Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як почати вести свій блог правильно: 5 головних помилок блогу

 1. Помилка №1: Неправильний вибір теми блогу
 2. Помилка №2: Набір посилальної маси
 3. Помилка №3: ​​Внутрішня оптимізація контенту
 4. Помилка №4: Технічні помилки блогу
 5. Помилка №5: зомбування авторів блогу

подробиці

подробиці

Привіт, мої дорогі читачі. Сьогодні я хочу поділитися досвідом ведення блогу і розповісти головні помилки початківців блогерів. Як багато вже помітили в епоху кризи і постійних звільнень багато хто йде в інтернеті для вирішення своїх фінансових проблем.

Кілька років тому ніхто і не повірив би, що в інтернеті він зможе відкрити свій бізнес і заробити реальні гроші. Розкажіть кому ні будь з батьків або людей більш старшого віку про те, що вони можуть працювати в інтернеті так само, як і на звичайній роботі і отримувати зарплату більше тієї, що у них зараз і я впевнений, що багато посміються і скажуть, що все це обман, а якщо згадати 90-е і різні фінансові піраміди і як розводять наше старше покоління, яке завжди вчить нас жити і до сих пір віддають сотні тисяч рублів шахраям то не перестають дивуватися. Багато хто хоче вкласти трохи і отримати гори грошей нічого не роблячи. Я якось писав про мережевий маркетинг і як там все працює, причому дана стаття у мене дуже трафіковий і знаходиться в ТОП 5 Яндекса. Але людей багато доводи не вчать і мені часто писали гнівні листи про те, що я нічого не розумію.

Я до чого все це, та до того що без роботи в інтернеті вже не обійтися жодної компанії і жодному підприємцю. А ведення блогу в інтернеті це золота жила і багато хто це зрозумів, нехай хтось пізно, але за останні пару років в мережі як гриби стали з'являтися блоги на найрізноманітніші теми. Коду я вчився в школі то дуже сильно не любив писати різні твори і викладу бо мені це було нецікаво, і я не вмів добре це робити. Але вирішивши вести свій щоденник і писати свої думки і ділитися досвідом з читачами я став саморозвиватися, долаючи труднощі і навчаючись на своїх і чужих помилках. Так, проблем було купа, і я не знав, як почати вести свій блог починаючи від відсутності відвідувачів на блозі і закінчуючи нульовим прибутком з блогу. Я не раз думав, що це не моє і просто не реально зайняти нішу, яка і так вже високо конкурентна і я маю на увазі тему «заробіток на блозі». Але мені все вдалося. Сьогодні я отримую прибуток з оглядів, реклами, а також на послуги по створенню та просуванню сайтів в мережі, про що я писав в даній статті.

Багато починаючі блогери, які ось тільки що завели і почали вести свої блоги роблять такі помилки, після яких я б просто пішов з мережі і витрачав би весь свій час на просиджування в соціальних мережах, переглядаючи картинки з котиками і просиджуючи штани як деякі-)) )). Я не кажу про всіх, але близько 70% користувачів в мережі просто займаються фігньою. У наш час мало хто хоче працювати, всі хочуть відпочивати і нехай все йде, як і йшло колись, не замислюючись про майбутнє і мені таких людей шкода - (((.

Якщо ж ви завели свій блог, то необхідно знати, як його правильно вести і що не варто робити як на самому початку, так і впродовж життя блогу в майбутньому. Головне дотримуватися ряду вимог і блог почне розвиватися швидкими темпами. Знаєте, як я радів, коли відвідуваність перевалила за 100 унікальних відвідувачів на добу, а сьогодні відвідуваність вже 500 осіб. До речі, почитайте статтю як дізнатися відвідуваність чужого блогу , Дуже цікаво і корисно знати. Я взагалі раджу Вам підписатися на розсилку мого блогу якщо ви ще цього не зробили, так як я намагаюся не переписувати старі пости, а давати корисні поради і ділитися практичним досвідом. Я навіть не думав, що настане той день, коли у мене будуть просити поради, але на сьогоднішній день багаж знань і пройдених невдач допоміг мені просунутися вперед.

Але не варто забувати того, що ж нас змушує відвідувати інші блоги вашої тематики і читати нові статті авторів? Все просто!!! Кожен хоче отримати досвід, взяти нові ідеї та розвиватися далі, але це потрібно робити у досвідчених блогерів, які вище вас по досвіду, і тільки так ви зможете прорватися вперед.

Мені не раз писали молоді автори, які вирішили піти вчитися розкручувати свій блог на різні курси вартістю від 15 000 до 30 0000 рублі і більш, але навіщо вони потрібні ???. Хочеться запитати, а ви перед тим як піти вчитися чи намагалися самі розібратися в даній темі ??? Чи пробували читати блоги авторів, які самі пройшли через це? Ніхто вам ніколи не дасть готовий шаблон, по якому ви станете отримувати по 50 000 рублів просто писав на блог. Такого не буде, і ви повинні бути до цього готові. На місці початківців, які повірили в казки і швидку наживу я б витрачав гроші вкладаючи в свій блог як в юзабіліті так і в цікаві статті для блогу. Але все ж багато хто віддає величезні гроші саме на курси, в більшості які дають близько 80% води про яку і так написано сотні постів.

Я не буду ходити навколо і спробую розповісти і дати практичні поради зі свого досвіду ведення мого блогу, які допомогли його розвинути. Дотримання цих правил обов'язково для всіх новачків і не тільки, так як блог можна вести роками і мати відвідуваність в 50 чоловік на добу, а значить, що пора щось робити, якщо звичайно ви не пишіть в блог, щоб просто вбити час. Немає сенсу вести блог якщо його ніхто не буде читати.

Отже, читаємо і починаємо застосовувати на блозі наступні рекомендації по його веденню.

Отже, читаємо і починаємо застосовувати на блозі наступні рекомендації по його веденню

Помилка №1: Неправильний вибір теми блогу

Про це говорили вже сотні разів, але схоже до багатьох не доходить. Деякі навіть не заморочуються з тематикою блогу і пишуть про все підряд і до сих пір не можуть знайти свою аудиторію. Якщо ви пишете про те, як заробляти в інтернеті , То не потрібно писати про те, як чинити комп'ютер або малювати пензлем на ватмані. Люди йдуть за цікавою інформацією яку Ви пропонуєте на блозі і так буде формуватися основна аудиторія.

Не розумію навіщо багато хто вибирає теми лише ті, які на слуху, а самі в ній не розбираються і намагаються вчити інших. Так будь-яку тему, що не вузької спеціальності на кшталт рецептів або здоровий спосіб життя можна непогано наповнювати і розкручувати, і мати трафік в тисячі так як там простіше вивчати інформацію і попитом користується у широкого кола користувачів. Ось такі теми і треба брати, а потім просто монетизувати. Трафік наша головна задача при просуванні будь-якого блогу, а побічним явищем як раз і стане довгоочікувана прибуток у вашій кишені.

Навіть якщо ви не навчалися на ту чи іншу професію або у Вас є захоплення тоді пишіть про це. Чи граєте у відео ігри так пишіть про них, діліться кодами і корисними секретами про які ви знаєте краще за інших. «Народжений повзати літати не зможе» і це відноситься до кожного з нас. Робіть те в чому ви професіонал. А зробивши помилку при виборі теми блогу буде непоправною в майбутньому і всі вкладені кошти, і час будуть даремно.

Помилка №2: Набір посилальної маси

На даному етапі близько 80% початківців блогерів роблять жахливі помилки і не зовсім розуміють, як правильно нарощувати кількість посилань і який вплив мають орендні і вічні посилання . В епоху боротьби з покупними посиланнями необхідно постійно спостерігати за просуваються сайтами і приділяти увагу максимальної природності посилань, які будуть посилатися на ваш блог. Не так давно мені довелося виводити сайт одного з клієнтів, який прикуповував вічні посилання самостійно, а після введення в дію алгоритму «Минусинськ» сайт вилетів за 100 позиції в пошукові видачі. Раджу ознайомитися з кейсом « Як я вивів сайт клієнта з-під фільтра за покупку SEO посилань ».

Якщо ви зробили помилку і накупили неякісні посилання, то не варто відразу вдаватися в паніку, а слід якісно проаналізувати і виявити причину проблеми. Залежно від накладених санкцій пошукових систем потрібна ретельна робота з боку оптимізатора по зняттю зворотних посилань і переписування статей на блозі або комерційному сайті. Якщо все зроблено правильно, то через деякий час фільтри будуть зняті. Скажу відразу що є сервіси, які беруть за таку послугу від 25 000 рублів, але якщо розібратися, то самому можна зробити всі ці дії і заощадити величезну суму грошей і не потрапити на розлучення.

На скільки накладаються санкції пошукових систем:

 • Накрутка поведінкових факторів від 8 місяців. Раніше фільтр не знімається ні за яких умов, а відлік терміну починається після припинення всіх маніпуляцій з сайтом;
 • За покупку SEO посилань на сайт фільтр накладається до повного зняття з неякісних донорів і проходження переиндексации;
 • санкції алгоритму АГС , Введеного в 2015 році також спрямовані на боротьбу з покупними посиланнями і знімається після відмови від них.

Одним з найбільш вигідних способів придбання посилань на свій блог стає їх природне проставлення на блогах, коментарях, форумах і сервісах питань / відповідей. Але з урахуванням популярності даного методу багато сервісів стали активно спамити різні майданчики що частково знижує ефективність за умови неправильної і неприродною проставляння беклінків і тут необхідно шукати надійний сервіс крауд-маркетингу або ж самостійно вести активні дискусії.

Порада: У перші 2-3 місяці після запуску молодого блога ні в якому разі не можна купувати посилання будь-якого типу, а також проганяти по каталогах сайтів і розміщувати рекламу на сторонні сервіси та сайти так як це буде головною помилкою блогу. Купувати вічні посилання після цього періоду в першу чергу варто на головну сторінку з разбавкой анкоров.

Нарощувати кількість посилань необхідно поступово і природно, як ніби їх проставляють реальні користувачі або блоги, почерпнувшего щось цікаве у вас і вирішили поділитися посиланням зі своїми користувачами.

Не забуваємо розбавляти типи посилань, що ведуть на блог з різних майданчиків. Також слід уважно поставитися до розведення анкор-листа всіх посилань і використовувати такі як: читати тут, тут, докладніше, подивитися тут, url домену, тут і т.д. Такі анкор вважаються природними і не будуть підозрілими. Але варто зазначити, що використання тільки безанкорние посилань може негативно позначитися на просуванні сайтів в ТОП пошуку .

Я не раз бачив, як молоді блоги потрапляли під фільтри тільки через те, що вони не розуміли, як почати вести свій блог і у них не вистачало терпіння наповнювати свій блог якісним контентом і вирішили продавати посилання всім підряд з оглядів та інших банерів, тим самим втрачаючи свої блоги і репутацію, в самих пошукових системах яку повернути дуже важко -))).

Ось мої рекомендації по отриманню посилань на свій блог над якими забувають працювати:

 • Активно коментуйте статті на чужих блогах і ставте в профілі посилання або ж вказуйте в імені урл;
 • Увійдіть на відвідуваних форумах своєї тематики і активно беріть участь в обговорення, але давайте корисну інформацію, а не просто коментарі, що це або щось дуже круто і цікаво;
 • Зв'яжіться з авторами блогів і запропонуйте публікацію гостьових постів . Але останнім часом багато власників блогів бояться публікувати такі пости, а вже якщо беруть, то тільки якісні і об'ємні пости обсягом не менше 10 000 символів без пробілів. Також варто прикупити посилань з нових постів що дуже добре позначиться на просуванні;
 • Прикупите посилань на сервісах крауд-маркетингу;
 • Замовте прогін по новинний розсилку відвідуваних блогів;
 • Анонсує нові пости блогу в новинних розсилках типу Subscribe.

Порада: Якщо ви написали трафіковий статтю, заточену під ключові запити, то необхідно прикупити 1-3 посилання з різними анкорами і це допоможе підняти статтю в пошуку. Також ставимо посилання з проіндексованих раніше статей на внутрішніх сторінках блогу.

Помилка №3: ​​Внутрішня оптимізація контенту

Неправильне написання статей є помилкою 90% початківців блогів. Ви, напевно, чули, що контент рулить і він займає на вашому блозі основну частину і необхідно чітко розуміти, що до чого і як робити оптимізацію. Я на блозі писав кілька статей на цю тему які можна почитати тут і ось тут .

Головною помилкою блогу є використання ключових запитів не з семантичного ядра, яке збирається для блогу і в майбутньому постійно має розширюватися. Багато також не можуть зрозуміти, що це таке семантичне ядро ​​і з чим його їдять. Для збору використовується величезна кількість способів, серед яких можна відзначити:

 • База ключових запитів Пастухова;
 • Статистика yandex.wordstat;
 • Платна програма Key Colleсtor;
 • Безкоштовна прога з дивною назвою Словоёб (аналог колектора);
 • Також на різних біржах і сервісах аудиту сайтів стали впроваджуватися такі інструменти для допомоги в зборі запитів.

Серед помилок можу відзначити часто вживання ключових запитів в тексті в неприродному входження, а також вибір ключів мають досить високу частотність і конкуренцію в пошуку. І головною помилкою блогерів є нерозуміння як вставляти ключові запити в текст.

Ось приклад правильного використання будь-якого запиту в тексті. Отриманий запит необхідно в обов'язковому порядку використовувати в: аліас сторінки, описі, переважно заголовку h1, підзаголовку h2, і кілька разів в тексті в залежності від обсягу. Також неправильним буде використанням ключів близько один від одного, а не по всьому тілу документа.

Також, слід в першому абзаці, об'ємом 400 символів без пробілів, використовувати в точній входження запит, а також в останніх абзацах статті. Загальний обсяг поста при такому вживанні варто робити не менше як 4500 символів.

Особисто я, перед тим як починати писати новий пост, проводжу аналіз ТОПу видачі під свої запити і після написання починаю рівномірно розподіляти їх в тексті, щоб читати було приємно і у пошукачів не було підозр. Головне не сходити з розуму і не пхати запити де завгодно за змістом. Все повинно бути в міру і іноді вживання в 3 рази в актуальній темі допоможуть привести відмінний трафік на блог.

Порада: Не переписуйте ті теми, про які всі пишуть одне і теж не вносячи своїх роздумів і корисних порад. Актуальність теж є важливим моментом в особливості якщо новина вийшла недавно як я це робив з моменту введення алгоритму Минусинськ і стаття потрапила в ТОП 5 видачі Яндекса і привела нових відвідувачів.

З контентом завжди необхідно експериментувати. Можна написати 100 статей і отримати трафік в 30-70 осіб на добу, а можна і за допомогою однієї грамотно оптимізованої статті отримати це кількість відвідувачів. Приклад моє такої статті можете побачити в сайдбарі в модулі найпопулярніші статті, і вона так на першому місці.

Все залежить від корисності матеріалу і як його можуть застосувати в своїх цілях користувачі. Також не варто забувати і від тематики, якщо вона вузька, то рухатися важче, а якщо багато користувачів начебто «рецепти» або «медицина», то можна написати безліч контенту і при грамотній внутрішньої перелинковки сторінок сайту і SEO оптимізації можна отримати потужний ефект.

При складанні семантичного ядра, а також написанні нових постів багато блогери роблять помилку виключаючи проведення аналізу конкурентів в видачі та аналізу статей, які потрапили в ТОП Яндекса, а також аналіз найбільш трафікових статей, які призводять найбільше людей.

Помилка №4: Технічні помилки блогу

Даний розділ теж багато хто залишає позаду з огляду на те, що вважають раз статті написані і оптимізовані значить все буде в шоколаді. Але їли блог буде неправильно налаштований і буде погано індексуватися то можна втратити і трафік на блог і читачів.

Начебто все просто і про це теж постійно говорять, але чому ж блогери також допускають ці помилки на блозі знову? Все через незнання основних правил і льон вникнути в питання оптимізації блогу, а коли вже буде витрачено десятки тисяч на написання статей і красивий дизайн буде вже важко щось робити.

Я сам не раз стикався з купою проблем починаючи від злому сайтів і закінчуючи втратою всього трафіку з пошуку і це були жахливі часи, але вони дали мені безцінний досвід і допомогли зрозуміти суть ведення блогу в мережі.

Важливими моментами при налаштуванні блогу які багато хто не роблять є:

 • Наявність чистого дизайну свого проекту;
 • Відсутність неякісніх вихідних ПОСИЛАННЯ з сайту , Вшити Всередині если вікачаній варезні шаблон або ж Встановлені компоненти з піратськіх сайтів;
 • наявність грамотної мікророзміткі основних розділів;
 • Наявність на блогах, Які пріймають оплату за курси або інші послуги захищений з'єднання https . Гугл високо ранжірує сайти з даною темою;
 • Довге завантаження сторінок сайту, пов'язана з великими НАВАНТАЖЕННЯ на сервер за рахунок відсутності оптімізації збережений и внутрішнього коду (перевірка на валідність), а такоже наявність на дешевому и малопродуктивних хостингу;
 • Дотримання и правильна розстановка тегів для заголовків на страницах и в загально списку матеріалів;
 • Відсутність вірусів на страницах блогу;
 • Правильне визначення релевантних запитам сторінок и создания правильної внутрішньої перелінковкі ;
 • Відсутність зрозумілої для користувача навігації по сторінках і розділах блогу;
 • відсутність красивих кнопок соціальних мереж допомагають прискорити індексацію сайту і збільшення трафіку зі сторінок акаунтів користувачів;
 • Відсутність лічильників статистики відвідувачів на сайті, які допомагають аналізувати трафік і проводити пошуковим системам облік поведінковіх факторів ;
 • Налаштування таблиці стилів без додаткового використання в самих матеріалах;
 • Відсутність мобільної версії під всі пристрої в форматі html 5.

Звичайно список дуже великий і можна писати, і писати. Для кожного конкретного блогу звичайно ж потрібно проводити окремий аудит і виявляти причини просідання позицій і наявність помилок.

Помилка №5: зомбування авторів блогу

Так ось таку назву я вирішив поставити до цього розділу. Якщо вже ви вирішили заробляти на блозі реальні гроші, то не треба бути молодшими братами інших блогів. Я маю на увазі не потрібно доношувати їх старий одяг. Пишіть на потрібні теми і після публікації статті запитуйте себе, а цікава ця стаття і чи буде від неї чутки або я просто переписав тупо все з іншого блогу. Деякі як зомбі йдуть не в тому напрямку роками і роблять одне і теж не розуміючи, що вони плодять непотрібний контент, з якого не зможуть отримувати прибуток як би вони не старалися.

Якщо один блогер вибрав для себе правильну тактику і зрозумів, як вести свій блог, а у вас не виходить застосувати її до себе, то шукайте потрібні варіанти, а не потрібно битися головою об цегляну стіну. Мізки на те й дано щоб думати і вирішувати проблеми. Зробіть якусь родзинку, на своєму блозі яка буде корисна користувачам. Хтось вставляє корисне відео в матеріали для затримки користувачів, хтось надивившись на інших пичкает блог кросвордами або іншими непотрібними речами, які працювали раніше, а ви придумайте щось своє чого немає ні в кого.

Загалом будьте індивідуальністю і постійно аналізуйте попит в інтернеті і в сфері блогосфери. Просте написання десятків статей не приведе нік чого, якщо звичайно у вас немає тисячної аудиторії, які чекаю від вас кожен день нової розсилки, і вони просто живуть на блозі, але щось я не впевнений.

Сподіваюся матеріал був корисний, і ви тепер зрозуміли, як почати вести свій блог без помилок, і я на цьому буду закруглятися. Використовуйте отримані знання і не робіть помилок на блозі і тоді ви будите приємно здивовані. Підпишіться на мою розсилку і найближчим часом я розповім, як отримати перші 300 відвідувачів на свій блог і що я для цього робив по кроках. Буде цікаво.

Буде цікаво

З повагою, Галіулін Руслан.

Корисні матеріали:

Додати коментар

Але не варто забувати того, що ж нас змушує відвідувати інші блоги вашої тематики і читати нові статті авторів?
Мені не раз писали молоді автори, які вирішили піти вчитися розкручувати свій блог на різні курси вартістю від 15 000 до 30 0000 рублі і більш, але навіщо вони потрібні ?
Хочеться запитати, а ви перед тим як піти вчитися чи намагалися самі розібратися в даній темі ?
Чи пробували читати блоги авторів, які самі пройшли через це?
Начебто все просто і про це теж постійно говорять, але чому ж блогери також допускають ці помилки на блозі знову?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: