Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як правильно писати статті

 1. 1. Правильно виберіть тематику і назва статті
 2. 2. Знайдіть джерела контенту. Глибоко вивчіть тему
 3. 3. Складіть детальне технічне завдання для написання статті
 4. 4. Пишіть статтю на основі структури
 5. 5. Залучіть редактора
 6. 6. Проведіть SEO-оптимізацію
 7. Написано добре, але чи є результат?

В епоху інформаційного шуму частка корисної інформації мізерно мала. Людина отримує інформацію з різних каналів - ТБ, радіо, інтернет, зовнішня реклама, email-розсилки, смс-реклама. У цьому потоці легко загубитися і важко знайти дійсно якісні знання. Кожна компанія хоче виділитися на тлі конкурентів, але далеко не у всіх є можливість професійно «креативити». Як зачепити вашу цільову аудиторію за допомогою контенту, як правильно писати статті?

Контент повинен бути унікальним, придатним на практиці, він повинен «говорити» про проблеми клієнтів на їх мові. Статті можуть не тільки разово залучати цільову аудиторію за допомогою їх поширення по різних каналах (власний блог, розсилки, соцмережі, сторонні ресурси). Сьогодні контент допомагає вашій компанії «рости в очах» пошукових систем. Років 10 тому якісний контент «для людей» не грав великої ролі в SEO-просуванні. Всі масово скуповували посилання, «набивали» статтю ключовими фразами на шкоду читабельності і так виявлялися на перших позиціях у видачі пошукових систем. Зараз корисність і якість контенту виходять на перші ролі.

Рада на майбутнє: Пишіть як в останній раз. Чи не хочете писати статті правильно, не починайте зовсім. Другосортного чтива вистачає.

У цій статті розглянемо конкретне керівництво для написання якісної статті в інтернеті, яка принесе вимірну користь для бізнесу. А також наведемо конкретний кейс написання статті для блогу Веб-Центру.

1. Правильно виберіть тематику і назва статті

для блогу нашого інтернет-агентства ми заздалегідь створили розширений список рубрик та тематик, за якими ми можемо писати статті, цікаві та корисні нашої цільової аудиторії.


Пам'ятайте нашу статтю: « 8 ознак того, що пора переробити сайт »? Відразу брати цю тему ми не поспішали. Необхідно було перевірити, скільки людей щомісяця «вбивають» в Яндекс запит «переробити сайт». За допомогою інструменту Wordstat можна зрозуміти, що Яндекс показував результати пошуку по цьому договірна 1 356 разів за останній місяць.Таким чином, якщо вивести нашу статтю по цьому запиту на першу сторінку пошуку, можна кожен місяць отримувати цільовий трафік на сайт, який, зрозуміло, конвертується в заявки на наші послуги.

Для швидкого попадання в перший лист пошукової видачі правильним рішенням буде писати статті під пошукові запити з кількістю показів від 100 до 2000 в місяць (чим більше показів, тим вище конкуренція і складніше потрапити на головну сторінку видачі). У назві статті обов'язково повинен міститися ваш пошуковий запит.

2. Знайдіть джерела контенту. Глибоко вивчіть тему

З темою визначилися, пора збирати матеріал і вивчати тему. Будь-який автор спирається не тільки на свої знання і досвід, а й на різні джерела. Ми рекомендуємо зробити добірку актуальних статей (і західних, і російськомовних), прочитати ці матеріали і виписати дуже корисні та цікаві тези і думки (для читання англомовних статей цілком можна використовувати перекладач google translate, щоб зрозуміти суть написаного).

У статті про редизайн сайту, ми спиралися на свій досвід та актуальні зарубіжні матеріали по темі.

3. Складіть детальне технічне завдання для написання статті

Тема обрана, матеріал зібраний, пора скласти чітке технічне завдання. Ось як виглядає ТЗ на написання статті в Веб-Центрі:


 • Ключі та покази в місяць. Ключі - це слова або словосполучення, за якими ми будемо просувати цю статтю в пошукових системах. Покази в місяць - скільки запитів на дану тему було в місяць (дані Wordstat).
 • Title - тег для SEO-просування, заповнюється зазвичай в CMS-системі. Цей текст побачить користувач на сторінці пошуку при введенні ключа в пошуковий рядок. Також це безпосереднє назва статті. Не забудьте, що в цій назві обов'язково повинні міститися ключі.
 • Description - також тег для SEO-просування. Це короткий зміст статті, в якому повинні бути присутніми обнародувано ключі.
 • H1 - заголовок верхнього рівня, пам'ятайте, що для SEO важливо використовувати ключі в заголовках статті.
 • Структура статті (тези, план, по якому потрібно буде писати матеріал).
 • Джерела - все англомовні і російськомовні матеріали, які допоможуть при написанні статті.

Те, що ви описуєте в структурі ТЗ або назві не обов'язково виявиться в кінцевому варіанті. Адже тільки в процесі можна зрозуміти, чи забезпечить ТЗ якість статті, чи буде матеріал корисний для цільової аудиторії.

Спочатку робоча назва статті було «10 ознак того, що пора переробити сайт». Але в ході написання статті, ми підібрали тільки 8 найкорисніших ознак.

4. Пишіть статтю на основі структури

На основі структури і вивчених матеріалів починаємо писати. Поради про те, як правильно писати статті:

5. Залучіть редактора

Матеріал закінчений, але він сируватий, є дрібні похибки. Чи не турбуйтеся, перша версія тексту ще ніколи ні в кого не вийшла ідеальною. Всі ми люди, які можуть пропустити помилку і не завжди якісно сформулювати думки на папері. Для цього необхідний другий чоловік, який зможе вказати на помилки і дати поради щодо поліпшення тексту - редактор.

Думаєте книги, які ви читаєте, пишуться тільки їх авторами? Це абсолютно не так. У кожному видавництві є редактори, які можуть «перелопатити» всю книгу цілком перед випуском. Подивіться відмінний фільм 2016 року « геній »З Коліном Фёртом, Джудом Лоу і Ніколь Кідман у головних ролях. Там якраз показана важливість і обсяг роботи редактора і видавця Макса Перкінса, який відкрив усьому світові таких великих романістів, як Ф. Скотт Фіцджеральд і Ернест Хемінгуей.

У вас може не бути в штаті редактора, але необхідно знайти людину, яка зможе перевірити статтю, виправити помилки, подивитися на матеріал «незамиленим» поглядом.

6. Проведіть SEO-оптимізацію

Стаття готова, залишилося показати її всьому світу. Не поспішайте. Як ми і говорили, статтю необхідно просувати не тільки стандартними способами - в соцмережах, розсилках і рекламою, але і «в очах» пошукових систем. Крім зазначених у цій статті дій (вставити ключі в назву і заголовки статті, прописати теги) потрібно виконати ряд інших основних заходів:

 • Всім картинкам, необхідно дати назву, і прописати атрибут alt. ALT - це текст, який відображає браузер. Якщо браузер з тих чи інших причин не зможе завантажити картинку, користувач і без картинки здогадається що на ній зображено. Цей параметр важливий для пошукової видачі.
 • У ТЗ ми вказували ключове словосполучення. Його необхідно розумно розмістити в тексті матеріалу. Є спеціальні безкоштовні сервіси та плагіни, які допоможуть вам оцінити правильну частоту згадки ключових слів, наприклад, advego .
 • перевірте текст на унікальність. Якщо ви бездумно копіюєте тексти з інших статей, пошукові системи не виведуть ваш матеріал в ТОП, а то і взагалі можуть додати ваш сайт в чорні списки.

Написано добре, але чи є результат?

Розглянемо, яких результатів ми досягли до статті «8 ознак того, що пора переробити сайт».

Спробуйте ввести в пошук Яндекса запит «переробити сайт». На якому місці ви побачите наш матеріал? Статтю в блог виклали 25.04.17. На сьогодні (19.05.17) стаття в пошуковій видачі Яндекса займає перші місця. Те, що вище - це рекламні оголошення, на які компанії витрачають щомісячний бюджет. В органічній видачі же наш матеріал на першому місці і ми за це нічого не платимо.


До речі, матеріал, який ви зараз читаєте, через пару тижнів буде в ТОПі пошукових систем за запитом «Як правильно писати статті» (1 111 показів на місяць).


На закінчення хочеться поділитися цитатами. Вони надихають і змушують задуматися:

 1. Пишіть просто. Пишіть так, щоб запам'яталося. Щоб захотілося почитати. Щоб розсмішило (Лео Бернетт).
 2. Писати має або про те, що ти знаєш дуже добре, або про те, що не знає ніхто (Брати Стругацькі).
 3. Припиніть писати про все на світі. Багато брендів розпорошуються на безліч різних тем замість того, щоб сфокусуватися на одній основній, в якій вони можуть позиціонувати себе як експертів. Всім начхати на ваш «особливий підхід». Знайдіть свою нішу, сфокусуйтеся на ній, а потім сфокусуйтеся ще більше (Джо Пуліцци).
 4. Пишіть речі, які варто було б прочитати, або робіть речі, про які варто було б написати (Бенджамін Франклін).
 5. Муза існує. Але вона приходить тільки до тих, хто працює (Пабло Пікассо).

Як зачепити вашу цільову аудиторію за допомогою контенту, як правильно писати статті?
Думаєте книги, які ви читаєте, пишуться тільки їх авторами?
Написано добре, але чи є результат?
На якому місці ви побачите наш матеріал?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: