Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як почати вести свій блог

 1. Всі частини мого невеликого FAQ для блогерів:
 2. Моя філософія блоговеденія
 3. Мій найголовніший висновок
 4. Як же почати вести блог
 5. Вибираємо тему блогу
 6. вибираємо хостинг
 7. Вибираємо движок для блога
 8. Ставимо плагіни і наводимо блог до необхідного виду
 9. Вчимося шукати ключові слова і використовуємо їх в статтях
 10. Заявляємо про себе
 11. Вивчаємо SEO та SMM
 12. Вивчаємо види заробітку на блозі
 13. Аналізуємо свої дії
 14. генеруємо ідеї
 15. Де шукати інформацію
 16. наостанок

З певною періодичністю отримую питання, на кшталт, як «Як почати вести свій блог» або ж «Як зробити його відвідуваним». Подумав і зрозумів, що все одно не виходить відкрутитися, і так чи інакше я на ці питання відповідаю. Тому вирішив написати пару постів на цю тему, поділитися досвідом так сказати. Але відразу попереджаю, ви навряд чи знайдете тут керівництво по кроках, або ж якусь універсальну формулу для своїх дій. А також, я не вважаю себе надто обізнаним у цих питаннях, тому не варто розглядати мій досвід і рекомендації, як істину в останній інстанції.

Зміст статті

Всі частини мого невеликого FAQ для блогерів:

Я написав ряд статей, пов'язаних з блогінгом. Вони не претендують на повноцінний мануал, але початківцям можуть виявитися корисними. Можете ознайомиться, якщо цікаво.

0. Рекомендую курс «Як стати блогером тисячником і заробляти»
1. Як почати вести блог
2. Як розкрутити блог - список моїх дій
3. Як заробляти на блозі і в подорожах
4. Приклад заробітку на нашому блозі - фінстріп 2013 , фінстріп 2012 , фінстріп 2011
5. Читацький і пошукової трафік, а також чому читачі не повертаються
6. Трохи правди про тревел-блогінг
7. Поради щодо безпеки блогу на WordPress

З певною періодичністю отримую питання, на кшталт, як «Як почати вести свій блог» або ж «Як зробити його відвідуваним»

Як почати вести свій блог

Моя філософія блоговеденія

Перш за все, хочу трохи розповісти про свою філософію, якщо так можна висловитися. І полягає вона в тому, що я не розглядаю свій блог, тільки як засіб заробітку. Я намагаюся об'єднати блог для душі і заробляння грошей. Наскільки це у мене виходить, ви самі можете судити, бачачи мої результати: 2011 і 2012 .

Так, я знаю, що багато хто розділяє ці поняття і роблять окремі проекти. Саме тому, часто можна зустріти хороші блоги, які ведуться для душі і практично нічого не приносять, і навпаки, «говносайти» приносять непоганий прибуток. Не буду зараз дискутувати на тему, як і що правильніше робити, кожен сам для себе це вирішує. На жаль, не завжди достатньо просто вести цікавий блог, так як навколо повно блогерів-сеoшніков, які досліджують пошукові алгоритми і їх статті виявляються набагато вище ваших статей в результатах пошуку. Звичайно, пошукові алгоритми постійно ускладнюються, і я сподіваюся, що все йде до того, щоб все стало природно.

Але повернуся до своєї філософії, так як хочу, щоб ви розуміли той шлях, по якому я пішов. Для мене блог, а також все, що з ним пов'язано вже стали способом життя. Я не можу від блогу відокремити подорожі, фотографування, спілкування з людьми, нашу мінімізацію споживання і тд. Все це виявилося взаємопов'язаним, так по суті я пишу про наше життя, про наші відкриття і досягнення, хоч часто це відбувається в подорожах і це основна тема блогу. Так ось, так вийшло, що для мене блог виявився улюбленою справою, а значить я його буду вести навіть в тому випадку, якщо він не буде приносити гроші. Власне так і було перші півтора року, я витрачав 10-14 годин в день і не отримував матеріальної віддачі. Робив би я це, якби мені це не подобалося? Навряд чи.

Тому можу відразу сказати, що мій шлях не дуже ефективний з точки зору грошей. Я впевнений, що, якби весь цей час витратив на якийсь інший проект, і він був спочатку заточений під заробляння, то вихлоп був би набагато вище. Але мене мої результати і мій спосіб життя в цілому влаштовують на даний момент :)

Мій найголовніший висновок

Найголовніше, що я зрозумів за два роки ведення блогу: запорука успіху - це ваша оригінальність / корисність. Причому під оригінальністю я маю на увазі не тільки незвичайність, а й якісь фішки, яких немає ні у кого. Чим оригінальніше / корисніше проект, тим менше потрібно зусиль витрачати на його розкрутку і просування.

Якщо ж блог або сайт уже повторює те, що є в мережі, значить доведеться багато і наполегливо працювати. Якраз в моєму випадку це і сталося. Тому не будуйте ілюзій, якщо ви робите щось звичайне, то заробіток так швидко не з'явиться. Тому, якщо ви хочете по-швидкому заробити, то можливо варто робити відразу сайт під заробіток, а не вести блог для душі.

Отже, підсумую всі напрямки, які у нас вийшли:

 • корисний проект
 • Корисної інформації має бути багато, що дуже складно зробити одній людині і за короткий період, особливо, якщо це стосується подорожей. Форуми і туристичні портали вас запросто обставлять, там інформацію збирають сотні людей або вона просто купується.

 • оригінальний проект
 • Мінімум розкрутки, але потрібно грамотне вручення. Буде сам поширяться в мережі.

 • Звичайний проект або блог для душі
 • Дуже багато часу доведеться витратити для того, щоб заробити. Тут і оптимізувати доведеться і розкручувати, причому іноді даремно, так як людина буде приходити по рекламі або з пошукача, але повторно повернеться навряд чи.

 • Проект чисто під заробіток
 • Максимальний грошових вихлоп. Розкрутка і оптимізація будуть виправдані. Робиться більше для пошукових систем, ніж для людей.

Градація умовна, так що не чіпляйтеся :) В ідеалі найкращий варіант - корисний і оригінальний блог для душі або, якщо відійти від теми блогів, то інформаційний портал, де контент додають інші люди, або ж корисний сервіс.

Як же почати вести блог

Сподіваюся, я більш менш зміг вам розповісти про шляхи, за якими можна піти в блоговеденія, і чого ж ви чекали в плані заробітку. А тепер про те, з чого ж почати вести блог.

 • Вибираємо тему блогу
 • вибираємо хостинг
 • Вибираємо движок для блога
 • Ставимо плагіни і наводимо блог до необхідного виду
 • Вчимося шукати ключові слова і використовуємо їх в статтях
 • Заявляємо про себе
 • Вивчаємо SEO та SMM
 • Вивчаємо види заробітку на блозі
 • Аналізуємо свої дії
 • генеруємо ідеї

Вибираємо тему блогу

Я переконаний, що писати треба про те, що вас найбільше хвилює і, що найбільше вам цікаво. Інакше надовго вас не вистачить і ви швидко втомитеся. Якщо ж мова йде про сайті для заробітку, то краще всього вибирати найбільш комерційну тему, так потім буде простіше заробляти.

вибираємо хостинг

Можу порадити наш хостинг Beget.ru , На який ми не так давно переїхали за порадою наших друзів, у яких там уже дуже давно висить кілька сайтів. Не переживайте, якщо хостинг вам з якихось причин не підійде, нормальні контори гроші повертають за невикористані місяці, а також допомагають з переїздом вашого сайту. Це абсолютно нормальна процедура, з якої практично всім доводиться рано чи пізно стикатися.

Вибираємо движок для блога

Я завжди виступаю за WordPress. Це движок має найбільшу кількість плагінів і шаблонів оформлення. Тобто людям, не розуміються в web мовах програмування, буде нескладно знайти вже готові рішення, які необхідні для сайту. Для однієї і тієї ж функції існують десятки плагінів, якщо один не заробив, запрацює інший. Так само WordPress найбільш простий для освоєння, як його адмінській панелі, так і конструкції шаблонів і принципів роботи.

Ставимо плагіни і наводимо блог до необхідного виду

З плином часу розуміємо, які плагіни нам потрібні, шукаємо їх опису через пошуковики і наводимо блог до того виду, який нам необхідний. Прочитати опис можна де завгодно, а завантажувати найкраще на офіційному сайті . Я, наприклад до сих пір плагіни всякі пробую, це нескінченний процес.

Вчимося шукати ключові слова і використовуємо їх в статтях

Про це я докладніше розповім наступного разу. Але потрібно вирішити для себе, чи використовуєте ви ключові слова в своїх статтях чи ні. І якщо так, то потрібно трохи почитати на цю тему, і знову ж таки вирішити для себе в якому вигляді ви це будете робити. Шукати ключові слова можна через вордстат яндекса , Або навіть найпростіше через ось цю безкоштовну програму .

Заявляємо про себе

Коли у нас з'явився ряд статей, і блог вже виглядає так, що його можна показувати людям, можна починати заявляти про себе. Наприклад, коментувати інші блоги, залишати на себе посилання там, де це дозволяється, писати гостьові пости і статті в популярних спільнотах і тд.

Вивчаємо SEO та SMM

Якщо ви вирішили використовувати SEO методи (оптимізація під пошукові системи), то вам доведеться і на цю тему теж читати форуми, і робити будь-які висновки для себе. Важливо розуміти, що серйозні теми ніхто вам палити не буде, в цьому немає сенсу, а ось якісь загальні методики ви дізнатися зможете. Вони робочі, просто не настільки ефективні, як хотілося б. Ну, і звичайно, після проб і помилок, у вас з'явиться своя власна думка про те, які речі працюють, а які ні. Теж саме можна сказати і про SMM (просування в соціальних медіа).

Пам'ятайте, що Seo зараз вже зовсім інше, воно більш розумне чи що. Все зводиться до юзабіліті, поведінкових факторів, і до семантики. Тобто потрібно не просто писати статті під ключові питання, а робити інформаційні пули, або, іншими словами, детально висвітлювати всі теми в обраній вами ніші. Детальніше про це .

Вивчаємо види заробітку на блозі

Після того, як у вас з'явилася невелика відвідуваність, ТІЦ і PR, ви можете подумати і способи заробітку. Поки у вас цього нічого немає, раджу особливо не морочитися з цього приводу. Детально про способи заробітку на блозі я писав у своїй статті - Як заробляти в подорож онлайн

Аналізуємо свої дії

Завжди потрібно вивчати статистку відвідуваності, а також аналізувати свої дії, щоб розуміти, що мало ефект, а що ні. Це дуже важливий пункт, яким я сам часто нехтую. Але мені це пробачити, я не дуже люблю всі ці теми із заробітком :)

генеруємо ідеї

Не можна зупинятися на досягнутому і має сенс постійно думати в напрямку того, а що ви ще можете зробити з блогом, або ж, який ще проект ви можете створити. Починаючи обертатися в цій темі, я впевнений, ви багато нового відкриєте для себе, навіть те, про що раніше не підозрювали.

Де шукати інформацію

У мене якось запитували посилання, де можна шукати інформацію. І знаєте що, я вам їх не дам. Вся справа в тому, що ресурсів присвячених WordPress, розкрутці сайтів, і до решти, зараз просто мільйон. Причому на багатьох з них інформація застаріла. Так що, по-перше, готуйтеся багато засвоювати інформації, а, по-друге, користуйтеся пошуковими системами. Так, і не забувайте зберігати у себе посилання на корисні вам статті. Я роблю саме так. І можу сказати, що не знайшов ще поки не один ресурс, який би мені замінив пошуковики.

наостанок

Так як ведення блогу поєднує в собі кілька професій, то ваші активні дії щодо їх освоєння, допоможуть вам рано чи пізно зрозуміти, яке з напрямків вам найбільше подобається. А раптом ви природжений сеошник, або такий собі ріфмоплет-копірайтер? Або можливо у вас найкраще виходять фотографії диких тварин? Тоді можливо варто всі свої зусилля спрямувати саме туди, щоб збільшити свій заробіток.

Також активну обертання блогосфері і в сфері віддаленого заробітку наштовхне вас на безліч нових ідей, про які ви раніше навіть і подумати не могли, а також зведе з різними людьми, які цілком можуть стати вашими партнерами або клієнтами.

Ну, і звичайно ж, запасіться терпінням, і не сумуйте! Якщо у кого-то вийшло все за короткий термін, а у вас немає, то просто можливо ваш час ще не настав, і ви тільки на шляху до своєї улюбленої справи. Звичайно, «терпіти» набагато простіше, коли робиш те, що подобається, а не коли воно зроблено тільки для заробітку. Але тут вже кожен сам вирішує, з чого йому починати.

PS В наступній статті, я розповім про те, що я робив для розкрутки і збільшення відвідуваності нашого блогу .

Робив би я це, якби мені це не подобалося?
А раптом ви природжений сеошник, або такий собі ріфмоплет-копірайтер?
Або можливо у вас найкраще виходять фотографії диких тварин?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: