Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як правильно вести Instagram: робимо аккаунт успішним

 1. Як вести Instagram
 2. Оформлення профілю Instagram
 3. Як красиво вести Instagram
 4. Блог в Instagram
 5. Як вести трансляцію в Instagram
 6. Як залучити аудиторію на прямий ефір?
 7. Як почати вести Instagram?

Instagram з соцмережі, де люди діляться новинами і фотографіями їжі, перетворився в платформу з блогами. Аудиторія звикла до якісного контенту, а конкуренція висока: ви змагаєтеся з користувачами з усього світу, адже для фотографій не важливий мову або географічне положення, а професійні моделі, фотографи, візажисти і художники теж активно використовують соцмережу.

Але у кожного є шанс знайти свою аудиторію. У Instagram стають популярні і школярки з невеликих міст, і великі бренди з цікавим контентом. Розбираємося, як придумати концепцію, робити фотографії, писати пости і вести акаунт, щоб не канути на дно алгоритмічної стрічки, а знайти передплатників.

Як вести Instagram

Instagram - це не просто ваша сторінка в соціальній мережі. Звичайно, ніхто не заборонить ділитися новинами з друзями, ми говоримо про ведення в соцмережі блогу для людини або бізнесу, який буде цікавий не тільки вашим близьким, а й стороннім людям.

Подивіться на сторінки зірок: вони рідко поєднують фотографії між собою і взагалі заморочуються з контентом, але фанатам цікаві будь-які новини з життя кумирів. Якщо у вас немає пари мільйонів шанувальників, вам не пробачать неякісні і нецікаві фотографії.

Почніть з ідеї. Навіть якщо визначитися складно, і «фотографую все, що мене оточує» здається кращим виходом, зосередьтеся на конкретній темі. Кулінарні блоги, профілі про правильне харчування, про танці, про одяг, візаж - так, в Instagram вже є все. Але ви зробите це по-своєму. І люди не збирають список підписок за принципом «На кулінарний блог я вже підписаний, тому ще один мені не потрібен».

Звичайно, якщо ваша ідея буде цікава і відносно нова, просунутися буде простіше. Але якщо такої бракуватиме - не опускайте руки.

Як бути бізнесу? Вам теж потрібна концепція. Згадайте характер бренду, визначитеся з tone of voice. Сформуйте цінність для передплатників: розповідайте про суміжні з вашим продуктом теми. Врахуйте, що SMM з 2010 року, коли салони краси могли запостити «10 ідей зачісок» і отримати тисячі лайків - в минулому. Люди не будуть підписуватися на те, що можуть нагугліть. Створюйте авторський контент: створіть бренд-персонажа або виберете свій стиль оповіді і список тем, які ви можете висвітлювати.

Оформлення профілю Instagram

З першого погляду на ваш аккаунт має бути зрозуміло, про що він. Коротко сформулюйте тему блогу в біо і розкажіть про себе. Зазвичай користувачі вказують ім'я, вік і місто.

В акаунті компанії повинні бути вказані контакти, інформація про роботу оффлайн-точок і докладні умови замовлення або записи.

Використовуйте емоджі, щоб зробити акцент на різних інформаційних блоках в біо. Необов'язково вибирати яскраві і нав'язливі: точки, стрілки, квадрати будуть виглядати акуратно, але все візуально розділять текст (ім'я та тему блогу) за змістом.

Як красиво вести Instagram

Існує негласне правило: фотографії в профілі повинні поєднуватися між собою. Відкрийте ще раз сторінки блогерів: напевно ви помітите, що поруч стоять знімки зроблені в однаковому тоні або перегукуються між собою в яскравих деталях.

Дослідження фейсбук показало, що в мобільній стрічці користувачі приділяють одному посту 0,2 секунди. Тому ваші пости повинні бути візуально крутими, і чіпляти з першого погляду.

Фотографії повинні бути якісними, цікавими і добре обробленими. У Instagram є свої тренди - тільки спробуйте принести аудиторії фотографії, оброблені в додатку Retrica.

Щоб знайти візуальний стиль для профілю, підпишіться на представників аудиторії. Подивіться, який контент вони публікують, за якими профілями стежать.

Не обов'язково використовувати професійну техніку, але навчитися фотографувати і обробляти знімки точно доведеться. Дивіться фотографії, які вам подобаються, зберігайте їх, не бійтеся повторювати, навряд чи вас розкусять, зате ви наб'єте руку.

Розкладки - окрема велика тема. Думаєте, це жарт? Спробуйте самі створити щось схоже. Ви виявите, що у вас не так-то багато що поєднуються один з одним предметів. А ті, що є, не виходить органічно помістити в кадрі.

Щоб робити якісні розкладки, блогери купують аксесуари (свічки, блискітки, листівки, фрукти, гірлянди, рамки, квіти) і витрачають на них чимало часу.

Блог в Instagram

У 2017 році в соцмережі з'явився новий тренд: користувачам цікаві не тільки фотографії, але і тексти. З'явилися тематичні блоги, в яких розповідають про правильне харчування, макіяж, мотивацію, виховання дітей або просто про своє життя. І судячи з кількості передплатників на таких акаунтах і взаємодій під публікаціями, користувачі готові споживати в контакті не тільки візуальний контент, але і читати тексти, навіть довгі.

Тому бажання створити і вести блог в Instagram може виявитися непоганою ідеєю. Але для початку, як його вести? Як і у випадку з концепцією аккаунта, блогу вона також потрібна. Визначте список тем, на які ви пишете, позначте їх в шапці профілю.

Підпишіться на сторінки користувачів, чий контент вам подобається. Зверніть увагу, як часто вони публікують пости, в який час це роблять. Як задають питання аудиторії в постах, і які теми аудиторія активніше обговорює.

Пост в Instagram містить до 2200 символів. Якщо ваш текст не поміщається в цей розмір - перенесіть частину в перший коментар, це часта практика у блогерів. Проблема виникне, якщо обговорень буде занадто багато: тоді користувачам доведеться довго добиратися до першого коментарю в темі. Тому краще скорочуйте тексти або дробити історію на кілька постів, публікуючи їх під одним хештегом.

Як вести трансляцію в Instagram

Трансляцію в Instagram може провести будь-який користувач. Після закінчення вона буде доступна, як і Сторіс, 24 години.

Для запуску трансляції зайдіть в новинну стрічку, натисніть на свою аватарку (точно так само, як при створенні Сторіс). Виберете варіант «Прямий ефір» в горизонтальному меню знизу. Тепер натиснувши "Пуск" ви зможете вести прямий ефір в Instagram.

Як залучити аудиторію на прямий ефір?

Попередьте передплатників про трансляцію заздалегідь: зробіть анонс в пості або в Сторіс. Виберете час, коли ваша аудиторія онлайн. Для цього проаналізуйте аккаунт соцмережі в Popsters. На графіку «Активність / Дні тижня» і «Активність / Час доби» ви знайдете найвдаліші дні і час для проведення прямих ефірів.

Зачекайте, поки збереться побільше аудиторії, не переходьте до основної теми трансляції відразу ж. Але при цьому не можна втрачати глядачів, які вже прийшли: придумайте заздалегідь, ніж займете час очікування. Розкажіть історії по темі трансляції або влаштуйте інтерактив: відповідайте на запитання передплатників або, навпаки, запитайте їх про щось.

Як почати вести Instagram?

Тримайте покрокову інструкцію по веденню аккаунта:

 1. Визначтеся з темою, якщо ви ведете блог.
 2. Знайдіть стиль фото і стиль обробки, який ви будете дотримуватися.
 3. Підпишіться на акаунти конкурентів і профілі, на які ви хочете бути схожі.
 4. Заповніть профіль: підберіть яскравий аватар, напишіть в розділі «Біо» про себе і про тему вашого блогу.
 5. Зробіть кілька публікацій в новій концепції. Для того, щоб нові відвідувачі змогли скласти уявлення про акаунт, вистачить 6-8 постів.

Корисні статті на близьку тему:

Як почати вести Instagram?
Як бути бізнесу?
Думаєте, це жарт?
Але для початку, як його вести?
Як залучити аудиторію на прямий ефір?
Як почати вести Instagram?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: