сайту + таблиця з оновленнями апдейтів Яндекса і тИЦ). Сервіс платний.
2. http://pr-cy.ru/ (можна безкоштовно дізнатися тИЦ і PR сайту).
3. https://seobudget.ru/updates/ (сервіс для професіоналів, як на платній, так і безоплатній основах, що дозволяє точно дізнатися оновлення апдейтів і тИЦ).

ru/updates/ (сервіс для професіоналів, як на платній, так і безоплатній основах, що дозволяє точно дізнатися оновлення апдейтів і тИЦ)

висновки такі

На насправді, не важливо яким ТІЦем володіє Ваш сайт. Це не той показник, за яким слід гнатися і який потрібно ростити. Краще, нехай у Вас буде 1000 унікальних відвідувачів на добу, ніж тИЦ 1000. Дуже часто таке буває, що у ресурсу божевільні показники даної одиниці вимірювання, а відвідуваність не перевищує 100 осіб на добу. І таких «дутих» прикладів в інтернеті греблю гати. Краще працюйте над якістю свого сайту і його зручністю для відвідувачів, а за тИЦ нехай женуться ті, використовуючи автоматизовані інструменти покупки посилань, хто збираються продавати посилання на цих прокачаних ресурсах. Якщо Ви це не вони.

Чим Вам не посилання?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: