Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як правильно оформляти картинки в листі

 1. Чому в листах важливі зображення?
 2. Важливі моменти при роботі з альтернативним текстом:

Щоб ваша розсилка була ефективною, важливо створити повідомлення, яке з першого погляду зацікавить передплатника. Лист повинен забезпечувати легкість прочитання і приємне для ока оформлення. Дуже часта помилка в email розсилках - сірість і сухість інформації, побачивши яку читач зазвичай видаляє лист не читаючи.

email розсилках

Одне і те ж еmail повідомлення сприймається читачами по-різному, багато в чому це залежить від дизайну листи - наскільки воно привабливо виглядає для передплатника.

Якщо ви хочете передавати в листі настрій і красиво піднести ваш товар, то одним з важливих елементів дизайну листів для розсилок є картинки.

Чому в листах важливі зображення?

 1. Картинки підсилюють ефект вашого листа. Перед прочитанням читач виділяє образи, акцентуючи на них увагу, тільки потім починає читати про що лист. Щоб створити хороший спосіб - картинка кращий помощнік.С допомогою правильно підібраних картинок для письма можна підкреслити головну ідею листи і створити правильний образ.
 2. Люди люблять натискати на картинки в листах, так скористайтеся цим - розташуйте під картинкою посилання на ваш сайт. Простежте, щоб посилання було не надто довгою і розташовувалася в одному рядку - в іншому випадку вона може виявитися неробочої.
 3. Реклама товару працює краще, якщо представлена наочно у вигляді картинок. Адже краще один раз побачити, ніж 100 разів прочитати.
 4. За допомогою зображень легше зробити ваш лист / бренд впізнаваним. Можна додати корпоративні зображення, логотипи, фотографії від кого адресується лист - клієнтові буде приємно бачити з ким він спілкується.
 5. Хитрість в тому, щоб дізнатися прочитав передплатник лист чи ні, краще розміщувати картинки на нашому сервісі. Це дозволить побачити коли і для якого повідомлення передплатник завантажив картинки, а отже прочитав лист. (Багато клієнтів автоматично дозволяють завантажувати картинки.)

Підводні рифи оформлення зображень в листах:

 • Слід звернути увагу на те, що більшість поштових клієнтів блокують зображення, через що листи відображаються некоректно . Загальноприйнятою практикою в світі електронних розсилок є додавання до кожної картинки альтернативного тексту (відомого як «ALT тег» або «ALT текст») для зображень. Цей елемент задає текст, який буде відображатися в листі замість не завантажили зображення через поганий зв'язок, непрацюючої посилання, налаштувань браузера і т.д.

  Аlt текст особливо зручний, коли дизайн вашого листа переважно складається із зображень - це допомагає передати сенс зображення, якщо воно не загрузилось.

 • Якщо картинки не завантажуються і немає альтернативного тексту, то повідомлення виглядає нечитабельне - замість картинок в листі клієнту може виявитися просто білий аркуш або блок.

  Якщо картинки не завантажуються і немає альтернативного тексту, то повідомлення виглядає нечитабельне - замість картинок в листі клієнту може виявитися просто білий аркуш або блок

 • Коли передплатник бачить в листі ALT текст - це сигнал, що йому потрібно натиснути «показати картинки»

  Коли передплатник бачить в листі ALT текст - це сигнал, що йому потрібно натиснути «показати картинки»

 • «Великі» картинки це погано. Великі можна трактувати по-різному: По-перше, розмір в байтах. Чим більше зображення, тим повільніше воно буде завантажено, припустимо використовуючи мобільний інтернет. По-друге, розмір в точках (пікселях) Найкраще щоб реальний розмір зображення дорівнював тому, який відображається в листі. Часто буває так, що картинка 2000x2000 пікселів стискається до 200x200 пікселів. Такі стиснення завжди недоречні. Картинка завантажується повільніше і втрачає в якості.
 • Не використовуйте картинки 1х1 пікселів. Іноді для заповнення порожнього місця зручно використовувати прозору картинку 1x1 піксель. Такі зображення можуть привести до попаданню в спам . Обійти цю проблему дуже просто, використовуйте замість цього картинку 10x10 пікселів :).
 • При невмілому використанні картинка може стати ворогом: багато хто грішить тим, що при складанні листа все повністю заповнюють картинками. Можливо, для реалізації всіх творчих ідей це і добре, але з іншого боку - якщо зображення не буде завантажено, читач може отримати просто набір посилань. Використовуйте текст для важливої ​​інформації, а зображення, щоб посилити сенс сказаного або привернути увагу читача.

  Використовуйте текст для важливої ​​інформації, а зображення, щоб посилити сенс сказаного або привернути увагу читача

 • Назви блоків краще робити текстовими, щоб вони не зникали при пересиланні.
 • Якщо картинки для письма знаходяться в одному блоці - простежте, щоб вони були однаковими за розміром і всюди був ALT текст.

  погано:

  Добре:

Важливі моменти при роботі з альтернативним текстом:

1. Встановити ALT текст для зображень в повідомленні електронної пошти дуже просто - це стандартна частина синтаксису HTML , В тезі зображення:

<Img width = "400" height = "149" src = "https://esputnik.com/logo.jpg" alt = "Текст">

Важливо вказувати значення висоти і ширини зображення, так як це впливає на заповнення поля для альтернативного тексту, коли зображення будуть відключені.

2. Якщо зробити ALT текст занадто описовим - передплатнику не потрібно буде кликати на «відобразити картинки»

3. Експериментуйте з альтернативним текстом, додавши трохи вбудованих CSS, щоб змінити шрифт, колір, розмір і фон ALT тексту, наприклад:

<Img src = "logo.jpg" width = "400" height = "149" alt = "Текст" style = "font-family: Georgia; color: # 697c52; font-style: italic; font-size: 30px; ">

jpg width = 400 height = 149 alt = Текст style = font-family: Georgia; color: # 697c52; font-style: italic; font-size: 30px; >

4. У всіх поштових клієнтів, підтримка стилізованого ALT тексту залежить від використовуваного браузера. Наприклад, він буде видно при перегляді листа в Gmail в Firefox, а при перегляді Gmail в Internet Explorer - немає.

Наприклад, він буде видно при перегляді листа в Gmail в Firefox, а при перегляді Gmail в Internet Explorer - немає

5. ALT текст з посиланням на зображення в деяких поштових програм може бути підкресленим або виділятися синім кольором. Yahoo! підкреслює ALT текст в посиланнях зображень, в той час як Gmail підкреслює і ігнорує зазначені кольору, підставляючи за замовчуванням синій

6. У багатьох поштових клієнтів альтернативний текст зникає, як тільки розмір або довжина тексту перевищує ширину і / або висоту зображення. Тому, краще дотримуватися коротких описів і меншого розміру шрифту, щоб ALT текст не пропав.

FireFox:

FireFox:

Opera:

Opera:

Chrome:

Chrome:

7. Якщо ви застосовуєте стилі до ALT тексту, перевіряйте, як посилання будуть відображатися в різних поштових клієнтів і не ламають вони стилі. Пам'ятайте, що «фокуси зі стилями» іноді покращують внішній вигляд листа, але завжди розраховуйте на найгірший варіант, коли альтернативний текст буде показаний звичайним текстом замість картинки.

Звичайно, добре якщо читачі додали вас в адресну книгу або вибрали «Завжди відображати картинки від ...», але все ж краще перестрахуватися і оформити лист , Дотримуючись цих простих порад. Не забувайте, що листи, перенасичені інформацією, картинками і текстом, можуть порахувати спамом , А нам адже цього не потрібно, правда? :)

PS: Також читайте, Як налаштувати картинку і додати її в Viber-розсилку .

Чому в листах важливі зображення?
Чому в листах важливі зображення?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: