Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як правильно підібрати назву фірми? Корисні поради та сервіси

 1. Як вибрати назву для своєї компанії: корисні правила і поради
 2. Генератор назва фірми - 6 кращих сервісів
 3. висновок

Процес створення свого бізнесу включає в себе кілька етапів, кожен з яких важливий з певних причин. Вибір назви компанії може виявитися як найпростішої, так і найскладнішим завданням. Якщо ви не можете підібрати назву, яка б ідеально підійшло для вашого бізнесу, ми готові дати вам кілька корисних порад.

Але перед тим, як перейти до порад, хочемо звернути вашу увагу на те, що генератор логотипів Logaster може допомогти вам визначитися з логотипом і корпоративним стилем для вашої компанії. Щоб створити логотип за допомогою сервісу Logaster, вам не потрібно ніяких технічних знань.
Спробуйте прямо зараз! До речі, якщо ви починаючий підприємець, то рекомендуємо вам завантажити нашу безкоштовну книгу «Як створити фірмовий стиль і не розоритися» . Поради, практичні приклади, корисні сервіси - одним словом все, що необхідно для створення свого стилю!

Як вибрати назву для своєї компанії: корисні правила і поради

1. Ясна: уникайте невизначеності

Звучання вашого бренду має відповідати вашій сфері діяльності.

Наприклад, бренд з назвою НямНям відразу наводить на думки про їжу. Якщо ви дасте таку назву компанії, що пропонує програмне забезпечення в якості послуги (SaaS), це буде звучати безглуздо і напевно призведе в замішання потенційних клієнтів.

Складіть список слів, які найбільш часто вживаються у вашій галузі і характеризують її.
Дивлячись на список популярних слів, вам буде легше придумати відповідну назву.

2. Описове: назва повинна продавати ваш бренд

Назва вашої компанії має бути не тільки зрозумілим, але і "говорить". Іншими словами, назва повинна описувати вашу галузь, ставлення і підхід до бізнесу.

Це зовсім не означає, що назва повинна містити в собі позначення продукту або послуги, яку ви пропонуєте. Воно повинно ненав'язливо передавати суть, досвід і переваги вашого бізнесу.

Наприклад, назва онлайн-рітейлера Amazon викликає асоціації з масштабним зростанням і Комплекcно послуг. Бренд Quicksprout має на увазі швидке зростання.

Бренд Quicksprout має на увазі швидке зростання

3. Що запам'ятовується: назва повинна легко запам'ятовуватися

Людському мозку не так просто запам'ятовувати імена і назви. Чому? Тому що мозок зберігає назви в короткостроковій, або оперативної, пам'яті. Нашу «оперативну пам'ять» можна порівняти з роботою комп'ютера. Вона зберігає актуальну інформацію лише нетривалий час. Варто відкрити занадто багато вкладок, як система почне давати збій.

Недолік «оперативної пам'яті» полягає в тому, що ми не можемо пам'ятати абсолютно все і забуваємо деякі речі.

Щоб залишитися в пам'яті, назва компанії має "обдурити" мозок. Як це зробити? Необхідно, щоб назва бренду асоціювалося з певним почуттям, ставленням або відчуттям.

Ось кілька порад, як придумати такого назва:

 • Назва повинна бути коротким.
 • Назва повинна бути унікальним.
 • Назва повинна містити знайомі слова або звуки.

Назва повинна містити знайомі слова або звуки

4. Короткий: назва повинна легко запам'ятовуватися

Одна з найбільш цитованих робіт в області психології носить ось таке невимушене назва: "Чарівне число сім, плюс або мінус два".

Дослідники стверджують, що наш мозок не в змозі обробляти великі обсяги інформації за один раз. Хоча, теоретично, продуктивність мозку не обмежена, ми все ж відчуваємо труднощі з одночасним зберіганням, обробкою і утриманням в пам'яті кількох фрагментів інформації.

Постарайтеся не обтяжувати мозок занадто великими обсягами інформації. Пам'ятайте, що коротка назва компанії легше запам'ятати і вимовляти.

Uber, IBM, Buffer, Apple - стислість сестра таланту.

5. трендових: уникайте застарілих рад

Якщо ви хочете привернути увагу сучасних людей, назва вашого бренду має бути актуальним. Однак тут слід бути обережним і не надто захоплюватися трендами.

Чому? Тому що те, що модно сьогодні, може застаріти вже завтра. А вам потрібно назву, яке буде звучати цікаво в, щонайменше, найближчі років п'ять.

Зараз зовсім не обов'язково підбирати назву компанії, грунтуючись на доступних доменних іменах.

До вибору доменного імені слід підходити стратегічно. Але відштовхуватися від доступних доменних імен при виборі назви бренду - не найкраща ідея.

6. Унікальне: так, назва повинна бути незвичайним

Назва вашої компанії має бути єдиним у своєму роді, і цьому є розумні обгрунтування з точки зору неврології. Можна не сумніватися, що таку назву міцно засяде в пам'яті потенційних клієнтів. (Тут ми, звичайно, не говоримо про шокуючі і виходять за рамки розумного варіантах).

Комерційні причини такої вимоги не менш вагомі, ніж фізіологічні. Коли нова компанія входить на ринок, вона починає конкурувати з іншими компаніями за свою цільову аудиторію. Якщо новоспеченому бренду не вдасться привернути увагу потенційних клієнтів, він приречений.

Більш того, в епоху цифрового маркетингу стрімко збільшується роль сигналів бренду, коли від унікальності і своєрідності бізнесу залежить все його майбутнє.

Вам не вибитися в лідери рейтингів, якщо ви зупините свій вибір на таких звичайних і нецікавих словах, як, скажімо, "іскра" або "молоток". Щоб вигідно виділятися на тлі конкурентів, необхідно придумати абсолютно нове слово або комбінацію слів, не забуваючи при цьому, що назва повинна бути Простим, Коротким і Запам'ятовується.

7. Привабливе: назва повинна встановлювати емоційний зв'язок з цільовою аудиторією

Ця рада здається дуже простим і очевидним, правда?

Але справа в тому, що назва бренду має бути не просто "привабливим" в цілому (чого домогтися досить складно), а подобатися саме вашої цільової аудиторії.

Тому перш, ніж вибирати назву для свого бізнесу, слід подумати про людей, для яких ви плануєте працювати. На якій мові вони розмовляють? Якого стилю дотримуються? Скільки їм років? Який їхній дохід? Освіта? Рівень розвитку? Інтереси? Релігійні погляди? Улюблені бренди?

Візьмемо, наприклад, VinoMofo. Цей бренд орієнтований на прогресивне покоління хіпстера-мілленіалов, адже таку назву навряд чи викличе інтерес у людей, які народилися в період бебі-буму 60-х і вважають за краще проводити вечори за келихом вишуканого вина.

Я раджу уникати поширених, часто вживаних слів. Uber можна назвати винятком, тому що це незвичайне слово. Apple теж можна не враховувати, тому що ця компанія стала справжньою легендою.

Комбінуйте слова, щоб створити щось неповторне.

Назва вашого бренду саме по сeбе є продуктом, і вам потрібно грамотно його продати. Назва транслює цінність, мета і характер вашого бізнесу. Встановивши емоційний зв'язок між своїм брендом і потенційними клієнтами, ви зробите свій продукт або послугу по-справжньому привабливими в їх очах.

8. Довговічне: більше, ніж просто назва

В ідеалі, ваш бренд повинен пережити вас самих. Бренд може надати величезний вплив на ціле покоління людей. Але це навряд чи станеться, якщо компанія нерозривно асоціюється з однією-єдиною людиною.

9. Несе в собі сенс

Іноді люди дають своїм компаніям абсолютно безглузді назви. Зупиняючи свій вибір на химерних (Yahoo, Google, Fogdog) або створених з нуля (Novartis, Aventis, Lycos) словах, ви йдете на великий ризик. Подумайте про те, як ваша назва буде сприйнято в різних країнах. Нерідкі випадки, коли назва компанії викликало негативні або навіть непристойні асоціації у представників інших культур.

Генератор назва фірми - 6 кращих сервісів

BizNameWiz

Просто введіть одне або кілька слів, і цей спритний генератор запропонує вам список можливих назв для вашого бізнесу. Також сервіс вкаже вільні доменні імена, які підходять для кожного запропонованого назви.

Rhymer

Rhymer

Введіть слово, склад або букви, виберіть кількість складів, і Rhymer запропонує вам ряд назв для вашої компанії.

Shopify

Генератор назв від Shopify дуже простий у використанні
Генератор назв від Shopify дуже простий у використанні. Введіть ключове слово і натисніть на кнопку "Пошук". На екрані з'являться назви, які можуть підійти для вашого бренду. Маючи перед очима таку велику кількість варіантів, придумати гарну назву набагато простіше, ніж сидячи перед білим аркушем паперу.

Names4Brands

Names4brands пропонує ефективні інструменти для підбору назви для вашої компанії
Names4brands пропонує ефективні інструменти для підбору назви для вашої компанії. Вважається, що ідеальне кількість слів у назві бренду - два. Але це зовсім не означає, що ви обов'язково повинні використовувати два слова. Це лише рекомендація. Сервіс пропонує все необхідне для того, щоб ви могли створити кращу назву для свого бренду: ви можете вибирати слова на 18 мовах, кількість слів, а також літери, з яких починається кожне слово. Також на цьому сайті можна підібрати доменне ім'я і перевірити, чи вільно воно.

FreshBooks

Генератор назв FreshBooks - це ефективний інструмент з запаморочливим кількістю цікавих ідей
Генератор назв FreshBooks - це ефективний інструмент з запаморочливим кількістю цікавих ідей. Сервіс підбере назву виходячи із специфіки вашого бізнесу та галузі, в якій ви працюєте.

Panabee

Panabee пропонує вам кілька способів створення назви для вашої компанії
Panabee пропонує вам кілька способів створення назви для вашої компанії. Введіть два ключових слова, і сервіс запропонує вам цікаві варіанти. Якщо вам не припав до душі жоден варіант, не впадайте у відчай, тому що є й інші способи пошуку. Також за допомогою цього сайту можна підібрати доменне ім'я. Експериментуйте з різними розширеннями і ключовими словами, перевірте доступність варіантів через соціальні мережі. Спробуйте різні домени верхнього рівня, щоб ваше доменне ім'я виражало орієнтованість на певну країну. Адже якщо не шукати, то ніколи не дізнаєшся, що можеш знайти, правда?

висновок

Назва бренду вибирають один раз і назавжди. Жоден стартап не застрахований від кризи, пов'язаного самовизначенням свого місця в галузі. В результаті компанії часто змінюють асортимент продуктів, що застосовуються маркетингові інструменти, стратегію і інші ключові аспекти бізнесу.

Ви можете змінити брендування , Логотип або підхід, але тільки не назву. Такий крок буде сприйнятий негативно.

Тому вибрана вами назва бренду має не тільки відповідати всім перерахованим вище вимогам, а й подобатися особисто вам. Воно повинно нагадувати вам про те, чому ви захотіли зайнятися саме цим бізнесом, і повідомляти цю енергію і мотивацію вашої аудиторії.

А як ви придумували назву для своєї компанії?

Статті по темі:

Чому?
Як це зробити?
Чому?
На якій мові вони розмовляють?
Якого стилю дотримуються?
Скільки їм років?
Який їхній дохід?
Освіта?
Рівень розвитку?
Інтереси?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: