Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як почати вести блог? Секрети для новачка!

 1. Так навіщо потрібен блог і для кого?
 2. Які цілі створення блогів?
 3. Як почати вести свій блог?
 4. Помилки молодих блогерів.

У наш час тема блогинга (створення, ведення і розвиток блогу) досить популярна. Більшою мірою через те, що на блогах можна добре заробити, вони є вашим особистим щоденником який ще й допомагає заробити на життя. Починаючи писати цю статтю, я був впевнений, що зможу коротко все розповісти, але як зробило не все так просто. Тема досить об'ємна, цікава і потребує детального розгляду. Для зручності стаття розбита на дві частини. Отже, частина перша - основи блогинга для початківців.

Так навіщо потрібен блог і для кого?

Блог в допомогу ...

Невідомий автор

Почати сьогоднішню статтю я б хотів з однієї досить цікавою і повчальною історії. Десь за океаном, в гущі міського життя Нью-Йорка жила проста, молода дівчина, яка мала звичайну мрію - вона хотіла малювати, творити красиві картини. Мрія її по трохи реалізовувалася, вона поступила на художній факультет. З кожним днем ​​її талант все більше і більше розвивався, картини привертали увагу викладачів і однокурсників. Але нас цікавить не якість її картин, а то, що сталося далі. Будучи на другому курсі наше героїня вирішила, що потрібно картини показувати не тільки друзям, а й суспільству. Створила, а можливо і замовила у веб майстрів, нескладний блог, виклала туди всі фотографії своїх творів і початку по не многу його наповнювати цікавими матеріалами. Як ви думаєте, який був результат? Вже через пів року її картинами зацікавився відомий в Нью-Йорку художник, який порекомендував своїм друзям звернути увагу на цю дівчину. Буквально через рік була організована перша виставка в Agora Galleryі дівчина почала продавати свої картини за дуже хороші гроші.

Ще одна історія вже не з-за океану. Було це зовсім поруч. Молодий київський студент, який навчався на програміста в КПІ, одного разу зрозумів, що потрібно якось заробляти. Так як ера мобільних гаджетів настає семимильними кроками, було прийнято рішення підтримати тенденцію розвитку і почати писати програми під різні мобільні операційні системи. З написання проблем не було, а ось з реалізацією - це так. Що ж робити? Як донести до користувачів всю корисність своїх програм? Вирішив хлопець завести блог, викладав там свої творіння, а також робив професійні огляди найновіших додатків під Android та iOS. Уже через два місяці він заробив свої перші гроші, причому сума росла в геометричній прогресії, а через пів року на нього звернули увагу менеджери з великої компанії розробника, куди і запросили працювати.

Даними двома історіями я хотів Вам показати, що блог може бути корисний для всіх, чим би ви не займалися, які б цілі не ставили перед собою. Найголовніше, що за допомогою блогу ви можете заробляти дуже хороші гроші.

Які цілі створення блогів?

Створюючи блог, кожен переслідує різні цілі - хтось хоче заробляти на рекламі, хтось розповісти світу про себе та свої інтереси, а деякі створюють блог щоб поділиться своїм життєвим досвідом і дати корисні поради. Перш ніж створити блог дайте самі собі відповідь на одне дуже просте питання - навіщо він Вам потрібен?

Можна виділити такі основні цілі створення блогів:

 • Розвиток і просування власного бренду
 • Створення спільноти однодумців на основі блогу
 • Свій бізнес в інтернеті, і як результат хороший заробіток.
 • Звичайне хобі, місце де можна розслабитися і висловити всі свої думки.

Одного тільки бажання Вам не вистачить. Звичайно, це чудово, що ви загорілися бажанням, але головне також швидко і не згаснути після перших місяців роботи. Потрібно розуміти, що на початкових блог вимагає колосальної трудового вкладення, ви будете мало спати, більше писати, вивчати різні теми, робити красиві і цікаві статті.

Як почати вести свій блог?

Якщо розглядати блог з точки зору бізнесу, то в першу чергу нам знадобиться бізнес план. Як я вже говорив, потрібно визначитися з ідеєю і тематикою блогу. Потім сісти і детально продумати план діяльності на перші кілька місяців, що ви будете писати, про що, вибудувати тематичну схему так, щоб статті були цікаві і перегукувалися між собою. Головне дотримуйтеся свого стилю, інтригуйте читачі, змушуйте його ще раз повернутися на свій сайт. Для цього можна застосовувати різні фішки і секрети, про які я розповім в наступних статтях.

Для цього можна застосовувати різні фішки і секрети, про які я розповім в наступних статтях

Контент - не про незначну складова. Щоб стаття чіпляла, вона повинна бути унікальною, наповненою емоціями автора, його думкою і порадами. Якщо ви будете робити сущі статистичні огляди, або писати загальновідомі факти, то таке навряд чи приверне увагу. Інтернет кишить неякісним матеріалом. Намагайтеся креативно підходити до справи, виділяйтеся з сірої маси.

Помилки молодих блогерів.

Чим би ви не займалися, а особливо якщо це робити вперше, то обов'язково будуть помилки. У кого-то їх більше, у когось менше, але вони обов'язково є.

Основна помилка - це не розуміння того, що таке блог, і що дане заняття на початкових етапах потребують від Вас колосальних зусиль. Як ви думаєте, чому 9 з 10 блогерів припиняють писати вже через пару місяців після створення блогу? Відповідь проста - вони думали, що все буде легко і просто, що написав з десяток унікальних, а може і не дуже, статей і все, народ кинувся до Вас їх читати. А не тут то було. Цього мало, дуже мало.

Щодня свої думки в мережі залишають сотні мільйонів людей, і багато хто це робить на блогах. Як ви бачите, не достатньо просто написати статтю і викласти там своє бачення ситуації. Потрібно створити свою фішку, свою унікальну особливість заради якої користувач буде заходити і читати саме вас, а не мільйони інших блогерів. Такою особливістю може бути мотивація, особистий досвід у розвитку бізнесу. Якщо ви часто подорожуєте, то унікальні огляди невідомих широкому колу туристів місць - це ще один хороший спосіб залучити й утримати читача. Якийсь конкретний рада дати важко, адже я не можу підказати Вам як виробити свій власний стиль, все це приходить в процесі написання. Пробуйте, експериментуйте, дивіться на реакцію читача.

Друга помилка - це не актуальна інформація. Запам'ятайте раз, і нехай це стане вашим правилом. Тільки свіжа, тільки актуальна інформація здатна залучати все нових і нових читачів. Якщо ви ведете IT блог, то не варто робити опис програми яка вийшла пів року назад. Краще довше поройтесь в мережі, витратьте дорогоцінний час і напишіть своє враження про якомусь ще гарячому, пару днів назад анонсованому, гаджет, програмою або операційною системою.

Очікування швидкого прибутку - це ще одна проблема молодого блогера. Якщо для Вас блог просто хобі і ніяких фінансових завдань ви перед ним не ставите, то це одна справа. Швидше за все, з такою проблемою ви не зіткнетеся. Але ті новачки, що хочуть заробити на своєму блозі, дуже часто і прогорають. Багато хто вважає, що два-три місяці досить для того, щоб отримати перші гроші, та не дрібниця, а відразу сотні доларів. Ось і живе молодий блогер спрагою грошей і не звертає увагу на інші складові. Три місяці минуло, пів року, а тисяч доларів все ще немає. Тоді настає розчарування і блог закидається. А ось і даремно. Дуже багато успішних блогерів, які заробляють тисячі доларів на місяць, відзначали, що в перший рік вони і не думали про гроші, тільки орали, орали і орали.

Мабуть, на цьому першу частину свого вступного курсу в блогінг я закінчу. З основними поняттями ми визначилися. Уже в другій частині я розповім про технічну складову блогу і розкрити питання щодо заробітку - способи, методи, деякі секрети гарного прибутку. Читайте наступну статтю «Як почати вести свій блог - основи заробітку на блозі»

ПІДПИСАТИСЯ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

ПІДПИСАТИСЯ НА НАШ VIULY КАНАЛ

Тут дають 10 токенов VIU за підтвердженням реєстрації

Вступити в закритий телеграм Чат

Вступити в закритий телеграм Чат

Якщо Вам сподобався опублікований матеріал - поділіться ним з Вашими друзями:


Рекомендовані статті:

Так навіщо потрібен блог і для кого?
Які цілі створення блогів?
Як почати вести свій блог?
Так навіщо потрібен блог і для кого?
Як ви думаєте, який був результат?
Що ж робити?
Як донести до користувачів всю корисність своїх програм?
Які цілі створення блогів?
Перш ніж створити блог дайте самі собі відповідь на одне дуже просте питання - навіщо він Вам потрібен?
Як почати вести свій блог?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: