Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як правильно перенести свій блог c WordPress.com на WordPress.org

 1. Що вам буде потрібно
 2. Відео урок
 3. Крок 1: Експорт даних з WordPress.com
 4. Крок 2: Налаштування WordPress
 5. Крок 3: Імпорт контенту на незалежний сайт WordPress
 6. Крок 4: Імпорт ваших посилань
 7. Крок 5: Закриття доступу до блогу на WordPress.com
 8. Крок 6: Перенаправлення відвідувачів і збереження SEO
 9. Часто задавані питання

Отже, ви вже якийсь час користуєтеся WordPress.com і вас все влаштовує, але прийшов момент, коли ви зрозуміли, що готові рухатися далі. Ви хочете встановлювати плагіни і адаптувати під себе теми. Ви хочете по-справжньому монетизувати свій сайт і отримати над ним повний контроль. Ви звернулися за адресою. Хоч в сьогоднішній статті ми і не будемо обговорювати відмінності між WordPress.com і WordPress.org, ми розглянемо питання, яке задають безліч користувачів: як зробити з вже існуючого блогу WordPress.com - сайт на WordPress.org? У цьому покроковому уроці ми покажемо, як правильно перенести ваш блог c WordPress.com на WordPress.org. Ми розповімо, як перенести весь ваш контент з WordPress.com на сайт WordPress.org (в тому числі зображення). Ми також поговоримо про те, як зберегти свою позицію в рейтингу пошукових систем і перенаправити ваших користувачів на новий сайт. Ви готові? Тоді починаємо міграцію вашого блогу WordPress.com на новий незалежний сайт.

Що вам буде потрібно

Для початку вам потрібен домен і хороша веб-хостінг компанії, знайома з WordPress. Ми рекомендуємо використовувати Bluehost , Тому що їх офіційно підтримує WordPress.

Якщо у вашого сайту WordPress вже є своє доменне ім'я, то все в порядку. Ми теж це обговоримо. Нарешті, вам потрібно мати доступ до свого облікового запису на WordPress.com, щоб ви змогли з легкістю перенести всі ваші пости, сторінки, зображення, коментарі та інші дані на незалежний сайт WordPress.

Відео урок

Якщо вам не сподобалося відео або потрібна більш докладна інструкція, читайте далі.

Крок 1: Експорт даних з WordPress.com

Зайдіть на свій аккаунт WordPress.com, а потім - в панель управління блогом. Натисніть на Export в меню Tools.

Таким чином ви потрапите на нову сторінку, де вас попросять вибрати між безкоштовним експортом і експортом під керівництвом.

Виберіть безкоштовний варіант, натиснувши на Export. Далі вас запитають, які дані ви хочете експортувати. Виберіть "All Content" і натисніть на кнопку Download Export File. На ваш комп'ютер скочується XML файл, який містить всі ваші пости, сторінки, зображення, коментарі, додаткові поля, категорії, теги, навігаційні меню і інша інформація.

Крок 2: Налаштування WordPress

Тепер, коли ви експортували ваші дані з WordPress.com, наступний крок - запустити установку WordPress на вашому веб-хостингу. WordPress дуже легко встановити, всього за кілька кліків. У нас є покрокова інструкція по установці WordPress за п'ять хвилин . Як тільки ви встановили WordPress, можна імпортувати ваш контент на новий сайт.

Крок 3: Імпорт контенту на незалежний сайт WordPress

Щоб імпортувати ваш старий контент з WordPress.com на новий сайт, вам потрібно натиснути на Tools> Import в панелі управління сайту WordPress.org.

Далі - натисніть на WordPress. Вас попросять встановити плагін WordPress Importer. Коли ви встановили цей плагін, активувати і запускайте його. Вас попросять завантажити ваш XML файл, який ви завантажили раніше.

Примітка: якщо ваш файл більше, ніж 2MB, у вас є два варіанти. Перший - попросити вашу веб-хостінговую компанію тимчасово збільшити ліміт завантаження, щоб ви могли завершити цей процес. Другий варіант - розбити ваш файл за допомогою WXR file splitter .

Коли ви почнете імпортувати, у вас з'явиться можливість передати права на старий контент існуючого користувачеві, або створити нового. У вас також буде можливість імпортувати старі вкладення (обов'язково відзначте цей бокс, щоб імпортувати ваші зображення).

Крок 4: Імпорт ваших посилань

Якщо ви використовували функцію Links в вашому блозі на WordPress.com, щоб зберігати блогрол або інші посилання, то вам потрібно виконати цей крок, щоб їх експортувати і імпортувати. Користувачі, які не використали цю функцію, можуть цей крок пропустити.

Блогрол експортується в форматі OPML. Це формат XML, який дозволяє експортувати і імпортувати посилання і категорії посилань. Файл OPML з вашими посиланнями з WordPress.com можна знайти за адресою:

http://example.wordpress.com/wp-links-opml.php

Замініть example на під-домен вашого блогу WordPress.com. Якщо ви використовуєте власний домен, тоді ваш файл OPML можна знайти за такою адресою:

http://www.example.com/wp-links-opml.php

Ваш файл OPML відкриється у вікні браузера і вам потрібно буде зберегти його на робочому столі. Натисніть CTRL + S (Command + S для Mac), щоб зберегти файл на свій комп'ютер.

Тепер, коли у вас є резервна копія ваших посилань, наступний крок - Внесення на WordPress. Однак на незалежному WordPress менеджер посилань за замовчуванням не працює.

Спочатку вам потрібно буде встановити і активувати плагін Link Manager . На сторінці плагіна сказано, що він не оновлювався останні два роки. Це тому, що йому не були потрібні оновлення, і ви можете сміливо встановлювати цей плагін.

При активації плагін додасть новий пункт в меню на панелі адміністратора WordPress в розділі Links.

Тепер на вашому сайті WordPress можна управляти посиланнями і блогрол, і ви можете спокійно їх імпортувати. Зайдіть в Tools> Import і натисніть на Blogroll, щоб встановити імпортер для OPML.

Після установки вас перенаправляють до імпортера, де вам буде потрібно завантажити файл OPML, який ви раніше зберегли, і натиснути на кнопку Import OPML File.

Тепер WordPress імпортує ваші посилання і категорії посилань з файлу OPML. Ви зможете спостерігати за цим процесом, після чого побачите повідомлення про успішне завершення.

Крок 5: Закриття доступу до блогу на WordPress.com

Останній крок - це закриття доступу до вашого блогу на WordPress.com. Якщо ви не хочете перенаправляти колишніх користувачів на новий сайт, зайдіть на сторінку Reading в розділі Settings в панелі управління вашого блогу WordPress.com і виберіть опцію "I would like my blog to be private, visible only to users I choose".

Увага: якщо ви ведете блог вже якийсь час і у вас зібралася постійна аудиторія, то немає сенсу їх кидати. До того ж, якщо ваш блог був активний значна кількість часу, то швидше за все він проіндексований в Google та інших пошукових системах. Вам варто зберегти свої дані в пошукових системах і перенаправити старих користувачів на свій новий блог.

Крок 6: Перенаправлення відвідувачів і збереження SEO

Перенаправлення користувачів за новою адресою через код 301 - стандартне рішення, що дозволяє зберегти рейтинг в пошукових системах при переїзді з однієї адреси на інший. Так як на WordPress.com у вас немає доступу до .htaccess, ви не можете самі вносити зміни, щоб зберегти рейтинги. Однак WordPress.com надає платний апгрейд Site Redirect, який виконує цю функцію.

Зайдіть в панель управління WordPress.com і натисніть на Store. Знайдіть апгрейд під назвою Site Redirect. На момент написання даного уроку він коштує $ 13 в рік. Цей апгрейд надає перенаправлення 301 і дозволяє відвідувачам вашого сайту і пошуковим системам автоматично потрапляти на ваш новий сайт.

Цей апгрейд надає перенаправлення 301 і дозволяє відвідувачам вашого сайту і пошуковим системам автоматично потрапляти на ваш новий сайт

Ви запитаєте - як довго я повинен платити за цей апгрейд? Стільки, скільки хочете. Однак ми думаємо, що двох років має цілком вистачити, щоб ваші користувачі запам'ятали ваш новий домен.

Якщо ви міняєте домен, вам також потрібно оновити всі посилання в постах. Якщо ви пов'язували власні пости посиланнями, їх доведеться оновити. Читайте нашу статтю про те, як оновити URL при міграції сайту WordPress.

Часто задавані питання

Що буде з моїми передплатниками на WordPress.com?

На щастя, WordPress.com дозволяє вам мігрувати ваших передплатників з однією умовою. Ви повинні використовувати плагін Jetpack , Який додає функцію передплатників, яка також була присутня на WordPress.com. Полсен установки і активізації плагіна Jetpack, вам потрібно буде зв'язатися з командою WordPress.com і попросити їх перенести ваших передплатників. Ми сподіваємося, що з подальшими версіями Jetpack цей процес стане простіше, і користувачі зможуть робити це самі.

Скільки коштує перейти на WordPress.org?

WordPress нічого не варто. Однак присутні мінімальні витрати на веб-хостинг. Ми рекомендуємо прочитати статтю: Чому WordPress безкоштовний? Які витрати? У чому підступ?

Чи полетять мої зображення?

Ні. Коли ви переносите зображення, використовуючи файл Внесення, всі вкладені зображення викачуються, а посилання оновлюються. Однак є одне застереження. Якщо адреса вашого зображення починається з files.wordpress.com, то вони не будуть конвертовані. Якщо ви помітили, що адреса зображення не змінився і як і раніше посилається на WordPress.com, ми рекомендуємо скористатися плагіном для Внесення зовнішніх зображень, який повинен це виправити.

Я зареєстрував домен через WordPress.com, чи можу я мігрувати?

Так можете. WordPress дає своїм користувачам повний контроль над їх контентом. Якщо у вас вже є домен, який ви отримали через WordPress.com, то все, що вам потрібно - це веб-хостинговий аккаунт. Ми рекомендуємо BlueHost або один з інших провайдерів хостингу для WordPress. У процесі реєстрації вас запитають, чи є у вас домен або ви хочете зареєструвати новий. Просто відзначте, що у вас вже є домен, і введіть його назву. Далі вам потрібно поміняти сервери імен, щоб вони вказували на вашого хостинг провайдера. Ви також можете звернутися до вашого хостинг провайдера за допомогою.

Відключиться мій сайт, коли я переїду?

Якщо ви все зробите правильно, то немає. Метод, який ми пропонуємо, гарантує, що ваш сайт не відключиться. Якщо ви в чомусь не впевнені - звертайтеся до нас за допомогою.

Ми сподіваємося, що цей урок допоміг вам мігрувати з WordPress.com на незалежний WordPress.org. Якщо у вас є які-небудь питання, пишіть нам в коментарях.

Наша спеціальність - розробка та підтримка сайтів на WordPress. Контакти для безкоштовної консультації - [email protected] , +371 29394520

Org?
Ви готові?
Ви запитаєте - як довго я повинен платити за цей апгрейд?
Com?
Org?
Які витрати?
У чому підступ?
Чи полетять мої зображення?
Com, чи можу я мігрувати?
Відключиться мій сайт, коли я переїду?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: