Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як підвищити тИЦ сайту

 1. 1. Що таке тИЦ
 2. 1.1 «Пузомеркі» пошукових систем
 3. 1.2 Як розраховується тИЦ
 4. 1.3 Для чого потрібен тИЦ
 5. 2. Як підняти тИЦ сайту
 6. 2.1 Безкоштовні способи підвищення тИЦ
 7. Коментування dofollow блогів
 8. Посилання з «трастових» сайтів
 9. Гостьові пости або статті за посилання
 10. обмін посиланнями
 11. кросспостінг
 12. анонсування статей
 13. 2.2 Платні способи підвищення тИЦ
 14. Оренда посилань
 15. Купівля посилань
 16. просування статтями
 17. Додавання сайту в Яндекс.Каталог

Вже протягом кількох років одним з найпопулярніших питань серед вебмайстрів є «як підняти тематичний індекс цитування сайту?». Ця тема настільки популярна і актуальна, що існують десятки тисяч статей, що відповідають на це питання. Методи збільшення тИЦ, пропоновані в цих статтях, постійно застарівають, на заміну їм приходять нові ... постійно лише одне - тИЦ залежить від зовнішніх посилань, що ведуть на сайт.

постійно лише одне - тИЦ залежить від зовнішніх посилань, що ведуть на сайт

Така популярність, здавалося б, простого питання вкрай сумнівна - досі невідома причина, що змушує всіх новачків-вебмайстрів «гнатися» за зростанням індексу цитування. Втім, пошук цієї містичної причини не є завданням даної статті. А мова піде про те, що таке тематичний індекс цитування, на що він впливає і якими способами його можна підняти.

1. Що таке тИЦ

тИЦ (тематичний індекс цитування) - показник «значущості» сайту, введений пошукачем Яндексом для визначення положення веб-ресурсів в Яндекс.

Сама ідея тИЦ базується на понятті ІЦ (індексу цитування), використовуваного в науковому світі. Там ІЦ визначає «значимість» праць науковця. Чим частіше інші вчені посилаються на його роботи, тим більше авторитетними вони будуть рахуватися.

Аналогічний принцип закладений і в показнику тИЦ - чим частіше на сайт посилаються інші ресурси, тим більш значущим його можна вважати. Однак тут крім кількості посилань враховується і їх якість, а також тематичне схожість засланих ресурсів.

1.1 «Пузомеркі» пошукових систем

Пузомеркі - це показники «значущості» сайту. Таке веселе назву цілком відповідає терміну - «пузомерки» часто використовуються блогерами і веб-майстрами для визначення, чий сайт «крутіше». Фактично власники веб-ресурсів починають «мірятися пузом», у кого більше - той і переміг.

Взагалі до пузомерку слід віднести тИЦ, PR, відвідуваність, кількість читачів (постійну аудиторію) та передплатників, активних коментаторів і т.д. Але, як правило, під пузомеркамі розуміють лише ті показники, які показують «значимість» сайту в очах пошукових систем - тИЦ, віц, PR, alexa rank і інші. Про деякі з них і піде мова.

Крім тематичного індексу цитування, який отримав широку популярність, є й інший менш популярний показник - віц. Він також використовується пошуковою системою Яндекс, але для визначення значущості сторінок, а не всього ресурсу.

віц (зважений індекс цитування) - показник «значущості» якоїсь конкретної сторінки сайту в очах пошукової системи Яндекс.

Отже, якщо тИЦ - це показник, який визначається авторитетність всього сайту, то віц визначається для кожної окремої сторінки. Грубо кажучи, віц - це тИЦ, розрахований для кожної сторінки сайту. Однак на відміну від тематичного індексу цитування при розрахунку показника віц упор робиться не на тематичне схожість засланих ресурсів, а на кількість і якість вхідних посилань. Чим вищий віц буде у сторінки, тим більшу вагу вона зможе передати по зовнішньому посиланню. Детальніше про це, а також про передачу ваги по зовнішніх посиланнях можна почитати в цієї статті .

PR ( «піар») - це показник «значущості» сторінки сайту в очах Гугла.

Піар - це альтернатива віц. І хоча розраховуються ці дві пузомерки по-різному, їх роль однакова - визначити авторитетність сторінки. Але найважливіше те, що віц і PR впливають на позиції сторінки в ТОПі пошукових систем. На жаль, пошукові системи не дозволяють виміряти точне значення віц і PR тієї чи іншої сторінки. У випадку з PR - можна дізнатися логарифмічна значення цієї величини, а у випадку з віц навіть цього не дано.

1.2 Як розраховується тИЦ

Як уже було відзначено вище, тИЦ розраховується на основі трьох головних чинників:

 • кількість посилань на сайт;
 • сумарна вага, який передається цими посиланнями - тобто якість посилань;
 • тематична близькість ресурсів, що посилаються на сайт.

1. Кількість посилань на сайт - основний фактор. Чим їх більше, тим краще. Кожне посилання несе в собі певне політичне значення, а так як тИЦ залежить від сумарної ваги, переданого посиланнями, то очевидно, що кількість грає свою роль. Однак не варто забувати, що посилання з низькоякісних ресурсів можуть сильно нашкодити трасту сайту . Тому не варто сліпо гнатися за кількістю посилань.

2. Сумарна вага, який передається посиланнями. Під цим можна розуміти сумарна якість всіх посилань. Справа в тому, що посилання можуть передавати різну вагу, що залежить від великої кількості факторів. І чим більша вага буде передавати посилання, тим якіснішою вона буде вважатися. В кінцевому рахунку, сума всіх ваг посилань і визначає тИЦ сайту, тому чим вище їх якість, тим краще.

3. Тематична близькість ресурсів. Навіть якщо на ваш сайт є якісна посилання, це ще не говорить, що вона буде вносити значний вклад в розмір тематичного індексу цитування сайту. А все через те, що при розрахунку тІЦ враховується також і тематика посилаються ресурсів. Якщо на кулінарний блог посилаються кулінарні ресурси, то вага буде передаватися великий. Якщо ж на той же ресурс будуть вести посилання з сайтів про туризм або авто, то очевидно, що передається вага буде занижений.

Тематичний індекс цитування складається тільки з зовнішніх посилань - ніякі внутрішні посилання не дозволяють його збільшити. Також слід врахувати, що при розрахунку тІЦ, навіть якщо якийсь «зовнішній» сайт посилається на ресурс кілька разів, буде врахована лише одне посилання.

При розрахунку тИЦ практично не враховується вага посилань, що ведуть з коментарів блогів (тому коментування dofollow ресурсів не дозволяє підвищити тематичний індекс цитування), форумів, дощок оголошень, сайтів-закладок та інших аналогічних ресурсів, де посилання може залишати будь-який бажаючий. Також не допомагають посилання з атрибутом nofollow . Незважаючи на це, в рідкісних випадках такі посилання все ж враховуються при підрахунку тІЦ.

Дізнатися, який тИЦ присвоєно сайту, можна в панелі Яндекс.Вебмастер, якщо сайт туди був попередньо доданий. Також для визначення тематичного індексу цитування можна використовувати спеціальні «тулбарние» розширення для браузерів.

Однак точне значення тИЦ дізнатися не вийде. Показується округлене значення, кратне 10 (при великих значеннях кратність змінюється на 25, 50, 100 і т.д.). Тобто мінімальне нульове значення тИЦ одно «десяти», далі йде «двадцять» і так далі.

1.3 Для чого потрібен тИЦ

Незважаючи на таку широку популярність індексу цитування і пристрасне бажання у вебмайстрів підняти тИЦ сайту, в реальності ж збільшення цього показника не обіцяє чогось серйозного.

Нижче перераховані можливі причини прагнення блогерів до підвищення тИЦ сайту спаданням ступенем значущості.

 1. Продаж посилань. Одна з найпопулярніших і чільних причин. Фактично це єдиний сенс збільшення тИЦ ресурсу. Якщо ви плануєте продавати посилання з сайту, то чим вище у нього тематичний індекс цитування, тим дорожчими будуть ваші угоди. Не без причини вважається, що чим вище тИЦ у сайту, тим більшу вагу передають його посилання іншим ресурсам. Звідси і росте і ціна на посилання.
 2. Естетичне задоволення. Підвищення тИЦ - це завжди свято для власника сайту. Дивно, що така марна річ може підняти настрій, але це так. Як правило, перша десятка дарує таку кількість позитивних емоцій, що часом здається, ніби-то сенсом підвищення тИЦ сайту і було поліпшення настрою. Щира, дитяча радість - це те, що не купити за гроші. Тоді, можливо, тИЦ дійсно варто підвищувати?
 3. Підвищення вартості реклами на сайті. Дуже багато вебмастера на сторінці «РЕКЛАМА НА САЙТІ» розміщують показники ресурсу (зокрема - тИЦ). Очевидно, що чим вони вищі, тим дорожче можна оцінювати вартість реклами на сайті. Таким чином, деякі веб-майстри підвищують тИЦ, щоб цим обгрунтувати дорожнечу рекламних місць сайту.
 4. Поліпшення позицій в Яндекс.Каталог. Це, в принципі, і є основне завдання тИЦ - ранжування ресурсів в каталозі Яндекса. Але, по суті, підвищення позицій сайту в ньому ніяк не відбивається на відвідуваності. Практично весь трафік дістається веб-порталів, які перебувають в ТОП-10 каталогу, проте верхні рядки займають сайти з настільки великим тИЦ, що перегнати їх пересічному ресурсу просто нереально. Звідси і виходить, що нарощування тИЦ заради підвищення відвідуваності - за рахунок переходів з Яндекс.Каталогу - марна трата грошей і часу.

2. Як підняти тИЦ сайту

Очевидно, що зростання тИЦ безпосередньо залежить від кількості і якості посилань, що ведуть на сайт. Це стає зрозуміло виходячи з вищеописаних показників, на основі яких і розраховується тематичний індекс цитування. Тому всі роботи по збільшенню даного показника зводяться до отримання посилань. Залишається лише вибрати метод (або комбінацію методів) підвищення.

2.1 Безкоштовні способи підвищення тИЦ

Як правило, більшість новоспечених вебмайстрів не готові вкладати в свій проект навіть незначні гроші. Вони хочуть навчитися заробляти в інтернеті з нуля , Готові витрачати свій час, але не кошти. Тому спочатку йтиметься про безкоштовні методи збільшення тематичного індексу цитування.

Коментування dofollow блогів

Не самий робочий метод для підвищення тИЦ, але дуже корисний для інших цілей. Плюс в тому, що такі посилання індексуються пошуковими системами і частково сприяють зростанню індексу цитування. Звичайно, що передається вага сильно занижений, тому що подібні посилання може залишити будь-який бажаючий, що суперечить політиці Яндекса в цій області. Взагалі до посилань з коментарів, якими і є посилання з dofollow блогів, пошукові системи відносяться по-особливому, не надаючи їм особливої ​​уваги. Але все ж вони корисні для розведення посилальної маси, збільшення загальної кількості зовнішніх посилань на сайт, поліпшення позицій сайту по НЧ-запитах і т.д.

Посилання з «трастових» сайтів

Трастовими сайтами зазвичай вважаються ті, у яких високі показники тИЦ і PR. На деяких з них можна вручну додавати свої посилання. Найчастіше це можна зробити, зареєструвавшись на такому ресурсі і створивши свою сторінку - профіль. У профілі є розділ «ваш сайт», туди і додається посилання. Принцип додавання може бути і іншим, але сенс один - створюється нова сторінка з посиланням на ваш ресурс. Ось приклад отримання безкоштовної посилання на сайт після його додавання в біржу рекламних посилань nolix.ru.

При цьому створюється окрема сторінка сайту, де і розміщується посилання на нього.

Посилання, подібні до тієї, що на скрині, непогано підвищують тИЦ, тому що пошукові системи сприймають їх, як природні (завдяки анкор виду «http://site.ru»).

Гідність методу - висока ефективність. Недолік - великі часові витрати: доводиться дуже довго шукати відповідні сайти, відсівати «пустушки» і т.д. Можна, звичайно, купити готову базу трастових сайтів, але доведеться витрачати гроші.

Відмінний приклад розміщення посилань з трастових сайтів показаний на відео нижче.

Гостьові пости або статті за посилання

Дуже ефективним засобом для підняття тИЦ є розміщення посилань в тематичних статтях. Оточення посилання околотематіческім текстом - це добре, а коли весь текст є тематичним - ефект значно зростає як в плані підвищення індексу цитування, так і в плані передачі ваги. Ось чому просування статтями користується такою популярністю у сео-оптимізаторів. Аналог платному просуванню статтями - гостьові пости. В цьому випадку пишеться стаття, яка буде розміщена на іншому ресурсу. В результаті приймаюча сторона отримує безкоштовний контент, а передавальна - посилання з ресурсу в цій статті.

Крім гостьових постів існують ще й статті за посилання. Різниця між ними формальна - просто гостьовими постами прийнято називати ті тексти, які розміщуються на блогах, а статті за посилання розміщуються в безкоштовних каталогах статей.

Гідність методу - висока ефективність. Недолік - величезні часові витрати.

обмін посиланнями

Досить популярна практика серед вебмайстрів - обмін посиланнями між ресурсами. Тобто один сайт посилається на інший, і натомість теж отримує посилання з нього. Тут навіть використовуються різні схеми розміщення посилань таким чином, щоб пошукові системи вважали їх природними.

Проблема даного методу - необхідність контролю над розміщеними посиланнями. Нерідко непорядні вебмастера через якийсь час видаляють зовнішні посилання, порушуючи «негласний договір» про обмін.

Ефективність даного способу підвищення тИЦ сайту залежить від того, наскільки природно будуть виглядати посилання, наскільки грамотно вони вставлені в текст і т.д.

кросспостінг

Малоефективний метод збільшення показника тИЦ. Кросспостінг - розміщення посилань (найчастіше в автоматичному режимі) на сторінки сайту в соціальних мережах. Як правило, майже всі такі посилання закриті атрибутом nofollow, який практично до нуля знижує вагу, який передається по посиланню. Але незважаючи на малу ефективність в плані підвищення тИЦ, слід застосовувати кросспостінг хоча б для того, щоб урізноманітнити кількість посилань, тим самим покращуючи «загальне» якість всіх посилань. Тому безпосередньо кросспостінг може не впливати на тІЦ, але непрямим чином, збільшуючи вагу інших посилань, все ж допомагає.

анонсування статей

Даний метод дуже схожий на попередній, винятком тут є лише те, що анонсування на увазі дещо більший обсяг тексту, що супроводжує посилання. Непогано, якщо цей текст буде унікальним, тоді і передається вага за посиланням зросте.

Хоча в довідці яндекса сказано, що подібні посилання не враховуються при підрахунку тІЦ, все ж це не так - частина посилань все ж враховується через недосконалість алгоритму пошукової системи. З іншого боку анонсування статей дозволяє поліпшити позиції сайту за деякими пошуковими запитами.

Про те, куди можна анонсувати свої статті, ви можете почитати тут (розділ 1.2 Товариства блогерів). Для того щоб отримати унікальний текст для кожного анонса, можна скористатися синонімайзер і генератором, про що є інформація в цієї статті . Про інші способи отримання контенту можна почитати тут .

2.2 Платні способи підвищення тИЦ

Недолік безкоштовних методів полягає в тому, що вони не так ефективні, як підвищення тИЦ платними способами. Набагато швидше можна підняти індекс цитування за рахунок невеликих вкладень.

Оренда посилань

Так я вирішив назвати покупку тимчасових посилань через найпопулярніші біржі - Sape, Liex, TrastLink і інші. У цьому випадку, як правило, оплачується якийсь час «існування» посилання. Потім щодня з аккаунта знімається невелика сума - плата за оренду посилання. Місячна оренда приблизно в 10-20 разів менше, ніж покупка вічного линка, що добре. Однак доводиться постійно оплачувати оренду, а вічна посилання купується один раз і розміщується на набагато більш тривалий час (в ідеалі - довічно).

Якість тимчасових посилань залишає бажати кращого, доводиться брати кількістю. Також необхідно провести грамотний фільтр майданчиків, щоб відсівати неефективні сторінки, розміщувати посилання на яких невигідно.

Також необхідно провести грамотний фільтр майданчиків, щоб відсівати неефективні сторінки, розміщувати посилання на яких невигідно

Купівля посилань

Якщо ви плануєте довгострокове розвиток сайту, тоді краще купувати, а не орендувати посилання. Купівля обходиться приблизно в 10-20 разів дорожче, ніж місячна оренда. Таким чином, якщо ресурс буде жити більше року, то вигідніше замовляти саме вічні посилання, а не тимчасові.

Якість вічних посилань набагато вище, ніж в попередньому випадку, тому й ефект буде більш значуща. Дуже важливо правильно підбирати майданчики і сторінки, на яких буде розміщуватися посилання. Від цього багато в чому і залежить успіх кампанії з підвищення тематичного індексу цитування сайту.

Посилання з ресурсу (тИЦ 10) може коштувати 50-100 рублів. Ціна може залежати від багатьох факторів, не на останньому місці серед яких якість сайту-донора.

просування статтями

Найбільш ефективний і найбільш дорогий спосіб просування - альтернатива, а скоріше - додаток до попередніх двох методів. Принцип дуже схожий з розміщенням гостьових постів або статей за посилання. Однак тепер посилання (або навіть кілька посилань) буде гармонійно вписана в об'ємну тематичну статтю. Ефект виявиться максимальним, якщо використовувати природні анкор url-виду (site.ru; http://site.ru; www.site.ru і т.д.).

Слід зауважити, що це дуже дорогий, хоч і досить надійний метод підвищення тИЦ. В середньому може піти 5-10 тис. Рублів на підвищення тИЦ всього на десятку. Все залежить від якості майданчиків, на яких будуть розміщуватися посилання. Тому навчитеся вибирати сайти, які зможуть передати найбільшу вагу.

Додавання сайту в Яндекс.Каталог

Найдорожчий спосіб. Використовується тільки в сукупності з іншими методами, тому що він не підвищує тИЦ, а в кілька разів збільшує ефект інших способів. Як правило, після додавання ресурсу в Я.К можна очікувати підвищення тИЦ сайту в 2-3 рази.

Вартість платного додавання (безкоштовно додаються тільки ресурси «виняткового» якості) знаходиться в межах 15 тис. Рублів. Сума дійсно велика, тому слід добре подумати, а чи потрібно взагалі розміщувати свій сайт в Я.К.

Існує безліч способів, як підвищити тИЦ сайту, і платних, і безкоштовних. Якщо ви всерйоз задумалися над підняттям індексу цитування сайту, тоді намагайтеся комбінувати методи, використовувати максимальне число способів, тоді і віддача від них буде максимальною.

Тоді, можливо, тИЦ дійсно варто підвищувати?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: