Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як працює анти-спам служба Mail.ru?

 1. Що сталося з Mail.ru?
 2. Як Mail.Ru бореться зі спамом?
 3. Рекомендації по відправці листів на Mail.Ru:
 4. Приклад правильно складеного листа:

Оновлено: 2 року назад

Оновлено: 2 року назад

Якщо у ваших одержувачів поштову скриньку Mail.ru, можете готуватися до гіршого.

Що сталося з Mail.ru?

Всі, у кого є свій сайт, блог або форум втомилися від проблем з доставкою листів в ящики для користувачів Mail.ru. Домен чистий, PTR коректний, в блекліст не значиться, але Mail.ru наполегливо вважає листи спамом.

Ні з якими адресами не виникає ніяких проблем, крім адрес, розташованих на сервісі Mail.ru. А це все адреси, що закінчуються на @ mail.ru @ bk.ru @ inbox.ru @ list.ru

Як Mail.Ru бореться зі спамом?

Система боротьби зі спамом складається з декількох рівнів.

 • 1й - частина листів відсікається відразу ж - це, наприклад, листи, які відправляються з IP-адрес, занесених в чорні списки. Тобто, лист не доходить навіть до папки «Спам».
 • 2й - відсіювання по репутації відправника (виходячи з інформації про всіх відправлених розсилках). Враховуються IP-адреси, домени, контент. Звичайно, ви можете, змінити IP-адресу або домен, але з Mail.ru такий фінт не пройде. Навіть якщо розсилки йдуть з різних доменів або IP-адрес, система все одно вирахує автора.
 • 3й - контент фільтрація. Антиспам-аналітики обробляють надходить потік скарг на спам, з них вичленяються характерні фрагменти, на основі яких створюються сигнатури (набори фрагментів і характеристик). Після цього, листи, відповідні цим сигнатурам, будуть відправлятися в спам.
 • 4й - персональні фільтри. Ваші передплатники самі можуть відправити у розсилку в папку Спам з якихось причин, тільки їм відомим. Досить натиснути кнопку «Це спам».

Рекомендації по відправці листів на Mail.Ru:

1. Відправляйте листи реальним передплатникам, які дали згоду на отримання розсилки.

2. Обов'язково вимагайте підтвердження email адреси користувача. Одержувач повинен підтвердити, що є власником цього поштової адреси. Зробити це можна, наприклад, надіславши електронного листа з кодом активації або інструкцією як підтвердити адресу, або поставивши галочку в потрібному вікні в процесі реєстрації / покупки.

Зробити це можна, наприклад, надіславши електронного листа з кодом активації або інструкцією як підтвердити адресу, або поставивши галочку в потрібному вікні в процесі реєстрації / покупки

3. Якщо листи з вашого домену відправляються на велику кількість невалидность адрес, це сильно шкодить репутації. Можливо, ящик одержувача буде заблокований або видалений, наприклад, за бажанням користувача або через тривалого періоду неактивності. Тому важливо контролювати існування і коректність доставки листів вашим одержувачам, щоб листи не потрапляли в папку «спам».

4. Ніколи не купуйте бази даних адрес користувачів у третіх осіб і не збирайте адреси зі сторонніх сайтів!

5. Напишіть лист так, щоб користувач випадково не прийняв його за спам. Поле «Від кого» має чітко вказувати від кого отримано лист. Увімкніть назву вашої компанії або ж бренду в тему листа.

6
6. У кожній розсилці обов'язково додавайте валідну контактну інформацію про організацію, включаючи телефонний номер і фізичну адресу.

7
7. Додайте в кінець листа, фразу: «Ви отримали цей лист, тому що підписалися на розсилку / скачали програму і т.д. ».

»

8. Анти-спам фільтр Mail.ru вважатиме тему або вміст листа спамом, якщо вони не змінюються від розсилки до розсилки. Розсилайте щоразу різні листи, змінивши текст листа, зображення або дизайн.

9. Уникайте використання таких слів як: безкоштовно, подарунок, знижка, дохід, дешевий, купите, ціна, тільки сьогодні, терміново, розпродаж, виграш, увагу і т.п. Не пишіть заголовки великими літерами. Не ставте багато знаків оклику або інших символів.

10. Використовуйте власний домен для відправки розсилок. Наприклад, [email protected]

11. Налаштуйте email аутентифікацію для вашого домену (підпис листів електронними ключами), якщо ви відправляєте розсилки через свій сервер. Якщо ви користуєтеся сервісом розсилки ePochta , Потрібні налаштування вже встановлені.

12. Давайте передплатникам можливість відписатися від розсилки, наприклад, натиснувши на посилання в листі без введення і відновлення пароля, реєстрації тощо. Процес відписки повинен завершуватися відразу ж після переходу за вказаною в ньому URL або отримання листа на вказану адресу. Наприклад: «Якщо Ви не хочете більше отримувати розсилку, натисніть тут.»

Приклад правильно складеного листа:

Приклад правильно складеного листа:

Дотримуючись цих рекомендацій, ви зможете значно збільшити вивозили листів в ящики для користувачів Mail.ru.

Після закінчення трьох років питання про вивозили розсилок на адреси з доменами mail.ru і раніше залишається актуальним і часто розглядається на конференціях по інтернет-маркетингу. Знову і знову говорять про чистоту списку, про double opt-in, про цифрові підписи і репутації відправника.

Незмінними висновками залишаються:

 1. По-перше, включайте в списки розсилки тільки існуючі адреси, власники яких висловили і підтвердили бажання отримувати листи від вас. «Наявність в розсилках більше 5% невалидность адрес може призвести до потрапляння листів, відправлених з вашого домену, в папку« Спам »або навіть до повної їх блокування.» (Правила розсилок сервісу mail.ru).
  Наша програма для перевірки email вам на допомогу.
 2. По-друге, вивчіть і дотримуйтеся правил оформлення розсилки , Які вимагає сервіс mail.ru. «Переконайтеся, що надсилаються і засоби доставки відповідають загальноприйнятим технічним стандартам.» (Правила розсилок сервісу mail.ru)
 3. По-третє, стежте за репутацією домену відправника за допомогою інструменту сервісу postmaster.mail.ru. «Репутація - це інтегрований показник« сумлінності »розсильників, що розраховується в нашій системі на підставі великої кількості факторів ... Скарги користувачів, відправка на неіснуючі адреси отримувачів (в тому числі існували раніше, але віддалені), неможливість отримання відправником звітів про недоставку, потрапляння повідомлень в спам-пастки Mail.Ru впливають на репутацію відправника. Для будь-якого відправника з негативною репутацією доставка повідомлень на Mail.Ru може бути заблокована. Серія порушень від одного автора розсильників може привести до часткового або повного блокування його IP-адрес в Mail.Ru. »(Правила розсилок сервісу mail.ru)
 4. Спілкуйтеся з техподдержкой сервісу, вони можуть розповісти і пояснити причину блокування ваших листів.

Ru?
Ru бореться зі спамом?
Ru?
Ru бореться зі спамом?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: