Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як правильно написати статтю для блогу

 1. Крок 1: Дослідження (1 година)
 2. Аналіз ключових слів
 3. Вибір ключових запитів
 4. Крок 2. Мозковий штурм і структурування (30 хвилин)
 5. Розбийте текст на підзаголовки
 6. Крок 3: Написання (3 години)
 7. Залучіть читачів вступом
 8. заповніть підрозділи
 9. Завершіть всі укладенням
 10. відредагуйте вміст
 11. Крок 4: Розміщення (30 хвилин)
 12. Крок 5: Редагування (1 година)
 13. 1. Відредагуйте граматику
 14. 2. Підберіть картинку для поста
 15. 3. Додайте додаткові картинки
 16. 4. Проставте внутрішні і зовнішні посилання
 17. 5 Зробіть остаточні правки
 18. висновок
 19. Здравствуйте, меня зовут Дмитро і Azoogle.ru цієї мій блог

При написанні кожного поста в блозі, я використовую систему складається з 5 кроків. В результаті пошукові системи (Google і Яндекс) щомісяця посилають мені десятки тисяч читачів.

Крок 1: Дослідження (1 година)

Почніть з теми. Наприклад, тема цього поста - «як написати статтю для блогу». Значить, ще до того, як написати хоч одне слово, я присвячую близько години дослідженню:

Аналіз ключових слів

Коли ви виберете тему, зосередьтеся на тому, щоб підібрати для неї ключові слова. Для аналізу потенційних ідей я використовую інструмент Гугл (Google) для добору ключових слів .

Тепер візьміть свою тему і виділіть основний запит / ключову фразу, бо ви ж хочете щоб стаття ранжувати за запитом, яке люди реально використовують, а не виходячи з власних, навіть найкращих припущень. Постарайтеся знайти фразу / ключове слово з достатньою кількістю запитів (300 і більше в місяць) і відносно невисокою конкуренцією (30 000 і менше сторінок в Google коли ви вводите вашу фразу в лапках).

Коли я почав робити аналіз ключових слів для цього поста, я перевірив запити: «як написати блог пост», «як написати пост в блозі», «написати статтю». Завдяки цьому, я виявив, що «як написати статтю для блогу» - це ще одна хороша ключове слово для такої теми.

При написанні кожного поста в блозі, я використовую систему складається з 5 кроків

аналіз конкуренції

Коли у вас буде кілька хороших ключових слів, зробіть запит по ним в пошукових системах (Google, Yandex). Це потрібно:

 1. Щоб побачити реальні результати.

Корисно бачити заголовки і опис для постів, які перебувають на першій сторінці, дивлячись на них ви можете відкрити для себе нові ідеї як поліпшити вашу статтю.

 1. Щоб прочитати те, що написали інші.

Ваша мета - перетворити свою статтю в блозі в вичерпний ресурс для цієї ключової фрази. Кращий спосіб включити в свій пост різні точки зору на тему, яку ви збираєтеся підняти - це надихнутися тим, що вже написали інші люди.

Вибір ключових запитів

Після того, як я «пробив» чотири ключового слова для цієї посади і прочитав кілька статей (деякі з них були не дуже хороші), я вибрав головний і другорядні ключові для даного поста.

 • Головний запит:
  • як написати статтю для блогу
 • Другорядні ключові фрази:
  • як правильно написати статтю для блогу
  • інструкція для написання поста в блозі

Крок 2. Мозковий штурм і структурування (30 хвилин)

Першим кроком в моєму процесі мозкового штурму є складання заголовка на основі головного і другорядних ключових слів. Як ви бачите, головний і другорядні ключові запити присутні в заголовку:

«Як правильно написати статтю для сайту / блогу - покрокова інструкція»

Я почав з заголовка, тому що це дає мені можливість розкрити зміст статті.

Розбийте текст на підзаголовки

Коли заголовок перевірений, ви можете почати структурувати підзаголовки для поста в блозі. Залежно від того, наскільки глибоко буде розкрита тема, ви можете використовувати перший і другий рівень підзаголовків. Першим рівнем підзаголовків в даній статті є кроки, а підзаголовки другого рівня діють на зразок швидкого сканування, щоб ви могли зрозуміти сенс розділу, навіть не читаючи його. Якщо ви використовуєте WordPress в якості системи управління контентом то для автоматичного створення заголовків можна скористатися плагіном Table of Contents Plus.

Крок 3: Написання (3 години)

З шести годин, які зазвичай йдуть у мене на створення поста в блозі, я витрачаю тільки половину на власне написання.

Залучіть читачів вступом

Після заголовка, вступ є найважливішою частиною поста. Якщо вам вдасться зачепити увагу читачів і переконати їх у важливості прочитання поста, вони прочитають вашу статтю. Якщо вам цього не вдасться, вони не будуть читати. У даній статті я наголосив на важливості прочитання тим, що закінчив вступ тими бонусами, які можна отримати, слідуючи цій покрокової інструкції - «десятки тисяч відвідувачів щомісяця».

заповніть підрозділи

Коли ви спочатку напишете підзаголовки, то написання самої статті буде настільки простим, як заповнення форми з поясняющим сенсом під кожним підзаголовком. Завершуючи кожен підрозділ, я намагаюся вставляти картинку, довгу цитату або список, щоб зробити їх більш читабельними.

Завершіть всі укладенням

Існує три мети, для яких пишеться висновок:

 • 1. Ще раз підкреслити основні пункти статті - Що повинні запам'ятати читачі? Як вони повинні себе почувати після прочитання?
 • 2. Встановити логічний зв'язок зі вступом - Якщо ви подали якусь креативну ідею у вступі, поверніться до неї в ув'язненні, щоб згадати її ще раз.
 • 3. Спонукати їх до дії - Я переконаний в тому, що найкращим закликом до дії є спонукати читача дотримуватися ваших порад. Так що закінчуйте пост закликом до дії, який мотивує їх зробити це.

відредагуйте вміст

Тепер прийшов час прочитати всю статтю, щоб отримати цілісне уявлення про зміст. Переконайтеся в тому, що вона ефективно передає саме те послання, яке ви хочете повідомити читачеві. Граматику і стилістику пропозицій виотредактіруете пізніше.

Крок 4: Розміщення (30 хвилин)

Тепер, після того, як ви написали пост - переважно в програмі ворд (Microsoft Word), перенесіть його на ваш сайт в розділ «додати запис». Розміщуючи статтю, потрібно мати на увазі п'ять речей:

Грунтуючись на дослідженні ключових слів, додайте мета-теги «title» і «description». WordPressSEObyYOAST - відмінний плагін для SEO оптимізації блогу на WordPress.

Виберіть релевантну категорію для свого поста.

Додайте теги, що зв'язують даний пост з попередніми повідомленнями в вашому блозі, де обговорюються схожі теми.

Якщо ви використовуєте витримки / цитати в темі, напишіть короткий опис посади, абзац, що описує основну думку.

 • призначені для користувача поля

Якщо ви використовуєте для користувача поля, включіть їх.

Крок 5: Редагування (1 година)

Тепер, розмістивши пост на сайті, почнемо редагування і аксессуарізацію:

1. Відредагуйте граматику

Виберете «Візуальний Редактор», щоб редагувати пост в тому вигляді, як він буде виглядати на сайті. Під час цієї стадії редагування, зосередьтеся на граматичні помилки, описки і синтаксисі.

2. Підберіть картинку для поста

Для пошуку картинок можна використовувати сайт з ompfight.com , Щоб зробити пошук в розділі Creative Commons сервісу Flickr. Знайдіть фотографію, яка вам подобається і не забудьте послатися на автора. Якщо це буде мініатюра записи, розмістіть її як мініатюру записи.

3. Додайте додаткові картинки

Я проілюстрував Крок 1 додатковим скріншотом з результатів Інструменту Гугл (Google) для добору ключових слів. Я створив ці зображення на цьому етапі і завантажив їх в пост.

4. Проставте внутрішні і зовнішні посилання

Зробіть посилання на два або три попередніх поста, тому що це добре для внутрішньої SEO-оптимізації і для того, щоб утримати людей на вашому сайті. Потім, якщо я вважаю, що читач повинен отримати вигоду з будь-якого зовнішнього ресурсу або інструменту (як, наприклад, Compfight.com, то роблю посилання на них.

5 Зробіть остаточні правки

Відредагуйте пост остаточно, з усіма вставленими зображеннями.

висновок

Я розумію, що цей процес може здатися комусь нудним і віднімають багато часу і, можливо, ви не захочете його затівати. Однак, я можу сказати вам, що я робив все це в точності практично для кожного повідомлення в блозі, яке я писав за останні три роки. В результаті пошукові системи надсилають десятки тисяч відвідувачів на мої сайти. Так що, замість того, щоб набивати 10-15 коротких постів, які пишуться поспіхом і навряд чи приваблять якийсь трафік, витратьте трохи більше часу, щоб написати 2-3 серйозних поста. Публікуючи корисні статті, ви робите Інтернет трішки краще 🙂

Здравствуйте, меня зовут Дмитро і Azoogle.ru цієї мій блог

Як ви напевно помітили 🙂 я займаюся інтернет маркетингом і всім що пов'язане зі збільшенням продажів і прибутку. Я працюю з малим і середнім бізнесом допомагаючи їм отримувати більше клієнтів, роблю так щоб клієнти купували більше і частіше і таким чином домагаюся значного зростання виручки і прибутку. Якщо ви займаєтеся законним бізнесом, любите свою справу і хочете рости то давайте обговоримо як я можу вам допомогти .

Як вони повинні себе почувати після прочитання?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: